خسارت آتش سوزی انبار قرمز نوار در پالم دزرت

رابرت Hopwood و جولی Makinen پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 8:50 AM EDT Jun 2, 2020نخل کویر سرخ انبار بار ک

توسط NEWSOULS در 13 خرداد 1399

نخل کویر سرخ انبار بار که صاحب هم زده جنجال در هفته های اخیر با پیام های سیاسی رنگ در سقف بود به طور جدی آسیب دیده توسط آتش اوایل روز سه شنبه.

آتش نشانان نامیده می شدند به استقرار در 73-000 جلوگیری از بزرگراه 111 حدود 3:39 a. m. به گفته یک صدای جیر جیر از کال آتش. 4:45 صبح آتش شده بود خاموش.

مقابل ساختار سوخته بود و چند سوراخ دیده می شود می تواند در سقف. دیگر هیچ کسب و کار در این نزدیکی هست به نظر می رسد آسیب دیده است. علت آتش سوزی هنوز روشن نیست.

گردان رئیس مایک Beverlin از Riverside County کال آتش گفت: "ما تا به حال یک آتش. که همه ما می دانیم."

همانطور که از 5 صبح حداقل هفت کامیون های آتش نشانی باقی مانده در صحنه به عنوان آتش نشانان انجام mop-عملیات. چندین عازم شمال خطوط بزرگراه 111 بسته شد.

جنجال در اطراف انبار قرمز آغاز شد و در اواسط ماه مه هنگامی که نوار خود را اعلام کرد قصد دارد به باک مقررات مربوط به کروناویروس و بازگشایی شده است. آن را با یک هشدار از وزارت نوشیدنی الکلی کنترل نشان می دهد ایجاد می تواند از دست دادن آن مشروب مجوز اگر آن را بازگشایی قبل از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom شروع به عقب coronavirus همه گیر قوانین.

قرمز انبار صاحب جان Labrano استفاده می شود سقف خود را به صدای سرخوردگی خود را که با عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک از دست دادن پول در طول اقامت در خانه سفارش دهید. پیام گفت: "صرفه جویی در شغل! قطع یک سیاستمدار" در سمت شرق از سقف و "خورد فرماندار" در سمت غرب.

که در دور اول از پشت بام نقاشی های مشتعل برخی از داد و بیداد به دلیل ابتذال و ترویج خشونت است. این شهر نخل کویر مصمم است که آن را در درون Labrano حق آزادی بیان و انتخاب نه به آن آدرس. در نهایت این کلمات رنگ بود و بیش از آن ،

یکشنبه, گرچه سقف ها نمایش داده می شود پیام های جدید: "ایجاد نخل کویر بزرگ دوباره" نقاشی شده بود در یک طرف پشت بام و "امریکا رایگان و بدون Regerts'" نقاشی شده بود در طرف دیگر. این غلط املایی از "حسرت" به احتمال زیاد عمدی بود تقلید اغلب-استفاده از شوخی در فرهنگ عامه است.

این بار نیز یک سپر دشنه بر روی درب خود را که گفت: "ما فرماندار ادم سفیه و احمق."

بیشتر: Red انبار دارای پیام های جدید بر روی سقف.

بیشتر: Red انبار بار مجوز ممکن است در معرض خطر

نوار در ابتدا بسته در مارس 22 زیر فرماندار اولیه اقامت در خانه سفارش اعلام خواهد شد.

در مه 16, Labrano به مبارزه طلبیده و دستورات خود را باز درب به مراجعان هر چند او گفت که او نمی خدمت هر الکل.

در 22 مه دولت مصوب شهرستان ریورساید اجازه می دهد تا رستوران به آغاز بازگشایی رستوران در بخشی از ظرفیت. با این حال, کافه کاباره ها, مشروب و الکل دیگر تولید کنندگان که نمی همچنین خدمت به مواد غذایی باید در بسته باقی می ماند مگر اینکه آنها در حال ارائه نشسته و ناهار خوردن در وعده های غذایی با توجه به Riverside County رستوران دوباره باز کردن دستورالعمل. الکل تنها می تواند به فروش می رسد در همان معامله را به عنوان یک وعده غذایی.

ایده جدید برای سقف عبارت از یک مارس 21 مصاحبه Labrano را با Craige کمپبل که اجرا می شود سایت www.CoachellaValley.com. در طول مصاحبه او با شمردن ایده های دیگر برای پشت بام عبارات از جمله "آزادی" "اصلاحیه اول" ساخت امریکا بزرگ دوباره" و "قرمز انبار بزرگ دوباره" دو مرجع جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات شعار.

در آن مصاحبه با کمپبل Labrano گفت: اعتقاد بر این است که خود را "حقوق مدنی شکسته شده بود" به دلیل مجبور به خاموش کردن کسب و کار در اوایل بیماری همه گیر.

او در مقایسه با تجربه خود را به آنچه که افراد از طریق رنج می برد در طول هولوکاست.

"همانطور که من ایستاده در خط برای اتاق گاز, من متوجه شدم این بود که درست نیست" Labrano گفت: در طول مصاحبه. به اعتقاد او باید به او فرصتی برای اجرای کسب و کار خود را در یک راه امن.

Labrano گفت: قبل از خاموش شدن او در زمان اقدامات لازم برای محافظت از مشتریان خود را با افزایش تمیز کردن و ضد عفونی کننده, ماسک صورت شستن دست و ساخت دست-ضد عفونی کننده در دسترس برای مشتریان.

Labrano همچنین با بیان نا امیدی با فقدان ارتباطات بین تمام سطوح دولت و کسب و کار. او گفت که او آرزو برای بیشتر دستورالعمل های روشن از آنچه که کسب و کار می تواند و نمی تواند انجام دهد.

در مارس 17, Labrano راه اندازی یک GoFundMe کمپین به منظور بالا بردن $1,000 برای کمک به او در مبارزه با کالیفرنیا به بازگشایی همه کسب و کار. Labrano دریافت $75 در کمک های مالی بین دو نفر.

انبار قرمز نمایندگان نیست پاسخ به درخواست برای اظهار نظر از خورشید صحرا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن