امریکا در حال تغییر است و بنابراین رسانه ها

در ژانویه سال 1939 اقیانوس اطلس چاپ مقاله تحت عنوان "من یک یهودی است." در آن نویسنده مجموعه "به دنیا بگویید که

توسط NEWSOULS در 21 خرداد 1399

در ژانویه سال 1939 اقیانوس اطلس چاپ مقاله تحت عنوان "من یک یهودی است." در آن نویسنده مجموعه "به دنیا بگویید که چگونه آن را واقعا است بین یک یهودی و یک مسیحی از جهان است که آشکارا به شدت علاقه مند است."

او اعتراف می کند که شوهر او هر چند در بسیاری از موارد "هنوز یهودی حساسیت نسبت به همه انتقاد از نژاد او." او اذعان می کند که او غالبا تلاش می کند "برای دیدن چیزهایی از نازی ها از ديدگاه و برای پیدا کردن بهانه ای برای چیزهایی که آنها را" تنها به ملاقات با "آسیب سردرگمی از شوهر من است." او استدلال می کند که یهودیان "باید برخی عملی و منطقی تلاش خود را برای انطباق راه بیشتر لطف به پشت, الگوی, از آنجایی که آنها ترجیح می دهند به زندگی در پشت زمین." او اعتراف می کند که "ما داغترین بحث نگرانی این سوال که آیا وجود دارد چنین چیزی به عنوان یک یهودی مشکل است."

این قطعه باعث می شود راه خود را در سراسر اینترنت هر طوری که اغلب به عنوان یک یادگاری از یک ضد سامی کپسول زمان. به اضافه نظر است که همیشه در امتداد خطوط از: باور می کنید این آتلانتیک منتشر شده است ؟ این نشده اما واضح ناروايي است که هیچ خروجی معتبر — حداقل از تمام اقیانوس اطلس — آیا انتشار چنین هر قطعه امروز. یک ویرایشگر خواهد خواندن کلمات "این است که تنها زمانی که بن احاطه شده توسط خانواده اش که او ساقط و به یهودی راه و پس از آن بدون شک به دلیل اولیه اش یهودی آموزش" DM همکاران او در حیرت و ارسال به ارسال به سطل زباله.

شده اند وجود دارد همیشه در اطراف مرزهای قابل قبول گفتمان و رسانه ها همواره درگیر در یک مجموعه و اغلب نادیده می گیرند که در هر دو اجرای و رقابت آنها. در سال 1986 رسانه ها مورخ دانیل Hallin استدلال کرد که روزنامه نگاران درمان ایده متعلق به سه حوزه است که هر کدام توسط اداره قوانین مختلف از پوشش. وجود دارد "حوزه اجماع" است که در آن توافق نظر گرفته شده است. وجود دارد "حوزه انحراف" است که در آن در نظر گرفته شده است جهانی منفور و آن نیاز به سرگرم شود. و سپس در وسط است "حوزه مشروع جنجال" در آن روزنامه نگاران انتظار می رود برای پوشش همه طرف op-ed صفحات به نمایندگی از تمام نقاط دید.

کسانی که مرزهای خوشبختانه در طول زمان تغییر. در سال 1939 این ایده در "من یک یهودی" بودند در حوزه مشروع اختلاف است. در سال 2020 آنها بصورتی پایدار و محکم در حوزه انحراف. کسانی که مرزهای دوباره در حال تغییر در حال حاضر. تفاوت در این است که تغییر و گفتگو در پشت آن — در حال پخش است ،

هفته گذشته نیویورک تایمز op-ed بخش بینی و چاپ مقاله را ... ایسنا-AK) با این استدلال که ارتش ایالات متحده باید مستقر شود به "بازگرداندن نظم به خیابان های ما." قطعه تنظیم کردن یک شورش داخلی در این زمان با کارکنان هماهنگی مقاومت مواجه سراسر توییتر و منجر به استعفای جیمز بنت سردبیر op-ed بخش و انتقال از جیم دائو معاون سردبیر.

که در همان هفته استن Wischnowski بالا سردبیر در Philadelphia Inquirer, استعفا داد پس از انتشار یک مقاله را با مقاله های معماری منتقد تحت عنوان "ساختمان ماده بیش از حد." دیوید بردمن صندلی هیئت مدیره است که کنترل این سوال گفت: Wischnowski انجام داده بود "قابل توجه" اما "در پشت برگ برخی از قدیمی دهه عمیق نشسته و مسائل مهم و حیاتی در اطراف تنوع سهام و ورود مسائل که نمی شد از شرك است که به احتمال زیاد بهره مندی از یک رویکرد تازه."

یک تفسیر از این حوادث مورد علاقه نا امید محافظه کاران این است که نسل جوان بیدار روزنامه نگاران می خواهید برای دیدن رسانه های تعمیرشده همراه فعال خطوط در حالی که یک نسل قدیمی تر معتقد است که باید آن را پوشش خبری بدون ترس و نفع و منعکس حداقل طیف گسترده ای از نمایش ها برگزار می شود توسط کسانی که در قدرت.

"نیویورک تایمز شعار 'همه اخبار که مناسب برای چاپ'" نوشت: این بار را باری وایس. "یک گروه بر کلمه" ، دیگر کلمه " مناسب است.'"

تفسیر دیگر این است که طیف وسیعی از نمایش قابل قبول نیست باریک بسیار به عنوان آن را تغییر. دو دهه پیش یک مقاله مانند پنبه را به راحتی می تواند منتشر شود یک مقاله استدلال برای لغو زندان و یا پلیس را در رنج کشیده ارسالی شمع و یک شعار مانند "سیاه زندگی" موضوع بحث برانگیز خواهد بود. امروز سیاه و سفید زندگی می کند مهم این است که در حوزه اجماع لغو زندانها در مشروع اختلاف وجود دارد و یک مبارزه به حرکت پنبه پیشنهاد برای استقرار نیروهای نظامی در برابر ما شهروندان به انحراف. ایده فضایی است که فقط به عنوان بزرگ به عنوان آن را در گذشته شده است — شاید بزرگتر — اما آن است که در شار و مبارزه برای تعریف مرزهای خود را بیشتر قابل مشاهده است.

"کسانی که تصمیم گیری های سیاسی می گوید:" چارلز Whitaker, رئیس Medill مدرسه روزنامه نگاری. "آنها کاملا توسط اداره سیاست — یا ما تمایل به برجسته کردن برخی از دیدگاه های سیاسی و یا نه برجسته کردن آنها و یا به ایجاد این تصور که ما فقط یک بازار ایده ها."

من یک وبلاگ نویس در اوایل Aughts قبل از من تا به حال تصور تبدیل شدن به یک روزنامه نگار. که در نگاه به گذشته, زمانی که رسانه های جریان اصلی شروع به از دست دادن کنترل بیش از این گفتگو هر چند آن را سخت به تصور کنید که آن را در زمان. در سال 2005 من استخدام شد در چشم انداز آمریکایی. رفتم به صرف چهار سال در واشنگتن پست و سپس شرکت در بر داشت بورسی در سال 2014. بیش از آن زمان رسانه ها تغییر کرده است به طور چشمگیری چرا که جهان به طور چشمگیری تغییر کرده. چهار گرایش خاص در حال همگرا برای ایجاد زمان حاضر است.

اولین مدل کسب و کار ساخته شده در اطراف امن تبلیغات محلی انحصارات سقوط به همه علیه همه جنگ به صورت ملی و حتی جهانی توجه است که تعریف رسانه های دیجیتال است. نیویورک تایمز لس آنجلس تایمز و واشنگتن پست ممکن است رقابت برای بیل های اتحاد جماهیر شوروی در '80s, اما آنها واقعا رقابت برای مشترکین زیرا آنها ریشه در مکان های مختلف. در حال حاضر آنها — و آنها نیز در رقابت با صدها نفر از دیگر رسانه ها. مخاطب است که انتخاب های بیشتر توسط مخاطبان است که قدرت بیشتر. رسانه ها حساس تر هستند به چگونه آنها درک به دلیل خطر از دست دادن خوانندگان بسیار واقعی است.

دوم ملی, اخبار اتحادش را تغییر طبیعت از مخاطبان است. کسب و کار محلی مدل مبتنی بر تسلط پوشش از یک محل خاص ملی مدل کسب و کار است که در مورد تامین امنیت وفاداری از نوع خاصی از فرد است. این بوده است که چالش های خاص برای بار که می خواهد به کاغذ رکورد برای همه به ویژه نهاد مرکزی برای لیبرال ها است و اغلب در تضاد با رئیس جمهور تهمت و متحدان خود را. اما از آن می رود به مراتب فراتر از زمان است. همه ناشران در حال حاضر در یک تنگ تر حلقه بازخورد با مخاطبان خود منافع و دیدگاه های تعقیب بیشتر سگمنتال مخاطبان در راه است که فشار بیشتری را در خود پوشش تصمیم گیری. من نوشته ام در مورد این تحول در ظهر, و من فکر نمی کنم اهمیت آن می تواند اغراق آمیز باشد.

سوم و امریکا است که در یک لحظه سریع جمعیتی و تغییر نسل. وای در حال حاضر بزرگترین نسل آنها به مراتب متنوع تر و لیبرال تر از این نسل که قبل از آنها. قدیمی ترین millennials در حال حاضر 40, جوانترین 26 — که بدان معنی است که آنها به طور فزاینده تسلط بر محيط و آنها یک مشتری پایه هر کسب و کار سالم نیاز دارد. در اتاق های خبر, به طور خاص, آنها در حال حاضر متعدد به اندازه کافی ارشد به اندازه کافی و به اندازه کافی قدرتمند برای نظرات خود را شنیده. و دیدگاه های خود را در آن ایده هایی بروید که به حوزه های متفاوت از نسل قبل از آنها. تاکید خود را بر متنوع و فراگیر محل کار متفاوت است از این نسل که قبل از آنها. که نیازی به انکار وجود چپ boomers یا alt سمت راست millennials اما این مرکز از نسل جاذبه در حال تغییر است و موسسات در حال تغییر است در پاسخ.

"سازمان هایی که در آغوش سرود که آنها نیاز به تنوع را نه به عنوان به سرعت متوجه شدم که تنوع آنها به این معناست که باید اساسا جای دیگری می گوید:" Jelani کاب ایرا A. Lipman استاد در کلمبیا مدرسه روزنامه نگاری و تحریریه در نیویورکر. "اگر شما می خواهید را در دیدگاه های مختلف شما باید یک فرهنگ متفاوت و محیط های مختلف است که شما را به تصمیم گیری های مختلف."

چهارم ظهور رسانه های اجتماعی قدرت نه فقط مخاطبان اما مهمتر فردی از روزنامه نگاران که در حال حاضر این ظرفیت به سوال کارفرمای خود را علنا و alchemize کارکنان و نارضایتی عمومی را به یک بحران عمومی است که ناشران نمی تواند نادیده بگیرد. تقریبا به عنوان مهم وجود داخلی کانال های ارتباطی مانند شل که ایجاد فضاهای که در آن کارکنان می توانند به راحتی به برقراری ارتباط و هماهنگی.

"گزارشگران نیست تعطیل توسط کارفرمایان خود را که می گویند اینها استانداردهای ما این است که چگونه آن را انجام داده می گوید:" ویتاکر. "آنها یک کل دیگر پلت فرم که در آن به ادامه این بحث تجمع نیروهای نظامی است. که پرتاب هر کس برای یک حلقه."

آن را نیز وادار به گفتگو و بحث است که می اید هنگامی که باقی مانده خصوصی به عمومی. هیچ چیز جدیدی در مورد نسل و فن آوری تحول تبدیل اخبار — مت Pressman را در مطبوعات: لیبرال ارزش است که به شکل خبر بسیار عالی حساب از این پویا در گذشته نسل — اما از آن استفاده می شود ساکت تر روند با بحث های موجود در داخل اتاق های خبر و تغییر اتفاق می افتد از طریق بازنشستگی و استخدام. در حال حاضر این اتفاق می افتد حداقل در لحظات پارگی ،

اخبار رسانه ها را دوست دارد وانمود کند که آن را به سادگی دارای یک آینه به امریکا به عنوان آن است. ما نمی خواهید به دیده می شود به عنوان, بازیگران, تهیه, بحث سیاسی, عوامل که تصمیم گیری که در شکل مرزهای ملی گفتمان. ما البته. ما همیشه بوده است.

"هنگامی که شما فکر می کنم از نظر این سه حوزه — حوزه اجماع محدود بحث و deviancy — یک راه جدید برای توصیف نقش روزنامه نگاری برای ظهور است که: آنها به پلیس چه می رود که در آن حوزه می گوید:" Jay Rosen که می آموزد روزنامه نگاری در دانشگاه نیویورک. "این یک ایدئولوژیک عمل آنها هرگز در زمان مسئولیت هرگز واقعا بستری آنها را هرگز تا به حال یک زبان برای صحبت کردن در مورد."

جالب است تصور کنید چه خواهد میرم اتفاق افتاده است و اگر بار تا به حال به سادگی هرگز تهدیدی پنبه op-ed, و یا اگر او تا به حال آن را مشاهده کنید و آنها تا به حال به تصویب رسید. جواب کاملا واضح است که هیچ چیز نیست. که بوده ام کاملا طبیعی است. آن را به دلیل op-ed بود طبقهبندی به عنوان انحرافی پس از انتشار آن از طریق یک نیمه عمومی روند که آن را تبدیل به یک flashpoint. از آن ساخته شده قابل مشاهده یک فرایند است که اغلب نامرئی و معلوم است که روند کثیف و رقابت.

مغلوب ساختن پیشی جستن تیز کرده تناقضات در اینجا. او و متحدانش عمل در راه است که اساسا مخالف ارزش های اساسی است که تحریک و تشجیع کردن اتاق های خبر. این به مدت طولانی ایجاد می شود اتاق های خبر مشکل — در نظر گرفتن بی پایان تلاش برای پیدا کردن حسن تعبیر برای کلمه "دروغ" هنگامی که توصیف رئیس جمهور نظرات در سرفصل. با پنبه op-ed, تصمیم گیری است که در نهایت ساخته شده تحت فشار قرار دادند views برگزار شده توسط رئیس جمهور ایالات متحده و بسیاری از هواداران خود را به یک حوزه و انحراف — و یا شاید یک اصطلاح مدرن تر خواهد بود "deplorability." است که نوع انتخاب, اخبار رسانه های راحت ساخت.

یکی از مرکزی ناپایداریهای از این دوران است که رسانه ها و فرهنگی قدرت اجرا می شود در 10 سال آینده جمعیت شناسی و قدرت سیاسی از 10 سال ، دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و حزب جمهوری خواه نگه داشتن قدرت از آنجا که سیستم ما از دولت سبب یک سفیدتر بیشتر ارتجاعی اقلیت به خوب بکار بردن اکثریت قدرت سیاسی از طریق ساختار کالج انتخاباتی طراحی سنا و عمر قرار ملاقات دیوان عالی کشور است. اما آنها احساس locked out of فرهنگی و رسانه ای است که به طور نامتناسبی شهری متنوع و متمرکز در خدمت افزایش نسل از مصرف کنندگان و tastemakers.

شما می بینید که برخورد در اینجا. هر دو طرف احساس دیگر نامشروع است که آنها در حال سوء استفاده از قدرت خود و خیانت به ارزش های موسسات آنها را کنترل. در حقیقت آنها بیش از مبارزه با آن ارزش بیش از مرزهای بحث و اختلاف تبدیل شده اند به اندازه کافی تیز به زور موسسات به انتخاب یک طرف. که جدید به خصوص برای موسسات استفاده می شود که قادر به قرار میگیرند و حتی تعریف از تقسیم. اما آن را نشان دهنده تغییرات شده اند که شکل دهی مجدد این کشور برای چندین دهه است.

"بار استفاده می شود اکوسیستم می گوید:" کاب "و در حال حاضر بار است که در یک اکوسیستم و آن را آسیب پذیر به آنچه اتفاق می افتد وجود دارد."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب