محصولات غذایی و شراب نام نیک Bognar یک سال 2020 بهترین آشپز جدید

مونیکا MILEUR هند را نیک Bognar یکی از محصولات غذایی و شراب را در سال 2020 جدید بهترین سرآشپزها. برای

توسط NEWSOULS در 24 اردیبهشت 1399
Indo's Nick Bognar is one of Food & Wine's 2020 Best New Chefs. - MONICA MILEUR
  • مونیکا MILEUR
  • هند را نیک Bognar یکی از محصولات غذایی و شراب را در سال 2020 جدید بهترین سرآشپزها.

برای اولین بار آمد جیمز ریش بنیاد Rising Star Chef نامزدی, به دنبال یک اشاره از سازمان بهترین رستوران جدید. بعد خبر آمد که GQ به نام هند (1641 D برج گرو خیابان 314-899-9333) یکی از بهترین رستوران های جدید از سال 2020 است. جهانی و همه گیر شود سر در گم نیک Bognar شد و در حال حاضر با داشتن یک بنر سال در شرایط بحرانی تحسین.

در حال حاضر محصولات غذایی و شراب است وزن در نامگذاری Bognar یک سال 2020 بهترین آشپز جدید. Bognar سهام تعیین معتبر تنها با نه دیگر سرآشپزها از سراسر کشور می پیوندد و یک طبقه نخبگان در سنت لوئیس که شامل جرارد کرافت, مایکل Gallina و کوین Willmann.

محصولات غذایی و شراب منتشر شد نام on May 12 در میان ادامه COVID-19 بحران فاکتورها باعث ایجاد پلاک رستوران میباشد. با اشاره به تلاش زمان انتشار جشن کلاس 2020 به عنوان رهبران و نوآوران که در این صنعت نگاه خواهد کرد برای کمک به بازسازی و "رشد در راه های جدید را از طریق پخت و پز خود را حل و چشم انداز خود را برای آنچه که عادلانه تر آینده در رستوران ها ممکن است مانند نگاه."

Bognar خاص آماده است برای نشان دادن آینده این صنعت است. پس از رشد در مادر خود را در غرب St. Louis County, رستوران, Nippon Tei, آشپز استفاده می شود که تربیت به عنوان یک نقطه پریدن به دنبال رویاهای خود. پس از خروج از سنت لوئیس او honed سوشی در لغو احکام صادره ی تحسین Uchiko در Austin, تگزاس, پس از روی لئامت دادن به عنوان یک آشپز سوشی در E+O آشپزخانه در سینسیناتی که او طراحی اولین سوشی برنامه.

در 2018, Bognar آمد بازگشت به سنت لوئیس برای کمک به مادر خود را از تنفس زندگی جدید را به Nippon Tei. با کمک بیست ساله رستوران تبدیل به یکی از شهرستان باید بازدید از موسسات.

آخرین ماه ژوئن Bognar خود را زده با هند گیاه شناسی ارتفاعات رستوران است که ترکیبی از شور و شوق خود را و مهارت برای سوشی با تمایل خود را برای جشن خانواده اش تایلندی میراث. آیا از طریق خود منوی جداجدا سفارش داده شده و یا آشپز جدول omakase مزه تجارب Bognar طول می کشد مهمانان خود را در یک سفر هیجان به مواد غذایی است که تا کنون زندگی اش را تعریف و جوان حرفه ای.

شام که مایل به full Indo omakase تجربه ممکن است شانس خود را به عنوان اتاق ناهار خوری باقی می ماند بسته به دلیل بیماری همه گیر. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از شانس به تجربه Bognar مواد غذایی است. در حال حاضر هند باز است برای منظقه وانت دوشنبه از طریق جمعه از 3 تا 8 بعد از ظهر با اتمام آن Facebook و Instagram صفحات و همچنین به عنوان وب سایت خود را برای آخرین اطلاعات.

ما همیشه گرسنه برای راهنمایی و بازخورد. ایمیل نویسنده در cheryl.baehr@riverfronttimes.com.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
مقالات مشابه
نظرات کاربرن