کارشناسان' 7 بهترین ایده های در مورد چگونه به ضرب و شتم Covid-19 و صرفه جویی در اقتصاد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن داده است تا در یک هماهنگی فدرال پاسخ به کروناویروس همه گیر ترجیح می ده

توسط NEWSOULS در 24 اردیبهشت 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن داده است تا در یک هماهنگی فدرال پاسخ به کروناویروس همه گیر ترجیح می دهند به juke ایالات متحده و استدلال می کنند که این کشور overcounting مرگ و میر (حتی اگر این داده ها بسیار به وضوح نشان می دهد که این قضیه صادق است).

چه نا امید کننده در مورد این است که اگر چه همه گیر ارائه دشوار سیاست مشکلات آنها غیر قابل عبور نیست. کشورهای مختلف را سرکوب coronavirus آورده و موارد داخلی را به صفر است. امریکا منجر بیولوژیکی و اجتماعی دانشمندان می گویند وجود دارد مقدار زیادی از ما می تواند انجام دهد در اینجا بیش از حد.

ما در حال تلاش نیست. ما در حال انجام کارهایی است که کار کرده اند در آسیا و ما نیز تلاش جسورانه ایده های جدید است که کارشناسان آمریکایی خواب. ما underresourced در مبارزه با این ویروس اما میلیون ها نفر از مردم بیکار. و ما نگران تلفات اقتصادی اجتماعی فاصله اما ما نه وضع اقتصادی اقدامات امداد هستند که برابر مقیاس مشکل.

در اینجا هفت ایده های جمع آوری شده از کار ده ها تن از کارشناسان در زمینه های متعدد است که اگر در ترکیب خواهد حمله این بیماری همه گیر از چند جهت به طور همزمان — با هدف به آن را امن تر و پایدار تر برای رفتن در مورد زندگی ما با سرعت توسعه یک واکسن کاهش caseloads به سطوح قابل کنترل و کاهش اقتصادی رنج می برند.

با پوشیدن ماسک واقعا مهم است برای کاهش coronavirus انتقال است. یک مطالعه توسط یک تیم از پنج محققان خارج از هنگ کنگ و چندین دانشگاه های اروپایی محاسبه که اگر 80 درصد از جمعیت را می توان متقاعد به همین ماسک که کاهش سطح انتقال به یک دوازدهم از آنچه شما می خواهم در یک ماسک-کمتر جامعه است. استفاده گسترده از ماسک است که به احتمال زیاد بخشی از دلیل ژاپن شیوع کروناویروس شده است خفیف تا کنون و مردمی بسیج با شروع از ماسک است که تقریبا جهانی دیده می شود به عنوان بخشی از هنگ کنگ داستان موفقیت.

برای جمعیت گسترده کلیدی واقعیت این است که در حالی که با پوشیدن یک ماسک کمی برای محافظت از پوشنده لباس را از خطر آلوده شدن آن بسیاری برای جلوگیری از این خطر که پوشنده گسترش این ویروس را به افراد دیگر. در نتیجه میان رشته ای دانشگاه ییل تیم های زیست شناسان ، پزشکان و اقتصاددانان و متخصصان بهداشت عمومی محاسبه که "مزایای هر اضافی ماسک های پارچه ای پوشیده شده توسط عموم در حال محافظه کارانه در $3,000-6000$در محدوده با توجه به تاثیر آنها در کاهش گسترش ویروس." و مزایای حرفه ای درجه ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی ممکن است حتی بالاتر است.

مشکل بزرگ این است که ماه به بحران ما همچنان دچار کمبود N95 ماسک برای پرسنل پزشکی, ذهن هرگز آمریکایی ها عادی است. وضعیت بهبود یافته است از اوایل ماه مارس اما نزدیک به اندازه کافی.

یک مانع بزرگ برای افزایش تولید از دو نوع ماسک است که هیچ کس نمی داند چه مدت سطح بالایی از تقاضا خواهد داشت. اعتبار Ameritech یک تگزاس مبتنی بر شرکت و بزرگترین تولید کننده آمریکایی از ماسک های جراحی در ایالات متحده فکر افزایش تقاضا در ارتباط با همه گیری آنفولانزای H1N1 در سال 2009 خواهد بود یک نعمت غیر مترقبه. اما در اخیر NPR مصاحبه مالک Michael Bowen به یاد می آورد که تلاش های به مقیاس به سرعت در حال در طول این بحران نزدیک به کشته شدن این شرکت است.

"ما استخدام بسیاری از مردم و ramped تا" او گفت: NPR, Mary Louise کلی. "و سپس ما تقریبا ورشکسته شد پس از آن. ما گذاشته شدن 150 نفر و تقریبا از کسب و کار رفت. شما می دانید آن را مانند کوه در می رم در یک سوئیچ. این ساختمان ماشین آلات. این استخدام افراد. این آموزش مردم است. که این مسئله است."

کالیب Watney از R خیابان, موسسه و الک دکتر استاپ از مترقی موسسه سیاست نشان می دهد اجتناب از این وضعیت با یک ایده که عود خواهد کرد و چندین بار در این لیست: دولت فدرال باید موافقت به پرداخت بالاتر از قبل از بحران نرخ بازار و تضمین می کنند که آن را به خرید مقدار زیادی از ماسک و تعداد زیادی از ماسک برای مدت طولانی. است که به صاحبان کسب و کار سرمایه گذاری. خطر این است که این کشور به پایان می رسد تا "به هدر رفتن پول در تجهیزات غیر ضروری اگر همه چیز به پایان رسید تا رفتن بهتر از انتظار می رود. اما مازاد تجهیزات را می توان انبار بنابراین ما نمی گرفتار در آینده همه گیر و یا می توان اهدا به کاهش درآمد کشورها که اصلا ظرفیت های مالی به شرکت گسترده در خرید تضمین می کند.

علم در حال توسعه امن و موثر واکسن دشوار است. اما بیش از و بالاتر از مسائل علمی روند نشان می دهد که یک واکسن ایمن و موثر به رضایت غذا و دارو است و وقت گیر است. ما می توانید سرعت آن را تا.

معمولی و سه فاز آزمایشی شامل استخدام یک نمونه بسیار بزرگ از افراد مورد آزمایش. برخی از آنها دریافت یک واکسن (ایمنی است که در حال حاضر نشان داده شده است در کوچکتر محاکمه) و بقیه دریافت دارونما. سپس به آنها گفت بروید بیرون و زندگی به طور معمول از جمله عادی تلاش برای بیمار نیست. چرا که آن را نسبتا بعید است که هر فرد خاص را مریض در هر روز خاص آن ماه طول می کشد برای جمع آوری آماری معنی دار اطلاعات در مورد واکسن اثربخشی. اگر موثر است, سپس شما نیاز به شروع به ساخت دوز که به ناچار کمیاب در اول کوتاه مدت تقاضا آسمان بالا اما هیچ کس می خواهد به سرمایه گذاری در امکانات تولید خواهد شد که عمدتا بیکار در یک سال است.

Bioethicist نیر ایال اپیدمیولوژی مارک Lipsitch و واکسن متخصص Peter G. Smith مدافع سرعت بخشیدن به این روند با انسان چالش محاکمه.

در یک چالش محاکمه شما به عمد در معرض آزمون افراد به ویروس اجازه می دهد به شما برای به دست آوردن اطلاعات بسیار سریع تر و با تعداد کمتری از شرکت کنندگان است. حرکت نزولی این است که سهم زیادی از مردم خود را در گروه دارونما در حال رفتن به مریض و اگر واکسن ثابت می کند بی اثر است, مردم خود را در گروه درمان بیمار دریافت کنید بیش از حد. اما انجمن حمایت از 1 روز زودتر به صف هزاران نفر از داوطلبان بالقوه و مناسب با اقدامات ایمنی — مانند ساخت مطمئن شوید که شما ثبت نام افراد جوان سالم قلب و ریه ها — خطرات نسبتا پایین و مزایای سرعت بسیار زیاد است.

اما هنوز هم وجود دارد مشکل ساخت. بیل گیتس طرفداران صرف میلیاردها دلار برای تولید امیدوار کننده واکسن قبل از آنها تایید شده است. این به این معنی پول تلف خواهد شد در ساخت دوز از واکسن است که به نوبه خود به کار نمی کند. حرکت صعودی است که بسیاری از دوز می تواند در دسترس خواهد بود به زودی پس از تصویب آمده صرفه جویی در بسیاری از زندگی و حمل بزرگ مزایای اقتصادی است. یک تیم از استادان اقتصاد — سوزان Athey مایکل Kremer, کریستوفر اسنایدر و الکس Tabarrok — تحت فشار قرار دادند و این منطق حتی بیشتر خواستار در دولت ایالات متحده برای ایجاد یک پیشرفت بازار تعهد که حداقل تضمین های دادرسی "به صرف حدود 70 میلیارد دلار در جدید واکسن — به اندازه کافی به سرمایه گذاری مستقیم به حمایت از ظرفیت نصب و راه اندازی و یا به repurpose ظرفیت و به پرداخت مثلا 100 دلار در هر فرد برای اولین بار از 300 میلیون نفر واکسینه شوند."

ایده این است که آن سخت است برای پیش بینی موانع لجستیکی و زنجیره تامین تنگناها. اما اگر شما متعهد در پیشبرد به صرف بسیار زیادی بر روی خرید محصول به پایان رسید شما اطمینان حاصل شود که کسب و کار شروع به فکر کردن در حال حاضر در مورد چگونه برای ایجاد تولید در مقیاس بزرگ و برنده شدن در این مسابقه برای دریافت آن دوز در جریان است.

کره جنوبی تا به حال یکی از بزرگترین Covid-19 شیوع بیماری در اوایل, اما آن را به سرعت در حال توسعه به اندازه کافی تست ظرفیت برای شناسایی و جداسازی موارد مثبت. در چین مقامات در پاسخ به شناسایی شش مورد جدید در ووهان با یک تصادف برنامه برای تست تا 11 میلیون نفر در 10 روز توسط برخی از حساب های — پس از آن همه موارد مثبت, آیا علامتی یا نه می تواند جدا شود.

گسترده تست باعث می شود همه گیر بسیار ساده تر برای مدیریت. مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید به رسمیت می شناسد و این به طور ضمنی و آن را قادر به عملکرد با یک تقریب معقول از حالت عادی دقیقا به این دلیل که رئیس جمهور معاون رئیس جمهور و دستیاران در حال تمام آزمایش غالبا. از آنجا که کاخ سفید کارکنان منطقی برخی از آنها آلوده نیست و در نتیجه می تواند کار خود را انجام دهد و حتی سفر در سراسر کشور. و به لطف مکرر تست اگر کسی آلوده شدن آنها خواهید بود جدا شده و به سرعت در حال اپیدمی نمی خواهد (به عنوان اتفاق افتاده است فقط در هفته گذشته با یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی valets و معاون رئیس جمهور مایک پنس وزیر مطبوعات).

پل رومر است یک اقتصاددان به جای یک اپیدمیولوژی اما برخی از محاسبات او ساخته شده کمک به نشان دادن قدرت گسترده تست. در یک شبیه سازی است که شما می توانید برای خودتان را ببینید در Romer وب سایت او نشان می دهد که این ویروس می تواند با موفقیت سرکوب شود با آزمایش هر آمریکایی هر دو هفته یکبار و جداسازی موارد مثبت حتی بدون تماس اضافی ردیابی و یا اجتماعی فاصله. در واقع کار می کند حتی اگر شما فرض میکنم که تست بازده منفی کاذب 20 درصد از زمان.

در دنیای واقعی ما این است که هیچ جا در نزدیکی انجام 20 میلیون آزمون در روز است. آن را نیز مجبور به تکیه بر آزمایش به عنوان تنها اقدام متقابل در برابر coronavirus. اما این کشور باید افزایش آن تست ظرفیت با این وجود.

ثانویه مشکل به عنوان Romer به کاوش در پشت سر هم با bioethicist و پزشکی, دکتر, Zeke Emanuel است که می تواند تست اشتباه مردم است. اکثریت قریب به اتفاق از زمان Covid-19 تست در ایالات متحده است که مورد استفاده برای مقاصد تشخیصی برای گفتن اگر کسی که بیمار با این ویروس آلوده. این ممکن است ساخته شده حس در ماه فوریه زمانی که بسیاری از مردم تا به حال sniffles و چند نفر تا به حال Covid-19. اما در حال حاضر شما لازم نیست یک تست اگر شما بیمار هستید بلکه شما باید در خانه بمانند و خود-جدا — مگر اینکه شما نگران شما ممکن است نیاز به بستری که در این صورت شما نیاز به یک پالس اکسیمتر خود را به آزمون سطح اکسیژن خون نمی RNA test برای ویروس.

رومر و امانوئل استدلال می کنند که به عنوان ما می کند تست های بیشتر آن را باید "تمرکز آنها بر مردم به احتمال زیاد به گسترش Covid-19 نه افراد بیمار."

به عنوان خانواده من اختصاص داده شده مواد غذایی خریدار من به احتمال زیاد به گسترش Covid-19 نسبت به شوهر است. اما من کمتر احتمال دارد به گسترش آن از افرادی که کار در سوپر مارکت ها که در نوبت هستند کمتر احتمال دارد به گسترش آن از افرادی که کار در بیمارستان. برای هر دوره از آزمون اولویت باید در حصول اطمینان از تشخیص موارد در میان افرادی که اگر آنها مثبت هستند به احتمال بسیار زیاد به گسترش عفونت به تعداد زیادی از افراد دیگر است. که ما را بیشتر از "بنگ برای جفتک انداختن" از نظر کاهش عفونت. پس از آن, به عنوان آزمون, ظرفیت رشد بیشتر مردم می تواند آزمایش می شود.

تغییر از تست تشخیصی برای نظارت تست نیز کمک می کند تا با مشکل پوسته پوسته شدن تا آزمون.

"جهانی را تصور کنید که در آن تنها راه برای به دست آوردن یک نوشابه است به دکتر خود را برای نوشتن یک نسخه" Romer می نویسد. "هزینه آن 20 دلار در هر می تواند. شرکت بیمه خود می پردازد. اقتصاد تولید حدود 100,000 سودا در هر روز. اگر شما زندگی در این دنیا آیا شما فکر می کنم شما می توانید مردم را به مقیاس تولید نوشابه به یک سطح از میلیون ها نفر از قوطی در هر روز ؟ این امر می تواند یک چالش است اما نه به خاطر آن سخت است برای تولید و توزیع نوشابه."

نقطه نظر خود را که برای بحث در مورد خاص تنگناها برای تست — نمونه سواب معرف ، — زمینه ای بیماری است که تشخیص مدل کسب و کار نمی دهد هر کسی یک راه واقعی برای دریافت پرداخت برای حل مشکلات انبوه افزایش ظرفیت آزمون. یک تیم از دانشگاه راتگرز محققان دریافت کرده اضطراری تایید FDA برای یک بزاق مبتنی بر تست که نمی کند نیاز به سواب یا آموزش پرسنل بهداشت و درمان. اما "هیچ کس پیشنهاد کرده است یک راه برای پرداخت محققان در راتگرز و یا همسالان خود در مقایسه با آزمایشگاه واقع در سراسر ایالات متحده برای آزمون آنها عرضه می تواند."

همانطور که در PPE و واکسن موارد تضمین خرید می تواند یک تفاوت بزرگ. دولت فدرال باید حاضر به پرداخت ده ها میلیون نفر از آزمون در هر روز برای یک سال. اگر امریکا labs هرگز به آن نقطه و پس از آن حداقل ما سعی. و اگر این کشور به پایان می رسد تا سرکوب ویروس به سرعت جای تعجب و در نهایت با بیش از حد بسیاری از آزمون ها پس از آن قیمت های کوچک به پرداخت.

Romer ایده سرکوب از طریق توده تست جذاب ساخت نظری است.

اما در دنیای واقعی سرکوب داستان های موفقیت متکی بر ترکیبی از کافی تست با قوی تماس با ردیابی. کشورهای آسیایی از جمله سنگاپور و کره جنوبی انجام شده است این کار را با انواع ابزارهای دیجیتال به عنوان به خوبی به عنوان قدیمی گریس آرنج. ایده اساسی این است که اگر کسی مشغول به کار در, می گویند مواد غذایی و تحویل بیمار می شود شما می خواهید به سرعت پیگیری کردن همه آنها بوده است و در تماس با همکاران اعضای خانواده مشتریان — از آنجا که شما می دانید که مردم در افزایش خطر ابتلا به عفونت.

این نوع پایه کار شده است مداوم در ایالات متحده, اما آن را عمدتا متمرکز بر ایدز و سایر بیماریهای مقاربتی. برخورد با Covid-19 خواهد نیاز به انجام آن در یک مقیاس بسیار بزرگتر. مرکز سلامت و امنیت در دانشگاه جانز هاپکینز توصیه می کند استخدام 100,000 مردم را به انجام این کار برای دولت و سازمان های محلی. تام فریدن مدیر سابق CDC خواستار 300,000 ردیاب. که بسیاری از مردم است و این امر هزینه های زیادی از پول را به آنها پرداخت. اما میلیون ها نفر از مردم از دست داده اند شغل خود را به تازگی در ایالات متحده به طوری که آن را نه به عنوان اینکه این کار واقعا در دسترس نیست.

مقیاس همه گیر هر چند باعث می شود این دلهره آور است.

"من تمایل به تواند تا حدودی در بدبینانه طرف در مورد تماس با ردیابی به عنوان یک کنترل کلی استراتژی" Lipsitch به خبرنگاران گفت: در یک تماس در هفته گذشته. "آنچه که ما کاملا مطمئن است که تماس با ردیابی این نسخهها کار به خوبی زمانی که شما تعداد نسبتا کمی از موارد شما باید از این منابع برای انجام آن و زمانی که شما حتی کمتر از موارد که ناشناخته است."

هیچ یک از که در حال حاضر اعمال می شود در ایالات متحده است. اما نکته کلیدی در مورد تماس با ردیابی است که با تست شما به دست آوردن منافع در حاشیه. ما یک راه بسیار طولانی از Romer 20 میلیون آزمون در هر روز اما هر آزمون های اضافی انجام می شود کمک می کند تا دریافت یک دسته در وقوع, به خصوص اگر ما قادر به هوشمند در مورد آنها به این آزمون. و هر اضافی تماس با ردیاب اجازه می دهد تا ما بود و آگاهی بیشتر در مورد چگونه ما با استفاده از آزمون. مشغول به کار در پشت سر هم تست بیشتر و بیشتر ردیابی می تواند کاهش سرعت گسترش این بیماری است. و آنها می تواند حتی بیشتر موثر است اگر این کشور را بیشتر به منزوی کردن افرادی که تست مثبت است.

یکی دیگر از چیزی دقیق تماس ردیابی خواهد اجازه دهید ما انجام شده است صحبت می کنند بیشتر قطعی به این سوال که چگونه از آن است که افراد بیمار در وهله اول. در حال حاضر ما نمی تواند انجام دهد اما ما می توانید نگاه در مطالعات از کشورهای آسیایی که انجام داده اند بیشتر مخاطب گسترده ردیابی و از آنها یاد بگیرند.

Bücür ✌ Cevik یک virologist در دانشگاه سنت اندروز را مفید ارزیابی پژوهش از کشورهای آسیایی و مقاله پس از مقاله تاکید می کند که حمله رای در خانواده ها بسیار بالا است. بسیاری از مردم به عبارت دیگر در حال بیمار شدن از هم اتاقی و یا اعضای خانواده.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو را در خود نگاه دولت داده رنگ یک تصویر مشابه. اگرچه واضح است حس که در آن مردم انجام "ضروری" مشاغل در معرض خطر بالا از افراد مسن که ماندن در منزل و در واقع سهم بیشتری از موارد.

مردم ماندن در خانه نیست بیمار شدن توسط سحر و جادو و انتقال در میان افرادی که در حال خروج از خانه بسیار مهم است برای نگه داشتن این بیماری همه گیر در حال اجرا است. اما یک دلیل کلیدی حتی جدی اجتماعی فاصله تلاش های تنها را مورد حجم پایین بسیار آرامی است که این ویروس گسترش می یابد که به راحتی در داخل خانواده ها به این معنی است که یک عفونت در محل کار می تواند به سرعت به دو یا سه یا چهار زن در خانه است.

زمان CDC دستورالعمل برای تماس افراد آلوده به "اقامت در یک اتاق خاص و به دور از دیگر افراد و حیوانات خانگی در خانه خود" و "استفاده از یک حمام جداگانه."

این عملی نیست و در بسیاری از موارد. نه هر کس است یک خانه بزرگ و برخی از افراد نیاز به مراقبت مداوم و توجه است. همچنین به نظر می رسد که coronavirus می تواند گسترش به طور موثر از طریق مجاری و پس از آن روشن است که CDC ایده کار می کنند حتی اگر با دقت اعمال می شود. صرف نظر از دلیل دقیق آمار سیگنال این کار نه در عمل.

ویروس موفق استراتژی سرکوب در کشورهای آسیایی باید همه متکی به یک فرم و یا دیگری از quarantining افراد بیمار (و گاهی اوقات خود را در تماس نزدیک) در خارج از خانه به طوری که انتقال زنجیر پایان هر چه زودتر.

حتی به عنوان دولت فدرال بیش از حد کمی به سرکوب انتقال این ویروس و بسیاری از حوزه های قضایی به نظر می رسد بیش از حد مشتاق به بازگشایی کسب و کار است که می تواند بالقوه خطرناک برای انتقال قابل توجهی ردیف هایی از این کشور زندگی می کنند از طریق فضای بسته که لزوما خوب مبتنی بر شواهد است.

در واشنگتن, DC, جایی که من زندگی می کنند, در تمام شهرستان-اجرای پارک ها بسته همراه با ملی, باغ, کنیلوورث آبزی باغ و قلعه دایره پارک. مریلند بسته شده است دسترسی به تمام سواحل است. و وجود دارد به نظر می رسد به دور بی پایان از کشمکش در رسانه های اجتماعی در مورد اینکه آیا بیش از حد بسیاری از مردم در این یا آن پارک در این یا آن شهر در یک روز خوب.

هوا در فضای باز است سحر و جادو نیست و ممکن است به استنشاق قطرات از یکی دیگر از دهان فرد خارج است. اما شواهد نشان می دهد که در فضای باز انتقال است نه در عمل یک مشکل بزرگ است. یک مطالعه دقیق از فضاهای باز در ووهان چین یافت "غیر قابل کشف و یا بسیار کم" سطح ویروس در همه جا آنها نگاه کرد. یک مطالعه از بیش از 1000 تایید Covid-19 موارد در دیگر شهرستانها چینی می تواند تنها سند یک مورد از انتقال.

سابق FDA رئیس اسکات Gottlieb اعلام کرده است که او می خواهد متحده برای تشویق بیشتر کسب و کار و فعالیت های اجتماعی اتفاق می افتد در خارج از منزل.

یا نه یکی می رود که تا کنون چند چیز به نظر می رسد روشن است:

  • , هوای آزاد, انتقال ویروس نباید نگرانی اصلی.
  • صرف وقت در هوای آزاد, تفریح و سرگرمی است که به طور کلی سالم چیزی که برای مردم انجام دهد.
  • محدود کردن دسترسی به فضاهای باز باعث می شود آنهایی که باقی مانده شلوغ تر و در نتیجه می تواند معکوس.
  • بهتر است برای مردم را به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل به جای دست انداختن آنها را, اما اگر آنها را به شکستن قوانین و یا دامن و لبه های آن را به احتمال زیاد امن تر برای انجام آن را در خارج و نه در داخل.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم به مردم اجازه رفتن به خارج می تواند مفید باشد به دلیل آن کمک می کند تا ایجاد محدودیت در فعالیت های اجتماعی بیشتر و روانی قابل تحمل است. زمان بحث های سیاسی برجسته است نسبتا قریب به اتفاق تاکید بر ایده "باز کردن اقتصاد" اما دولت می تواند در واقع یک مقدار زیادی برای کوسن اقتصادی ضربه با صرف پول بیشتر. اما محرک های مالی نمی تواند جایگزین روانی مزایای بهداشت و درمان از هوای تازه و نور آفتاب.

توصیه های در این لیست اضافه کنید تا به چند صد میلیارد دلار و در مجموع هزینه. که هر دو مقدار زیادی از پول و یک قطره در سطل در مقایسه با آنچه که کنگره در حال حاضر اختصاص به کروناویروس تلاش های امدادی. با توجه به این که این کشور می تواند فکر صفوف پنج رقم مرگ و میر در هفته بیش از هفته مورد قوی برای سادگی صرف هر آنچه در آن طول می کشد در واقعا مفید سرکوب اقدامات است.

مسئله بزرگتر می آید در جهت مخالف است.

وجود یک درک درست یا غلط اجتماعی که فاصله اقدامات در حال تحمیل درد وحشتناک در اقتصاد و دولت هستند و احساس فشار شدید از صاحبان کسب و کار به لغو محدودیت. در این دور از روشن است که محدودیت (به جای این همه گیر خود) واقعی هستند مشکل اقتصادی است. بدون در نظر گرفتن, نظر بسیاری از اقتصاددانان برجسته است که راه بهتری وجود دارد برای کاهش مشکلات اقتصادی: صرف پول بیشتر.

در حال حاضر نرخ بهره فدرال دولت می پردازد و در آن اوراق قرضه کمتر از انتظار نرخ تورم است. این به این معنی است که حتی به عنوان بدهی می رسد چشم ظاهر سطح آن در واقع نسبتا مقرون به صرفه برای دولت به رفتن به بدهی های عمیق تر و کمی وجود دارد دلیلی برای اجازه دهید نگرانی های مالی در هر se جلوگیری این کشور از انجام آنچه حق برای سلامت عمومی است.

کلودیا Sahm یک macroeconomist با واشنگتن مرکز رشد عادلانه و سابق کارکنان اقتصاددان در فدرال رزرو تاکید می کند که کنگره "باید متعهد بماند و کمک کند تا ما همه در مسیر بازگشت" که به معنی "یک ماشه بر اساس شرایط اقتصادی برای تعیین زمانی که تسکین می توان از رده خارج" به جای خودسرانه محدودیت زمانی.

وجود دارد دو سطل بزرگ که در آن پول بیشتر مفید خواهد بود. یکی Sahm را دیرینه پیشنهاد به سادگی ارسال پول به هر کس به طور منظم به عنوان طولانی به عنوان کمک اقتصادی به مورد نیاز است. دوم عمده سطل نیاز به کمک مالی برای دولت های ایالتی و محلی است که لازم نیست که دولت فدرال گرفتن قدرت. با وجود رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل تلاش برای توصیف این به عنوان یک آبی "دولت نجات" همه کشورها مانند در اختیار داشتن پول است. اگر ایران تحت سلطه متحده نمی خواهید به استفاده از پول اضافی برای تامین مالی دولت و هزینه های آنها همیشه می تواند کاهش مالیات. نکته این است که وجود دارد دلیل کمی برای کشورهای در حال اجرا از پول زمانی که دولت فدرال می تواند قرض در اصل به صورت رایگان.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, ما نیاز به انجام کاری برای حمایت از امریکا کسب و کارهای کوچک. چک برنامه حفاظت بیش از حد پیچیده است و تجویزی به کار می کنند. در یک سیاست کوتاه اقتصادی نوآوری گروه آدم Ozimek و جان Lettieri پیشنهاد دادن صفر-بهره وام برابر به کمتر از $5 میلیون یا 200 درصد از 2019 هزینه های عملیاتی. این می تواند کمک به اطمینان حاصل شود که هیچ کسب و کار واقعی در دراز مدت آینده نیاز به نزدیک به دلیل یک بیماری همه گیر مربوط به کاهش تقاضا به این معنی است که محدودیت ها می تواند در محل اقامت به عنوان طولانی به عنوان محتاطانه و بدون به خطر انداختن کارآفرینان معیشت یا خصوصی دراز مدت ساختار اقتصاد آمریکا.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن