خبر خوب برای بلوز طرفداران: هاکی است که به عنوان NHL اعلام تاریخ شروع برای اردوگاه های آموزشی

برای بزرگنمایی کلیک کنید تئو وللینگ حفاظت از جام! در تقریبا دقیقا یک سال پیش از اولین St. Louis قهرما

توسط NEWSOULS در 22 خرداد 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید Protect the cup! - THEO WELLING
  • تئو وللینگ
  • حفاظت از جام!

در تقریبا دقیقا یک سال پیش از اولین St. Louis قهرمانی جام استنلی بلوز طرفداران از خواب بیدار شد به بهترین خبری از آنها شنیده ام در تمام طول سال: هاکی است!

NHL و nhl on nbc اعلام کرده اند حذفی اردوگاه های آموزشی آغاز خواهد شد ژوئیه 10. یک اردوگاه آموزشی شایعه به گذشته تا سه هفته برای این بالا با حضور 24 تیم در NHL خواهد شد و پس از جام استنلی مقدماتی مسابقات شامل شانزده تیم از پنج سری و چهار تیم برتر از هر کنفرانس بازی round-robin سبک مسابقات برای بالا دانه در پلی آف.

مقدماتی برگزار خواهد شد در دو hub شهرستانها هنوز مشخص نشده است — یکی برای دوازده کنفرانس شرق تیم و یکی برای دوازده کنفرانس غرب تیم است.

در شرق چهار تیم برتر هستند بوستون برونز Tampa Bay Lightning واشنگتن پایتخت و Philadelphia Flyers. چهار تیم برتر در غرب هستند خود را به دفاع از قهرمان St. Louis Blues, ستاره دالاس, Las Vegas, شوالیه طلایی و Kroenke متعلق به سوپر خائنانی بهمن کلرادو.

بهترین از پنج سری از ویژگی های پیتسبورگ پنگوئن در مقابل Montreal Canadiens; کارولینای طوفان در مقابل نیویورک رنجرز; the New York Islanders در مقابل Florida Panthers; و تورنتو افرا برگها در مقابل Columbus Blue Jackets در شرق. غرب را ببینید Winnipeg Jets در مقابل شعله کلگری; نشویل شکارچیان در مقابل آریزونا شغالها; ونکوور کناکز در مقابل مینه سوتا وحشی و Edmonton Oilers مقابل پست Chicago Blackhawks.

پس از دور مقدماتی به برندگان بهترین از پنج سری را هر پیشبرد به صورت یکی از چهار تیم برتر از خود را در کنفرانس رسمی دور اول پلی آف جام استنلی. تمام باقی مانده سری خواهد بود بهترین هفت و تعیین بذر یک مجموعه براکت.

NHL کمیسر گری Bettman دارد و باریک امکان نهایی سه سری را می توان در صفحه اصلی عرصه از تیم های است که رسیدن به آن دور اما که نیاز به یک تغییر اساسی در چشم انداز این بیماری همه گیر. آنچه که به احتمال زیاد این است که همه بازی ها برگزار خواهد شد در مرکز شهرستانها بدون طرفداران در حضور.

یک سال بعد از اولین قهرمانی پیروزی, بلوز بازیکنان و طرفداران در نهایت می توانید در راه بازگشت به گلوریا.

از آن زمان بلوز طرفداران. زمان برای حفاظت از جام!

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن