Facebook غم تابستان همچنان با $650 میلیون دلار حل و فصل

Facebook موافقت کرده است به پرداخت $650 میلیون دلار برای حل و فصل یک سال کلاس طرح دعوی در دادگاه ا

توسط NEWSOULS در 3 مرداد 1399
Open Sourced logo

Facebook موافقت کرده است به پرداخت $650 میلیون دلار برای حل و فصل یک سال کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام بیش از آن با استفاده از تشخیص چهره در چه همچنان کمتر از تابستان بزرگ برای شرکت رسانه های اجتماعی.

طرح دعوی در دادگاه بیش از Facebook عکس-tagging), قابلیت که با استفاده از نرم افزار تشخیص چهره برای شناسایی چهره کاربران' عکس. ایالت ایلینویز اما یک قانون در برابر کسب و کار جمع آوری داده های بیومتریک — که شامل تشخیص چهره — بدون اخذ رضایت. ایلینوی استدلال کرد که Facebook را دریافت نمی کند که رضایت قبل از فعال کردن ویژگی های جدید به طور پیش فرض برای آن میلیون ها نفر از ایلینوی کاربران و شکایت کرد که این شرکت در سال 2015.

Facebook را رد کرده آن را هر چیزی اشتباه است اما آن را تلاش برای حل و فصل کت و شلوار برای $550 میلیون دلار در ماه ژانویه است. که ارائه شد را رد کرد و توسط یک قاضی برای اینکه به اندازه کافی به عنوان NPR گزارش $550 میلیون رقم خواهد در نتیجه پرداخت فقط 150 دلار به 300 دلار در هر فرد. Facebook می توانست در قلاب برای $47 میلیارد و اگر آن را از دست کت و شلوار و کاربران را تحت تاثیر قرار رو کامل پرداخت از 5000 $در هر فرد مجاز توسط قانون.

"این $550 میلیون دلار" قاضی گفت: در ژوئن 4 جلسه با توجه به اسناد دادگاه به دست آمده توسط Recode. "این یک مقدار زیادی. اما سوال این است که آیا واقعا یک مقدار زیادی است؟"

او ادامه داد: "این است که کاهش قابل توجهی از 1000 $که ایلینوی مقننه مجموعه ای به عنوان پایه. ... ایلینوی مقننه مجموعه این انتظار حریم خصوصی و حق حریم خصوصی به عنوان یکی از جدی قرار دادند و یک برچسب قیمت بالا بر روی آن به این دلیل است که."

بنابراین Facebook در حال حاضر اضافه شده اضافی $100 میلیون دلار برای آن پیشنهاد شده است. با توجه به اسناد دادگاه که خالص هر کاربر تحت تاثیر قرار 200 دلار به 400 دلار در هر. حل و فصل شد و به توافق دو طرف کت و شلوار اما هنوز به تایید یک قاضی.

آن را به عنوان پشت در ژانویه Facebook گفت Recode "ما در حال تمرکز بر حل و فصل به عنوان آن را در بهترین منافع جامعه ما و ما سهامداران به حرکت گذشته این موضوع است."

جدید حل و فصل می آید به عنوان نرم افزار تشخیص چهره است و بیشتر بحث برانگیز تر از همیشه. آی بی ام و مایکروسافت و آمازون همگی در توقف و یا محدود کردن اجرای قانون دسترسی به فن آوری خود را در پاسخ به ضد پلیس تظاهرات و نیویورک تایمز به تازگی گزارش شده نادرست دستگیری بر اساس تشخیص صورت ، در همان زمان شرکت های خصوصی به طور فزاینده ای تبدیل به نرم افزار تشخیص چهره با استفاده از آن را در عکس-tagging خدمات (مانند فوق Facebook) و یا احراز هويت به باز کردن دستگاه (مانند آی فون اپل). نیز وجود دارد پیشنهاد دو مجلس مقننه قانون از دموکرات ها که ممنوعیت استفاده از تکنولوژی شناسایی چهره توسط فدرال اجرای قانون و خودداری از بودجه فدرال از دولت و سازمان های محلی که آیا تصویب ممنوعیت های مشابه.

آن را نیز می آید به عنوان Facebook شرايط تابستانی است که احتمالا نمی تواند به عنوان به خوبی به عنوان آن را یک بار امیدوار بود. شرکت چهره تحقیقات آنتی تراست از کنگره (همراه با آمازون, اپل و گوگل) و مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ خواهد بود شهادت قبل از قضایی مجلس آنتی تراست کمیته فرعی در جولای 27.

در ماه ژوئن در Facebook خود و اعتراض کارکنان این شرکت تصمیم به اقدام در پست ها از رئیس جمهور تهمت که تهدید به پاسخ دادن به تظاهرات و تیراندازی گفت: "زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود." که حادثه منجر به های حقوق مدنی خواستار تبلیغ تحریم از بسیاری از شرکت های بزرگ بیش از آن درک ناتوانی (یا عدم تمایل) برای جلوگیری از نفرت محتوا که proliferates در پلت فرم آن است. و چند هفته پیش Facebook منتشر شد نتایج حاصل از حقوق مدنی حسابرسی — که آن را تا حد زیادی شکست خورده است.

Facebook سعی شده است که با موفقیت های مختلف برای پاسخ به این مجادلات. این شرکت در پایین ترک خورده برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن محتوا به عنوان مثال با از بین بردن کمپین تبلیغات ویژه ممکن نازی ها تصاویر. Facebook نیز به تازگی اعلام کرد که این امر می تواند مطالعه تعصب نژادی در Facebook و Instagram الگوریتم. و در پایان ماه ژوئن زوکربرگ اعلام کرد که این شرکت انجام می شود و بیشتر برای حذف و یا برچسب های پست که تحریک خشونت شامل سخنرانی نفرت و یا سرکوب رای گیری. اما بسیاری هنوز هم احساس می کنم که این اقدامات بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر است.

ممکن است یک نقطه روشن در تمام این برای Facebook در واقع این است که $650 میلیون دلار حل و فصل است. در حالی که بدیهی است که مقدار زیادی از پول آن را به مراتب کمتر از $47 میلیارد آن می تواند از دست داده اند و اگر این پرونده به دادگاه رفت و اگر پذیرفته توسط قاضی این زمان به معنی پایان یک هزینه طرح دعوی در دادگاه. Facebook تازه ترین گزارش درآمد سه ماهه نشان داد درآمد از نزدیک به 18 میلیارد دلار تقریبا همه آن را از تبلیغات است. A $650 میلیون از دست دادن را به سختی ثبت نام کنید.

باز کردن منابع ساخته شده است programme. همه باز منابع محتوای سرمقاله مستقل و تولید شده توسط روزنامه نگاران ما.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب