فلریسنت کارآگاه اخراج معترضان می خواهند اتهامات جنایی

برای بزرگنمایی کلیک کنید مایک فیتزجرالد معترضان در فلریسنت مقر پلیس به تقاضا اتهامات عنوان شده علیه یک ک

توسط NEWSOULS در 22 خرداد 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید Protesters were back at Florissant police headquarters to demand charges against a detective who was fired for running down a man with his car. - MIKE FITZGERALD
  • مایک فیتزجرالد
  • معترضان در فلریسنت مقر پلیس به تقاضا اتهامات عنوان شده علیه یک کارآگاه است که از کار اخراج شدند در حال اجرا کردن یک مرد با ماشین خود را.

ساعت پس از فلریسنت رئیس پلیس اعلام کرد که او تا به حال اخراج یک کارآگاه آماتور در حال اجرا کردن مرد با یک SUV پلیس به معترضان بسته بندی شده جاده در مقابل ایستگاه به تماس برای اتهامات جنایی در مورد.

یک انرژی اما بدون خشونت جمعیت چند صد نفر تا به حال بسته شمالی لیندنبرگ بلوار به طور معمول مشغول عروق در مقابل فلریسنت اداره پلیس مرکزی در اوایل شب چهارشنبه.

این شد سومین شب از اعتراضات در ایستگاه پس از انتشار تصویری از این حادثه. در این فیلم فلریسنت پلیسی دیده می شود رمنج بینام و ماشین گشت به فرار مشکوک و ضرب و شتم بیست ساله به عنوان او دراز بر روی زمین است.

قبلا در این روز معترضان رو افزایش می دهد زمانی که آنها آموخته کارآگاه جاشوا L. Smith شده بود اخراج در ارتباط با این حادثه در حالی که دو شهر دیگر کارآگاه پلیس متوقف شد. این حادثه رخ داده است در اواخر شب از ژوئن 1, اما تصویری از آن را تا سطح پنج روز بعد. این ویدئو گرفته شده توسط یک حلقه درب دوربین بر روی ایوان خانه در 9800 جلوگیری از Eastdell خیابان در Dellwood.

سنت چارلز تعقیب وکیل تیم لمار است که بررسی پرونده به دلیل سنت لوئیس تعقیب وکیل Wesley بل گفت: دفتر خود دارای تضاد منافع. وزارت دادگستری ایالات متحده نیز اعلام کرده است به دنبال آن است.

حدود 7:45 بعد از ظهر تظاهرات و راهپیمایی از ایستگاه پلیس و تجمع در مقابل خانه فلریسنت شهردار رابرت لووری Sr. که در خدمت به عنوان شهر رئیس پلیس قبل از او انتخاب شد به دفتر.

پلیس ایستاده در مقابل از خانه در حالی که جمعیت پر خیابان تا به لبه پیاده رو فریاد "بازداشت جاش اسمیت! دستگیری جاش اسمیت!"

برای بزرگنمایی کلیک کنید Ten police officers guard the house of Florissant Mayor Robert Lowery Sr. - MIKE FITZGERALD
  • مایک فیتزجرالد
  • ده افسران پلیس گارد خانه فلریسنت شهردار رابرت لووری Sr.
  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن