"آیا ما برای خداحافظی?': ضروری کارگر از 4 مجموعه به تبعید در ژوئن

Autism_today پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 12:14 PM EDT 26 مه سال 2020کالیفرنیا زندگی در ایالات متحده شده

توسط NEWSOULS در 6 خرداد 1399

کالیفرنیا زندگی در ایالات متحده شده است در برزخ برای نزدیک به دو دهه اما ممکن است برای بسیاری دیگر.

یک قاضی فدرال صادر شهرستان ونتورا که از مکزیک, منظور از تبعید در سال 2001. اما از سال 2011 تا کنون 48 سال است به طور مداوم از دولت خواسته به خودداری از اخراج او بر اساس نگرانی های بشردوستانه. و مقامات مهاجرت همیشه اعطا درخواست خود را به تازگی به عنوان مارس 2019.

خورشید صحرا است که تنها با استفاده از زن نام خانوادگی لوپز برای محافظت از خانواده اش حفظ حریم خصوصی.

با وجود نامشخص وضعیت مهاجرت لوپز ساخته شده است یک پایه محکم برای خودش و او چهار بچه, سه تن از آنها شهروندان آمریکایی و کسی که اخراج حفاظت تحت عمل معوق برای ورود دوران کودکی. او به عنوان یک ضروری کارگر در طول coronavirus همه گیر, تمیز کردن یک هتل است که تحت دولت پروژه Roomkey در حال حاضر پناه مردم دچار بی خانمانی به منظور محافظت از آنها را از COVID-19.

سوالات متداول برای ثبت نشده ساکنان: خواهد COVID-19 تست به خطر اندازد من کارت سبز?

گویا دی: Ayuda para inmigrantes, según el durante la همه گیر دلم COVID-19

مهاجرت فدرال مقامات حکومت در تازه ترین درخواست برای اقامت از حذف در اواخر ماه آوریل است. هیچ چیزی در مورد برنامه خود را برای اخراج حفاظت را تغییر داده بود در این سال با توجه به Ventura-بر اساس وکیل مهاجرت ونسا فرانک.

اما یک جعبه چک در دولت شکل تغییر این دوره از زندگی او: را تکذیب کرد.

فرم که لوپز, دریافت, on May 14, ارائه هیچ توضیح فرانک گفت.

"این وحشتناک" لوپز گفت: در یادآوری لحظه ای که او دریافت کرد. "دنیای من هم پاشیده به قطعات."

انسانی در نظر گرفتن?'

فرانک که به نمایندگی از این زن گفت: یخ مقامات قدرت به وزن حقایق از مشتری خود را — که او در حال کار, پرداخت وام مسکن, حمایت از خانواده و به طور مداوم نمایش برای مهاجرت رسیدگی و توقف اخراج.

فرانک خواستار این سازمان برای جلوگیری از اخراج او را به عنوان به خوبی به عنوان حذف از دیگر مهاجران ضروری کارگران در طول بیماری همه گیر.

او مدعی مقامات در حال رشد به طور فزاینده ای تمایلی به ارائه مهاجر با "هر نوع انسانی در نظر گرفتن در هر گونه موارد است."

یخ "را به عنوان مشتاق به نظر انسان دوستانه در نظر گرفتن" فرانک متهم شده است. "یخ است بدون توجه به این که دیگر نیست."

یخ سخنگو گفت: مهاجران می توانید به دنبال رهایی از حذف اما آژانس باید انجام قضات نهایی اخراج سفارشات.

"عدم انجام نهایی دستور اخراج تضعیف کل چارچوب مهاجرت اجرای قوانین ایجاد شده توسط کنگره" آژانس در بیانیه ای گفت.

یخ کاهش یافته است به نظر لوپز در مورد, با توجه به نگرانی های حریم خصوصی.

فرانک تحت فشار قرار دادند در برابر آژانس توضیح داد که یخ همواره ساخته "اختیاری تصمیم" به انجام یک قاضی دستور به اخراج او و مشتری برای نزدیک به یک دهه.

"آیا ما برای خداحافظی?'

لوپز فرار فقر در جنوب غربی مکزیک گوئررو در سن 16 سالگی و مهاجرت به آمریکا

در سال 2000 او و او در حال حاضر همسر سابق به دنبال کمک با مهاجرت خود را. آنها را به استخدام کسی برای کمک به تحقق فرد مجاز به ارائه مشاوره حقوقی, فرانک گفت. آنها ناخواسته واصل مدارک جعلی که منجر به یک آبشار از مسائل دیگر, او گفت:.

پس از یخ مقامات حمله به خانه و خانواده خود را در سال 2011 لوپز استخدام یک وکیل است که به او کمک کرد تا در امن ماندن از حذف فرانک گفت.

لوپز درخواست اضافی اخراج حفاظت از آن. او همچنین برای اعمال یک نوع ویزا شناخته شده به عنوان یک U ویزا که در نظر گرفته شده است برای قربانیان جرم و جنایت است که باید رنج روانی یا جسمی سوء استفاده با توجه به فرانک. وجود دارد تعداد درخواست برای ویزای فرانک گفت و او برنامه هنوز در انتظار.

لوپز بود که همیشه نگران نتیجه از برنامه های او گفت: دانستن آینده خود در این کشور در دست یخ افسر که می تواند اعطا و یا لغو بشردوستانه حمایت می کند.

"هر سال من goosebumps" او به یاد می آورد.

زندگی در برزخ دشوار بود در بچه ها خود را بیش از حد.

دختر بزرگش که 28 به یاد می آورد که هر بار که مادر خود را در زمینه برنامه دیگری برای توقف اخراج او را "ما فقط می شد مانند" است که آن را برای رفتن به یک سال دیگر و یا ما برای خداحافظی?'"

خورشید صحرا نیست شناسایی بزرگش برای محافظت از حریم خصوصی.

وکیل فرانک گفت که او خواهد شد ارائه برنامه دیگری برای اقامت از حذف لوپز. او در توضیح این درخواست به عنوان یک "Hail Mary" و اضافه کرد که او "بسیار امیدوار" است که یخ را "ببینید که این یک مورد ارزش ورزش در اختیار."

در این میان لوپز و خانواده اش در حال تلاش برای برنامه ریزی برای غیر قابل تصور است.

یخ او اطلاع داد که او باید خودش را به آژانس در کالیفرنیا در ژوئن 11 با 50 پوند از چمدان یا کمتر است. فرزندان او در سمت چپ تعجب کنید که چگونه به بسته تا زندگی خود را در آمریکا است که میرسد از سه دهه.

"آنچه که ما می رویم به انجام همه چیز خود را آنچه که او را متوقف و چقدر او است رفتن به جایی که می خواهیم به ارسال و مسائل خود را?" دختر بزرگش گفت. "بنابراین بسیاری از سوالات گاهی اوقات ما باید به همه چیز را بنویسید."

لوپز در ضمن سمت چپ است با فقط یک سوال سوختن.

او توضیح داد که او یک کارگر سخت است که هیچ سابقه کیفری ندارد و تکیه بر دولت برای کمک. بچه ها او را — از جمله دو در اوایل دوران کودکی آموزش پرستاری دانشجو و یک دانش آموز دبیرستانی در آستانه فارغ التحصیلی — آیا پاک کردن سوابق بیش از حد, او گفت:.

"چگونه من آسیب رساندن به دولت اگر من اینجا هستم؟" او فشرد تا او افزود: "به همین دلیل به نظر می رسد این ناعادلانه به من."

Autism_today گزارش مهاجرت برای خورشید صحرا. رسیدن به او را در rebecca.plevin@desertsun.com. او در توییتر دنبال کنید در @rebeccaplevin.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن