الیزابت رومرو تبریک ملیسا Melendez در دولت سنا پیروزی

نیکول هیدن پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 4:50 PM EDT مارس 17 سال 2020Riverside County, تخته, آموزش و پرورش

توسط NEWSOULS در 29 اردیبهشت 1399

Riverside County, تخته, آموزش و پرورش عضو الیزابت رومرو است تبریک گفت Assemblywoman ملیسا Melendez R-لیک ال سینور برای برنده شدن در کالیفرنیا دولت 28 سنا منطقه صندلی زیر پنج شنبه ویژه انتخابات.

نتایج انتخابات به روز جمعه نشان داد که Melendez هنوز پیشرو با 55.3 درصد از آرا. اما Riverside County ثبت شده تا 12 ژوئن به پایان آن شهرستان و تایید نهایی رای دادن.

اما با فرض Melendez حفظ خواهد رهبری رومرو صادر امتیازی بیانیه.

در حالی که نتایج رای گیری نیست چه رومرو امیدوار به او گفت که او سپاسگزار بود و با افتخار از کار سخت انجام شده توسط صدها نفر از داوطلبان در طول یک بیماری همه گیر است که اجازه مبارزات انتخاباتی خود را به فشار ،

"تبریک می گویم مجلس ملیسا نگهداری در پیروزی و آرزو او را به خوبی در دولت سنا" رومرو نوشت: در یک پست در رسانه های اجتماعی.

"نگاهی به آینده من را به ادامه مبارزه برای ارزش های ما و پیشبرد موضوعات ما به صدا در طول این کمپین موضوعاتی مانند دسترسی به مراقبت های بهداشتی با کیفیت, کیفیت بالا, مهد کودک و مقرون به صرفه آموزش و پرورش و اطمینان قوی اقتصادی برای کشور ما است. به عنوان ما به تمرکز توجه ما بر روی انتخابات آینده و فراتر از من تعهد به حفظ این و دیگر مسائل مهم در جلو و مرکز. من ادامه خواهد داد برای خدمت به جوامع ما و در ادامه به سرمایه گذاری در ساخت شهرستان ریورساید موفق منطقه است."

بیشتر: سنا ایالتی کالیفرنیا ویژه انتخابات: هاشمی ملیسا Melendez دارای سرب بیش از الیزابت رومرو

بیشتر: نخل کویر نهایی رای گیری در منطقه, نقشه, تاخیر رتبه-انتخاب رای گیری برای دو سال

Melendez قرار است به پایان اصطلاح خالی توسط دولت ایالت جف سنگ R-La Quinta, که استعفا داد در سال گذشته به شرایط انتصاب به عنوان مدیر منطقه ای در وزارت کار.

این به این معنی است که Melendez فعلی 67 منطقه مونتاژ صندلی تبدیل خواهد شد خالی به عنوان به زودی به عنوان او را از ادای سوگند به عنوان سناتور ایالت و رای دهندگان جدید را انتخاب کنید عضو مجمع در نوامبر است.

"رای دهندگان در این منطقه در زمان نگاهی به هر دو نامزد و به رسمیت شناخته شده است که یک درک آنچه آنها نیاز دارند و نگرانی های خود را و رای دادند که نامزد" Melendez گفت: به عنوان نتایج آغاز شده نورد در. "من خیلی افتخار می کنم که آنها به من اعتماد کن به ادامه ببریم."

Melendez خواهد بود که آخرین سناتور ایالت به نمایندگی از منطقه 28 آن را به عنوان در حال حاضر کشیده شده است. دفعه بعد رای دهندگان منتخب دولت سناتور در سال 2022 خواهد بود و پس از دولت تساوی مناطق جدید بر اساس سرشماری سال 2020.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن پوشش بهداشت در Coachella Valley. او را می توان در رسید Nicole.Hayden@desertsun.com یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب