قاضی فدرال به طور موقت بلوک جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن آب کالیفرنیا طرح

آسوشیتد پرسمنتشر شده 6:52 PM EDT مارس 12 سال 2020یک دادگاه فدرال در فرزنو روز دوشنبه به طور موقت مسدود تهمت تل

توسط NEWSOULS در 24 اردیبهشت 1399

یک دادگاه فدرال در فرزنو روز دوشنبه به طور موقت مسدود تهمت تلاشهای دولت برای پمپ آب بیشتر برای کشاورزی دره مرکزی که منتقدان را تهدید می کند گفت: گونه های در معرض خطر و ماهی قزل آلا اجرا می شود.

یک قاضی با صدور دستور مقدماتی در دو دعاوی علیه دولت توسط کالیفرنیا منابع طبیعی سازمان و آژانس حفاظت از محیط زیست و نیم-ده گروه های زیست محیطی.

سفارش میله U. s. Bureau of Reclamation تا مارس 31 از رفتن پیش با گسترش مقدار آب به آن پمپ از San Joaquin دلتا از طریق فدرال مرکزی دره پروژه.

مناسب استدلال کرد که صادرات می تواند آسیب های جبران ناپذیر به گونه های حفاظت شده توسط دولت و قانون فدرال است.

بیشتر: گروه های زیست محیطی شکایت سازمان حفاظت محیط زیست بیش از آب تمیز عمل عقبگرد

بیشتر: کالیفرنیا, آب, سیاست های مهار تولید مواد غذایی توسط کشاورزان

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم کرده قوانین به منظور اطمینان حاصل شود که به اندازه کافی آب شیرین ماند در رودخانه ها و خلیج سان فرانسیسکو به حفظ بیش از یک دوجین در خطر انقراض ماهی ها و دیگر گونه های بومی که در حال مبارزه به عنوان کشاورزی و توسعه انتقال آب بیشتر و زمین از حیات وحش است.

اما به خصوص در پی طولانی خشکسالی کشاورزان در دره مرکزی — جمهوری enclave در یک دموکرات تحت کنترل دولت هستند تشنه به آب بیشتر است. دره است heartland برای دولت 50 میلیارد دلار در صنعت کشاورزی.

دولت می گوید آن تغییرات پیشنهادی را اجازه می دهد تا برای انعطاف پذیری بیشتر در تحویل آب. در کالیفرنیا به شدت مهندسی آب سیستم لوله ایالتی و فدرال پروژه های آب ساخته شده از صدها مایل از لوله ها و کانال ها و پمپ سدها حمل رواناب از باران و سیرا نوادا ذوب برف از شمال به جنوب و خدمت به عنوان میدان نبرد برای پرونده های حقوقی و سیاسی منطقه ای مبارزه با رقابت بیش از تقاضا برای آب است.

"امروز پیروزی مهم است اما مبارزه تمام نشده است" دولت دادستان کل خاویر بکررا در بیانیه ای گفت. "ما این حقایق علم و قانون پشت سر ما و ما به جلو نگاه به ما در مورد دادگاه."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن