اطلاعات کامل: کارت, مجموعه پروتکل های در محل برای جولای 24, بازگشت بوکس در فانتزی چشمه

Andrew L. جان پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 6:26 PM EDT Jun 29, 2020Vergil Ortiz جونیور را همسان در برابر

توسط NEWSOULS در 10 تیر 1399

Vergil Ortiz جونیور را همسان در برابر ساموئل وارگاس در جولای 24 رویداد اصلی در فانتزی چشمه کازینو توچال در Indio, جوایز پسر طلایی تایید دوشنبه. کارت خواهد شد که بصورت زنده توسط DAZN است که در صورتحساب یا لیست به عنوان بازگشت جهانی بوکس حرفه ای در جنوب کالیفرنیا و خواهد بود که برای اولین بار در این منطقه از زمان شروع این بیماری همه گیر در حال انجام در ماه مارس است.

اورتیز (15-0, 15 knockouts) است که به طور کلی در نظر گرفته بزرگترین ستاره در حال افزایش در این ورزش است. او به ESPN و حلقه مجله چشم انداز در سال 2019 و هیچ یک به طول انجامید بیش از شش دور با او.

Grand Prairie, Texas مادری برنامه ریزی شده بود برای مبارزه با وارگاس (31-5-2 13 کوس) در ماه مارس قبل از coronavirus گسترش منجر به لغو. این دو مربع در 12 دور سبک وزن تقلا.

"من بسیار سپاسگزار و هیجان زده به headlining اول پسر طلایی رویداد پس از قرنطینه" گفت: Ortiz, 22. "من خوشحال هستم که آن را هنوز هم با همان حریف بنابراین اساسا ما در حال چیدن تا جایی که ما را ترک کردن. آن را برای رفتن به یک مبارزه دشوار و آن را یک راه بسیار خوبی برای شروع این سال برای من است."

جولای 24 رویداد خواهد بود بسته به عمومی و رسانه ها دسترسی محدود خواهد شد به عنوان پسر طلایی آغاز می شود فاز اول آن از عهده "بازگشت به طور منظم بوکس اکشن" شرکت در روز دوشنبه گفت.

"ما آماده باز گشت نبوده است آسان" پسر طلایی اجرایی Oscar De La Hoya گفت: "اما ما می دانیم که ما باید مسئولیت برای ما مبارزان و طرفداران ما به مرحله سطح بالا حوادث بوکس به عنوان به زودی به عنوان ما می تواند احتمالا. این کارت نشان دهنده تعهد ما به ارائه رقابتی دعوا با وجود شرایط فعلی به عنوان آینده بوکس."

این جلسه خواهد بود که برای اولین بار در ارتیز جونیور پس قابل توجه 2019 که شامل حذفی برنده بیش از Mauricio Herrera, Antonio Orozco و براد سلیمان. اورتیز در مسیر برای یک عنوان جهان در سال 2020 قبل از همه گیر.

بیشتر: ورزش قمار در کالیفرنیا حداقل سه سال دور به عنوان آخرین لایحه می میرد

بیشتر: Coronavirus و ورزشی: آخرین به روز رسانی در زمانی که ورزش می تواند رزومه

وارگاس باید یک چالش بزرگ. 31 ساله و بومی از بوگوتا, کلمبیا قبلا مبارزه قهرمان جهان امیر خان دنی گارسیا و Errol اسپنس جونیور با وجود این ضعف است که همراه این جلسه وارگاس می گوید او با اعتماد به نفس است که او را مورد ضرب و شتم Ortiz جونیور

"من فکر می کنم که همه چیز اتفاق می افتد به یک دلیل" وارگاس گفت. "من فکر می کنم این زمان بهره مند من. من آماده هستم برای ناراحت جهان است. من اعتقاد دارم که من می تواند با یک پیروزی است. جهان در یک مکان عجیب و غریب در حال حاضر. نشان می دهد متفاوت خواهد بود. وجود خواهد داشت هیچ طرفداران. اما من هیچ شکی نیست که من می خواهم را به نفع خود."

در شرکت اصلی, رویداد, Hector Tanajara جونیور (19-0, 5 کوس) روبرو خواهد شد دو بار عنوان قهرمانی جهان چلنجر Mercito Gesta (32-3-3, 17 کوس) از سبو, فیلیپین در 10 دور دفاع از USNBC عنوان سبک وزن.

شین Mosley جونیور (15-3, 9 کوس) از پومونا اولین بازی خود را تحت پسر طلایی بنر در هشت دور میان کشمکش در برابر کهنه جرمی راموس (11-8, 2 کوس) از کلرادو اسپرینگز ،

قهرمان جهان Seniesa "Superbad" استرادا (18-0, 7 کوس) از شرق لس آنجلس را به 108 پوند بدست آورد به دفاع از او WBC نقره نور او عنوان در برابر Jacky کلوو (12-5-2, 1 ضربه فنی) از شهر مکزیک.

هکتور والدز (12-0, 8 کوس) به تازگی امضا سوپر خروس وزن چشم انداز دالاس خواهد شد شرکت در شش جلسه دور.

میلیونها چشم انداز اوان سانچز (7-0, 6 کوس) باز خواهد شد در این شب از عمل در شش دور به مبارزه با.

پسر طلایی نیز برنامه ریزی Aug. 28 کارت با DAZN در فانتزی چشمه ارتقاء شرکت تایید دوشنبه. سابق WBA سبک وزن قهرمان Jorge لینرس (47-5, 29 کوس) از ونزوئلا روبرو خواهد شد خاویر فرتونا (35-2-1, 24 کوس) برای WBC الماس سبک وزن مسابقات قهرمانی.

لینارس است که به دنبال به تصرف خود در مسابقات قهرمانی جهان برای اولین بار پس از از دست دادن خود, سبک وزن, کمربند به Vasyl Lomachenko در سال 2018 است. فورتونا امیدوار است برای تبدیل شدن به اولین سه بار قهرمان جهان تشکیل جمهوری دومینیکن.

اندرو جان را پوشش می دهد, ورزشی برای خورشید صحرا و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. پیدا کردن او را در توییتر: @Andrew_L_John. ایمیل او را در andrew.john@desertsun.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن