اولین توییتر در حال حاضر Snapchat: صدای شیپور جنگ در رسانه های اجتماعی یک هدف جدید

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گسترش جنگ خود علیه دره سیلیکون شرکت های با تکنولوژی روز چهارشنبه به Snapcha

توسط NEWSOULS در 15 خرداد 1399

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گسترش جنگ خود علیه دره سیلیکون شرکت های با تکنولوژی روز چهارشنبه به Snapchat شامل انفجار پلت فرم برای گرفتن برخی از مهمترین اقدامات تهاجمی و در عین حال برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن آتش زا و بس.

Snapchat شرکت مادر ضربه محکم و ناگهانی در روز چهارشنبه گفت که این امر جلوگیری از ترویج تهمت انتخاباتی حساب در آن کشف tab, که شده است یک اولویت استراتژیک برای مغلوب ساختن پیشی جستن برای رسیدن به رای دهندگان جوان که اسنپ چت را مخاطبان اصلی. این تصمیم باعث سوزاننده بیانیه از مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین و فورا ساخته شده Snapchat و آن مدیر عامل یک flashpoint در تشدید مبارزه بین تهمت و فن آوری.

"اسنپ چت در تلاش است تا دکل 2020 انتخابات غیر قانونی خود را با استفاده از شرکت های بزرگ سرمایه گذاری برای ترویج جو بایدن و سرکوب جمهور تهمت ناروا" مدیر کمپین براد Parscale در بیانیه ای گفت. "اسنپ چت متنفر است که بسیاری از کاربران خود را سازمان دیده بان رئیس جمهور محتوا و به طوری که آنها به طور فعال درگیر در سرکوب رای دهندگان. اگر شما یک محافظه کار آنها نمی خواهید به شنیدن از شما آنها را نمی خواهید به شما رای دادن. آنها نظر شما را به عنوان یک اسفناک و آنها نمی خواهند به شما وجود دارد بر روی پلت فرم خود را."

ضربه محکم و ناگهانی کاهش یافته است به نظر در این حمله. مغلوب ساختن پیشی جستن را هنوز هم وجود دارد در اسنپ چت پلت فرم و حساب خود را ادامه خواهد داد findable از طریق جستجو. رئیس جمهور 1.5 میلیون پیروان در اسنپ چت یک پایه است که سه برابر بیش از هشت ماه گذشته توجه کنیم.

"ما نمی خواهد تقویت صدای که تحریک نژادی و خشونت و بی عدالتی را به آنها ارتقاء رایگان در کشف" ضربه محکم و ناگهانی گفت در روز چهارشنبه. "نژادی و خشونت و بی عدالتی را در جامعه ما و ما هم ایستاده و با همه کسانی که به دنبال صلح و عشق و برابری و عدالت در آمریکا است."

پشت و جلو قرار می دهد ضربه محکم و ناگهانی بنیانگذار اوان اشپیگل در سیاسی تیررس برای اولین بار. اشپیگل — 29 ساله نرم-صحبت محصول فکر اجرایی است که به عنوان شناخته شده به خصوص ایدئولوژیک و یا سیاسی — حتی به دست آورده یک نام مستعار از Parscale: "رادیکال اسنپ چت با مدیر عامل Evan Spiegel."

در روزهای اخیر اشپیگل به اشتراک گذاشته شده برخی از گسترده ترین تفسیر سیاسی به تاریخ. در 2000 کلمه در یادداشتی به کارکنان بیش از آخر هفته اشپیگل گفت که "آمریکا آزمایش شکست خورده است" و به نام برای مالیات های بالاتر همراه با امکان غرامت پرداخت می شود به آمریکایی آفریقایی جامعه است.

او نیز هر چند آشکارا ذکر نکرده تهمت نام یک زمان واحد در آن از 2 ، 000 کلمات — احتمالا تلاش برای گریز از رویارویی که او در حال حاضر با این وجود باعث شده است.

ضربه محکم و ناگهانی است که در آخرین شرکت رسانه های اجتماعی به اب راه رفتن را به آب متلاطم تعیین نحوه تنظیم مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات به race. ضربه محکم و ناگهانی اصلی رقیب Facebook کرده گیر به این نقطه نظر است که مغلوب ساختن پیشی جستن پست های اخیر نه تحریک خشونت. توییتر در ضمن نشان داده جدید تمایل به واقعیت-بررسی و محدود کردن دسترس تهمت توييتها.

و در چه بود داستان احتیاطی برای اشپیگل و ضربه محکم و ناگهانی توییتر شده است نه با تهمت و دستیاران. Facebook برگزار شده است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن