اما Straub همه بزرگسالان در اینجا این است که یک ساحل خواندن برای زمانی که شما نمی توانید به ساحل

خواندن اما Straub شادی بخش جدید رمان همه بزرگسالان در اینجا من با یک خوش و لطافت احساس به عنوان اگر من تا به ح

توسط NEWSOULS در 18 اردیبهشت 1399

خواندن اما Straub شادی بخش جدید رمان همه بزرگسالان در اینجا من با یک خوش و لطافت احساس به عنوان اگر من تا به حال فقط به پایان رسید شراب خواری-مشاهده یک فصل از فضل و فرانکی و ممکن است آن را دنبال کنید تا با قدم زدن از طریق یک روستای کوچک در هادسون به گرفتن برخی از artisanal بستنی و یا چرت زدن در امام جواد در کنار برخی از پیچ امین الدوله. آن را آرام و دوستانه, کتاب, کلاسیک, ساحل, بخوانید که فقط خوب کار خواهد کرد حتی زمانی که بسیاری از ما نمی توانید به ساحل بروید.

همه بزرگسالان در اینجا نگرانی Strick خانواده خفیف ناکارآمد مجموعه ای از زنبورهای که مقر آن در یک روستای زیبا در دره هادسون اما کسانی که پراکنده اند به چهار باد در حال حاضر که کودکان هستند (فقط عنوان) همه بزرگسالان در اینجا. اما پس از سخت به عنوان ناخن بیوه, مادر آسترید شاهدان او دیرین frenemy گرفتن ضربه توسط یک اتوبوس مدرسه, او تصمیم می گیرد برای تماس با خانواده پشت هم. زندگی کوتاه است و پس از او دیگر می خواهد برای مخفی کردن از خانواده این واقعیت است که او شده است قدمت یک زن برای پنج سال گذشته.

اما آسترید نیست تنها عضو خانواده با یک راز است. پورتر تنها پدر است که از طریق IVF با هیچ شریک در چشم. قانون-پس پسر ارشد الیوت مخفیانه خریداری شده یکی از آسترید مورد علاقه تاریخی ساختمان و وزن گزینه های ساخت خود را با آوردن یک فروشگاه زنجیره ای به این شهر است. و خانواده پسر طلایی نیکی تصمیم گرفته است برای ارسال 13-year-old daughter سیسیلیا به زندگی با Astrid پس از او بدست به نوعی تیره و نامشخص مشکل در مدرسه.

تمام این اسرار ظهور خواهد کرد که این خانواده به خوبی معنی اساسا مناسب و معقول مردم کار واقعا سخت به کشف کردن که چگونه به نوع و حمایتی به یک دیگر در بهترین راه ممکن است و کل فرایند است پس آرام بخش. این کتاب دارای اثر تسکین دهنده در راه Nancy Meyers آشپزخانه تسکین دهنده است: در این نگاه قدیمی-پول طعم خوب این محل فوق العاده منظور از آن کم ریسک مشکلات را می توان به سرعت مجموعه ای به بقیه.

این کمک می کند که Straub می نویسد نوع بی سر و صدا و منظم جملات است که اجازه می دهد تا شما را به اعتماد او را فورا. او نثر ساده و زلال و شما فقط می دانم که شما به عنوان خوانده شده که او هرگز یک بار نابجا و یک کلمه. او ممکن است نابجا و ضمیر ، یکی حمایت از شخصیت در همه بزرگسالان در اینجا است trans اما اگر چه این شخصیت را شناسایی به عنوان یک دختر Straub به طور مداوم با استفاده از او/او ضمایر برای او هر زمان که او را در لباس پسر بچه لباس زنانه — و در ادامه حتی زمانی که شخصیت روایت داستان خودش را به عنوان اینکه او هویت بستگی دارد به طور کامل در کمد لباس او. این ناامید کننده غلط گام برای یک نویسنده در غیر این صورت در کنترل کامل از داستان او.

هنوز همه بزرگسالان در اینجا باقی می ماند فوق العاده جذاب و warmhearted کتاب. این تعطیلات برای روح و آن را همراه در زمانی که همه ما واقعا نیاز به یک تعطیلات.

این سناریوی ایده آل برای خواندن آن می تواند به عنوان یک تنش در بین حل قتل در دنج انگلستان ماهیگیری ایجاد کرد در حالی که با پوشیدن انواع کاربردی و در عین حال شیک, دلپذیری, لباسهای بافتنی. اما غفلت از آن دوم-بهترین راه برای خواندن آن در داخل و اجتماعی فاصله از بقیه جهان و اجازه اما Straub به شما فرار.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de