سابق La Quinta دبیرستان گلف باز یافت مرده پس از کایاک حادثه

لری Bohannan پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 4:32 PM EDT Jun 15, 2020La Quinta دبیرستان گلف مربی گری Nadler

توسط NEWSOULS در 27 خرداد 1399

La Quinta دبیرستان گلف مربی گری Nadler به یاد لبخند کوچک است که همیشه به نظر می رسید در نیکلاس اصول چهره, آیا اصول بود فقط گفت: سلام و یا هدف قرار دادن یک شات گلف.

"شما می توانید می گویند چیزی جز چیزهای خوب در مورد او گفت:" Nadler بود که اصول گلف مربی در لا کوئینتا ،

اصول یک جوان 19 ساله که فارغ التحصیل از لا کوئینتا دبیرستان در سال 2019 درگذشت این آخر هفته در شمال کالیفرنیا پس از چیزی را اشتباه رفت و در طول قایقرانی گشت.

بدن از اصول پیدا شد و مشخص یکشنبه در یک اقیانوس منطقه از شهر ترینیداد حدود 10 مایلی شمال هومبولت خلیج در شمال کالیفرنیا. اصول گزارش شده بود از دست رفته روز جمعه زمانی که او موفق به بازگشت از قایقرانی گشت که آن روز صبح.

بیشتر: چوب پنبهای لارسون انگیزه برای 'تعمیر همه چیز' به عنوان یک کویر رقم برای چهار دهه می میرد 92

بیشتر: موری مرد مسن تر برنده جایزه نویسنده و کاریکاتوریست از رانچو مایراج می میرد در 98

اصول ماشین های موجود در ترینیداد بندر پارکینگ. بعد از آن روز جستجوگران از هومبولت شهرستان کلانتر, گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا و ایالت کالیفرنیا پارک های کشف شده خالی کایاک همراه با موارد دیگر از جمله یک lifejacket و شناسایی مقالات.

پس از جستجوی جمعه و شنبه (اصول را در بدن کشف شد یکشنبه توسط یک تیم داوطلب از شهروند غواصان.

در حالی که او در زندگی در مککینلیویلل در زمان مرگ او در سال 2019 فارغ التحصیل از لا کوئینتا ، Nadler گفت: اصول رقابت در گلف و کشتی برای Blackhawks هر چند در سال آخر خود را به او گلف بازی تنها.

"او که کمی لبخند او آن را در همه زمان ها" Nadler گفت. "هر کس دوست داشت. آنها واقعا انجام داد."

به عنوان یک گلف باز, اصول هرگز ستاره این تیم بود اما استقبال از اعضای تیم ملی بود و لذت ببرید با این بازی و هم تیمی های خود Nadler گفت.

"او لذت می برد بازی. او احتمالا مسطح نوسان من تا به حال دیده می شود. اگر شما به تماشای او نوسان آن را سرگرم کننده بود" Nadler گفت. "او را به لبخند و بگو: مربی من سعی کردم به ضربه که یکی واقعا سخت است. و من می گویند من متوجه نشدم چرا که نوسان خیلی صاف است."

لری Bohannan است خورشید صحرا گلف نویسنده است. او را می توان در رسید (760) 778-4633 یا larry.bohannan@desertsun.com. او را دنبال کنید در Facebook و یا در توییتر در Sun.@Larry_Bohannan. پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک خورشید صحرا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de