برای بومیان آمریکا حق رای را به دست آورد. پست الکترونیکی-در رای گیری می تواند خنثیسازی سود.

زمانی که انتخابات فصل رول در اطراف هر دو سال حدود 2,400 رای دهندگان واجد شرایط زندگی در قلعه Belkn

توسط NEWSOULS در 2 تیر 1399
The Highlight by Vox logo

زمانی که انتخابات فصل رول در اطراف هر دو سال حدود 2,400 رای دهندگان واجد شرایط زندگی در قلعه Belknap جامعه هند در مونتانا در دشت های مرکزی شروع به گرفتن تعداد زیادی از تماس های تلفنی. جرالد "یاد باد" Stiffarm است که اغلب در انتهای دیگر خط.

قلعه Belknap نشسته در حدود 1000 مایل مربع; وسیع مراتع که در آن بوفالو چراندن و آن چشمگیر کوه buttes را تا حدود 25 درصد از Blaine County است. جاده اصلی دو خط بزرگراه که مارها را از طریق تپه نورد. دو قبایل بومی آمریکا از گراس Ventre و Assiniboine تماس این زمین خانه.

Stiffarm و 71 اشغال دو نقش برای رزرو: او مدیر ایستگاه در بومی عمومی ایستگاه رادیو و تلویزیون KGVA در شهر هارلم و یکی از اعضای موسس مار بوت-سیلور باو رای دهندگان ائتلاف یک گروه حزبی است که بسیج بومی رای دهندگان در رزرو به رأی گیری از اوایل 1990s.

این یک کار بسیار نیرومند است. "ما به این افراد بدون توقف" Stiffarm گفت: اخیرا در یک مصاحبه تلفنی. "ما شنیده ایم هر بهانه ای قابل تصور وجود دارد برای افرادی که مایل به رای دادن. گفتند: هیچ کس در مورد مراقبت از من.' ما در مورد مراقبت از شما."

A photograph of Gerald “Bear Shirt” Stiffarm.
خاموش کردن ماهواره دفاتر رای گیری در انتهای جنوبی قلعه, Belknap, Stiffarm برآورد معایب حداقل یک هزار مونتانا رای دهندگان.
A sign shows the area of Hays, and features the languages of Fort Belknap’s two tribes. 
قبلا بسته شدن ماهواره ای رای گیری در مکان های هیز و تسلیم قطب مونتانا چپ ساکنان بخش جنوبی قلعه Belknap رزرو با هیچ چاره ای جز به سفر نزدیک به 80 مایل به رای دادن یا تلاش برای بازیابی ایمیل در انتخابات.

زمانی که Covid-19 ضربه مونتانا به آن استان ها گزینه ای برای سوئیچ به پست الکترونیکی-در رای گیری برای 2 ژوئن اولیه — و همه آنها را انجام داد. به جای فرد رای گیری در روز انتخابات رای دهندگان می تواند خود را رها رای گیری در پست الکترونیکی و یا رأی اولیه در فرد در هر شهرستان در انتخابات ، اما برخی از ماهواره دفاتر رای گیری در هند رزرو مانند فورت Belknap همچنین بسته خروج فقط یک ماهواره در اتاق باز در Blaine County اولیه گفت county clerk و ضبط تامی ویلیامز.

ماهواره دفاتر نتیجه یک 2012 طرح دعوی در دادگاه مطرح شده توسط سه قبایل بومی به گسترش رای گیری دسترسی در رزرو. در چند انتخابات چرخه طرفداران می گویند این دفاتر کمک به افزایش بومی آمریکا مشارکت مردم در سراسر کشور. در طول سال 2018 انتخابات میان دوره ای Blaine County را مشارکت شد 71 درصد — در تاریخ همتراز با سابقه شهرستان از 72 درصد در انتخابات ریاست جمهوری 2016 با توجه به روزنامه های محلی.

این Covid مربوط به تعطیلی یک شکست که مورد نیاز برخی از فورت Belknap رای دهندگان به سفر نزدیک به 80 مایل به شهر به جمع آوری و رها کردن برگه های رای خود و سپس 80 مایل به عقب.

در حالی که مونتانا به عنوان یک دولت شاهد رکورد اولیه مشارکت مردم در ژوئن 2 — بیش از 389,000 آراء بازیگران در مقایسه با 293,000 در سال 2016 اولیه با توجه به مونتانا عمومی رادیو — این سه شهرستان با کمترین مشارکت در انتخابات شدند و تمام خانه را به قبایل بومی آمریکا از جمله کلاغ شمالی شایانی فورت پک و Blackfeet. در Blaine County اولیه مشارکت مردم فقط 46 درصد در مقایسه با 72 تا 76 درصد در برخی از اکثریت سفید, استان ها, با توجه به, مونتانا, وزیر امور دفتر. (ویلیامز گفت که او نمی کند در حال حاضر می دانم که آیا یک یا هر دو رای گیری دفاتر بازگشایی نوامبر و انتخابات و زمانی که مردم در انتخابات قطعا بالاتر خواهد بود.)

به عنوان رمان coronavirus را تهدید ایمنی در فرد رای گیری در سال 2020 رای گیری از طریق پست در حال افزایش است. اما در این سال های اولیه حضور در Blaine County را نشان می دهد که چگونه آن را به شمار در یک مخمصه برای بومی آمریکا رای دهندگان در سراسر ایالات متحده: یک روش رای گیری که تصور می شود آسان تر و راحت تر می افزاید: در عین حال یکی دیگر مانعی برای بومی رای گیری دسترسی داشته باشید.

"شما همچنین ممکن است می گویند ما دیگر شهروندان و دیگر نمی تواند رای گفت:" OJ Semans عضو تگزاس سو قبیله در داکوتای جنوبی و از بنیانگذاران بومی حق رای گروه چهار جهت.

A photo of OJ Semans, a voting rights activist and member of the Rosebud Sioux Tribe in South Dakota
رای دسترسی شده است یک جنگ مداوم برای قبایل در سراسر کشور. "شما همچنین ممکن است می گویند ما دیگر شهروندان و دیگر نمی تواند رای گفت:" OJ Semans (تصویر اینجا) یک رای گیری فعال حقوق بشر و عضو تگزاس سو قبیله در داکوتای جنوبی.
کالی رابینسون/AP

وجود دارد حدود 2.4 میلیون آمریکایی واجد شرایط و بومی آلاسکا رای دهندگان ساکن در بالا 15 کشورهای با بالاترین جمعیت رای گیری-سن بومی با توجه به داده ها از کنگره ملی سرخپوستان آمریکایی. بسته به اینکه چگونه گسترده و قابل انعطاف پست الکترونیکی-در رای گیری که در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری این پتانسیل به تعدیل میزان مشارکت در میان کسانی که رای دهندگان.

مشکلات مربوط به ایمیل در رای گیری های بی شمار هستند به صورت بومی جوامع طرفداران می گویند. عدم اعتماد به ایمیل دسترسی و گسترش غیر متعارف آدرس رزرو از جمله کسانی که در شمالی و داکوتای جنوبی و همچنین جنوب غربی ملت ناواهو را تحویل خانه غیر ممکن است برای بسیاری از. برای کسانی که با اتومبیل به سادگی بازدید از اداره پست به بلند کردن و رها کردن در یک رای گیری می تواند به معنای رانندگی بسیاری از مایل در جاده unpaved.

پست الکترونیکی-در برگه های رای نوشته شده به زبان انگلیسی در حال کشف به رای دهندگان که نمی آن صحبت می کنند از جمله همسر نوجو زبان و یا Yupik سخنرانان در آلاسکا بومی روستا که تکیه بر مترجمان در پای صندوقهای رای است. و اگر یک رای دهنده است که قادر به گرفتن یک رای و پست الکترونیکی آن را در, هنوز هم وجود دارد شانس است که یک انتخابات محلی رسمی می تواند بازی شیر یا خط آن به دلیل چیزی مانند اطلاعات از دست رفته و یا یک امضا که مطابقت ندارد یک فایل. (مطالعات اخیر دریافتند که محلی انتخابات در گرجستان و فلوریدا بودند به مراتب بیشتر احتمال دارد به رد آرای اقلیت و جوانتر رای دهندگان در سال 2018 midterms.)

همه این ها به علاوه یک سابقه طولانی از رای دهندگان تبعیض در سراسر کشور است کمک به بومیان آمریکا, بی اعتمادی از رای گیری توسط ایمیل و یک اولویت برای مصاحبه حضوری برگه های رای گفت: Jean Schroedel, یک استاد علوم سیاسی در کلرمونت کالج فارغ التحصیل و متخصص بومی آمریکا رأی است.

در حالی که تمرین گسترش به طور کلی مردم در انتخابات در کشورهای مانند اورگان و واشنگتن که در حال جهانی رای-با-پست الکترونیکی انتخابات سال آن را لزوما گسترش مشارکت مردم در میان رای دهندگان در گروه های اقلیت از جمله آمریکایی های آفریقایی تبار و آمریکایی های بومی بسیاری از آنها ترجیح می دهند در شخص رای گیری.

دسترسی به رای گیری سخت بود-برنده برای جوامع بومی نتیجه سال از پرونده های حقوقی ثبت شده در سراسر کشور. و رای-با-ایمیل فعالان و وکلای مدافع می گویند تهدید به لغو نسل از کار برای افزایش مشارکت رای دهندگان در رزرو.

"آرا توسط ایمیل با این نسخهها کار واقعا خوب برای متوسط و بالا-کلاس مردمی سفید" گفت: Schroedel. "آن کار نمی کند برای جمعیت های دیگر, و آن را واقعا کار نمی کند برای مردم بومی زندگی در رزرو."

بیشتر متحده — قرمز و آبی به طور یکسان — در حال ساخت سوئیچ و یا گسترش رای خود را توسط پست الکترونیکی ظرفیت با توجه به تهدید Covid-19. و دموکرات کنگره می خواهید بیشتر کمک های مالی برای کمک به کشورهای توسعه هیچ بهانه ای غایب رای-با-سیستم های پست الکترونیکی و همچنین گسترش در اوایل شخص رای گیری در انتخابات پارلمانی مکان.

"رای-با-ایمیل کاملا خوب رای دهندگان اصلاحات. آن را به عنوان بخشی از یک بسته از رای دهندگان دوستدار اصلاحات برای به دست آوردن بیشتر مردم دسترسی به این رای گفت:" کلرمونت فارغ التحصیل کالج محقق جو دیتریش که با این نسخهها کار در Schroedel تیم. "مشکل شروع به بوجود می آیند که شما را [آن را] تنها گزینه برای مردم انتخابات."

در حالی که بومی آمریکا حق رای در طول تاریخ بدست مقدار توجه ملی بومی رای دهندگان را تشکیل می دهند مهم بلوک در ایالات مونتانا و آریزونا — آمریکا با 2020 کلید مسابقه است که می تواند کمک به تعیین توازن قدرت در سنای آمریکا. در سال 2018 مونتانا در سنای مسابقه تنها در حدود 18,000 آرا از هم جدا بهداشت ، جان تستر (D) و جمهوری خواه رقیب مت Rosendale. اما زبان مادری مردم در انتخابات افزایش یافت و با 19 امتیاز که سال کمک تستر پیروز گشتند در حالی که دیگر دموکرات سنا نامزدها و آمد مغلوب ساختن پیشی جستن-حمایت متحده است.

"دموکرات ها در حال رفتن هرگز به نفع خود در مونتانا با بیش از [a 3 - به 4-نقطه] حاشیه" دموکراتیک عمل چه کسی اعطا شد گمنامی به صحبت آزادانه گفت: Vox. "تفاوت که شما باید با مشارکت بالا در بومی جامعه و شما آنها را متقاعد به رای دادن برای شما — که تفاوت بین برنده و از دست دادن."

حتی چند هزار رای تفاوت را. وسعت قلعه Belknap منطقه به این معنی است که بستن دفاتر ماهواره ای در قسمت جنوبی رزرو به طور جدی معایب حدود 1000 رای دهندگان Stiffarm برآورد شده است.

"ما رودخانه موش در انتهای شمال ما دسترسی به راه رفتن در سراسر خیابان و ارائه ما رای" Stiffarm گفت. "مردم در جنوب پایان آنها به نام برس گربه. آنها در کوه زندگی می کنند; آنها نه به عنوان خروجی و یا گلهای که ما."

هیز, مونتانا یک منطقه روستایی کوهستانی در لبه جنوبی قلعه Belknap رزرو. توپوگرافی و رزرو در سراسر کشور است و دیگر مانعی برای بومی رای گیری.
ویلیام "Snuffy" اصلی عضو گراس Ventre, قبیله برگ باقی مانده های ماهواره ای رای گیری در فورت Belknap در روز مونتانا 2020 اولیه انتخابات. "بسیاری از سرخپوستان اعتماد ندارند ایمیل," او گفت:.

ویلیام "Snuffy" اصلی یک Gros Ventre عضو قبیله ای در فورت Belknap, بخشی از تلاش برای قرار دادن دفاتر ماهواره ای در مونتانا.

"من دیده ام بسیاری از موارد در گذشته با ما قبیله ای در انتخابات مردم گفته اند که آنها خود را از طریق پست رای اما نام خود را نمی شد در این فهرست به عنوان داشتن رای اصلی" گفت.

به عنوان Stiffarm ساخته شده و تماس های خود را جلوتر از 2 ژوئن اولیه او کشف کرد که رای دهندگان که زندگی دورتر از شهر و به حال خود ماهواره محل تعطیل شد کمتر به احتمال زیاد به می خواهید برای رای دادن.

"شما باید یکی از رای دهندگان رفتن 78 کیلومتر یکی از راه های. بنابراین حدس بزنید چه ؟ آنها علاقه مند در آن است."

با این مقدار زمین برای پوشش در یک منطقه روستایی Stiffarm و داوطلبان به طور معمول تکیه وسیع شبکه خانواده در قبایل برای دریافت رای گیری شروع با پدربزرگ و مادربزرگ در را به فرزندان خود و فرزندان.

"ما تماس استراتژیک بزرگان" Stiffarm گفت. "تبدیل شدن آنها به مانند سفیران برای ما. هر انتخابات به این معنی که بیشتر به آنها بگو آره, کسانی که رای دهندگان مردم به من و من کردم همه بچه ها من به رای دادن.'"

ارتباطات خانوادگی و سنت ها بخشی جدایی ناپذیر از رای گیری در فورت Belknap. به دلیل بومی آمریکایی ها می جنگیدند تا سخت را برای حق خود برای رای دادن, عمل رای گیری است گرامی و جشن در جامعه — مراسم از نسلی به نسل. اهمیت در پای صندوق رای بود القا اصلی اولیه توسط پدرش که مشغول به کار به عنوان یک معدنچی در بوت-سیلور باو و همچنین پدر بزرگ او یک Gros Ventre از بزرگان.

زمانی که او هنوز زنده است, اصلی, مادر رای دادند در هر انتخابات و حتی پس از رای گیری محل منتقل شد از 5 مایل دورتر به 18. فقط چند هفته پیش اصلی در زمان پسرش — جوانترین از هفت فرزند خود را به باقی مانده های ماهواره ای در هارلم به ثبت نام و رای دادن در حالت اولیه. اما اصلی هیچ تمایل به قرار دادن خود در انتخابات را در پست الکترونیکی.

Snuffy اصلی دارای عکس از مادرش که همراه با پدرش, مدل اهمیت رای گیری میان اعضای قبیله ای. او رای دادند و در هر انتخابات, او گفت:, و در حال حاضر او در تلاش برای القای همان مقدار در کودکان خود را.

"بسیاری از سرخپوستان اعتماد ندارند ایمیل," او گفت:. "من نمی دانم اگر آن چیزی است که در ذهن من, من می خواهم به جای دیدن من رای کاهش یافته است در صندوق های رای و یا اجرا از طریق دستگاه."

"من اعتماد ندارند ماشین آلات, یا," او اضافه شده است.

رای گیری از طریق پست لزوما حل دیرینه دسترسی سد که یک وکیل به عنوان "استبداد فاصله است."

حدود یک سوم از تمام آمریکایی های بومی و یا حدود 1.7 میلیون از 5.3 میلیون نفر زندگی می کنند در سرشماری تعیین به عنوان "سخت به تعداد" دستگاه از زمین. جنوب غربی ملت ناواهو, مثلا, است, 27,000 کیلومتر مربع گسترش بیش از آریزونا و یوتا و نیومکزیکو. در آلاسکا را از راه دور بومی روستاهای هواپیما تنها حالت های حمل و نقل به جهان خارج است که تا زمانی که آب و هوا خوب است و روستاها نیست socked با مه.

"کشور هند مملو از آنچه به نام غیر متعارف پستی, آدرس," گفت: وکیل جیم تاکر که به نمایندگی آلاسکا بومی روستاها در دعاوی علیه دولت است. سنتی GPS کار نمی کند در بسیاری از رزرو; در آن طول می کشد مفصل جهت از کسی که می داند این منطقه برای رسیدن به یک مقصد.

فاصله یک چیز است اما آن را همراه با نرخ بالای فقر در رزرو. حدود 26 درصد از آمریکایی هندی و بومی آلاسکا مردم در فقر زندگی می کنند در سال 2016 در مقایسه با 14 درصد برای ما به عنوان یک کل با توجه به آمار آمریکا. برای خانواده های ساکن در بودجه تنگ, رای گیری می تواند پیشنهاد گران است.

"ما می خواهم تماس بگیرید آنها را و بگو: ما می خواهیم به شما رای است.' و ما می دانیم که در خانه آنها ممکن است تصمیم بگیرید که اگر آنها در حال رفتن به استفاده از گاز خود را برای دریافت مواد غذایی و یا آنها در حال رفتن به رای گفت:" Blaine County کمیسیون صندلی دولورس پرهای مرغ اولین مادری آمریکایی و اولین زن عضو کمیسیون شهرستان ها است.

برای جوامع بومی در سراسر کشور مسائل مشابه هستند. اگر یک PO box واقع شده است 50 مایل دور و رای دهندگان ندارد قابل اعتماد دسترسی به یک ماشین و یا گاز آنها قطعا نمی خواهید به آن را چک کنید در هر روز است. اکثریت قریب به اتفاق از جاده ها در نوجو ملت هستند هموار; اگر باد و باران و جاده تمیز کردن آنها گیر کرده است. در مونتانا زمستان طوفانهای برف در ماه نوامبر را مسدود رزرو جاده ها و نیاز به برف بلوس برای روشن شدن مسیر به پای صندوق های رای. صندوقهای پست در رزرو لزوما باز پنج روز در هفته و بسیاری از آنها محدود ساعت. بسیاری از خانواده ها به اشتراک گذاری دفتر جعبه.

سرخپوستان ناواهو به انتظارنشسته بودند تا وسایل نقلیه خود را برای جمع آوری آب و منابع از یک نقطه توزیع در بنای تاریخی دره در نزدیکی آریزونا-یوتا مرز در ماه گذشته به عنوان Covid-19 گسترش از طریق ملت ناواهو. Covid به احتمال زیاد پیچیده ریخته گری رای بسیار مهم نژادها برای بومی رای دهندگان.
علامت Ralston/خبرگزاری گتی ایماژ

"ما اغلب به حال یک جعبه" گفت: Darrell, علامت های یک ملت ناواهو عضو و محلی مربی که در Tonalea آریزونا. "من سه خواهر و برادر بزرگتر و زمانی که آنها در خانه خود را, آنها هنوز هم ایمیل های ارسال شده به مادر من صندوق پستی."

Tonalea است که شهر کوچک کمتر از 600 نفر واقع در شرق گراند کانیون لبه شمال. آن را نشسته در یک پهناور شنی و scrubby کویر در ملت ناواهو; آن برجسته ترین نشانه های دو ماسه سنگ عظیم ستون به نام فیل ،

هنگامی که علائم آرا در آریزونا انتخابات آن را به عنوان آسان به عنوان راه رفتن به صندوق پستی خود را فلگستفف خانه و انداختن او در absentee ballot. اما هنگامی که آن را مادر خود را به نوبه خود فقط خود پست الکترونیکی-در رای گیری نیاز به 200 مایل رفت و برگشت رانندگی از محل اقامت اصلی در فلگستفف به اداره پست جعبه او را نگه می دارد در Tonalea جایی که او هنوز هم حفظ یک بخش در زمان اقامت در قبیله میهن.

"رای گیری هنوز چیزی او بسیار متعهد به" مارکس گفت. اما نگه داشتن یک پا برای رزرو که در آن ثابت, آدرس, نیست, همیشه داده شده و تحویل پست الکترونیکی است که پر از لکه, خرس, باور نکردنی اهمیت به او بیش از حد. "چیزی در مورد حفظ ثبات و یا داشتن یک آدرس دائمی است که بسیاری از ارزش برای من و نسل او."

اگر آن را دشوار برای یک فرد حتی رای خود را از طریق پست الکترونیکی به سفر در زمان که برای رای گیری به طور مشابه طولانی و پیچیده است. با ظرفیت محدود و عدم توانایی در تاریخ-تمبر پست در برخی از کوچکتر دفاتر پست یک قطعه الکترونیکی است که اغلب از طریق روت شهرهای بزرگی مانند, Salt Lake City, Utah, یا فینیکس, آریزونا, قبل از رسیدن به مقصد نهایی خود را.

"که چگونه سیستم پستی کار می کند و این یک چالش برای شهروندان در ملت ناواهو" گفت: لئونارد گورمن مدیر اجرایی ملت ناواهو کمیسیون حقوق بشر. "این مسئله در مورد 'شما به اندازه کافی هوشمند است.' این یک سیستم است که برقرار شد چند دهه پیش که واقعا تغییر نکرده تا آنجا که آن را باید به جای مثلا رای گیری فعالیت است."

یکی دیگر از عظیم سد به رای گیری از طریق پست زبان است. برای بزرگان قومی در ملت ناواهو و در آلاسکا روستاهای بومی که زبان انگلیسی صحبت کنید خواندن یک رای گیری به زبان انگلیسی بدون ترجمه, خدمات غیر ممکن است. دولت در پاسخ به سرزنش قبایل برای دولت مشخص می شود آن را به اطلاع مقامات در مورد زبان-ترجمه مسائل.

"آن را مانند اگر من دست شما یک رای گیری در روسیه و گفت:" رای دادن به این.' شما نمی خواهید به درک آنچه شما انجام می دهند گفت:" تاکر. حوزه های رأی گیری از نظر قانونی ملزم به ارائه خدمات ترجمه; گرفتن ایالت آلاسکا به تطابق لازم با خدمات ترجمه در املای قانون حق رای شده است آسان نیست اما. آن را درگیر چند پرونده های حقوقی.

برخی از دموکرات کنگره که برخی از بلندترین طرفداران برای قرار دادن رای توسط پست در محل در هر دولت قبل از انتخابات نوامبر تن است که آن را برای همه کار نمی کند. بسیاری بر این باورند وجود دارد باید امن اوایل گزینه رای گیری در مکان های فیزیکی برای کسانی که ترجیح می دهند آن را با مناسب تجهیزات حفاظتی برای نظرسنجی کارگران است.

"من فکر می کنم جواب این است که به سادگی نمی سخت one-size-fits-all," الیزابت وارن سناتور. (D-MA) مدافع رای-توسط-mail گفت: Vox. "آن را به رسمیت شناختن است که ما شروع با این فرض که همه در حال رفتن به یک رای گیری از طریق پست و در شرایطی که در آن است که به خصوص به چالش کشیدن مانند با زندگی مردم در, رزرو, زمین, که ما تنظیم قوانین به طوری که آنها قادر خواهد بود برای دریافت برگه های رای خود و بازگشت برگه های رای خود را به راحتی."

طرفداران در مونتانا و آریزونا می گویند که راه حل باید شامل مقدار زیادی از زمان برای زود در شخص رای گیری در رزرو در علاوه بر این به رای گیری از طریق پست. آنها می گویند وجود دارد باید اطلاع رسانی و آموزش رأیدهندگان و پستی ارائه شده بنابراین هیچ هزینه اضافی تحمیل رای دهندگان. و در مونتانا یک قاضی به تازگی طرفه با آیتالله سیستانی و NARF در یک طرح دعوی در دادگاه به محلی اجازه می دهد رای گیری گروه های حقوق را انتخاب کنید تا برگه های رای از رای دهندگان که زندگی دور از ادارات پست و یا مکان های رای گیری.

"اگر ما قادر به جمع آوری آراء آن دسته از افرادی که می خواستند به رای دادن نمی خواهد که موانع به رای گیری گفت: Marci مکلین, مدیر اجرایی, مونتانا مبتنی بر بومی رای گیری گروه حقوق غربی بومی ، "من فکر می کنم ما می تواند به شدت بهبود مشارکت مردم در جوامع ما است."

در سال 1924 کنگره آمریکا تصویب هندی, تابعیت, قانون اعطای تابعیت به صورت بومی آمریکایی است. اما قانون آن را ترک کرد تا به آمریکا برای تصمیم گیری که آیا برای اعطای بومی آمریکایی ها حق رای و آن را نزدیک به چهار دهه بیشتر برای همه کشورها به انجام این کار; یوتا بود و آخرین بار در سال 1962. زمانی که آمریکایی های بومی آغاز رای گیری و در حال اجرا برای دفتر سفید بارۀ همیشه دوستانه.

"از آنجا که ما در نظر گرفته نمی شد صاحبان اموال ما نباید حق رای" شد پیام telegraphed به بومیان در مونتانا در اواخر 1970s, پرهای زینتی به یاد می آورد. به تازگی به عنوان 2018, آمریکایی های بومی شهادت در میدان جلسات برگزار شده توسط تاکر و بومیان آمریکایی حقوق صندوق وکیل Jacqueline De León که آنها تجربه نژادپرستی از محلی سفید انتخابات مقامات که پیشنهاد کرد که آنها نمی باید قادر به اجرا برای دفتر زیرا آنها نمی پرداخت مالیات (قبایل در واقع پرداخت مالیات به دولت فدرال).

رای محرومیت برای آمریکایی های بومی به نقل از آشکار انکار در 1950s و 1960s قبل از سال 1965 نقطه عطفی حق رای و عمل به دیگر راه های ظریف است که رای گیری دسترسی ساخته شده است دشوار است. قبل از مونتانا دفاتر ماهواره ای راه اندازی شد, Fort, Belknap, قبیله ای, اعضای, گفت, آنها می خواهم نشان می دهد تا برای خود تعیین محل رای گیری برای رای دادن تنها برای پیدا کردن محلی انتخابات اطلاع رسانی آنها تا به حال به جای دیگر بروید.

"مکان های اغلب تغییر شد بر ما. در زمان من تا به حال به درایو کردن رزرو به یک مکان برای رفتن رای اصلی" گفت. "بسیاری از مردم اذیت کردم و رای دادن نیست."

گیل اصلی یک قبیله ای کارمند فعال در گرفتن رای دادن به تسلیم قطب منطقه در قسمت جنوبی قلعه Belknap رزرو. او گفت که رای دهندگان خود را ابراز سردرگمی خود را در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای به عنوان آنها آماده برای رای دادن در اخیر اولیه.

در سال 2012, مونتانا, قبایل بومی آمریکا شکایت کرد و پس از آن-وزیر امور خارجه لیندا McCulloch ادعا که سایت برای فرد ثبت نام در اواخر و اوایل رای گیری در Blaine, شاخ بزرگ و Rosebud شهرستانهای تبعیض علیه آنها را به خاطر آنها واقع در بخشداری — اغلب دور از رزرو. مختصری ظ توسط وزارت دادگستری ایالات متحده در زمان ذکر شده در پژوهش محاسبه اختلاف در فاصله برای سفید پوستان و سرخپوستان آمریکایی در هر شهرستان. اختلاف شد بزرگترین در Blaine County, که در آن ميانگين فاصله به دادگاه شهرستان برای رای دادن سن ساکنان حدود 10 مایل به سفید ساکنان در مقایسه با 31 مایل برای بومی.

در سال 2013 شلبی v. دارنده سوخته یک بخش کلیدی از قانون حق رای قابل توجه پایین تامین نیاز های قضایی به "preclear" هر انتخابات آینده تغییر حکومت با دولت فدرال قبل از قرار دادن آنها را به محل. در حال حاضر آمریکایی های بومی اغلب فقط یک درمان به گسترش خود را به رای گیری دسترسی: suing.

هنگامی که بومی آلاسکا مبارزه برای توانایی اولیه رای گیری دوره در روستاهای خود وزارت امور خارجه از انتخابات فرستاده فقط 25 تا 50 رای به مناطقی که تا به حال صدها نفر از رای دهندگان و گفت که آن را به اندازه کافی بود.

مشکلات همچنان ادامه داشت. وکیل مدافع گفت: بورسی که به تازگی به عنوان سال 2016 یک انتخابات محلی رسمی در آلاسکا نگه داشته و بیش از 100 بومی رای دهندگان از ثبت نام امتناع از ارسال بیش از 25 برنامه های کاربردی ثبت نام در هر روستا به دلیل رسمی گفت: آنها فکر نمی کنم بومی روستاییان با پر کردن فرم.

"هنگامی که ما به نام و خواست که در مورد [رسمی] گفت: [بومی رای دهندگان] واقعا علاقه مند در رای گیری و اگر ما ارسال 150 ثبت نام ما فقط رفتن به یک تعداد انگشت شماری از آنها گفت:" ناتالی Landreth یک آلاسکا مبتنی بر کارکنان وکیل در, بومیان آمریکایی حقوق صندوق. "ما می بینیم که همه جا این محلی شهرستان در سطح تصمیم گیری خواهد شد که تاثیر بسیار زیادی در ثبت نام رای دسترسی داشته باشید. بسیاری از کسانی که تصمیم گیری نیست مجموعه در اساسنامه."

قبایل بومی باید به حال برخی از موفقیت به همان حقوق اولیه فراهم شده به دیگر آمریکایی ها اما این لباس می تواند در سال کشیدن و تخلیه قبایل از منابع مالی خود را. در حالی که قبایل را به پا صورتحساب خود دولت و دولت های محلی باید بیشتر منابع از طریق شهرداری و بیمه نیست در قلاب برای هزینه های دادگاه.

و آن را اغلب می تواند احساس دوباره litigating مسائل در حال حاضر نوشته شده به قانون است. "ما اجازه دادگاه تصمیم می گیرید که حقوق و کسی که ندارد حقوق" دیتریش گفت.

جای تعجب نیست سال از پرونده های حقوقی نیز نژاد بی اعتمادی و دشمنی بین اقوام و عمدتا سفید دولت در هر سطح محلی و ایالتی و فدرال.

"شما در حال رفتن به قابل اعتماد مسائل و چرا کسی رای در انتخابات که در آن آنها اعتماد ندارند رای خود را در حال رفتن به شمارش؟" دیتریش اضافه شده است.

در مونتانا, حداقل, آمریکایی های بومی در حال ساخت پیشرفت در سطح محلی و در سطح دولت است. درصد از آمریکایی های بومی قانونگذاران در مجلس قانونگذاری ایالتی (7.3 درصد) کمی بالاتر از درصد از آمریکایی های بومی در جمعیت این ایالت (6.7 درصد). با وجود این اثر رای-با-ایمیل بر مشارکت مردم در شهرستانهای با جمعیت بومی در ژوئن 15 بومی نامزد برنده مقدماتی و رقابت در انتخابات عمومی از جمله در دولت حسابرس مسابقه.

در حالی که هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از طولانی بی اعتمادی از دولت فدرال و عمدتا سفید و مقامات که در حال حاضر اجرای آن طرفداران و مقامات محلی می گویند تنها راه برای افزایش اعتماد به آمریکایی های بومی رای دهندگان برای انتخاب بیشتر خود را به مواضع قدرت است. برای این کار دسترسی به برگه های رای, رای گیری مکان ها و خدمات ترجمه کلیدی خواهد بود.

"من فکر می کنم مردم متوجه می شوند اگر ما درگیر مسائل ما را تحت خطاب یا سازمان ملل متحد خطاب" مک لین گفت. "ما نیاز به ایجاد خود ما صندلی در پشت میز زیرا آنها در حال رفتن به آن را برای ما."

الا Nilsen یک خبرنگار سیاست در بورسی که تحت پوشش 2020 انتخابات و کنگره است. او آخرین قطعه برای برجسته کردن وقایع ظهور جوانان گروه آب و هوا طلوع آفتاب حرکت.

تری طولانی فاکس یک عکاس مستقر در بیلینگز.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن