Glendon Geikie: تجلیل از دست دادن پس از COVID-19

Glendon Muir Geikie ویژه به خورشید صحرامنتشر شده 9:37 PM EDT Jul 27, 2020هر روز روزنامه های محلی تایید دو ترس

توسط NEWSOULS در 7 مرداد 1399

هر روز روزنامه های محلی تایید دو ترس افزایش تعداد مردم در Coachella Valley با COVID-19 و مرگ و میر این ویروس ادعا کرده است در طول راه. آن را ترسناک صفحه اطلاعات.

آنچه از دست رفته است یک گزارش در مورد چگونه به خانواده های قربانیان برخورد با ضرر و زیان خود را. شد عزیزان مجاز توسط سمت خود را? آیا آنها می میرند ؟ مرگ در این بیماری همه گیر نیست ترک اتاق را برای آخرین بار در آغوش گرفتن و یا یک تاریخ و زمان آخرین در فرد "من شما را دوست دارم" یا "خداحافظ."

همه گیر اعلامیه اغلب پایان با امید یاد یا graveside خدمات برگزار می شود در آینده. که اگر خانواده است نه بیش از حد در شوک در حال حاضر به فکر کردن در مورد آینده است.

ممکن است وجود مجازی تشییع جنازه. فرصتی برای در آغوش کسانی که در پشت سمت چپ کاهش می یابد به یک صدا و یا تصویر بر روی صفحه نمایش. و این است که فقط برای کسانی که با دسترسی به تکنولوژی و دانش به ورود و استفاده از آن.

قبل از همه گیر پایان زندگی Doula خواهد کار با بیماران و عزیزان ایجاد پیش و پس, مرگ, مراسم, برنامه ریزی یک شب زنده داری برای نهایی روز و ساعت و ایجاد یک میراث. اجتماعی فاصله و پناه-در-محل را با این نوع از صمیمی کار بعید است.

هنگامی که COVID-19 بحران wanes شما می توانید پیدا کردن راه های متعددی برای بازیابی عزت و تقدس شما عزیزان سزاوار است. برنامه ریزی یک مراسم به انجام مدتها آداب و رسوم و یا ایجاد یک میراث پروژه برای کمک به نگه داشتن یاد و خاطره این عزیزان در قلب خود را برای همیشه لطفا برای.

بیشتر: آنتی بادی آزمایش نشان می دهد ریورساید شهرستان COVID مورد شمارش ممکن است 431 درصد بالاتر از شمارش

بیشتر: ریورساید خانه سالمندان تخلیه میان COVID-19 بحران بازگشایی, reuniting پرستاران و بيماران

آن است که هرگز خیلی دیر شده برای برنامه ریزی یک شب زنده داری. چه موسیقی را به ارمغان آورد یک لبخند و یا یک قطره اشک برای عزیزان خود را ؟ چه عطر را در زیر شیروانی قرار دادن در هوا ؟ چه خلق و خوی خواهد نور را تنظیم کنیم ؟ چه لیست مهمان را ایجاد یک جامعه از عشق و یاد عزیزان خود را ؟ وجود خواهد داشت یک شعر خاطرات مشترک تجارب به یاد می آورد و یا سکوت ؟ خواهد نماز را خوانده? اگر چنین است که آنها را منجر?

COVID-19 می تاخت و تاز یک خانواده است. طبیعی عزادار می شود مختل و غم و اندوه می تواند مراقبت. تا آنجا که ما ممکن است مانند ما نمی توانیم زمان را به عقب برگردانید و پیدا کردن که زمان از دست رفته. پایان زندگی Doula می تواند کمک به شما غمگین و جشن شما عزیزان در یک شیوه ای است که به شما احترام می گذارد و افتخارات این عزیزان که مرده است.

Glendon Muir Geikie MSW یک پایان زندگی Doula. او را می توان در رسید glendon@endoflifedoulaps.com و یا بازدید از www.endoflifedoulaps.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب