از "آن ناپدید خواهد شد" به 100,000 مرگ و میر: trump's coronavirus بینی منتقل کرده اند به طور چشمگیری

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن "امریکا با هم: بازگشت به کار" فاکس نیوز تاون هال رویداد قابل ملاحظه ای

توسط NEWSOULS در 15 اردیبهشت 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن "امریکا با هم: بازگشت به کار" فاکس نیوز تاون هال رویداد قابل ملاحظه ای نادرست امر مملو از دروغ در مورد موضوعات مختلف از اثر هیدروکسی کلروکین در Covid-19 به مسیر جدید کروناویروس موارد در کشور به چه تعرفه ها کار می کنند. در یک نقطه تهمت whined که او را درمان بدتر از آبراهام لینکلن — رئيس جمهور که ترور شد.

اما یک لحظه از غیر معمول صداقت ایستاده بود.

با ما coronavirus مرگ و میر نزدیک به 70,000 همانطور که از مه 4 — گریم نقطه عطف قابل توجهی فراتر از "50 یا 60,000" شماره که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت این کشور "به سمت" در آوریل 20 — مغلوب ساختن پیشی جستن تجدید نظر خود را برآورد و به سمت بالا. و او اذعان کرد او انجام شده بود ،

"من استفاده می شود به می گویند 65,000. در حال حاضر من گفت: 80 یا 90 و از آن بالا می رود و می رود تا به سرعت. اما آن را هنوز هم برای رفتن به, مهم نیست که چگونه شما را در آن نگاه کنید در پایان پایین تر از هواپیما اگر ما خاموش" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اشاره به 100,000-به-200,000 مرگ برآورد ذکر شده در اواخر ماه مارس توسط کارشناسان بهداشت عمومی مانند دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

در حالی که آن را خوب است که مغلوب ساختن پیشی جستن است, تلاش برای به سطح با مردم آمریکا 80,000 مرگ و میر بسیار خوش بینانه طرح ریزی شده است. یکشنبه شاهد کمترین تک روز coronavirus مرگ و میر گزارش شده در کشور در حدود یک ماه اما قبل از آن تعداد روزانه مرگ و میر در ایالات متحده بود plateaued در حدود 2000. حتی در میزان کاهش می یابد این کشور به احتمال زیاد تصویب 80,000-مرگ و میر علامت این ماه است.

روز دوشنبه نیویورک تایمز گزارش داد که به جای مرگ و میر رو به کاهش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که در واقع طرح "افزایش مداوم تعداد موارد و مرگ و میر ناشی از کوروناویروس بیش از چند هفته آینده به حدود 3000 روزانه مرگ و میر در ژوئن 1" — یک شماره به طور قابل توجهی بالاتر از 1700 تا 2000 مرگ و میر گزارش شده در هر روز از Covid-19 در طول هفته گذشته یا بیشتر.

مرگ و میر می تواند یک شاخص عقب مانده اما کمی وجود دارد دلیلی برای باور کردن مسیر از موارد جدید را خم هر زمان به زودی. که من مفصل در روز یکشنبه با وجود تهمت و دیگران برای هل متحده به بازگشایی کسب و کار هنگامی که سخت ترین ضربه ایالت نیویورک گرفته شده است از معادله ملی مسیر جدید روزانه coronavirus موارد نشان می دهد یک روند رو به بالا و همه چیز به احتمال زیاد به بدتر متحده به عنوان استراحت و اقامت در خانه سفارشات و کسب و کار بازگشایی شده است.

این واقعیت که رهبری تهمت می گویند در طول تاون هال "ما در حال رفتن به از دست دادن در هر نقطه از 75 و 80 به 100 ، 000 نفر. این یک چیز وحشتناک."

در حالی که این تهمت نظرات در یکشنبه واقعی تر از بسیاری از آنچه او گفت در مورد کوروناویروس آنها نشان دهنده چشمگیر خروج از آنچه او می گفت در طول مهم دوره در ماه فوریه و اوایل ماه مارس زمانی که ویروس پخش شد تا حد زیادی غیر قابل تشخیص, در بخشی به دلیل دولت خود را شکست و به سرعت تدبیر موثر و به طور گسترده ای در دسترس coronavirus آزمون.

در فوریه 26, مثلا, مغلوب ساختن پیشی جستن به ذکر است که وجود دارد تنها 15 مورد شناخته شده از Covid-19 در کشور و ادعا کرد که "در عرض چند روز در حال رفتن به پایین به نزدیک به صفر است که یک کار خیلی خوب انجام داده ایم." دو روز بعد او گفت: "آن را به ناپدید می شوند. یک روز آن را مانند یک معجزه آن ناپدید خواهد شد." به عنوان از آوریل 4, وجود بیش از 1.2 میلیون تایید موارد Covid-19 در کشور با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب.

اخیرا در مارس 9, تهمت ارسال یک صدای جیر جیر نشان می دهد که اقدامات انجام شده توسط دولت برای تعطیل کردن فعالیت های اقتصادی به امید کاهش گسترش ویروس نمی شود لازم است چرا که دهها هزار نفر از مردم مرگ از آنفولانزا در هر سال (از جمله بیش از 30000 در سال 2018-'19 فصل) و در عین حال با آنفولانزا "[n]othing تعطیل است زندگی و اقتصاد بر روی بروید."

در یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از چهار روز مغلوب ساختن پیشی جستن در مقایسه با دولت خود را از دست داده و coronavirus مطلوب که از واکنش دولت اوباما به H1N1. "جالب است که اگر شما برگردید — لطفا — اگر شما برگردید به آنفولانزای خوکی چیزی شبیه به این بود," او گفت:. "آنها نمی تست شبیه به این. و در واقع آنها را از دست داده حدود 14000 نفر است. و آنها را تست. آنها شروع به فکر کردن در مورد تست هنگامی که آن را بیش از حد دیر است."

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا در مورد تعداد آمریکایی که جان خود را از H1N1 در سال 2009 و 2010 نادرست است. یک CDC مطالعه انجام شده در سال پس از این واقعیت یافت که در مورد 12,500 درگذشت. و ProPublica به تازگی دقیق که چگونه دولت اوباما به ریاست CDC توسعه یک H1N1 آزمون که در دسترس برای استفاده از فقط دو هفته پس از اولین مورد شناسایی شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل نظارت botched CDC آزمون-فرآیند توسعه قرار داده است که ما در پشت منحنی وقتی که می آید برای تشخیص گسترش coronavirus. او را به شدت سعی پین سرزنش برای این تست شکست اوباما در هفته های اخیر.

در حالی که مرگ و میر goalposts منتقل کرده اند به طور چشمگیری از اوایل روز از شیوع کروناویروس آنها منتقل قابل ملاحظه ای در هفته های اخیر به عنوان به خوبی. از اوایل ماه آوریل زمانی که تعداد هر روز ما coronavirus مرگ و میر شروع به بیش از 1000 تهمت به تدریج یافت پیش بینی مرگ و میر اعداد.

در مارس 17, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او انتظار می رود "حدود 60000 شاید 65,000" آمریکا مرگ و میر ناشی از کوروناویروس. ده روز بعد او ذکر شده 70,000 به عنوان یک بالا پایان طرح. جمعه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن منتقل goalposts گفت: "امیدوارم ما در حال رفتن به آمده در زیر است که از 100,000 زندگی از دست داده است."

البته در یکشنبه تهمت تجدید نظر شده است که تعداد هنوز دوباره. ستایش خود دولت در پاسخ به او گفت: "این یکی از دلایلی که ما موفق هستیم و اگر با شما تماس از دست دادن 80 یا 90 ، 000 نفر موفق است."

این تغییر دیدگاه از چه تعداد به عنوان موفق — با وجود "موفقیت" متضمن از دست دادن عظیم زندگی — نشان می دهد که رئیس جمهور خواهد بود مایل به اعلام یک تعداد حتی بیشتر از 100.000 موفقیت از چنین شکل خواهد بود "در پایان پایین تر" از 100,000-به-200,000 محدوده مشخص شده در مارس توسط Fauci.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین ادعا کرد که او را به خوبی پاسخ داده چرا که او را نجات داد "صدها هزار نفر از زندگی است." اما پایه برای این ادعا توسط مرگ طرح بر اساس یک سناریو که در آن او به معنای واقعی کلمه هیچ چیز را به سرعت گسترش coronavirus. در این سناریو برآورد کارشناسان به عنوان بسیاری از 2.2 میلیون آمریکایی می میرند.

به عنوان برگ برنده شد اعلام پیروزی و تبریک خود را در طول یک ظاهر در آخرین فاکس نیوز یکشنبهدکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید را coronavirus نیروی کار به های مختلف ارزیابی مرگ و میر آمده است که در تضاد با رئیس جمهور است. او ادعا کرد که "پیش بینی ما همواره بين 100000 240,000" مرگ و میر.

به تازگی به عنوان آخرین جمعه اما تهمت بود امیدوار است که آمریکا مرگ و میر می آیند و در زیر آن عدد است. و امیدوارم آن را ندارد. اما دولت همچنان به مبارزه خود در پاسخ goalposts همچنان به حرکت می کند.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن