این مهم ترین آخر هفته فیلم سال است

تعطیلات آخر هفته روز کارگر، آخرین آخر هفته رسمی تابستان، به طور معمول بزرگترین آخر هفته فیلم سال نیست. معمولا،

توسط NEWSOULS در 14 شهریور 1399

تعطیلات آخر هفته روز کارگر، آخرین آخر هفته رسمی تابستان، به طور معمول بزرگترین آخر هفته فیلم سال نیست. معمولا، بسیاری از فیلم های پرفروش تابستان بزرگ در حال حاضر بیرون آمده اند، مردم در آخرین سفرهای ساحلی و کباب خود را فشردن، و سالن های نمایش فیلم به دنبال پیش رو به فصل پاییز سنگین است.

اما هیچ چیز در سال ۲۰۲۰ معمولی نیست. با توجه به همه گیر Covid-19، فیلم های پرفروش تابستان اتفاق نیفتاد. سالن های نمایش فیلم بیشتر تابستان ها باز نبوده اند و در بعضی جاها هنوز بسته هستند.

ناگهان، هیچ کششی نیست که بگوییم در سال ۲۰۲۰، تعطیلات آخر هفته روز کارگر which ممکن است مهم ترین آخر how هفته فیلم سال باشد - نه به این دلیل که کدام فیلم ها در حال انتشار هستند، بلکه به خاطر نحوه انتشار آن ها است.

و با صنعت فیلم در آشفتگی و همه گیر هنوز هم در حال انجام است، چگونه اولین تکان دادن خود را ممکن است به ما بسیار در مورد آینده تماشای فیلم، حداقل در مدت نزدیک بگویید.

بنابراین در اینجا راهنمای خود را به سه عنوان بزرگ این آخر هفته، چرا هر یک مهم است، و آنچه که آنها می توانند برای هالیوود معنی است.

[محتوای جاسازی شده]

دفعات بازدید : بررسی من از Tenet و یادگیری در مورد میدان پیلیندروم باستانی است که آن را باز می کند..

تنت هیجان انگیز جاسوسی براق و شیک کریستوفر نولان است، داستانی خم کننده ذهن که در آن حرکت زمان یک عنصر کلیدی است. جان دیوید واشینگتن، رابرت پتینسون، الیزابت دبیکی و کنت براناگ ستاره در این فیلم که سوالاتی را در مورد سرنوشت، ایمان و حافظه به شیوه ای که در راستای کار گذشته نولان قرار می گیرد، لوله کشی می کند.

اما میراث آخرینتنت ممکن است خود فیلم ن باشد. این اولین فیلم پرفروش هالیوودی است که به دنبال تعطیلی در سراسر جهان ناشی از همه گیر به سالن های نمایش ضربه زد، و برای بسیاری از مخاطبان آن، به احتمال زیاد اولین فیلم آنها را در یک تئاتر از حداقل بهار دیده می شود. (سالن های نمایش فیلم در چین در ماه ژانویه تعطیل شد.)

این بدان معناست که هالیوود از نزدیک تماشا خواهد کرد تا ببیند چه اتفاقی می افتد. سالن های نمایش در حال باز شدن با کاهش توانایی های مخاطبان، صندلی اختصاص داده شده، و پروتکل های تمیز کردن افزایش یافته، که به این معنی به مراتب کمتر مردم قادر خواهند بود آن را در تعطیلات آخر هفته افتتاحیه از ممکن است به مالتی پلکسی در یک سال قبل بسته بندی شده است. پس از چندین تاخیر از تاریخ انتشار برنامه ریزی شده ژوئیه خود، این فیلم در خارج از کشور در ۲۶ اوت افتتاح شد و به طور منطقی به خوبی انجام داد و حدود ۵۳ میلیون دلار در تعطیلات آخر هفته افتتاحیه خود ناخالص بود که بالاتر از پیش بینی تحلیلگران ۴۰ میلیون دلار بود.

که به احتمال زیاد بدن به خوبی برای انتشار ایالات متحده خود را، با وجود ماهیت هنوز وخیم از نرخ عفونت Covid-19 در بسیاری از ایالات است. Tenet شروع به نورد در سالن های نمایش آمریکا در تاریخ 3 سپتامبر ، با برخی از نمایش پیش نمایش در سالن های نمایش را انتخاب کنید آغاز در اوایل هفته است. اگر آن را به خوبی اجرا -- حتی با سالن های نمایش در بازارهای بزرگ نیویورک و لس آنجلس هنوز هم بسته -- و سپس آن را سیگنال خواهد داد که مخاطبان آمریکایی آماده برای بازگشت به سالن های نمایش ، هر چه خطر. و این به استودیوها اجازه خواهد داد که با اعتماد به نفس در انتشار فیلم های پرفروش دیگر، مانند واندر وومن ۱۹۸۴ (که در حال حاضر برای ۲ اکتبر برنامه ریزی شده است)، جعل کنند، به شرطی که سالن های نمایش در بیشتر کشور باز بمانند.

Tenet بهترین راه حل برای: بینندگانی که احساس راحتی رفتن به یک تئاتر, و یا که دسترسی به درایو در نمایش, و که می خواهند سوار ذهن خم را از طریق حداقل چند تن از اسرار جهان.

چگونه آن را تماشا کنید: Tenet در سالن های نمایش و درایو در ایالات که در آن سالن های نمایش باز است. (این است، به دلایل تا حدودی مرموز، بازی در درایو در ایالات که در آن سالن های نمایش باز نیست.)

[محتوای جاسازی شده]

پوشش ووکس از مولان را اینجا بخوانید.

بازسازی زنده-اکشن فیلم انیمیشن سال ۱۹۹۸، Mulan مولان لیو ییفی را به عنوان یک زن جوان در امپراتوری چین ستاره دار می کند که خود را به عنوان یک مرد مبدل می کند تا بتواند جای پدر پیری اش را در ارتش امپراتور بگیرد. مولان نیز Mulan مانندتنت تاریخ انتشار خود را چندین بار نقل مکان کرد، اما شرکت مادر دیزنی تصمیم گرفت رویکرد متفاوتی را برای انتشار آن در پیش بگیرد.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن