پزشکان جدید کروناویروس تهدید: بیمارانی که حاضر به پوشیدن ماسک

تصمیم برخی از آمریکایی ها به پوشیدن ماسک در مکان تبدیل به یک عمل سیاسی, آخرین تظاهرات چگونه اطلاعات غلط است پی

توسط NEWSOULS در 2 خرداد 1399

تصمیم برخی از آمریکایی ها به پوشیدن ماسک در مکان تبدیل به یک عمل سیاسی, آخرین تظاهرات چگونه اطلاعات غلط است پیچیده واکنش آمریکا به Covid-19 بیماری همه گیر.

به عنوان متحده بازگشایی اجرای جدید ماسک مورد نیاز در فضاهای عمومی است منجر به درگیری: یک کارمند مورد نظر در کالیفرنیا شکست بازوی خود را پس از تلاش برای حذف دو مشتریان امتناع از پوشیدن ماسک. در فلینت میشیگان یک گارد امنیتی در یک خانواده فروشگاه دلار ضرب گلوله کشته شد و پس از اختلاف با یک مشتری ناراضی بیش پوشیدن یک ماسک صورت.

در حال حاضر این نوع از درگیری ها نیز اتفاق می افتد در کلینیک های پزشکی و بیمارستان ها به خطر انداختن سلامت کارکنان مراقبت.

یک اورولوژیست در فلوریدا که نخواست نامش فاش شود به دلیل ترس از دست دادن شغل خود را می گوید Vox او اولین بیمار حاضر به پوشیدن ماسک در مارس 13. دکتر با این نسخهها کار در یک کلینیک خصوصی که به تازگی نهاد سیاست نیاز همه بیماران به پوشیدن ماسک در حالی که در ساختمان به حداقل رساندن انتقال ویروس است. بیمار داده شد یک ماسک در میز جلو اما حاضر به آن را قرار داده است.

"پرستار از او خواست برای قرار دادن ماسک خود را اگر او می خواست می شود دیده می شود" این اورولوژیست گفت. "او شفاهی تهاجمی با او گفت که او تا به حال حق ندارد به پوشیدن یک ماسک است که ما خود را انکار حقوق اساسی." کلینیک مدیر احضار شد برای صحبت با بیمار و توضیح داد که ماسک بود برای محافظت از هر دو او و کادر پزشکی. "او ادامه داد: به امتناع بنابراین دولت خواسته او برای ترک کنند."

در آن لحظه بیمار به نام 911 به شکایت او بود محروم از مراقبت های پزشکی. "ما یک ملک خصوصی نیست و یک اتاق اورژانس" به اورولوژیست گفت. "ما نیاز به درمان او نیست داشتن حاد و اضطراری است. من فکر می کنم او فقط به حال بسیار ضعیف درک درستی از آنچه حقوق خود بودند."

توزیع کننده کاهش یافته است به ارسال یک افسر به صحنه اما درمانگاه و سپس به نام پلیس. "او به پایان رسید تا رفتن به خارج از ساختمان قبل از پلیس نشان داد." ماسک اورولوژیست می گوید: "نه فقط برای ایمنی خود را. آن را برای ایمنی از کسانی که در اطراف او."

آن را دشوار است برای ارزیابی چگونه گسترده یک مشکل ماسک امتناع است و آن را احتمالا غیر معمول. اخیر HuffPost/نظرسنجی نشان داد که اکثر آمریکایی ها می گویند آنها اغلب یا همیشه با پوشیدن ماسک زمانی که آنها در اطراف دیگران است.

اما متخصصان پزشکی در مصاحبه های بورسی در سه متحده نشان می دهد مراقبت های بهداشتی کارگران در زمان حال قرار دادن در معرض خطر توسط مردم امتناع از پوشیدن ماسک در امکانات مراقبت های بهداشتی. این رد یک اقدام بهداشت عمومی می افزاید: تنها به تهدید به خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران باقی می ماند که در معرض خطر بالاتر از Covid-19 عفونت به خصوص در ادامه کمبود دنده محافظ مانند ماسک و دستکش و فولاد لباسهای.

برخی از پتانسیل سردرگمی در مورد ماسک-پوشیدن ناشی از تغییر توصیه از مقامات بهداشتی. در ماه فوریه در ایالات متحده جراح عمومی گفت: آمریکایی ها به "توقف خرید ماسک" از آنجا که آنها گفته خواهد نه محافظت از کاربران از عفونت و مراقبت های بهداشتی کارگران مورد نیاز آنها را برای اولین بار. در اوایل ماه آوریل این CDC خود را تغییر ارشاد به توصیه مردم پوشش چهره خود را در "تنظیمات عمومی که در آن دیگر اجتماعی فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ."

به عنوان CDC گفت: NPR, مطالعات اخیر نشان داده اند که ویروس است که اغلب گسترش زمانی که مردم presymptomatic و بدون علامت. به عنوان بسیاری از 31 درصد از مردم با Covid-19 ممکن است بدون علامت و افراد آلوده می تواند برای دو تا 14 روز قبل از توسعه علائم. دقیقا به این خاطر که شما ممکن است بدانید که آلوده شده است در شلوغ پیاده رو در یک بیمارستان و یا مطب دیگر مردم ماسک محافظت از شما و ماسک خود را از آنها محافظت.

SARS-CoV-2 رمان coronavirus بسیار کوچک و فولاد و ماسک های خانگی هستند نه به عنوان موثر به عنوان N95 ماسک پوشیده شده توسط کارکنان مراقبت های بهداشتی از فیلتر کردن ویروس. (یک مطالعه نشان می دهد که نوع پارچه استفاده می شود تغییرات ماسک های خانگی' اثر با تی شرت پارچه انجام بهترین تست مواد.) با این حال محققان می گویند آنها هنوز هم به نظر می رسد برای کاهش توانايی انتقال این ویروس از طریق کاهش انتقال قطرات آلوده.

به همین دلیل تعداد زیادی از پزشکان و دانشمندان و کارشناسان بهداشت عمومی در حال حاضر خواستار جهانی پوشش در فضاهای عمومی و شلوغ فضاهای باز. یک مطالعه اخیر هنوز از طریق بررسی دقیق تجزیه و تحلیل داده ها از هنگ کنگ که در آن نزدیکی جهانی پوشش بود به طور داوطلبانه به تصویب رسید و خیلی زود در این بیماری همه گیر. آن را نشان می دهد coronavirus انتقال ممکن است رها کردن به عنوان آنجا که 75 درصد زمانی که ماسک های جراحی استفاده می شود. و دیگر مطالعات نشان می دهد که اگر ماسک استفاده شد و جهانی را کنترل انتقال حتی بهتر از سخت مستند. به خصوص به عنوان ما شروع به بازگشایی ماسک خواهد بود ابزار مهم برای کمک به کنترل عمومی انتقال است.

یک عامل سرویس مخفی می پوشد یک ماسک صورت به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر راه رفتن به دریایی یکی در جنوب چمن کاخ سفید در مارس 14, 2020, در واشنگتن, DC.
درو Angerer/گتی ایماژ

این شواهد مبتنی بر پیام, اما, شده سیاسی در آمریکا با ماسک امتناع برخی در سمت راست تبدیل شدن به یک نماد در سمت راست برای آزادیهای فردی.

یک نظرسنجی منتشر شده آوریل 7 توسط آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور تحقیقات نشان می دهد 76 درصد از دموکرات ها یک ماسک زمانی که آنها خانه را ترک نسبت به 59 درصد از جمهوری خواهان.

این تقسیم نیز مشهود در بالا جمهوریخواه رهبری است. حتی به عنوان دو مجلس مشاوران آزمایش مثبت برای Covid-19 — از جمله یکی از رئيس جمهور تهمت شخصی valets و کتی میلر معاون مطبوعاتی وزیر — رئیس جمهور به تازگی گفته مشاوران پوشیدن ماسک او را "نگاه مسخره است."

معاون رئیس جمهور مایک پنس را دنبال کرده است مغلوب ساختن پیشی جستن منجر به تازگی امتناع از پوشیدن ماسک هنگامی که تور کلینیک مایو یک مرکز پزشکی در روچستر مینه سوتا. پنس بود تنها کسی پوشیده نیست چهره ای پوشش در طول این سفر نقض درمانگاه سیاست و همچنین دستورالعمل های فدرال.

پس از پنس تور فاکس نیوز را Laura Ingraham دو برابر پایین در رد ماسک و گفت: "کنترل اجتماعی بیش از جمعیت زیادی از طریق ترس و ارعاب و سرکوب آزادی فکر است." جمهوری خواه ایالت اوهایو نماینده Nino حیاتی مورد نیاز است اوهایو وزارت بهداشت به پوشیدن یک ماسک است اما تا کنون امتناع. "ما همه ایجاد شده در تصویر و شباهت خدا. که در تصویر دیده می شود بیشتر توسط ما صورت," او نوشت: در Facebook,

بخشی از این مشکل را توضیح می دهد Saskia Popescu, یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی است اوایل مخلوط پیام بر روی ماسک ایجاد فضای شک و تردید در درک عمومی از ماسک' مزایای. "در هر زمان وجود دارد عدم قطعیت وجود دارد فرصت برای بهره برداری است که به صورت سیاسی — است که خسته کننده به عنوان رمان شیوع بیماری مانند Covid-19 ذاتا دارای عدم قطعیت است."

او توضیح می دهد که آن را اجتناب ناپذیر است که دستورالعمل به تغییر ادامه خواهد داد همانطور که ما یاد بگیرند بیشتر در مورد این ویروس. "من امیدوارم که مردم می خواهند ما را به تکامل فرآیندهای ما با آخرین اطلاعات و تحقیقات" Popescu می گوید. "آنچه مرا نگران زمانی است که سیاست فرم دستور کار برای بهداشت عمومی و نه راه دیگری در اطراف."

یک پرستار در یک بیمارستان VA در کانزاس که نخواست نامش فاش شود به دلیل ترس از دست دادن شغل او همچنین گفت: Vox در مورد یک بیمار که حاضر به پوشیدن ماسک در این ماه است. "ما باید یک ماسک سیاست برای همه کارکنان و همه بیماران," او می گوید. چرا که تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) تامین در بیمارستان هنوز محدود پرستاران داده می شود یک فولاد ماسک در هر روز و در بيماران بدون ماسک در حال قرض پارچه ماسک که بیمارستان launders پس از آنها استفاده شده است.

بیمار شد "رجزخوانی و raving," او می گوید. "او گفت که او تا به حال شده است در تلاش برای آن را دریافت و تا به حال گرفتار آن پس او فکر نمی کنم او نیاز به پوشیدن ماسک. من آرزو می کنم من می توانم می شود که با اعتماد به نفس و مایل به گرفتن هر کس در این ساختمان زندگی می کند به دست من."

با وجود امتناع خود را به همین یک ماسک بیمار بود برای مراقبت اگر چه کارکنان عینک لباس و ماسک به عنوان اگر او تا به حال Covid-19. "برخی از [کارکنان] تحریک شده," او درمان می شود, پرستار می گوید: "اما آن کار خود را نه به قوی بازو کسی که در خارج از درمانگاه. آیا شما آنها را می خواهید به انجام?"

او نامشخص از آنچه اتفاق خواهد افتاد بعدی بیمار حاضر یک ماسک. اگر چه تمام VA پزشکی سیستم نیاز به هر کس که به یک مرکز پزشکی برای پوشیدن ماسک, پرستار درمانگاه ندارد امنیت کارکنان به اجرای آن است. تا کنون تمام مدیریت انجام داده است که به کارکنان اجازه می پوشند اضافی PPE اگر بیماران حاضر به دنبال ماسک سیاست.

"در پایان روز به عنوان پرستاران ما فقط نمی تواند پا زدن به یک فرد بیمار را," او می گوید. "ما باید سعی کنید برای کمک به آنها را حتی اگر آنها خیره می شوند. ما نیاز به تلاش برای آموزش آنها را حتی اگر آنها نمی خواهند آن را," او می گوید. "این بخشی از فرفره."

رایان شانون یک ER, دکتر, در, فلوریدا, توصیف یک بیمار امتناع از پوشیدن ماسک, حتی اگر او در یک اتاق در کنار یک ضعف سيستم ايمنی فرد در معرض خطر شدید Covid-19 بیماری و مرگ. "او رد انداخت ماسک بر روی زمین و شروع کرد به سرزنش خودم و کارکنان برای اینکه بخشی از "توطئه و جعل است و Covid-19" او نوشت: در مارس 11 Facebook post.

پس از بیمار امتناع به دنبال دستورالعمل های شوهرش اصرار بر نشستن در بخشی از اتاق انتظار تعیین شده برای بیماران با شکایات تنفسی مانند Covid-19 به جای در ماشین خود را به عنوان او آموزش داده شد. "ما در نقطه ای که در آن رسانه های اجتماعی تبدیل به یک چاه مستراح از اطلاعات غلط. اطلاعات غلط قرار می دهد که زندگی مردم را در معرض خطر" شانون نوشت. "ما در نقطه که در آن ما باید سیاسی یک بیماری همه گیر. که در آن یک فرد سیاسی اعتقاد تقریبا تعیین اینکه آیا یا نه آنها با پوشیدن ماسک," او به این نتیجه رسیدند. "فقط به پوشیدن خونین است."

هنوز ماسک قوانین در مراقبت های بهداشتی و امکانات سازگار نیست دولت توسط دولت و یا به وضوح ابلاغ به کارکنان است که باید برای اجرای آنها. انجمن پزشکی برخی از کشورها مانند تگزاس را صادر روشن الزامات گسترده دولت که "یک ماسک پوشیده شده است باید توسط هر دو بیمار و پزشک است." اما فلوریدا برای مثال به نظر می رسد که نه صادر جهانی دستورالعمل برای ماسک-استفاده از ترک این تصمیمات به فرد امکانات — معنی ماسک قوانین متفاوت باشد می تواند از بیمارستان به بیمارستان.

سردرگمی در مورد زمانی که و که در آن ماسک باید پوشیده است و همچنین بازی کردن در معرض خطر مکان های که ارائه مراقبت های پزشکی مانند خانه های سالمندان. سو Krohn-Taylor توسط مدیر در یک 72-آپارتمان کم درآمد ارشد مرکز زندگی در شهر بزرگ Grand Island, نبراسکا که در آن ساکن است آزمایش مثبت برای Covid-19. او می گوید: او را به مبارزه با برخی از ساکنان که حاضر به پوشیدن ماسک و خسته است.

"این هفته از یکی از ساکنان به من گفت من در گرفتن دور آزادیهای خود را با ساخت آنها را به پوشیدن ماسک در زمینه های مشترک" او می گوید. "اگر آنها تنها آسیب رساندن به خود من پشت کردن اما آنها با قرار دادن هر ساکن اینجا و کارکنان و خانواده های ما در راه آسیب است."

"من می تواند به مبارزه با ویروس مبارزه با دروغ است آنچه طاقت فرسا می شود," او می گوید.

لوئیس Parshley آزاد روزنامه نگار و 2019-2020 Snedden صندلی روزنامه نگاری در دانشگاه آلاسکا فیربنکس. دنبال او Covid-19 گزارش در توییتر @loisparshley.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب