مبارزه با اعتیاد و همه گیر برای حفظ سنت لوئیس " Unhoused زنده

مردان سر به سمت بزرگ ون سفید تقریبا به عنوان به زودی آن را به عنوان رول به توقف در مقابل راسل پارک. آن را فقط

توسط NEWSOULS در 7 خرداد 1399

مردان سر به سمت بزرگ ون سفید تقریبا به عنوان به زودی آن را به عنوان رول به توقف در مقابل راسل پارک.

آن را فقط پس از 3 بعد از ظهر روز یک شنبه. این پارک که در گوشه ای از Cabanne خیابان و Blacklivesmatter بلوار در پایان غرب محله از شمال سنت لوئیس شامل یک پچ کوچک از چمن اطراف یک زمین بازی بزرگ در یک محله مشخص شده توسط ساختمان خالی.

برخی از مردان حرکت با سفت پا راه رفتن از کسانی که خود را صرف شب در حال خواب, خشن, کشیده بتنی یا چمن.

یک مرد قد بلند با نام مستعار "از بین بردن" موهای خود را با هم برگزار شد در یک سری از آبشاری نوارهای روش ون آزمایشی خود حرکات توقف و احتیاط به عنوان آخرین آمار از هروئین می خزد از طریق رگ خود را.

از بین بردن 43 می گوید او شده است بی خانمان حدود نوزده ماه است که او با استفاده از هروئین به خود درمانی برای افسردگی مزمن.

"افسردگی باعث می شود شما می خواهید برای دریافت به بالا," او می گوید. "شما هیچ کار. هیچ کس می خواهد به شما یک کار به دلیل ظاهر خود را و آنچه شما انجام می دهند."

گهگاه از بین بردن را بدست آورده پول از شغل های عجیب و غریب در محله. اما زمانی که او به خانه می شود, آن را هنوز هم همان داستان او می گوید.

"ما هنوز هم در اطراف نشسته," او می گوید. "ما دوباره به یک ساختمان رها شده است. ما به اطراف نگاه کنید و آن را افسرده به عنوان به زودی به عنوان شما راه رفتن در درب. بنابراین اولین چیزی که ما انجام می دهیم ما باید پول در جیب ما ما بالا است."

تا آنجا که COVID-19, از بین بردن می گوید او نگران نیست.

"من واقعا در اطراف است که بسیاری از مردم" او می گوید. "من فکر می کنم خدا خوب است. من نمی دانم. من فقط نیست که نگران آن است."

از بین بردن کاغذ برداشته قهوه ای کیسه کاغذی از یک جعبه مقوایی بالا انباشت اشیاء بدست آمده با ناهار و سپس یک بطری آب از یکی از موارد سمت چپ بر روی پیاده رو. او می پیوندد خط از مردان دیگر ومیگوید جلو به ون.

ایستاده در مقابل خط مایل هافمن و جن ناگل کارمندان میسوری شبکه برای مواد مخدر با اصلاحات و بهبود و یا MoNetwork واقع در 4022 جنوبی برادوی در جنوب St. Louis. MoNetwork صاحب و عمل ون و جمع آوری اقلام این دست.

هافمن و Nagel مشتاقانه در تعامل با مردان هموار برای رسیدن به ساده سیاه, کوله پشتی, شناخته شده به عنوان کاهش آسیب کیت که آنها را پر کنید با یک لیست طولانی از اقلام محاسبه شده برای نگه داشتن مشتریان خود را زنده برای یک هفته دیگر. الکل آغشته سواب. امپول سوزن اختیار کیت. لوله های پلاستیکی کوچکی از نالوکسان, همچنین شناخته شده به عنوان Narcan که می تواند squirted کردن بینی به معکوس مواد مخدر مصرف بیش از حد.

در ماه های اخیر به دلیل تهدید ناشی از COVID-19, ملزومات دیگر اضافه شده به کیسه های: ضد عفونی کننده دست یکبار مصرف دستکش و ماسک صورت.

Tourniquets, cotton pellets and single-use cookers are part of the harm reduction supplies. - THEO WELLING
  • تئو وللینگ
  • گیتس پنبه گلوله و تک استفاده از اجاق گاز بخشی از آسیب کاهش منابع.

هافمن خود را بازیابی مواد مخدر کاربر می گوید که او می خواهد برای آوردن منابع بیشتر به شمال سنت لوئیس ساکنان مبارزه با مواد مخدر dependance و بی خانمانی. به همین دلیل است که او طول می کشد MoNetwork ون به نقاط اطراف سنت لوئیس که در آن او می داند که آنها به احتمال زیاد برای پیدا کردن unhoused مردم است.

در مورد زمان رفت و بازیابی چند سال پیش هافمن می گوید: در بازار به صورت غیر قانونی مواد مخدر رفت از تجویز مسکن بسیار قوی تر از مواد مخدر مانند هروئین و فنتانيل.

"همه چیز باید نوع تغییر ... عرضه تغییر کرده و مواد مخدر تغییر کرده بود اما مردم تا به حال" هافمن می گوید. "و قادر بودن به مردم تامین نیاز آنها مانند نالوکسان به مصرف بیش از حد معکوس برای دوستان و عزیزان برای نگه داشتن افراد سالم و امن برای نگه داشتن مردم از بیمارستان ها و برای نگه داشتن مردم آگاه چیزی است که من واقعا در مورد پرشور است."

این غیر ممکن است به درک بی خانمانی و استفاده از مواد مخدر در انزوا از دیگر تصویر بزرگ مسائل از جمله دسترسی به مراقبت های بهداشتی و نحوه تعامل مردم با پلیس هافمن یادداشت ها.

"و COVID ساخته شده است که بسیار واضح تر," او می گوید. "در حال حاضر ما شاهد این مسائل در حال تقویت شده. بنابراین مردم می گویند ما نیاز به تغییر همه چیز و کار در درون نظام است."

به Nagel, که در بهبود این بیماری همه گیر تاثیر سوء مصرف مواد مخدر است که یک خورش است که مخلوط نتایج حاصل از ایالات متحده جنگ با مواد مخدر کمبود منابع برای درمان و جامعه را به تلاش برای مجازات و moralize دور اعتیاد.

"و سپس شما می توانید یک بیماری همه گیر در سراسر جهان که نشان نکته بدیهی است که ما ساختار اجتماعی اجتماعی ما, خدمات ما, خدمات بهداشتی و مسکن و مراقبت های بهداشتی — این نکته آشکار چگونه نامتناسب در آن است و چگونه آن را در یک سیستم خوب است," او می گوید.

چیزی که از آن هافمن می گوید: این سیستم در حال انجام است آنچه در آن طراحی را انجام دهد.

"است که به نگه داشتن مردم در جای خود" او توضیح می دهد. "و در حال حاضر آنچه که ما در حال انجام است و تنها در تلاش برای به طور مستقیم کمک به افرادی که بیشتر تحت تاثیر این."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب