آماده برای موج دوم اقتصادی درد

فقط به عنوان اپیدیولوژی نگران این هستند که پس از بازگشایی "موج دوم" از Covid-19 موارد می تواند بیشتر خمیر امری

توسط NEWSOULS در 23 اردیبهشت 1399

فقط به عنوان اپیدیولوژی نگران این هستند که پس از بازگشایی "موج دوم" از Covid-19 موارد می تواند بیشتر خمیر امریکا سیستم مراقبت های بهداشتی بسیاری از اقتصاددانان هشدار می دهند که موج فعلی تغذیه نا امنی و ضعف بانک های مواد غذایی می تواند فقط آغاز بحران اقتصادی و بدتر خواهد شد با شروع در ماه اوت اگر کنگره عمل نمی کند در حال حاضر.

برای همه از کنگره معایب موجود اقتصادی برنامه های بازیابی آنها اخیرا به تصویب رسیده — به خصوص پاداش بیمه بیکاری مفاد مراقبت عمل را انجام داده اند یک کار خیلی خوب از توان بسیاری از آسیب پذیر ترین مردم از شدید ترین اشکال اقتصادی درد. اما کسانی که مقررات منقضی خواهد شد در پایان ماه ژوئیه و مگر اینکه بازار کار است که به طور کامل ثابت آن است که بعید به نظر می رسد یک ضربه بزرگ به آمریکا قدرت هزینه های محتمل به نظر می رسد در بعد از تابستان است. در همان زمان یک برنامه جداگانه به چک حفاظت از برنامه بعید به نظر می رسد برای جلوگیری از جدی عدد کوچک-کسب و کار شکست.

خبر خوب این است که هیچ یک از این اجتناب ناپذیر است. برخی از آن بستگی به سلامت عمومی سوالات که خارج از سیاستگذاران اقتصادی' کنترل, اما بیشتر از آن است که یک سوال ساده از طراحی برنامه. دولت فدرال کافی منابع مالی برای نگه داشتن هزینه های سطوح از فروپاشی; آن را فقط یک سوال از اینکه آیا آنها خواهید از آنها استفاده کنید.

این معمول است برای رکود به سقوط سخت تر در کمتر تحصیل کارگران اما کلاس انحراف از زمان افزایش در افزایش بیکاری بسیار بزرگ است. به عنوان خبرنگار بلومبرگ لوقا کوه امتیاز رسمی نرخ بیکاری برای کارگران بدون مدرک دانشگاهی است که حدود 14 تا 16 درصد در حالی که برای کسانی که با مدرک دانشگاهی و یا بهتر از آن را فقط بیش از 6.

یک راه برای توصیف این به عنوان BuzzFeed Venessa وانگ را در داستان او در ناهموار تاثیر رکود اقتصادی است که به عنوان یک مورد از بدترین کردن کارگران در حال سخت ترین ضربه از رکود.

دموکرات ها در کنگره در واقع با گذشت یک مناسب و معقول بیکاری طرح بیمه برای این کارگران تحت مراقبت عمل می کنند. قانون گسترش مجموعه ای از کارگران که واجد شرایط برای مزایای بیمه بیکاری و افزایش سود سطوح با 600 $در هر هفته. دولت UI سیستم کار با جایگزین کردن یک درصد ثابت از هر کارگر معمول درآمد. در نتیجه برای کسی که نه کسب پول زیادی 600 دلار در هفته باعث می شود یک تفاوت بزرگ. برای کسی که بدست آورده بیشتر از 600 دلار کمتری برای بستن شکاف در درآمد از دست رفته.

متوسط دستمزد ساعتی در ایالات متحده $19.14, که با این نسخهها کار به $765 بیش از 40 ساعت در هفته کاری. از آنجا که 600 دلار است که در بالا از آنچه شما به طور معمول به عنوان یک بیمه بیکاری بهره مند شوند این باعث ایجاد یک وضعیت که در آن کارگران در نیمه پایین توزیع درآمد به طور کلی بهتر کردن جمع آوری UI مزایای از آنها مشغول به کار هستند.

بسیاری از محافظه کاران و صاحبان کسب و کار در مورد این عصبانی اما رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن آن را امضا و به قانون و به این معنی است که از طریق پایان ماه ژوئیه طبقه کارگر آمریکایی ها در عمل در درست شکل اگر آنها گذاشته است. بزرگترین مشکل برای بیکار طبقه کارگر و مردم شده است که دولت UI سیستم آمادگی برای مقابله با چنین افزایش در ادعا و بسیاری از مردم قادر به ثبت نام برای دریافت مزایا به موقع. اما این مشکلات در حال مصاحبه در طول زمان است.

که مهم انسانی از نظر, اما آن نیز مهم برای اقتصاد بزرگتر. زمانی که درآمد مردم در حال تثبیت آنها پرداخت صورتحساب خود را در زمان (توجه داشته باشید که با وجود بسیاری از اعتیاد به مواد مخدره در مورد اجاره حملات صاحبخانه نیست گزارش عمده سنبله در عدم پرداخت در مه) و نگه داشتن خرید چیزهایی. از آنجا که بسیاری از کارگران که گذاشته شده است در پایان کم از طیف درآمد و در نتیجه واجد شرایط برای سخاوتمندانه مزایای بیمه بیکاری در این کشور عمدتا اجتناب ثانویه شوک که بیشتر باعث تشدید مشکلات اقتصادی.

تا کنون.

مشکل دو قسم است. حتی اگر بزرگ بازگشایی می رود بسیار خوبی حداقل در برخی از بخش های اقتصاد — کسب و کار, سفر, کنفرانس, کنوانسیون, و اوقات فراغت تجمعاتی مانند فیلم و تئاتر و کنسرت ها — در حال رفتن به باقی می ماند به طور قابل توجهی افسرده در حالی که برای. کارگران که نمی rehired 1 اوت در حال تنظیم خود را برای دیدن جایزه UI ناپدید خواهد شد و نیاز به شروع به طور قابل توجهی محدود کردن هزینه های خود را.

در ضمن درآمد از دست رفته به دولت و دولت های محلی در حال حاضر پخته شده به کیک با رکود اقتصادی آمریکا را تجربه کرده است.

مایکل Leachman معاون رئیس جمهور برای دولت سیاست های مالی در این مرکز در بودجه و اولویت های سیاست می گوید: "دولت کمبود بودجه از COVID-19 اقتصادی خرید اینترنتی می تواند مجموع $650 میلیارد دلار بیش از سه سال است."

ما نمی دانیم دقیقا چگونه متحده برنامه ریزی برای مقابله با کسانی که کمبود اما پاسخ این شامل برخی از ترکیبی از کاهش هزینه ها و افزایش مالیات است که به عنوان عمل کشیدن بیشتر در اقتصاد است.

نتیجه این است که در روز کارگر بدون در نظر گرفتن چقدر از این کشور از سر گرفته است و عملیات بسیار بزرگتر نوار های عمومی نیاز به جلو و عقب در هزینه های خود را و صدمه زدن به شرایط کسب و کار. اقتصاد در نهایت دوباره از آن است. اما درس از تاریخ است که این بازگشت می تواند آهسته و می تواند به خصوص مانع از این زمان در اطراف یک پتانسیل موج کوچک-کسب و کار شکست.

بزرگ درس از رکود بزرگ است که رکود اقتصادی می تواند باقی بماند برای مدت زمان بسیار طولانی حتی اگر خود منبع اصلی محو شده است. هنگامی که مردم به اندازه کافی از دست داده اند به اندازه کافی درآمد است که آنها تا به حال به طور قابل توجهی کاهش هزینه های, در نتیجه کاهش دیگر درآمد مردم مهم نیست چرا درآمد کاهش یافته است در وهله اول.

و حتی زمانی که شما در واقع نه در رکود و مشکلات می ماندند. اقتصاد رشد بسیار به طور پیوسته در سراسر نهایی شش سال ریاست جمهوری باراک اوباما — وجود دارد در برخی از حس هیچ چیز "اشتباه" با اقتصاد — آن را فقط با اضافه کردن شغل تقریبا به اندازه کافی سریع به خیس خوردن تا تمام افزایش بیکاری است که انباشته شده در طول اوج رکود اقتصادی سال. این بود تنها پس از یک یا دو سال بیشتر از مشابه ء رشد تحت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که بازار کار در نهایت شروع به احساس سالم است.

یک مشکل خاص در اطراف این زمان است که بر اساس یک نظرسنجی که توسط انجمن مدیران منابع انسانی در حدود نیمی از کسب و کار کوچک صاحبان انتظار کسب و کار خود را برای شکست این سال است.

که کسب و کار گاهی اوقات شکست خوب است به یک نقطه. اقتصاد رشد نمی تواند بیش از مدت طولانی بدون کسب و کار جدید و کسانی که کسب و کار جدید نیاز به برخی از کسب و کار به شکست در نتیجه آزاد کردن املاک و مستغلات و دارایی های دیگر برای ایده های جدید است. اما در حالی که یک جای خالی در محلی در مرکز نوار فرصتی است برای یک کارآفرین نیمه خالی مرکز نوار است وحشت زده چشم درد. اگر یک رستوران در شهر نتواند وجود دارد یک فرصت برای یک بهتر است. اما اگر نیمی از رستوران ها شکست, عرضه, شبکه است که آن را ممکن است برای شروع جدید می تواند خشک ،

و اخبار اقتصادی تنها بدتر می شود اگر به عنوان نظر می رسد به احتمال زیاد درایو به محدودیت در فعالیت های کسب و کار بازدید حداقل چند موانع در طول راه با شیوع بیماری های جدید است که یا ترساندن مشتریان و یا منجر به reimposition از محدودیت های جدید.

خبر خوب این است که دولت فدرال هزینه های استقراض در حال حاضر بسیار پایین و کمی وجود دارد و دلیل ما باید به شرایط غیر قابل اجتناب از اواخر تابستان هزینه های سقوط.

دولت های ایالتی و محلی می تواند به راحتی با توجه به هجوم نقدی — ساختار به عنوان محدودیت کمک مالی به عنوان پزشکی تطبیق بودجه به عنوان یک زیرساخت "بسته" قرار می دهد که پول را به برنامه کمک مالی یا هر چیز دیگری — برای جلوگیری از یک موج بزرگ از ریاضت. پاداش بیمه بیکاری می تواند فراتر از جولای یا حداقل ساختار مخروطی خارج به جای تشکیل یک صخره.

و کسب و کارهای کوچک می تواند با توجه به مقدار سخاوتمندانه تر درمان در قالب بزرگ فوق العاده-وام های کم بهره و دربسته در محیط با برخی از عملکرد 2019 درآمد به جای پیچیده ساختار موجود چک حفاظت از برنامه. اقدامات در امتداد این خطوط نمی تضمین قوی بازیابی — برای دریافت کنید که ما نیاز به این ویروس را تحت کنترل — اما آنها حداقل اطمینان حاصل شود که اقتصاد محدود است توسط ویروس به جای صرف فقدان پول است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن