آلمان و کره جنوبی سرآمد در Covid-19 مهار. آن را هنوز هم برگشتم.

اخیر سنبله در Covid-19 موارد در برخی از کشورها فکر می کردم به بهترین شامل ویروس — اولین سنگاپور در حال حاضر کر

توسط NEWSOULS در 24 اردیبهشت 1399

اخیر سنبله در Covid-19 موارد در برخی از کشورها فکر می کردم به بهترین شامل ویروس — اولین سنگاپور در حال حاضر کره جنوبی و به طور بالقوه آلمان — یک نگاه اجمالی به آمریکا ممکن است در آینده به عنوان متحده شروع به بازگشایی کسب و کار و فعالیت های پس از چندین ماه از مستند.

همه آن را می تواند به معکوس کردن روند مثبت است یک مورد کشف نشده. به عنوان بورسی را Alex Ward, این گزارش, هفته, یک, کره جنوبی, مردی که رفت برای یک شب در این شهر در چندین سئول رقص باشگاه های مرتبط شده است نزدیک به 80 مورد جدید وجود دارد. به طور ناگهانی این کشور را منحنی دوباره رو به افزایش و دولت های محلی دستور داده کافه ها و رستوران ها به بسته ناگهانی برگشت از بازگشایی برنامه.

از آنجا که ما در حال فکر کردن به چیزهایی که از نظر منحنی ها و امواج این روزها در اینجا این است که این وضعیت در کره جنوبی:

جهان ما در داده ها

کره جنوبی شده بود یک پوستر کودک موثر Covid-19 پاسخ به نیاز های آموخته شده از تجربه خود را با سارس دهه گذشته است. به عنوان بخش یادداشت های این کشور تا به حال حتی ملی برگزار شد انتخابات بدون هیچ گونه آشکار بهداشت عمومی عواقب. در آن حال شروع به دیدن روز با جدید داخلی موارد است. دولت هشدار ویروس می تواند دوباره بجای اول برگشتن بود اما ممکن است به کره جنوبی به عنوان شواهدی وجود دارد که یک کشور می تواند ضرب و شتم coronavirus و بازگشت زندگی به حالت عادی در مدت زمانی کوتاه.

اما پس از آن مردی که هنوز نمی دانم او آلوده شد تصمیم به رفتن به رقص و در حال حاضر کسب و کار در حال توقیف دوباره.

اخبار کره جنوبی خواهد بود به اندازه کافی نگران کننده خود را در آن. اما آن را نه تنها جایی برای دیدن شروع موج دوم. Vox را تنها کربی گزارش در اواسط ماه مارس در دوم امواج ضربه سنگاپور و هنگ کنگ است. او نوشت: در شرایط کامل در مورد مفاهیم:

ممکن است این جهان جدید عادی حداقل تا يک درمان به طور گسترده ای در دسترس است که به کاهش شدت بیماری و یا جهان را بدست می آورد و ایمنی به احتمال زیاد از طریق یک واکسن. اجتماعی فاصله اقدامات ممکن است تکراری ابزار — تشدید کاهش و تشدید دوباره به شیوع بیماری افزایش و کاهش و افزایش دوباره.

زیرا تا زمانی که کروناویروس در حال گسترش است و در جایی آن را می توانید در همه جا گسترش یافته. همین دلیل است که هیچ کشور مورد ضرب و شتم قرار coronavirus نشده است.

"ما نمی خواهد خلاص شدن از شر این بیماری تا زمانی که هر کشور دارای یک سیستم برای تشخیص بیماری ها و جلوگیری از آن در نزدیکی مبدا به عنوان و یا به عنوان نزدیک به منبع که ممکن است قبل از آن گسترش می یابد," اولگا جوناس, یک عضو ارشد در دانشگاه هاروارد بهداشت جهانی موسسه که قبلا کمک به هماهنگی بانک جهانی در پاسخ به مرغی و آنفولانزای همه گیر تهدید به من گفت.

یک ماه بعد در سنگاپور منحنی در یک تدریجی اما مداوم شیب. Coronavirus نبوده است مورد ضرب و شتم دوباره.

جهان ما در داده ها

و در حال حاضر آلمان یک معیار خوب و تست اولیه مهار در غیر این صورت ویران اروپا است که از دیدن ناگهانی و نگران کننده پرش در موارد. به عنوان کسب و کار خودی گزارش شماره جدید کروناویروس موارد وجود دارد سه برابر از دوشنبه به سه شنبه به بیش از 900 در 24 ساعت. جهش آمد فقط حدود یک هفته پس از مدارس و مغازه ها شروع به بازگشایی; خوانندگان دقیق ممکن است به یاد داشته باشید این ویروس را دوره کمون است چهار یا پنج روز به طور متوسط.

به دست انداز می تواند یک سراب به دلیل تعارض و یا تاخیر در گزارش. اما اگر مورد جدید شماره همچنان به افزایش, آلمان خواهد رفتن حق بازگشت به مستند. دولت آستانه تاسیس است که اگر عبور خواهد ماشه سرگیری اجتماعی فاصله گرفته است.

این می تواند امریکا را در آینده بیش از حد. Vox برایان رزنیک گذاشته برخی از دلایل برای نگرانی است که دولت قصد دارد آرامش اجتماعی فاصله می تواند نتیجه معکوس و منجر به موج جدیدی از موارد. جف Duchin متخصص اپیدمیولوژی برای King County Washington عمومی وزارت بهداشت گفت: من که انتقادی به هر بازگشایی طرح است که توانایی به "قطع انتقال زنجیر است."

بهتر تست و تماس با ردیابی خواهد افزایش توانایی ما برای مهار شیوع بیماری های جدید.

"اگر ما نمی تواند انجام دهد که با موفقیت" Duchin گفت: "ما باید برای بازگشت به اجتماعی فاصله."

اما همانطور که کره جنوبی مثال نشان می دهد که فقط یک نفر با یک غیر قابل تشخیص عفونت می تواند jumpstart ویروس را گسترش. این شده است یک کار دشوار است و حتی با سخت کوش ترین تست-و-ردیابی رژیم. و ما قطعا نمی اند که تا هنوز.

راه حل واقعی برای coronavirus و بهترین امید برای نهایی برای پایان دادن به این مستندات می تواند موثر درمان یا واکسن. در غیر این صورت ما با چپ ابزار ضخیمتر میشود.

"بدون یک واکسن یا داروهای ضد ویروسی" Duchin گفت: ما امیدوار اجتماعی هستند فاصله گسترده تست و تماس با ردیابی. که یک کار بسیار نیرومند برای understaffed و ضعف عمومی سازمان بهداشت و درمان.

"ما باید قادر به شناسایی تقریبا همه موارد," او گفت:. "حتی چند مورد اگر ناشناخته خواهد جرقه شیوع است که مارپیچی خارج از کنترل است."

این داستان به نظر می رسد در VoxCare یک خبرنامه از بورسی در آخرین پیچش و چرخش در امریکا مراقبت های بهداشتی بحث است. ثبت نام برای دریافت VoxCare در صندوق پستی خود را همراه با سلامتی بیشتر مراقبت آمار و اخبار.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب