جورج فلوید تظاهرات: L. A. منع گسترش به کل شهر در سراسر کشور ناآرامی همچنان ادامه دارد شنبه شب

شین Newell پالم اسپرینگز آفتاب صحراانتشار: 10:31 PM EDT مه 30 سال 2020تظاهرات همچنان به فوران در سراسر ایالات

توسط NEWSOULS در 11 خرداد 1399

تظاهرات همچنان به فوران در سراسر ایالات متحده عصر روز شنبه نزدیک به یک هفته پس از این افسر پلیس-درگیر قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

در لس آنجلس شهردار اریک Garcetti در ابتدا اعلام کرد که مرکز شهر مقررات منع رفت و آمد از 8 بعد از ظهر شنبه تا 5:30 صبح جمعه اما به عنوان یک نتیجه از وخیم تر شدن خشونت اتفاق می افتد در تظاهرات در سراسر لس آنجلس او گسترش آن به کل شهر است.

تظاهرات آغاز شد که در روز ادامه به شب شنبه در سراسر کالیفرنیا و در شهرهای بزرگ در دیگر نقاط کشور مانند آتلانتا و شیکاگو میامی و مینیاپولیس.

کالیفرنیا ناآرامی همچنان ادامه دارد

معترضان در خیابان ها در بسیاری از کالیفرنیا نقل – مسدود کردن یک بزرگراه سطح شیب دار در سان فرانسیسکو و بین ایالتی در سن دیگو و شکستن شیشه در جلو درب به Sacramento County jail. صدها نفر در ویسالیا بیش از حد.

اوکلند girded برای بیشتر خشونت به معترضان برنامه ریزی برای جمع آوری در اطراف nightfall. سان خوزه تمیز کردن پس از یک خشونت جمعه شب دیدم 38 نفر بازداشت یک افسر بستری و هشت ماشین پلیس تخریب.

اما پس از یک شب جمعه از خشونت را دیدم بیش از 500 دستگیری عمدتا مسالمت آمیز تظاهرات روز شنبه در نزدیکی بیشه, محبوب, هوای آزاد, بازار در وسط شهر تفویض در بعد از ظهر زمانی که معترضان چندین Los Angeles Police Department وسایل نقلیه در آتش درگیری ها و فروشگاه ویندوز و تحت پوشش یک شهر با نقاشی های دیواری.

دست کم نه پلیس Suv ها آسیب دیده و یا تخریب – برچسب زده شده با ضد پلیس گرافیتی, ویندوز, شکست, لاستیک, سوراخ. پلیس با استفاده از باتوم به حرکت معترضان به عقب و گلوله های لاستیکی به پراکندگی جمعیت.

Cyndia Ortega, 26 لس آنجلس ایستاده بود در یک پارکینگ خارج یک معامله گر جو با شکست درب شیشه ای, فقط قدم از پلیس خط. اورتگا گفت: او در پشتیبانی از تظاهرات صلح آمیز است.

"ما در اینجا برای شکستن همه چیز و مشعل همه چیز" او گفت:.

در ساکرامنتو اعتراض صدها نفر در نزدیکی ایالت کالیفرنیا ساختمان کاپیتول. پلیس واکنش نشان نمی دهند به بطری آب انداخته بودن و یا نقاشی های دیواری در سراسر خیابان در استنلی Mosk دولت کتابخانه ها و دادگاه های ساختمان.

ساکرامنتو ساکن Marques Haynes با حضور کردند.

"اگر ما را مجبور به پایین آمدن در اینجا و حمایت از یکدیگر و متحد این چیزی است که ما قصد داریم به انجام," او گفت:. "ما باید به تغییر سیستم. اما این حق در اینجا ما خسته. ما خسته از مرگ."

در شنبه شب در بیکرزفیلد حدود 75 نفر با تجمع در مقابل ساختمان مقر پلیس.

بسیاری از آنها را گذاشته و مسدود تقاطع شعار "نمی توانم نفس بکشم" نه دقیقه.

شهرستانها ترس تظاهرات ممکن است سوخت, موج جدید شیوع ویروس

برخی از رهبران جذاب برای آرامش در مکان های که در آن جمعیت شکست مغازه و تخریب ماشین های پلیس در سال های اخیر شب شده است توزیع ماسک و هشدار تظاهرکنندگان آنها با قرار دادن خود در معرض خطر است.

"اگر شما بودند معترض شب گذشته, شما احتمالا نیاز به دریافت یک COVID آزمون این هفته" آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین گفت: شنبه شب. "هنوز هم وجود دارد یک بیماری همه گیر در آمریکا که به کشتن سیاه و قهوه ای مردم در شماره های بالاتر."

مینه سوتا فرماندار گفت: بیش از حد بسیاری از معترضان نبودند اجتماعی فاصله و یا با پوشیدن ماسک بعد از غذای تماس پیش از آن در هفته.

اما بسیاری از به نظر می رسید مصمم.

"این خوب نیست که در وسط یک بیماری همه گیر ما باید از اینجا خطر زندگی ما" اسپنس اینگرام گفت: جمعه پس از راهپیمایی با دیگر معترضان به دولت و کنگره آمریکا در آتلانتا. "اما من باید به اعتراض برای من زندگی و مبارزه برای زندگی من تمام وقت."

Ingram, 25 بود که با پوشیدن یک ماسک گفت: او تا به آسم و نگران بود در مورد ابتلا به ویروس. اما او گفت: به عنوان یک زن سیاه و سفید او همیشه احساس می شود که زندگی او در معرض خطر از دست پلیس و او نیاز به اعتراض است.

تظاهرات قتل فلوید می آیند در زمانی که بسیاری از شهرستانها آغاز شد برای استراحت اقامت در خانه سفارشات.

که به خصوص نگران کننده برای کارشناسان بهداشت که از ترس که سکوت حامل ویروس که هیچ علائم می تواند ناخواسته آلوده دیگران در گردهمایی با مردم بسته بندی شده گونه به گونه و تشویق و jeering بدون ماسک.

"این که آیا آنها در حال اخراج کردن یا نه که نمی جلوگیری از آنها را از گرفتن این ویروس گفت:" برادلی پولاک رئیس گروه بهداشت عمومی دانشگاه کالیفرنیا دیویس.

حتی برای بسیاری از معترضان شده اند که با پوشیدن ماسک کسانی که آن را تضمین نمی کند حفاظت از coronavirus. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه پارچه ماسک زیرا آنها می توانند آن را مشکل تر برای افراد آلوده به ویروس – اما آنها طراحی شده برای محافظت فرد با پوشیدن ماسک از گرفتن آن است.

مقررات منع رفت و آمد: لس آنجلس مجموعه 8 ساعت منع رفت و آمد به عنوان پلیس لس آنجلس اتومبیل های آتش در نزدیکی بیشه

سیم تغذیه از ایالات متحده آمریکا امروز آسوشیتد پرس و شهرستان اخبار خدمات نیز گنجانده شده است.

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید shane.newell@desertsun.com, 760-778-4649 و یا در توییتر @journoshane.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب