اریک تهمت استفاده از آخرین فاکس نیوز ظاهر به فشار پوچ تئوری توطئه در مورد Covid-19

جدی از این بیماری همه گیر کوروناویروس مشهود است به خصوص در آمریکا که در آن مرگ و میر نزدیک به 100,000. این واق

توسط NEWSOULS در 30 اردیبهشت 1399

جدی از این بیماری همه گیر کوروناویروس مشهود است به خصوص در آمریکا که در آن مرگ و میر نزدیک به 100,000. این واقعیت اما این است که نه به طور مداوم منعکس شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اظهارات عمومی خود را — و به طور فزاینده ای فاکس نیوز را Covid-19 پوشش شروع به بازگشت به خطرناکی سبک تن آن را تا به حال در ماه فوریه و اوایل ماه مارس زمانی که تعداد زیادی از مجریان برتر آمریکا-دارای کابل شبکه مشخص می شود وضعیت به عنوان یک "جعل" یا "کلاهبرداری" بودن sensationalized توسط دموکرات ها برای صدمه زدن به مغلوب ساختن پیشی جستن.

این را می توان در عدم پوشش coronavirus واز در تعدادی از شبکه های دارای امتیاز بالا نشان می دهد که به تازگی به عنوان من دقیق بحران سلامت آغاز شده است به نگاهی به صندلی عقب به ساختگی "Obamagate" تئوری توطئه — بلکه در نحوه پوشش Covid-19 دارای قاب شده است.

برای مثال در طول یک ظاهر در جانین Pirro شنبه شب فاکس نیوز نشان می دهد اریک تهمت متهم دموکرات توطئه را به یک معامله بزرگ از coronavirus — همه تا پدر خود را نمی قادر خواهد بود برای برگزاری تظاهرات قبل از ریاست جمهوری.

"آنها فکر می کنم آنها در حال گرفتن دور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بزرگترین ابزار است که قادر به رفتن به یک عرصه و پر کردن آن با 50000 نفر در هر واحد زمان" اریک مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز شد. "شما سازمان دیده بان آنها را شیر آن هر روز در حال حاضر و نوامبر 3. و حدس بزنید چه ؟ پس از نوامبر 3, coronavirus را به طرزی جادویی همه ناگهانی از بین برود و ناپدید می شوند و هر کس قادر خواهد بود برای بازگشایی شده است. آنها در حال تلاش برای محروم کردن او از بزرگترین دارایی."

به جای هل دادن به عقب بر مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا Pirro تکرار تهمت را توطئه گر حالت از تفکر با پیشنهاد دموکرات ها با استفاده از coronavirus بحران به عنوان یک فرصت برای گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری و در نتیجه سرقت از انتخابات خواهان. (هرگز به خاطر داشته باشید که تنها شواهد در مقیاس پست الکترونیکی-در انتخابات تقلب رخ داده در تاریخ معاصر اتفاق افتاده است در سال 2018 به نمایندگی از جمهوری خواه کنگره نامزد در کارولینای شمالی است.)

"وجود دارد یک تصویر است که باید استفاده کرده ایم از مردم در خط در خارج — ما تمام شده وجود دارد, Home Depot — شما شش فوت دور. شما می توانید از همان چیزی که برای رای دادن" Pirro گفت. "این ترس که در حال القا. افرادی هستند که خرید آن?"

این تبادل آمد همان آخر هفته که ما رسمی coronavirus مرگ و میر پیشی گرفته 90,000 و به کشورهای دیگر است که نمی شده است آمار تقریبا به عنوان سخت همچنان به محدود کردن بزرگ کرد. اگر وجود دارد یک توطئه برای استفاده از coronavirus برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن به برگزاری تظاهرات آن است که ظاهرا بین المللی است.

البته, وجود دارد, ساده, دلایل برگزاری تهمت تظاهرات در حال حاضر می تواند یک ایده بد است. Coronavirus را می توان توسط افراد بدون علامت و اگر حتی یکی از این حامل شد به حضور در چنین جمع آوری آن می تواند تبدیل به یک "superspreader" رویداد.

حزبی کارشناسان در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رسمیت شناختن این واقعیت و توصیه کرده اند که در برابر اجتماعات بزرگ. اریک تهمت و Pirro اما تصمیم گرفتند به صورت وحشی تئوری های توطئه با هدف weaponizing این بیماری همه گیر در برابر رئیس جمهور را درک سیاسی دشمنان.

این Pirro-اریک تهمت ارز نشان دهنده چگونه فاکس نیوز به تکرار جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus لفاظی و تغییر رویکرد خود را به پوشش خود را برای حمایت از رئیس جمهور پیام du jour.

از ژانویه از طریق اوایل آوریل فاکس نیوز, میزبان بودند و کم اهمیت جلوه دادن تهدید Covid-19 مطرح شده در حال اجرا بخش رد آن را به عنوان یک "جعل" و کشنده کمتر از آنفولانزا. البته در آن زمان تهمت نیز کم اهمیت جلوه دادن coronavirus. به استناد یک زن و شوهر از بدنام نمونه او قول داد در تاریخ 27 فوریه که این ویروس خواهد برود به خودی خود "مانند یک معجزه" بدون هیچ گونه آمریکایی ها در حال مرگ; سپس در یک تجمع روز بعد او را رد کرد و دموکراتیک انتقاد از دولت در پاسخ به "جدید خود را جعل."

اما در اواسط ماه مارس به عنوان آن مشخص شد که این ویروس در حال حاضر در سراسر کشور و انجام اقدامات مورد نیاز خواهد بود برای جلوگیری از به عنوان بسیاری از 2.2 میلیون آمریکایی از مرگ مغلوب ساختن پیشی جستن تن تغییر کرده است. رادیو فردا تغییر با او همراه — شبکه حتی تا آنجا رفت که به آتش لنگر تریش ریگان پس از او به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار مونولوگ در مورد "Coronavirus استیضاح اومدی."

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر چرخش در جهت دیگر. حتی بدون هر روز تعداد موارد و مرگ و میر در عین حال نشان روشن روند رو به پایین او اصرار متحده به چشم پوشی از راهنمایی های ارائه شده توسط دولت او را coronavirus نیروی کار و باز کردن کسب و کار در زمان برای احیای اقتصاد پیش از ماه نوامبر انتخابات.

یک بار دیگر فاکس نیوز است که سمت راست وجود دارد با او. به جای تمرکز بر بحران بهداشت عمومی این شبکه coronavirus پوشش به طور فزاینده ای با تمرکز بر روی تعداد کمی از معترضان که آشفته در برابر stay-در-خانه سفارشات و صاحبان کسب و کار که می خواهند برای بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

و در یک رشته از, اخیر, طولانی, مصاحبه, شبکه اجازه داده است که رئیس جمهور یک بازی دوستانه فروم برای پیشبرد مبارزات انتخاباتی خود برای منحرف کردن اذهان از مشکلات با اقتصاد و دولت فدرال coronavirus پاسخ — مانند کسانی که در آن تهمت اجازه داده شده به تفصیل شرح دادن در تئوری های توطئه های رقبای سیاسی خود.

بنابراین در حال حاضر فاکس نیوز و Trumpworld اساسا به جایی که آنها آغاز شده — رد coronavirus به عنوان یک جعل است که دموکرات ها در حال weaponizing در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. تفاوت بزرگ این بار در اطراف آنها در حال حاضر بیش از 90,000 دلیل برای بهتر می دانند.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن