Facebook طول می کشد پایین یکی دیگر از برگ برنده های کمپین تبلیغ این بار برای نازی ها تصاویر

یک روز دیگر به طور بالقوه نژادپرستانه سوت سگ از ما رئیس جمهور و نمایندگان او. این بار Facebook — است که تمایلی

توسط NEWSOULS در 30 خرداد 1399

یک روز دیگر به طور بالقوه نژادپرستانه سوت سگ از ما رئیس جمهور و نمایندگان او. این بار Facebook — است که تمایلی به مشکل محتوا از مغلوب ساختن پیشی جستن بر خلاف رسانه های اجتماعی نظیر توییتر است — اقدام و از بین بردن آن را از پلت فرم.

روز چهارشنبه تهمت کمپین قرار داده شده 88 تبلیغات در Facebook — 88 توسط تعدادی نازی معانی — که شامل یک نماد استفاده می شود توسط نازی ها به معنی زندانی سیاسی در اردوگاه های کار اجباری. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین را رد مرجع به هر نمادهای نازی بود عمدی و غیر فعال تبلیغات در روز چهارشنبه. (غیرفعال کردن تبلیغات بدان معنی است که آنها هنوز هم می تواند دیده می شود در صفحات تهمت و دیگران اما Facebook دیگر قرار دادن تبلیغات در کاربران' جدول زمانی.) پس توییتهایی و گزارش در مورد تبلیغات, Facebook حذف آنها را در روز پنج شنبه برای نقض سیاست خود را در برابر "با استفاده از یک ممنوع نفرت گروه نماد" شرکت گفت Recode.

نماد در سوال این است که وارونه مثلث قرمز که همراه با متن در مورد "اوباش خطرناک" از "چپ" گروه باعث ضرب وشتم در شهرستانها. آگهی سپس می پرسد خوانندگان ایستاده با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر antifa. آن را زد در صفحات برای مغلوب ساختن پیشی جستن, معاون رئیس جمهور, پنس و تهمت رسمی مبارزات انتخاباتی.

A Trump campaign ad on Facebook that includes an upside-down red triangle.
مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین Facebook ad شامل یک نماد مرتبط با نازیسم.
مغلوب ساختن پیشی جستن را امریکا بزرگ دوباره کمیته

نازی ها با استفاده از رنگ های مختلف از وارونه مثلث دوخته شده بر روی لباس به طبقه بندی زندانیان اردوگاه کار اجباری. صورتی مثلث استفاده می شود به معنی گی مردم است که شاید بهترین و شناخته شده از این به آن بعد از اصلاح توسط LGTBQ جامعه است. مثلث های قرمز استفاده شد برای زندانیان سیاسی از جمله اعتقاد به کمونیست ها و سوسیال دموکرات ها.

A list of Nazi prisoner symbols from 1936.
یک لیست از نازی ها زندانی نمادها از سال 1936.
یادبود هولوکاست در ایالات متحده موزه

آشویتس یادبود توییتی توضیح خود از این نماد از جمله یک تصویر از آن را در یک اردوگاه ،

هر چند استفاده از مثلث های قرمز بود به عنوان صدای جیر جیر می گوید: بسیار رایج آن را به خوبی شناخته شده است. اما استفاده از یک مثلث قرمز به عنوان یک antifa نماد است که چه تهمت کمپین ادعا آن بود که حتی مبهم تر.

هر چند این کمپین گفت: در توییتر که وارونه مثلث قرمز است "به طور گسترده ای استفاده می شود" توسط antifa نیست. تصویر نزدیک ترین ارتباط را با گروه قرمز و سیاه پرچم. مارک بری, نویسنده Antifa: ضد فاشیستی Handbook, نیویورک تایمز گفت که مثلث بود antifa نماد و اضافه کرد که خود نازی ها ریشه در واقع به نمایندگی از "مرگ تهدید علیه چپ."

وقتی پرسیده شد که برای مدارک و شواهد از استفاده گسترده از وارونه قرمز, مثلث, برگ برنده های کمپین با اشاره به پوستر فروخته شده در یک وب سایت که دارای تخصص در کالا با کاربر ارسال تصاویر بر روی آن. این کمپین همچنین با اشاره به این که وجود دارد این است که وارونه مثلث قرمز از emoji.

اما این همه نیست. اضافه کردن به ادعا می کند که با استفاده از یک نماد نازی ها عمدی بود واقعیت این است که مبارزات انتخاباتی زد دقیقا 88 آگهی های این نماد است. شماره 88 شناخته شده است کد "هایل هیتلر." با توجه به Facebook آگهی کتابخانه کمپین قرار داده شده 30 مثلث قرمز تبلیغات در این تیم مغلوب ساختن پیشی جستن صفحه 30 در مغلوب ساختن پیشی جستن صفحه 28 در پنس صفحه. کسانی که اضافه کردن تا 88. آن را قطعا ممکن است که مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تصمیم به رفتن با یک شماره خاص از تبلیغات — تعدادی که نیز اتفاق می افتد به نازی اتصالات — یک تصادف است. Facebook به وضوح نمی کنم.

لازم به ذکر است که تهمت و مبارزات انتخاباتی نیز قرار داده شده تبلیغات با همین جمله بندی اما با کاراکتر های مختلف متصل شده است. این نمادها که شامل یک علامت توقف یک "آهسته" نشانه و اشکال دیگر با هشدار علامت تعجب در آنها به نظر نمی رسد به هر گونه فوری نازی مرجع ساخته شده است در. مشابه تعداد کسانی که تبلیغات قرار داده شد در سه صفحه.

"آیا آگاه از تاریخ و یا معنی برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین به استفاده از یک نماد — یکی که عملا یکسان استفاده می شود که توسط رژیم نازی به طبقه بندی زندانیان سیاسی در اردوگاه های کار اجباری — برای حمله به مخالفان خود توهین آمیز است و عمیقا نگران کننده" جاناتان " Greenblatt مدیر اجرایی ضد افترا لیگ در بیانیه ای گفت. "این سخت است نه برای یک انتقاد سیاسی خود را به حریف بدون استفاده از نازی ها-عصر تصاویر. ما التماس مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین را به احتیاط بیشتر و آشنا با زمینه های تاریخی قبل از انجام این کار است."

در حالی که Facebook داده مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزات انتخاباتی خود در یک دسته سه تایی در گذشته آنها را اجرا گرفتار آن آگهی قوانین قبل از. در ماه مارس پلت فرم حذف تبلیغات است که ترویج یک "سرشماری" (آن را یک کمپین survey) است که برخی از کاربران می تواند اشتباه به صورت رسمی آمار آمریکا. این بود بخشی از Facebook را فشار بزرگ در برابر سرشماری اطلاعات غلط. Facebook نیز در زمان مبارزات انتخاباتی آگهی که شامل حق کپی رایت موسیقی.

مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را عملیاتی کرده است که با استفاده بیشتر آشکار سوت سگ در گذشته است. برخی از این منابع آنقدر آشکار است که آنها واقعا نمی واجد شرایط به عنوان سوت سگ در همه. معروف ترین در میان آنها ممکن است تصویر نمایش یک ستاره داوود در کنار یک عکس از هیلاری کلینتون و پول است. (تهمت ادعا نماد بود به یک کلانتر ستاره اما بعد جایگزین آن را با یک دایره.)

تهمت نیز ترجمه حساب مرتبط با نازیسم و ادعای سفید "نسل کشی" از جمله یکی به معنای واقعی کلمه به نام WhiteGenocideTM. او همچنین در توییتی یک تصویر قرار است آمار جرم و جنایت که گفت: 81 درصد از قتل مردم سفید متعهد شدند توسط مردم سیاه و 97 درصد از قتل مرتکب شده بودند. این آمار نادرست بودند و نسبت به "آمار جرم و جنایت در دفتر" که وجود ندارد. این تصویر همچنین نشان داد که پوست تیره مرد برگزاری یک تفنگ.

این امکان وجود دارد که نماد و تعداد تبلیغات تصادفی با توجه به ابهام از مثلث و این واقعیت که تعداد زیادی از تبلیغات بود که گسترش در سراسر سه حساب. اما با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن گذشته با نژادپرستانه و ضد اسلامی و ضد یهودی تصاویر در رسانه های اجتماعی, آن را بسیار دشوار به مبارزات انتخاباتی خود را به نفع شک در حال حاضر. Facebook نبود.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب