ده ها تن از شهرستانها در سراسر کشور در حال تحمیل حکومت. کار می کنند ؟

مقامات محلی دستور داده اند که حکومت در ده ها تن از شهرستانها و استان ها در سراسر کشور در پاسخ به تظاهرات موجب

توسط NEWSOULS در 12 خرداد 1399

مقامات محلی دستور داده اند که حکومت در ده ها تن از شهرستانها و استان ها در سراسر کشور در پاسخ به تظاهرات موجب مرگ جورج فلوید, گزارشی مرد سیاه پوست کشته شده توسط پلیس در دستگیری در مینیاپولیس هفته گذشته است.

این اعتراضات شده اند در اندازه و شدت روز پس فلوید را به قتل; اگر چه آنها تا حد زیادی شده است, صلح آمیز, برخی از غارت اموال خسارت و تعداد مرگ و میر منجر مقامات در حداقل 39 شهرها و شهرستانهای سراسر 21 متحده به موسسه حکومت. اما برخی از criminologists باید رزرو در مورد حکومت به خصوص با توجه به کمبود تحقیقات در مورد اثر خود را — و هشدار می دهند که حکومت در حال حاضر نهاد می تواند نتیجه معکوس.

در بسیاری از شهرها — از جمله مینیاپولیس, Salt Lake City, رنو, فیلادلفیا و لس آنجلس — پلیس مبارزه طلبیده کسانی که حکومت در شنبه معنای تظاهرات از جمله برخی از ویژگی خشونت در بخشی از پلیس و آشوبگران ادامه داد. و این که پلیس بازداشت شده نه تنها برای اعمال مجرمانه مانند سرقت و آتش سوزی, اما همچنین برای نقض مقررات منع رفت و آمد.

در برخی از شهرستانها کسانی که در آنجا ماند و اجازه داده شد به ادامه تظاهرات خود در دیگران, اما, هجوم حکومت منجر به رفتار پرخاشگرانه از پلیس در مینیاپولیس که در آن گلوله های لاستیکی در تظاهرات و روزنامه نگاران. این واقعیت که برخی از روز شنبه حکومت باعث این خشونت آمیز پلیس واکنش که دیگر حکومت به طور کامل نادیده گرفت, پرسش در مورد حکمت و اثربخشی سفارش منع رفت و آمد در وهله اول.

معلوم نیست که آیا سفارش اضطراری حکومت است که مردم آنها باید در خانه بماند و اجتناب از مناطق عمومی پس از یک زمان خاص در شب و عمومی افزایش حضور پلیس به اجرای آن است — موثر در کاهش ناآرامی. Criminologists توجه داشته باشید وجود ندارد به نظر می رسد فراوانی از تحقیقات در این زمینه است. اما برخی از کارشناسان نگرانی در مورد راه حکومت هستند به احتمال زیاد به اجرا در جوامع رنگ و استدلال می کنند می تواند آنها را تشدید کند بسیار پویایی است که به افزایش ناآرامی ها در وهله اول: یعنی که آنها را تشویق به مقابله پلیس در زمانی که مردم خواستار مخالف است.

"آنچه ما می دانیم این است که حکومت افزایش فرصت برای تعامل پلیس و خشونت پلیس در طول زمان" Andrea Ritchie کیفری عدالت محقق در بارنارد مرکز تحقیقات زنان به من گفت.

افزایش در حکومت و افزایش استقرار مأموران اجرای قانون بیش از آخر هفته — که برخی از آنها از طریق گسترش صبح روز دوشنبه — منعکس کننده تشدید تلاش مقامات دولتی برای جلوگیری از تظاهرات معترضان را لرزاند کشور برای روز و احیا مداوم بحث و گفتگو در مورد تبعیض نژادی در آمریکا سیستم عدالت کیفری.

این حکومت است که بسیاری از مقامات محلی به دنبال داشته شده است بسیار کوتاه مدت — برخی از شروع روز شنبه در 8 ساعت به پایان رسید و در ساعت 6 صبح روز شنبه. اما دیگران سر در یکشنبه شب گذشته تا صبح روز دوشنبه. باید ادامه ناآرامی در چند روز آینده یا چند هفته ممکن است تعدادی از مقامات دولتی را به نوبه خود دوباره به حکومت — و برخی از کارشناسان نگران هستند در مورد چگونه آنها می تواند اجرا شود.

در حالی که وجود دارد مقدار زیادی از کمک هزینه تحصیلی در اثر تمدید نوجوانان حکومت بر کاهش جرم و جنایت در آمریکا که همان وسعت تحقیقات وجود ندارد جارو کوتاه مدت حکومت با توجه به کارشناسان.

ویلیام Ruefle یک پژوهشگر از جرم شناسی در دانشگاه فلوریدای جنوبی در سن پترزبورگ گفت: زمان در سال 2015 است که شده است وجود دارد بسیار کمی تحقیق به این موضوع و این که به نظر نمی رسد که تغییر در چند سال گذشته است. الکس حیاتی, یک استاد جامعه شناسی و هماهنگ کننده پلیس و عدالت اجتماعی پروژه در کالج بروکلین به من گفت او "[نمی] می دانم که وجود دارد بسیاری از تحقیقات در اورژانس حکومت در طول شورش."

اما حیاتی هم توجه داشته باشید که تعدادی از به طور گسترده ای برگزار شد نگرانی در مورد اثر حکومت بر مردم است.

"حکومت هستند بسیار بی پرده ابزاری است که تنها باید با صرفهجویی و به عنوان نتیجه آخرین. آنها به پلیس قدرت فوق العاده ای به دخالت در زندگی همه شهروندان" او گفت:. "آنها در برخواهد داشت یک بار در افرادی که کار نامنظم, ساعت, به خصوص مردم رنگ در حرفه های خدماتی که ممکن است نیاز به سفر از طریق مناطق, اجتماعی, اختلال در دریافت و از کار در شب."

حیاتی همچنین اشاره کرد حکومت اغلب اجرا توسط افسران از حوزه های قضایی متعدد مانند دولت و پلیس و گارد ملی — که "ممکن است هیچ آشنایی با این جوامع" آنها فرستاده شده به پلیس که می تواند منجر به تنش های غیر ضروری و یا خشونت.

آنها ممکن است برای مثال نمی توان هماهنگ به انواع ساعت است که مردم در یک منطقه داده شده کار می کنند و یا چه الگوهای طبیعی از جنبش عمومی هستند مانند وجود دارد — دانش مفید از هر کس نمی خواهد این یادداشت که وجود دارد این است که یک حکومت نظامی در اثر. که به نوبه خود بدان معنی پلیس می تواند از دستگیری افرادی که قصد هجوم حکومت نظامی.

نمونه هایی از منفی, حتی خطرناک, تعاملات با اجرای قانون که حکومت ایجاد می رفت ویروسی شنبه شب. در مینیاپولیس منتقدان نوشته شده ویدئوها از افسران پلیس که به نظر می رسد اجرای مقررات منع رفت و آمد overzealously. تانیا Kerssen که در شهرستان زندگی می کند توییتی که افسران به رنگ قوطی در او در حالی که او در خود ایوان در حالی که فریاد "نور 'em است."

ریچی این بارنارد محقق عمیقا تردید از حکومت — که بیشتر پلیس در خیابان ها و توانمند سازی آنها را به رفتار repressively در یک وضعیت عصبی — به عنوان موثر پلیس ساز و زمانی که دشمنی به سوی پلیس این است که دامن زدن به اعتراضات در وهله اول. "اگر منبع قیام و مقاومت خشونت پلیس و سپس تحمیل یک حکومت نظامی است که ایجاد فرصت های بیشتر برای خشونت پلیس قطعا جواب نمی," او گفت:.

ریچی با اشاره به این که در دیترویت تظاهرات در تابستان سال 1967 آغاز شد که پس از حمله پلیس بدون مجوز نوار "اتهام نقض مقررات منع رفت و آمد بودند این اساس پلیس قتل و بسیار خشونت پلیس." پس از تظاهرات پایان حوادث مانند این را به یاد دارد و تنها افزایش اصطکاک بین پلیس و جوامع به خصوص جوامع از رنگ.

او همچنین استدلال کرد که در زمینه بیماری همه گیر کوروناویروس توده بازداشت و تحت یک حکومت نظامی گسترده به منظور نشان دهنده نامناسب نوع نفس بیش از حد است که می تواند باعث تشدید بهداشت عمومی بحران.

که از نگرانی خاص به عنوان ما در تلاش برای مهار بیماری همه گیر کوروناویروس. دستگیری می تواند منجر به اضافه بار مالی در طول یک دوره رکود اقتصادی و افزایش خطر ابتلا به Covid-19 گسترش در زندان ها و ایستگاه های پلیس. نه به ذکر است که حداقل برخی از بازداشت برای نقض مقررات آمده از سیاه پوست و لاتین در جوامع سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر.

و منتقدان استدلال می کنند که اتفاقی در راه بسیاری از مقامات دولتی شده است که در مورد اعمال سفارشات نیز پتانسیل را دارد که به طور نامتناسبی آسیب فقیر و مردم از رنگ.

برای مثال شهردار شیکاگو لری Lightfoot داد فقط 35 دقیقه' توجه به زمانی که او اعلام کرد که مقررات منع رفت و آمد در شنبه 9 pm. بسیاری — از جمله اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از ایلینوی — اشاره کرد که آن را غیر منصفانه به مسئله نظم در حالی که حمل و نقل عمومی به حالت تعلیق در آمد محدود کردن توانایی Chicagoans به سرعت. کاهش درآمد مردم که نمی توانیم به تماس با یک سوار نقطه خدمات ویژه به احتمال زیاد در معرض خطر دستگیری در چنین شرایطی است.

مقامات دولت محلی, از سوی دیگر, دیدن حکومت به عنوان یک ابزار برای حفظ نظم که جنبش را تهدید به مارپیچی خارج از کنترل و ایجاد صدمه به اموال و یا مرگ و میر. هنگامی که توضیح او ناگهان صادر حکومت نظامی, پلیسی گفت: در اعتراض به "وضعیت به وضوح تفویض و ما در پا لازم را بازداشت."

در برخی موارد تهدید به دستگیری می تواند کار کوتاه مدت در متقاعد کردن برخی از معترضان به خیابان. اما زمانی که حکومت در نتیجه درگیری میان پولیس و مردم — که آیا آنها در خارج از خانه به عمد و یا گرفتار حادثه — آن را به احتمال زیاد به علت آسیب طولانی مدت به جامعه اعتماد به پلیس است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب