رو به کلی $45 متر کسری رودخانه شهرستان OKs بودجه برای مبارزه سازمان

Paul J. جوان اخبار شهر خدماتمنتشر شده 3:18 PM EDT مارس 19 سال 2020Riverside County سرپرستان روز سه شنبه تایید

توسط NEWSOULS در 31 اردیبهشت 1399

Riverside County سرپرستان روز سه شنبه تایید مکمل تخصیص بودجه برای سازمان در مواجهه با سال مالی کمبود منعکس شده در یک گزارش که نشان داد county رقیب با 45 میلیون دلار کلی کسری بودجه به دلیل coronavirus اضطراری اثرات آن را مختل بسیاری از بخش های اقتصاد منطقه ای.

در 5-0 رای بدون نظر هیئت ناظران امضا در سه ماهه سوم سال جاری 2019-20 بودجه گزارش ارائه شده توسط شهرستان و مدیر عامل شرکت جورج جانسون و کارکنان خود را.

"حفظ انضباط مالی مورد نیاز است برای حفظ county مالی سلامت" جانسون گفت: در مقدمه به 50 صفحه گزارش. "به چین هزینه با تاثیر شدید بینی درآمد کمبود و آب و مالی عدم قطعیت در طول این زمان دشوار است بسیار سخت تصمیم گیری خواهد شد و باید ساخته شود."

آژانس است که به دنبال و اعطا شد — اضافی تخصیص بودجه قبل از پایان سال مالی در 30 ژوئن شامل بخش حیوانات, خدمات, دفتر ثبت نام از رای دهندگان و بخش خدمات عمومی اجتماعی است.

دومی رقیب با افزایش تقاضا برای کمک های عمومی برنامه فراهم می کند که برای کمک به بیکاران و دیگران. هیئت مدیره اختصاص اضافی $1 میلیون به DPSS.

خدمات حیوانات را دریافت اضافی $95,000 برای پوشش هزینه های غیر منتظره برای تجهیزات از جمله محافظ دنده متصل به COVID-19 و ثبت نام را دریافت خواهد کرد $2.85 میلیون برای کاهش overages توسعه یافته است که پس از انتخابات در بلایت و رانچو مایراج به عنوان به خوبی به عنوان ممکن است 12 ویژه انتخابات برای دولت 28 سنا منطقه.

با توجه به جانسون بیشتر از درآمد ضرر و زیان در سال مالی جاری ناشی از کمبود در فروش و مالیات و هزینه مجازات مجموعه و مستند مالیات نقل و انتقال رسید.

جوهر قرمز به احتمال زیاد نیاز به نقشه کشی پایین شهرستان $264 میلیون رزرو استخر می روم آن را با یک تعادل $219 میلیون.

به گفته مدیر عامل شرکت, بخشنامه به سازمان در ماه مارس به محدود کردن هزینه های در پیش بینی مالی بازدید به این صندوق به طور کلی کاهش برخی از آسیب. او گفت: $431 میلیون نفر در فدرال Coronavirus کمک های اولیه امداد و اقتصادی امنیت — اهمیت — قانون تخصیص بودجه به این شهرستان بیشتر خواهد شد کاهش برخی از فشار مالی اما هیچ کدام از این پول می تواند به متعادل کردن بودجه است.

این گزارش نشان داد که هیچ امنیت عمومی واحد — آتش کلانتر و مشروط ادارات و دفاتر منطقه وکیل و مدافع عمومی — طرح تا پایان سال در شکاف است که نمی توان مدیریت داخلی اما سوال بزرگ علائم قطع بیش 2020-21 درآمد و هزینه های پیش بینی.

بودجه جلسات تنظیم شده برای ژوئن 15, 16 و 23.

با توجه به جانسون در آن زمان شهرستان باید یک درک بهتر از چگونگی کاهش جریان بودجه از دولت خواهد شد و تاثیر منفی این شهرستان است. او ممکن است تجدید نظر در هفته گذشته رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام $54 میلیارد کسری بودجه ناشی از دولت موظف به خاموش شدن ناگهانی به آدرس ویروس.

جانسون است که به درخواست هیئت مدیره در نظر گرفتن یک "دو مرحله ای" بودجه برش طرح 2020-21. در فاز اولیه سازمان مورد نیاز خواهد بود برای جذب 5 تا 10 درصد بریده بریده در تخصیص بودجه نسبت به سال مالی جاری را outlays و در مرحله بعدی آنها را مجبور به جذب 5 درصد کاهش دهد.

این کاهش باید خالص حدود 102 میلیون دلار در پس انداز با توجه به اجرایی.

معلوم نیست که آیا یا تا چه حد این شهرستان را برای اجرای furloughs و اخراج شامل هزینه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن