جورج فلوید به یاد به عنوان "غول مهربان" به عنوان خانواده خود می نامد مرگ 'قتل'

Nicquel تری الیس و تایلر J. Davis ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 4:14 PM EDT 28 مه سال 2020مینیاپولیس — رو

توسط NEWSOULS در 9 خرداد 1399

مینیاپولیس — روز یکشنبه جورج فلوید برنامه ریزی شده بود برای ملاقات با دوست خود والاس سفید به بحث در مورد درگیر شدن با دیوانه پدران — مردان در برابر تخریب دفاع در برابر مواد مخدر و, اجتماعی, اختلال, اما او نمی تواند آن را. بعد فلوید مرده بود.

سفید تماشا ویدیو در Facebook شنبه نشان مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین زانو در Floyd گردن به او گفت که او نمی تواند نفس بکشد.

"که پسر نیاز ندارد به مرگ مانند آن. تمام این فیلم نشان داد که مرد بود نه مقاومت در برابر او گفت:" سفید 56. "او یک غول مهربان مرد. او دوست داشت با هر کس در اطراف در اینجا. او آرام پسر دوست داشت به آن لذت ببرید."

فلوید داوطلب لغزش در نشست MAD DADS فصل جمهور VJ اسمیت میز شنبه.

جورج فلوید تبدیل به یک نام خانگی به عنوان ویروسی موجب خشم و اعتراضات در سراسر این کشور است.

در زندگی دوستان و اعضای خانواده گفت: 6-پا-4 فلوید ساخته شده است هرگز دشمن.

"او نمی خواهم به استدلال می کنند که درام و چیزهای سفید" گفت. "او هرگز انداخت در اطراف این واقعیت است که او بزرگتر بود."

فلوید را وکیل خانواده بنیامین Crump گفت فلوید در پشت برگ دو دختر به سنین 6 و 22 در هوستون.

"او واقعا فرد خوب است که همه به نظر می رسید به عشق" Crump گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. "او یک غول مهربان است که زمانی که او در اتاق او را روشن اتاق. او آنقدر فراوان."

Crump گفت فلوید متولد شد و در Fayetteville, N. C., اما در هوستون که در آن بسیاری از خانواده او هنوز هم زندگی می کند. Crump گفت فلوید standout دبیرستان ورزشکار. فلوید نقل مکان کرد به مینیاپولیس برای بهتر فرصت های اشتغال Crump گفت. در علاوه بر این به امنیت شغل در Conga لاتین اغذیه فروشی و مشروب فروشی و محلی نجات ارتش فلوید بود و همچنین یک راننده کامیون.

کریستینا Dawson, Floyd, دوست دختر سابق گفت: آمریکا امروز که فلوید بود که شادی به اطراف است.

"شاد, سرگرم کننده, مسخره پسر" داوسون گفت. "او دوست داشت برای دیدن مردم خوشحال است."

فلوید, 46, حال تبدیل شدن به محبوب ثابت در Conga لاتین اغذیه فروشی و مشروب فروشی. رستوران عکس به اشتراک گذاشته شده از فلوید خود در Facebook صفحه با یک پست مطلب "RIP غمگین ما را همیشه به یاد داشته باشید شما." مشتریان و همکاران به اشتراک گذاشته خاطرات در نظرات.

"او یکی از کسانی که خرس عروسکی. این از دست دادن بزرگ. من واقعا امیدوارم که وجود خواهد داشت عدالت برای این" یک کاربر نوشت.

اغذیه فروشی و مشروب فروشی مالک Jovanni Thunstrom گفت: در Facebook پست که مرگ فلوید بود "فقط ساده قتل است."

"من کارمند جورج فلوید به قتل رسید توسط یک افسر پلیس است که تا به حال هیچ شفقت با استفاده از موقعیت خود به ارتکاب قتل از کسی که گدایی برای زندگی خود" Thunstrom نوشت. "من می خواهم به نگه داشتن در نوشتن اما دیدگاه من این است تار از اشک میاد از چشم من. I am sorry من معمولا گریه نمی کنند."

چهار افسر پلیس چوین توماس لین Tou Thao و J. Alexander Kueng شده اند اخراج بیش از این حادثه اما فلوید خانواده و Crump, می گویند این کافی نیست.

Crump گفت: او معتقد است که ماموران اقدامات سوخت نژاد پرستی و بی توجهی به سیاه و سفید زندگی می کند و آنها باید دستگیر و متهم شده است.

"ما می دانیم که اگر این نقش ها معکوس شد و مردم متهم به قتل مردم سفید, oh شما به انتظار مرگ" Crump گفت. "اما به نظر می رسد که پیام فرستاده شده است از حقوقی ما سیستم ما سیستم عدالت کیفری است که سیاه و سفید زندگی می کند کمتر با ارزش تر از سفید زندگی می کند."

Philonise فلوید گفت: او شده است احساس درد ثابت پس از او برادر مرگ است.

"من با او. که قدیمی ترین برادر. من او را دوست داشتم. من هرگز رفتن به برادر من گفته سی ان ان. "من نمی خواهم این کار را برای هر کس دیگری. من فقط خسته از سیاه و سفید دیدن افراد در حال مرگ است."

ترا قهوه ای, Floyd, پسر عموی گفت KHOU در هوستون است که او با فلوید و توصیف او به عنوان ورزشکار با استعداد و دوست داشتم به شوخی.

"او همه مورد علاقه همه چیز" براون گفت. "او دوست مورد علاقه او پسر عموی مورد علاقه."

فلوید را دوستان دوران کودکی نیز سخن گفته است.

سابق NBA بازیکن Stephen Jackson گفت: در یک Instagram نوشته است که او در همان هوستون محله به عنوان فلوید.

جکسون گفت که او و Floyd به نام هر یک از دیگر "دوقلو."

"برادر من فقط در خارج وجود دارد در مینه سوتا او در حال تغییر زندگی خود را, او رفت و به مینه سوتا او رانندگی کامیون. من فقط فرستاده او را دو سه جعبه از لباس. پسر من انجام آنچه که او قرار بود به انجام, انسان و خانواده کشتن برادر من مرد" جکسون گفت: در این ویدئو پست.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب