Dringk در رانچو مایراج به طور موقت درهای بسته پس از دریافت انتقاد بیش از دستورالعمل های بهداشتی

Amaray D. Alvarez پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 8:58 PM EDT Jun 24, 2020Dringk رستوران و بار, چهارشنبه اعل

توسط NEWSOULS در 5 تیر 1399

Dringk رستوران و بار, چهارشنبه اعلام کرد که این امر می تواند به طور موقت بسته شدن استقرار آن به ناهار خوردن در مشتریان است.

رستوران ارسال شده در اخبار خود در Facebook و Instagram صفحه بیان "پس از باز کردن این نفرت در ما مهمان کارکنان و خانواده آمده است تا به یک نقطه که در آن ما را ساخته اند این تصمیم به بستن تا اطلاع ثانوی."

رستوران بازگشایی شد به ناهار خوردن در مشتریان ژوئن 12 زیر رودخانه شهرستان را شتاب دو مرحله اعلام کرد که اجازه اردوگاه های روز, هتل ها, موزه ها, کافه ها و سالن های ورزشی برای بازگشایی ،

در هفته گذشته Dringk دریافت کرده است انتقاد منفی از مهمانان که می گویند که آنها احساس نمی ضیافت در حال انجام است به اندازه کافی به دنبال دستورالعمل های بهداشتی و ارتقاء اجتماعی فاصله به عنوان COVID-19 موارد در ادامه به افزایش در این شهرستان است.

Dringk صاحبان پاسخ برگشت با نوشتن مطالب در رسانه های اجتماعی گفت که این کسب و کار شده است در حال اجرا در نیمی از ظرفیت و آنها درخواست مهمان به پوشیدن ماسک در حالی که در داخل. دشوار است برای آنها را, آنها می گویند برای به اجرا درآوردن ماسک سیاست و کارکنان خود شده است منفی هدفمند به عنوان یک نتیجه.

"با نام تجاری از Dringk است در مورد عشق و تعلق به یک جامعه فوق العاده" صاحب Kurt گاردنر گفت: در پست. "هیچ کس نباید دریافت نفرت از تلاش برای زنده ماندن و یا حس را از این بار."

پس از بسته شدن درهای خود را در ماه مارس رستوران فروش است takeout وعده های غذایی مانند لازانیا و فاقد گلوتن سوپ مرغ. این موارد را می توان دستور داد آماده به گرما یا یخ بر اساس خواسته های مشتریان. در حالی که Dringk دیگر نمی خواهد باز برای ناهار خوردن در خدمات تا اطلاع ثانوی آنها ادامه خواهد داد ارائه takeout سفارشات.

Amaray Alvarez یک کارآموز در خورشید صحرا. شما ممکن است به او در amaray.alvarez@desertsun.comtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب