از آنفلوآنزای اسپانیایی به COVID-19: مسابقه کلاس و بازگشایی سنت لوئیس

به عنوان رمان coronavirus و مرتبط با آن بیماری COVID-19 پشت سر هم بر روی صحنه جهانی خود را به ظاهر بی رویه نرخ

توسط NEWSOULS در 24 اردیبهشت 1399

به عنوان رمان coronavirus و مرتبط با آن بیماری COVID-19 پشت سر هم بر روی صحنه جهانی خود را به ظاهر بی رویه نرخ عفونت ناشی از برخی به آن برچسب "بزرگ equalizer." در حالی که این ویروس بالقوه برای آلوده کردن هر کسی هشدار دهنده, جدید, جمعیتی, داده ها نشان می دهد که در حالی که ویروس خود را ممکن است گسترش یکسره آن را تشدید نابرابری اجتماعی موجود.

آمریکایی های آفریقایی تبار یک بار قابل توجه این بیماری و در نتیجه مرگ و میر. به سی ان ان از عوامل ون جونز قرار داده و آن را "آن را یک بیماری همه گیر پریدن بر روی یک دسته از دیگر بیماری های همه گیر در حال حاضر در جامعه است." شهرستان سنت لوئیس نشان می دهد این بسیار معمای. مانند COVID-19 امروز 1918 اسپانیایی آنفولانزای همه گیر رخ داده است در لحظه ای سرنوشت ساز در سنت لوئیس تاریخ نه تنها از نظر سلامت عمومی در سیاست بلکه در نظر شهرداری روابط. در حالی که سنت چراغ ملت در اجرای "اجتماعی فاصله" سیاست در سال 1918 از آن منجر به از نو سنگر سازی نژادی سیاست دامن زدن به اجرای تبعیض نژادی. این قرن سابقه طولانی بین سال 1918 و در سال 2020 به کمک COVID-19 هدف قرار دادن کسانی که به طور سنتی در جوامع به حاشیه رانده شده فوق العاده سخت است.

اسپانیایی آنفولانزای همه گیر از ناشناخته منشاء ملی بود و به طور مشابه دیده می شود به عنوان بزرگ "اکولایزر" باقی می ماند و برجسته مقایسه نقطه معاصر COVID-19 شیوع بیش از یک قرن بعد. که در اوایل قرن بیستم بحران نهفته دهها میلیون نفر در سراسر جهان به عنوان "جنگ بزرگ" بود. در میان شهرستانها عمده در ایالات متحده سنت لوئیس موثر در کاهش آنفولانزا را در مرگ و میر. این بود که با توجه, در بخش های بزرگ به کمیسیون بهداشت و درمان دکتر Max Starkloff که مشغول به کار با شهرستان مدیران و منافع خاص برای اجرای یک سیاست اجتماعی فاصله. مدارس و کسب و کار توقیف شد. پلیس اجرا فاصله. و هنگامی که موارد رسید و پس از اجتماعی فاصله بود برداشته Starkloff دوباره اجرا سیاست اجتناب از بیشتر مرگ و میر در این بیماری همه گیر را موج دوم.

در حالی که این مورد تاریخی نشان می دهد که اجتماعی فاصله با این نسخهها کار حتی امروز پوشش نادیده تاثیر این سیاست در آمریکایی های آفریقایی تبار. پزشکی مورخان مانند جورج واشنگتن دانشگاه پروفسور ونسا قمار باید اشاره کرد که آمریکایی های آفریقایی تبار بود نه تسلیم شدن به آنفولانزا در همان نرخ به عنوان دیگر آمریکایی. اما آنفلوآنزای اسپانیایی بود و به مدت طولانی تاثیر اجتماعی در آمریکایی های آفریقایی تبار در سنت لوئیس و در سراسر کشور. در سال های قبل از آنفلوآنزای اسپانیایی, آمار, آمریکایی های آفریقایی تبار را آغاز کرده بود به ترک جنوب در تعداد زیادی از ساخت راه خود را به دیگر مناطق کشور است. St. Louis آن دیدم آفریقایی-آمریکایی جمعیت افزایش داد. بین 1910 و 1920 سنت لوئیس " غیر سفید جمعیت افزایش 59 درصد با توجه به سرشماری ایالات متحده داده است. و از نظر دسترسی به مراقبت های بهداشتی این شهر به دور از آمادگی برای هجوم. شهرداری امکانات و زیرساخت های غرق شد — از جمله شهر بیمارستان عمومی. سیاه, سنت Louisans به دست آمده در بیمارستان مراقبت های رنگی بخش از شهر در بیمارستان شماره 1 و یا در خصوصی مردم, بیمارستان, اگر آنها در بیمارستان بستری شدند. همه در همه ، نا امید با عدم دسترسی به مراقبت های بهداشتی, سیاه نخبگان و متخصصان بهداشت آغاز شد و در سال 1914 به استدلال می کنند برای یک سیاه پوست در بیمارستان.

صنایع وابسته سالم کارگران و در عین حال از سنت Louisans می ترسید که میکروب ها می دانستند بدون رنگ خط. در سال 1916 سنت Louisans رای به حمایت از تبعیض نژادی احکام به عنوان واکنش علیه آمریکایی های آفریقایی تبار رز در سراسر منطقه است. (دیوان عالی ایالات متحده بعد, تلقی, احکام, مانند سنت لوئیس " غیرقابل اجرا.) 1917 East St. Louis نژاد "شورش" در معرض صدها نفر به نژادی و خشونت است. همه گیر سوخت تبعیض نژادی سیاست های عوارض که منجر به آمریکایی های آفریقایی تبار' نامتناسب تجربه COVID-19 بیش از یک قرن بعد.

این تصادفی نیست که پیشرو به هومر G . فیلیپس بیمارستان شهر بیمارستان شماره 2 باز در سال 1919 در حال گسترش آفریقایی آمریکایی' دسترسی به تفکیک امکانات بیمارستان در پایان دم از آنفولانزا موج دوم. شهرستان سنت لوئیس بیمارستان شماره 1 بود و بعد تغییر نام داد و حداکثر C. Starkloff بیمارستان یادبود در سال 1942 در مدت کوتاهی پس از پیشگام بهداشت عمومی رسمی در گذشت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب