سابق هند چاه عضو شورای داگ هانسون طرح به اجرا دوباره از خط خارج با محدودیت مدت; طرح دعوی در دادگاه ممکن است

شری Barkas پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 6:11 PM EDT Jul 21, 2020سابق هند چاه عضو شورای داگ هانسون کشیده ن

توسط NEWSOULS در 1 مرداد 1399

سابق هند چاه عضو شورای داگ هانسون کشیده نامزدی مقالات به اجرا در انتخابات ماه نوامبر است اما مطابق با عبارت محدود کردن قوانین و مقررات تصویب شده توسط رای دهندگان در ماه مارس خود را در فرم های تکمیل شده را رد شدند که در این شهر کارمند زمانی که او اقدام به فایل در جمعه شهرستان وکیل جف Ballinger گفت.

اما هانسون هنوز هم ممکن است در Nov. 3 رای گیری اگر او وکیل چالش شهر کارمند تصمیم در دادگاه و پیروز. شکایت نشده بود ثبت شده توسط صبح روز سه شنبه وکیل او مدعی است که دولت قانون ممنوع هر دو منشور و قانون کلی شهرستانها از وضع محدودیت مدت است که عطف به ماسبق.

اندازه گیری J است که محدودیت های مقامات منتخب به دو دوره چهار ساله شد و یک طومار محور ابتکار برای اصلاح اندازه گیری به تصویب رای دهندگان در سال 2010 که محدود اعضای شورا به خدمت دو دوره متوالی; اما پس از حداقل دو سال دور از آنها می تواند اجرا شود.

هانسون بود که در این شورا از سال 2008 تا سال 2016 زمانی که او از دست داده به کیمبرلی Muzik ابراز مخالفت خود را اندازه گیری J در ماه دسامبر زمانی که شورای شهر بود که با توجه به اندازه گیری برای انتخابات.

"من اعتقاد دارم که عطف به ماسبق بخشی از این پیشنهاد رای گیری محدود کردن ساکنان که در حال حاضر به خدمت در شورای شهر را به دو دوره زندگی محدود غیر قانونی است" هانسون گفت: در آن زمان.

هانسون در روز سه شنبه گفت که او می خواهد به اجرا نه تنها به دلیل آن است که خود را "حق قانونی" اما همچنین به این دلیل او نگران آینده از چاه.

"ممکن است که ما می تواند سه اعضای شورا در ماه نوامبر گفت:" هانسون " و افزود که او "شده است یک مدافع حفاظت از ساکنان امکانات رفاهی در شهرستان ما است."

"من در گذشته تجربه و دانش در این شورا می تواند یک راه طولانی در حمایت از جدید شورای شهر نسبتا جدید مدیریت و همچنین مسائل دیگر که در این شهر روبرو خواهد شد (مانند) توسعه در امتداد بزرگراه 111 مسکن ارشد و یک طرح جامع برای گوشه شمال شرقی این شهر در اطراف تنیس باغ," او گفت:.

هانسون یکی از هشت نفر که کشیده مقالات که از دوشنبه شب به پر کردن سه کرسی برای انتخابات شورای شهر. Muzik, تنها وقت واجد شرایط برای انتخاب مجدد در میان هشت. Councilmembers Ty Peabody and Ted مرتنز مدت این سال است.

پر کردن دوره باز در 13 ژوئیه به پایان می رسد و در 5 p. m. Aug. 7.

هانسون در خدمت دو نظر اما 2010 اندازه گیری برای مدت محدود اعمال نمی شود به او چرا که او در حال حاضر در خدمت وقتی که رفت به اثر با نوامبر 2012 انتخابات.

او هشت سال در این شورا بودند اغلب تحت الشعاع قرار جنجال که شامل دعوی او علیه این شهر و برخی از هموطنان مقامات منتخب که حذف او از وظایف شورا برای یک سال. شورای گفت تعلیق از وظایف بود, در پاسخ به آنچه که آنها به عنوان سوء استفاده و رفتار قلدری. هانسون کاهش یافته است طرح دعوی در دادگاه که وظایف شورا ابقاء شد.

نبرد بیش از اندازه J

در ماه دسامبر هانسون و اعضای شورای شهر پرسید که دادستان شهرستان وزن در اینکه آیا اندازه گیری J در نظر گرفته شده است به عطف به ماسبق از جمله همه کسانی که یا در حال حاضر در حال خدمت در شورا و یا آینده نگر استفاده از تنها به کسانی که انتخاب می شوند در آینده Nov. 3 انتخابات و فراتر از آن.

"در حالی که ماه مارس در انتخابات را تایید کرد بدون ابهام قصد رای دهندگان است که اندازه گیری J توان عطف به ماسبق در ما ژانویه یادداشت دفتر ما به این نتیجه رسیدند که دادگاه در حال نهایی داوران از قانونی تفسیر" Ballinger گفت: در روز سه شنبه.

"شهر گرفته شده است که 'عمر' در نظر گرفته شده است عطف به ماسبق و آینده نگر بود و قصد رای دهندگان" Ballinger گفت. "علاوه بر این اندازه گیری J است که یک فرمان به تصویب رسید و توسط رای دهندگان از یک منشور شهر که این شهر یک الزام قانونی برای اجرای و شاید دفاع در دادگاه."

هانسون وکیل چاد مورگان مقابله که "اندازه گیری J تنها می تواند اعمال می شود به کسانی که انتخاب می شوند با شروع این سال بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها قبلا خدمت در شورای شهر."

هر کسی که نامیده شده است از قبل تحت قوانین هنوز هم می تواند اجرا برای بیش از دو نظر ارائه آنها را یک یا دو سال استراحت – قبل از اندازه گیری J توانند به آنها گفت.

شهر انتظار دارد که هانسون ممکن است اقدام قانونی هر چند این شهرستان شده بود که با طرح دعوی در دادگاه و Riverside County Superior Court سوابق نشان ندهید هر براده توسط Hanson که از صبح روز سه شنبه.

اگر طرح دعوی در دادگاه واصل Ballinger انتظار دارد که دادگاه را بشنود شکایت قبل از انتخابات و یا برگه های رای چاپ شده است.

"این است که این شهر موقعیت که دادگاه برای تصمیم گیری دو مسائل حقوقی: (1) آیا دولت قوه مقننه می تواند دیکته به منشور شهر مانند هند ولز چگونه شورای شهر دوره محدودیت ها اعمال می شود; و (2) آیا برای تفسیر اندازه گیری J به عنوان استفاده از عطف به ماسبق," Ballinger گفت.

"ما پیش بینی نیست یک سناریو که در آن ایجاد خواهد شد هر گونه تاخیر در انتخابات نوامبر," او گفت:.

دیگران که ممکن است یک پیشنهاد

در میان هشت نامزد بالقوه به جلو و مقالات تنها هانسون واصل کرده و یا اقدام به فایل همانطور که از صبح روز سه شنبه.

دیگران که کشیده نامزدی مقالات عبارتند از:

  • دونا گریفیث یک عضو از این شهر گلف کمیته مشورتی.
  • کلارک مک کارتنی یک مربی.
  • JL Mertens, همسر خروجی Councilmember تد مرتنز.
  • کیمبرلی Muzik بازرگان و وقت.
  • گرگ Sanders, یک عضو شورای شهر کمیسیون برنامه ریزی که با سابق councilmember مریم روشه شروع به درخواست برای اندازه گیری J.
  • کتی قوی محلی و مقاله نویس.
  • بروس Whitman, یک عضو شورای شهر گلف کمیته مشورتی.

پتانسیل شورای شهر نامزدها می تواند به دست آوردن نامزدی مقالات و بسته های با تعیین وقت قبلی با شهر کارمند با تماس (760) 346-2489.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید sherry.barkas@thedesertsun.com یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherrytinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن