فرگوسن برگزیدگان الا جونز به عنوان اولین سیاه شهردار

از طریق شهر فرگوسن الا جونز خواهد بود فرگوسن شهردار جدید. الا جونز یک عامل تغییر در بازسازی فرگوسن سی

توسط NEWSOULS در 14 خرداد 1399
Ella Jones will be Ferguson's new mayor. - VIA CITY OF FERGUSON
  • از طریق شهر فرگوسن
  • الا جونز خواهد بود فرگوسن شهردار جدید.

الا جونز یک عامل تغییر در بازسازی فرگوسن سیاست انتخاب شد سه شنبه شب به عنوان شهردار این شهرستان.

جونز شکست همکار Councilwoman هدر Robinett با 218 رای با توجه به غیر رسمی نتایج انتخابات.

سابق کار شیمیدان و مری کی مدیر فروش شده است بخشی از یک موج جدید از سیاستمداران که نقل مکان به دفتر دولت پس از سال 2014 به قتل مایکل براون توسط یک افسر پلیس فرگوسن. او انتخاب شد به شورای شهر در سال 2015 همراه با وسلی بل گرفتن کرسی در شش عضو شورا که قبلا فقط یک عضو است.

بل رفت و در سال 2018 به سرنگونی دیرین St. Louis County تعقیب وکیل رابرت McCulloch که تا به حال تبدیل به یک نماد از همه که اشتباه بود با یک سیستم عدالت انباشته علیه آمریکایی های آفریقایی تبار. و در حال حاضر جونز برنده تاریخی انتخابات تبدیل به اولین زن و اولین زن آمریکایی آفریقایی رای به شهردار ،

زمان شهردار جیمز نولز که گروگان این شهرستان در جهان در حال تغییر تظاهرات که به دنبال قهوه ای مرگ را شکست داد جونز سه سال پیش برای پیروزی در انتخابات مجدد. اما او نمی تواند اجرا شود و این زمان به دلیل محدودیت مدت.

جونز در زندگی فرگوسن برای بیش از 40 سال است. او فارغ التحصیل از دانشگاه میسوری-سنت Louis با یک لیسانس در رشته شیمی قبل از کار در واشنگتن دانشگاه دانشکده پزشکی و KV شرکت داروسازی. او ممکن است کی مدیر فروش 30 سال قبل از استعفا به تمرکز بر خدمت به جامعه است ، او همچنین یک کشیش در متدیست آفریقایی کلیسای اسقفی.

"مردم از سالمندان به جوان مردم می دانند که هدف من این است که برای ما به یک برای ما به کار با هم" جونز گفت: St. Louis عمومی رادیو.

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در doyle.murphy@riverfronttimes.com و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de