''اكس لو فوسز سرمربي فوتبال هيو 'پات' مك وي متهم به تجاوز به عنف قانونی

برای بزرگ شدن کلیک کنید GOOGLE STREETVIEW یک مربی سابق باشگاه فوتبال لو فوز به جرم جرایم جنسی متهم شده است

توسط NEWSOULS در 23 مرداد 1399
برای بزرگ شدن کلیک کنید An ex-Lou Fusz Soccer Club coach has been charged with sex crimes. - GOOGLE STREETVIEW
  • GOOGLE STREETVIEW
  • یک مربی سابق باشگاه فوتبال لو فوز به جرم جرایم جنسی متهم شده است.

یک مربی فوتبال جوانان به تجاوز قانونی و سواستفاده قانونی متهم شده است - و قربانی یکی از بازیکنان ش به گفته مقامات بوده است.

هیو "پت" مک وِی، ۳۱ ساله، مربی باشگاه فوتبال لو فوز بود تا این اواخر که ادعاها شروع به روییدن کرد و او حذف شد. در بیانیه مشترکی، شهرستان سنت لوئیس دادستان ویزلی بل و سنت چارلز دادستان تعقیب تیم لوهمار اعلام کرد اتهامات جنای امروز.

به گفته دادستان ها، مک وي از طريق متوني که "ماهيت جنسي" داشت، با دختر نوجوان متناظر مي کرد و سپس به جنايات جنسي متهم شده پيش رفت. در خانه اش در سنت چارلز و در خانه دختر در کرک وود، مقامات می گویند که موارد سوء استفاده جنسی بین ۱ مارس تا ۳۰ ژوئن وجود دارد.

پلیس از سنت چارلز و سنت لوئیس کنت در حال بررسی این پرونده هستند. خانواده قربانی در ۲۵ ژوئن به دنبال حکم منع علیه مک وی بودند و قاضی شهرستان سنت چارلز این درخواست را در ۹ ژوئیه صادر کرد و مربی را از داشتن هرگونه تماس با دختر، شرکت در هر گونه فعالیت فوتبال لو فوز یا آمدن در فاصله ۱۰۰۰ فوتی یک مدرسه یا خردسالان منع کرد.

حالا که اتهامات علیه مک وِی وارد شده، حکم صادر شده در پرونده. -پول 50000 دلار تعیین شده

ما از راهنمایی و بازخورد استقبال می کنیم. نویسنده را در ایمیل doyle.murphy@riverfronttimes.com یا در توییتر در @DoyleMurphy.

  • برای خبرنامه های هفتگی ما ثبت نام کنید تا آخرین اخبار، کارها و مکان های خوردن حق تحویل داده شده به صندوق پستی شما را دریافت کنید.
  • ما را در فیس بوک، توییتر و اینستاگرام دنبال کنید.
...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن