دموکرات ها باید یک برنامه به طور خودکار گسترش پوشش بیمه در همه گیر

به عنوان بسیاری از 27 میلیون آمریکایی ممکن است خود را از دست داده و حمایت کارفرما بیمه سلامت همراه با شغل خود

توسط NEWSOULS در 24 تیر 1399

به عنوان بسیاری از 27 میلیون آمریکایی ممکن است خود را از دست داده و حمایت کارفرما بیمه سلامت همراه با شغل خود را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به برآورد از قیصر بنیاد خانواده.

بسیاری از آنها ممکن است قادر به حفظ پوشش بهداشت و درمان از طریق کبرا یا Obamacare به بازار یا پزشکی. اما برخی از شماره به احتمال زیاد چند میلیون نفر می تواند در نهایت تبدیل شدن بیمه در وسط اضطراری برای بهداشت عمومی.

دموکرات ها باید آمد تا با یک طرح برای جلوگیری از که از اتفاق می افتد دوباره. این بایدن-ساندرز وحدت نیروی کار پیشنهاد کرده است که به طور خودکار گسترش پوشش بهداشت و درمان در طول coronavirus همه گیر و همه آینده بهداشت عمومی بحران.

وظیفه نیروی توصیه های که هنوز به طور رسمی تصویب شده توسط بایدن کمپین را راه اندازی خودکار برنامه های پشتیبانی. این مقررات خواهد بود و باعث افزایش و کاهش نرخ بیکاری است. آنها شامل یک مهاجم گسترش Obamacare حق بیمه یارانه ها و سخاوتمندانه تر گزینه عمومی طرح بیش از پیش به پیشنهاد بایدن مبارزات انتخاباتی.

"توصیه های خود را منعکس شده این واقعیت است که موانع مالی برای گرفتن مراقبت از یک مشکل خاص در طول اضطراری برای بهداشت عمومی در زمانی که interrelatedness بین همه سلامت به ویژه مهم است" کاترین Hempstead, ارشد مشاور سیاست در بنياد رابرت وود جانسون می گوید. "پیشنهادات به نظر می رسد طراحی شده بلافاصله به پر کردن برخی از غول سوراخ در ایمنی ما خالص است که در حال حاضر برگ های بسیاری از مردم بدون مقرون به صرفه ارائه دهد."

در اینجا نکات برجسته از نیروی کار پیشنهاد:

  • Covid-19 آزمایش واکسن و درمان رایگان برای همه آمریکایی ها
  • 90 روز ویژه ثبت نام دوره خواهد بود تاسیس برای مردم به ثبت نام در پوشش از طریق بازار (مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تیز کاهش یافته است به باز ثبت نام و در طول همه گیر)
  • بدون معافیت بیمه عمومی و برنامه ریزی اداره مدیکر برنامه خواهد بود تاسیس
  • افراد با درآمد 200 درصد سطح فقر فدرال یا پایین تر خواهد بود به طور خودکار ثبت نام در گزینه با هیچ بیمه بدهکار; افرادی که پوشش کبرا منقضی می شود همچنین می تواند به طور خودکار قرار داده شده در دولت طرح
  • Obamacare حق بیمه یارانه ها خواهد بود گسترش: یارانه خواهد بود pegged به پلاتین-سطح پوشش (پوشش می دهد که 90 درصد از هزینه های پزشکی; در حال حاضر آن را مرتبط با نقره-سطح پوشش را پوشش می دهد که 70 درصد) و واجد شرایط بودن قطع در 400 درصد سطح فقر فدرال خواهد بود در صورت حذف

وجود دارد چند نکات برجسته دیگر مقررات به منظور کمک به کشورهای خود را حفظ پزشکی برنامه ها در طول یک بحران بودجه و اضافی بودجه فدرال برای پوشش 100 درصد از هزینه های کبرا پوشش برای افرادی که گذاشته.

مفهوم اتوماتیک, تثبیت کننده خواهد بود یک گام بزرگ است. این ایده ای است که آغاز شده است به لبه به جریان اصلی سیاست دموکراتیک بحث — سنسور. جک رید و مایکل بنت همراه با تشکر. همین Breyer را پیشنهاد سازماندهی باعث گسترش بیمه بیکاری و دیگر کمک های فدرال برنامه ها — اما یک مقام در ریاست جمهوری پلت فرم خواهد بود مهم ترین گام در عین حال نسبت به ساخت این سیاست یک واقعیت است. (این بایدن کمپین گفت: در یک ایمیل که به نظر می رسد به جلو به بررسی وظیفه نیروی نمایید.)

"سیاستگذاران باید زمان زیادی را صرف تلاش برای کشف کردن که چگونه برای پاسخ به بحران و رسیدن به اجماع سیاسی و بسیاری از آنها رنج می برد در این روند" لری لویت معاون اجرایی رئیس جمهور برای سیاست های بهداشتی در قیصر بنیاد خانواده می گوید. "ما هنوز نمی دانیم که چگونه بسیاری از امواج از coronavirus ها جلوتر از ما و این احتمالا نمی تواند ما گذشته همه گیر."

حتی اگر اتوماتیک, تثبیت کننده دریافت بایدن را مجوز و پروانه آنها هنوز هم به احتمال زیاد سیاسی ستیز اگر بایدن کاخ سفید و دموکرات کنگره در تلاش برای تصویب آنها را به قانون است. مجلس نانسی پلوسی گفت: در اوایل این سال است که او را حمایت مفهوم و برخی از خانه دموکرات بودند و هل دادن آنها را شامل می شود در تازه ترین محرک لایحه بود که در اثر یک لیست آرزو برای خانه اکثریت. اما اتوماتیک, تثبیت کننده هنوز هم برش را ندارد.

و با توجه به تنور دموکراتیک اولیه بحث بر مراقبت های بهداشتی وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد دموکرات کنگره می تواند با تصویب یک لایحه است که باعث ایجاد حداکثر سخاوتمندانه عمومی گزینه ای است که به طور خودکار ثبت نام به طور بالقوه میلیون ها نفر از مردم است.

"وجود خواهد داشت عظیم سیاسی در مبارزه با بیش از یک ایده مانند این حتی اگر دموکرات ها رفت و برگشت انتخابات" لویت سابق بهداشت فدرال رسمی تحت ریاست جمهوری بیل کلینتون گفت.

این داستان به نظر می رسد در VoxCare یک خبرنامه از بورسی در آخرین پیچش و چرخش در امریکا مراقبت های بهداشتی بحث است. ثبت نام برای دریافت VoxCare در صندوق پستی خود را همراه با سلامتی بیشتر مراقبت آمار و اخبار.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن