فرانک لوید رایت طراحی شده Pappas خانه مجموعه برای مشاهده

برای بزرگنمایی کلیک کنید حسن نیت ارائه میدهد فرانک لوید رایت ابتکار The Pappas خانه تا به حال تنها یک ما

توسط NEWSOULS در 12 خرداد 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید The Pappas House had only one owner until earlier this year. - COURTESY FRANK LLOYD WRIGHT INITIATIVE
  • حسن نیت ارائه میدهد فرانک لوید رایت ابتکار
  • The Pappas خانه تا به حال تنها یک مالک تا زمانی که در اوایل این سال است.

فرانک لوید رایت علاقه مندان به گوش دادن ،

در ژوئن 7, St. Louisans خواهد بود قادر به دیدن Pappas خانه از نزدیک و شخصی. این یک نگاه نادر در داخل خانه که تا به حال تنها یک مالک تا زمانی که فروش آن در اوایل سال جاری به یک فیلمساز مستند است که متخصص در این معمار ،

Michael Miner, مالک جدید نیز مدیر عامل شرکت از فرانک لوید رایت ابتکار, یک سازمان غیر انتفاعی اختصاص داده شده به بازسازی و مرمت از فرانک لوید رایت معماری.

سازمان برنامه ریزی ژوئن 7 رویداد به عنوان یک جمع آوری کمک برای کمک به تامین مالی بازسازی این خانه که در شهر و کشور است.

انتشار معدنچی می گوید: خانه نیاز بین $600,00 و $900,000 کار می کنند. وجود شش یا هفت رویدادهای دیگر مجموعه ای دیگر در خانه های شخصی طراحی شده توسط فرانک لوید رایت, اما با توجه به coronavirus نگرانی این لغو شده است. که بدان معنی است که این رویداد در ژوئن 7 مهم است برای اطمینان از مرمت خانه ساخته شده در سال 1964.

در یک مصاحبه معدنچی می گوید این خانه نیاز به بازسازی در فاز. فاز اول تمرکز بر روی رفع خودنمایی مسائل ساختاری که شامل جایگزینی سقف قدیمی به توقف مکرر نشت آب و از بین بردن و جایگزین تخته سه لا که آسیب دیده است گفت: با توجه به نشت.

معدنچی نمی تواند کمک کند اما خنده زمانی که او می گوید: "وجود دارد یک مرطوب و سرد بوی هنگامی که شما راه رفتن در. البته شما به آن استفاده می شود اما بازگشت ما را نه هر خوابی وقتی باران می آید."

او امیدوار است برای شروع بازسازی در اسرع وقت با پول مطرح شده است.

این خانه خاص است. معدنچی می گوید این آخرین از هفت خانه های رایت به عنوان Usonian اتوماتیک یک سبک به منظور تولید مقرون به صرفه, هنری, خانه های است که می تواند در دسترس برای خانواده های طبقه متوسط.

معدنچی گفت که رایت واقعا هرگز موفق در ساختمان کاملا مقرون به صرفه خانه های این راه است.

"این واقعا مضحک است," او می گوید: "آنها تصور می شود آسان و ارزان برای ساخت اما بسیاری از مشتریان رایت با کار در واقع به پایان رسید تا استخدام پیمانکاران و انجام بخش عمده ای از کار خود را دارند."

The Pappas خانواده یکی از آن دسته از مشتریان. معدنچی می گوید رایت نمی تواند خود را کمک. خانه که این زیبا و هنری رانده شده به ندرت می تواند مقرون به صرفه است. آن را فقط چگونه کار می کند.

مواردی مانند تد پاپاس اصلی نامه به رایت اصلی نقشه و دو چک پرداخت شخصا تایید شده توسط معمار مشهور به حراج گذاشته خواهد شد و شد.
این رویداد به روی عموم باز و viewings برگزار خواهد شد در دو گروه ده تا بیست نفر در هر برنامه ریزی برای 2 p.m و 6:30 p. m. به منظور اطمینان از امن اجتماعی فاصله گرفته است. ماسک باید فرسوده داخل منزل بدون استثنا.
بلیط همچنین شامل ورود به یک غربالگری از شاهکارهاییک مستند با خیش نمایشگاه رایت چشمگیر ترین ساختمان ها در میسوری تاریخچه موزه به عنوان به زودی به عنوان یک تاریخ تنظیم شده است.
برای بزرگنمایی کلیک کنید The house is an example of Frank Lloyd Wright's Usonian Automatic style. - COURTESY FRANK LLOYD WRIGHT INITIATIVE
  • حسن نیت ارائه میدهد فرانک لوید رایت ابتکار
  • خانه یک مثال از فرانک لوید رایت Usonian اتوماتیک ،
  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب