هارتمن: سام صفحه نیست کمک

با دوستان مانند St. Louis County اجرایی سام صفحه جامعه سیاه و سفید در این شهرستان نیاز ندارد دشمنان است. که اش

توسط NEWSOULS در 17 تیر 1399

با دوستان مانند St. Louis County اجرایی سام صفحه جامعه سیاه و سفید در این شهرستان نیاز ندارد دشمنان است.

که اشاره شد از لحظه ای که در 29 آوریل 2019 که صفحه steamrolled هر نظر انتخاب و سپس-Councilwoman هازل Erby به عنوان سرپرست اجرایی شهرستان پس از او ابراز علاقه در پست. Erby یک زن آمریکایی آفریقایی تبار بود تا حد اکثر ارشد (پانزده سال) و بهترین خلق و خو به جای استیو Stenger بود که در مورد به همراهی خارج از شهر توسط مردان صحبت کردن به آستین خود را.

Erby کسی بود که می تواند حل و فصل همه را در frazzled شهرستان دولت. با توجه به مسائل مربوط به سلامت او تا به حال هیچ علاقه ای به دنبال انتخاب مجدد در سال 2020 است. او انتخاب مناسبی به طوری که رئیس شورای عالی صفحه ساخته شده مانند رئیس دفتر سیاسی صفحه در یک جلسه اضطراری برای غیر اضطراری هدف خود را از انتخاب به عنوان جایگزینی موقت به Stenger.

مبادا این به نظر می رسد به عنوان حقیقت در اینجا چیزی است که من گفت: سه روز بعد در Donnybrook:

"اول از همه ما باید به آرزو سام صفحه هست. اما من فکر می کنم این راه رفت در این هفته بود بی احترامی به هازل Erby. او تا به حال یک دسته از مردمی وجود دارد. وجود دارد برخی از پیش نویس-Mantovani مردم وجود دارد. دموکرات ها در این شورا یک فرایند است که حتی اگر آنها به (تصمیم) در پایان آن صفحه خواهد بود شهرستان اجرایی — که خوب است — آنها واقعا بی احترامی به مردم که نشان داد تا برای جلسه. آنها حتی نمی خواهد اجازه دهید آنها صحبت می کنند. این بود که واقعا دست و پا چلفتی شروع می شود."

صفحه خیالات خود را به عنوان یک متخصص بیهوشی که dabbles در سیاست است. او کاملا مخالف است. صفحه فورا حذف Erby به عنوان یک سیاسی خار به او یک $121,000 پست خود را به عنوان افسر برای تنوع و شمول است. من را سرزنش نیست Erby برای گرفتن پست: خوب بود چک و من گفتم او که او می تواند انجام رساندن بیشتر به عنوان یک گارد ریل برای اقلیت قرارداد در دولت از خارج در شورای. او را انتخاب و به بحث در این ستون.

در استخدام Erby صفحه lavished ستایش در زن او در بر داشت به طوری نامناسب برای نقش شهرستان اجرایی است که او نمی تواند رعایت شهروندان صحبت کردن از جانب خود. صفحه به معنای جدید به این عبارت که به درستی خلاصه رویکرد خود را به مردم رنگ: بحث ارزان است.

در policing در اقلیت استخدام در سلامت و مراقبت در ورود و بیشتر به طور قابل توجهی در یک چیز سفید رهبران در سنت لوئیس به ندرت اجازه می دهد مردم را به داشتن — قدرت واقعی — سام صفحه آن چیزی است که مردم کشور تماس بگیرید "همه کلاه هیچ گاو." او در یک بازی خوب در روابط و قلب خود را در جای مناسب. به هیچ وجه من یادآوری میکند او یک نژادپرست است. اجازه دهید من یقین دولت است که من نمی توانم تصور زشت اصطلاح امر به او. صفحه است که فقط یکی دیگر از خوبی در نظر گرفته شده سفید سیاستمدار متوسط بازی بازی.

زمانی که اولیه COVID-19 شیوع بیماری ناشی از یک نیاز اضطراری به صورت موقت شهرستان سردخانه صفحه دولت واکنش نشان دادند (سکوت) آن را به عنوان تا به حال با Stenger اضطراری: گام این است که یک شغل برای یک فرد سفید. به عنوان اتفاق افتاده است بیش از یک بار Erby نادیده گرفته شد و در کنار روند و بنابراین اقلیت بودند پیمانکاران است که خود را به همه اما منجمد کردن حدود 1.7 میلیون دلار قرارداد برای یک شهرستان سردخانه.

به عنوان با سابق Erby حامیان سیاه صاحبان کسب و کار دیده می شد اما شنیده نمی شود به عنوان آنها انجام شده نشانه اعتراض در مقابل صفحه ، که گفت:, آن را برخی از شهرستان اجرایی خواهد این فرصت را برای دیدار با آنها به بحث در مورد فرصت را در هر زمان در آینده است.

صفحه چه تعدادی از کارکنان در اطراف او اما تنها یکی درست سر گروه از بسیاری از. او می گوید همه چیز درست white مردم آموخته اند می گویند این روزها در مورد نژادی عدالت است. ران عبارت از لحظه ای است "سیستمیک نژادپرستی" با افتخار intoned با سیاستمداران با هیچ حس خود آگاهی است که رویکرد سنتی به جامعه سیاه و سفید — معاملاتي سیاست — دقیقا که.

گاهی اوقات هر چند نژادی اختلاف آشکار با حذف و یا در حال انتظار برای عمل تا زمانی که خشم باعث می شود عناوین. صفحه هیچ چیزی کوتاه فصیح به عنوان نیاز برای COVID-19 تست و مراقبت های پزشکی در جوامع محروم از رنگ در شمال سنت لوئیس کانتی. متاسفانه او متوجه شد که صدای یک ماه پس از مقامات بهداشت رهبران مذهبی و دیگر فعالان جامعه شده بود فریاد برای عمل است.

فیل در اتاق, اما, انجام ندادی. صفحه به ارث برده dispirited اداره پلیس است که نیاز به رهبری جدید شده پاره های کوچک-گزارش نژادی و اختلافات و به طور گسترده ای گزارش افتضاح داشتن پرداخت متناوب $11.5 میلیون دلار حل و فصل به Sgt. کیت Wildhaber برای داشتن تبعیض علیه او بودن.

بدون reliving که $11.5 میلیون کابوس در اینجا کافی است بگوییم که صفحه را مهم ترین وظیفه جایگزین شد تست ارشد Jon Belmar با رهبری جدید است. صفحه در زمان یک گام به جلو با انتصاب چهار عضو جدید به پنج عضو St. Louis County مدیره از پلیس کمیسیون. ظاهرا هر چند او در زمان یک گام بزرگ رو به عقب با انتخاب یک هیئت مدیره است که — به هر دلیل — نیست تا وظیفه.

هیئت مدیره گذشت بیش سرهنگ سرهنگ Troy دویل قاطع مورد علاقه برای موقعیت از نظر احساسات و انتظارات از رتبه و فایل افسران پلیس سیاه و سفید. دویل که سیاه و سفید است که به طور گسترده ای مورد احترام به عنوان یک مرد اعزام — توسط فرماندهان و مدیران شهرستان به طور یکسان — برای قرار دادن عمده آتش سوزی مانند تصاحب جنینگز' اداره پلیس بازسازی آرایه ای از شمال شهرستان آران و تصحیح افتضاح مشکلات در زندان شهرستان که برخی از آنها اتفاق افتاده و پنهان شد کمی در صفحه دیده بان. مصیبت در زندان بودند یک ماده از نگرانی های زیادی را به رهبران و فعالیت ،

به جای دویل صفحه مدیره انتخاب رئیس مری بارتون رتبه های پایین تر به عنوان کاپیتان و تجربی کمتر واجد شرایط از او. او یک چاشنی و هوشمند افسر به مطمئن شوید و انتخاب او به عنوان شهرستان اول زن ارشد تاریخی البته نه خیلی معلوم می شود یک پیروزی برای فمینیسم. من برنامه ریزی برای نوشتن در مورد آن در تاریخ بعد.

در هر صورت هرگز شانس دوم به ایجاد اولین برداشت و هنگامی که بارتون به نمایش عمومی مرحله برجسته به چشم ظاهر ادعای اینکه نژادپرستی نظاممند نبود چیزی که در اداره پلیس شهرستان و حتی آن را در سمت چپ صفحه وفادار ترین حامیان — از جمله شهرستان شورای معاون لیزا Clancy — تعجب با صدای بلند اگر بارتون بود تا به این کار است.

اما خط پایین در اینجا است: Sam صفحه صاحب بارتون انتخاب کامل متوقف شود. او را در انتخاب هیئت مدیره است که تصمیم او. هیچ رئیس پلیس در تاریخ مدرن انتخاب شده است در اعتراض نشسته شهرستان اجرایی است. وجود دارد هیچ دلیلی برای باور این برای اولین بار بود. مصمم که توسط صفحه — پوشیدن لباس نژادی-عدالت جنگجو — تا به حال جسارت به اعلام "بالا به پایین بررسی" از اداره پلیس چیزی که او را حتی مجاز به انجام آزار دهنده جزئیات اشاره توسط شورای تیم Fitch خود یک رئیس پلیس سابق شهر. این صفحه نمایش از جسارت صفحه سفر سال نوری فراتر از "بحث ارزان است."

آن را یک کارآگاه پلیس به ارزیابی صفحه: انگیزه: با جوهر خشک خود را پوچ سفارش (و یا هر آنچه در آن بود) به تمیز کردن خود را در ظروف سرباز یا مسافر او منتشر شد 30 ثانیه کمپین تجاری تبریک خود را برای این لحظه در حقوق مدنی.

در همان کمپین تجاری, صفحه ادعای او "رهبری تلاش برای پلیس اصلاحات برای دوربین بدن." در واقعیت که "تلاش" به تصویب رسید توسط رای دهندگان در مارس 2017, زمانی که آنها تصویب گزاره P با اضافه کردن یک و نیم درصد مالیات بر فروش برای افزایش پلیس صرف. هیچ نوشته رکورد من می توانید از صفحه انجام هر چیزی از جمله: منطقه خود را شامل بخشی از چسترفیلد یکی از شهرستانها چند فعال مخالف گزاره P. او نگه داشته و سر خود را پایین.

که فقط یک جزئیات اما گفتن یک. صفحه می توانید هر گونه استدلال او می خواهد برای انتخاب اوت 4 — دموکراتیک اولیه که به طور موثر و تعیین کننده نتیجه — اما وقتی که می آید به رکورد خود در مورد مردم رنگ کمتر مبارزات انتخاباتی خود می گوید بهتر است. حقایق نیست در کنار او و آن را خیلی دیر به اختراع آنها.

صفحه: باید در کنار این دروغ کمپین تجاری. حداقل این امر می تواند یک حرکت از چیزی که او واقعا انجام شده برای جامعه سیاه و سفید: نشان دادن آن احترام بگذارند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب