تقسیم شام: نوآوری های جدید به عنوان سنت لوئیس رستوران آماده سازی برای بازگشایی

برای بزرگنمایی کلیک کنید حسن نیت ارائه میدهد روبرتو ZANTI روبرتو Zanti با یکی از تقسیم در حال حاضر نصب ش

توسط NEWSOULS در 21 اردیبهشت 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید Roberto Zanti with one of the dividers now installed in Roberto's Trattoria & Chophouse. - COURTESY ROBERTO ZANTI
  • حسن نیت ارائه میدهد روبرتو ZANTI
  • روبرتو Zanti با یکی از تقسیم در حال حاضر نصب شده در Roberto را Trattoria & Chophouse.

در ماه مارس به عنوان coronavirus جاروب کردن پا از زیر کسب و کار خود را صاحبان رستوران نیمرو به شکل استراتژی های جدید. اجازه می دهد takeout? سوئیچ برای تحویل ؟ سعی کنید جدید منظقه روند ؟

روبرتو Zanti صاحب روبرتو Trattoria & Chophouse (145 کنکورد پلازا 314-842-9998) تعطیل به عنوان او تلاش برای کشف کردن خود را در مراحل بعدی. خود را محبوب جنوب St. Louis County رستوران ارائه می دهد اواسط قیمت, ناهارخوری زیبا, سفید-سفره جو و خدمات توجه با فرهمند Zanti در این مرکز است. رزرو توصیه می شود.

نبود این نوع از جایی که به راحتی می تواند محوری برای منظقه وانت. "ساندویچ مکان پیتزا آره مشکلی نیست" Zanti می گوید. اما آن را کمی پیچیده تر برای مکان هایی مانند روبرتو.

رستوران را برای بازگشایی منظقه هفته گذشته — با تشکر برای چک برنامه حفاظت از وام از طریق فدرال مراقبت عمل او قادر به حفظ تقریبا همه اش بیست-به همراه کارکنان — اما Zanti شده است فکر کردن در دراز مدت بیش از دو ماه گذشته و او در حال آماده شدن برای بازگشایی در 18 مه با ویژگی های جدید. از طریق بسیاری از رستوران شام را در حال حاضر پیدا کردن خود را جدا از همسایه جداول توسط پانل پلکسی گلاس. همین کار را برای نوار که در آن تقسیم فاصله دو صندلی از هم جدا.

ناهار خوردن در رستوران در میان تعداد محدودی از کسب و کار است که سنت لوئیس کانتی و شهر اجازه خواهد داد که برای بازگشایی, on May 18. وجود خواهد داشت هشدارهای: کارکنان که خدمت به مردم را مجبور به پوشیدن ماسک برای مثال و شهرستان است که دربندی تعدادی از شام در 25 درصد از ظرفیت. اما حتی اگر رستوران را قانونی ترخیص کالا از گمرک به باز کردن اتاق ناهارخوری, ساخت مشتریان احساس می کنید به اندازه کافی راحت به نه تنها خوردن مواد غذایی خود را, اما در واقع نشستن در داخل و لذت بردن از یک وعده غذایی سختتر است.

Zanti می گوید او دستور تقسیم در ماه مارس حتی قبل از فروشگاه های مواد غذایی نصب شد پلکسی گلاس دیوار در خطوط پرداخت برای جدا کردن تحویلدار از مشتریان. او می خواست آنها را به نگاه خوب در حالی که در حال عملی و آسان برای تمیز کردن. آنها در قاب چوب است که رنگ برای مطابقت با بقیه از محل. در هزینه $750 هر یک از آنها نیز به رسمیت شناختن است که هیچ چیز در حال رفتن به برای یک مدت زمان طولانی.

"این یک سرمایه گذاری" Zanti می گوید. "آن را برای محافظت از کسب و کار شما. آن را برای محافظت از مشتریان خود را — آنها را نشان می دهد مراقبت از شما."

به این منظور او نیز نصب شده در بیمارستان درجه سیستم های تصفیه هوا. بومی ایتالیا Zanti می گوید برادرش در میلان زندگی که در آن COVID-19 ضربه بسیار سخت است. Zanti برادرزاده گرفتار این ویروس شده و پس از بهبود. این دیرین سنت لوئیس رستوران انتظار اقدامات ایمنی اضافی خواهد بود بخشی از این صنعت برای مدت زمان طولانی برای آمدن.

"متاسفانه بله" او می گوید. "حتی اگر آنها می آیند تا با یک واکسن است که آنچه ما نیاز داریم این کار چقدر می شود قبل از هر کس می شود واکسن؟"

تقسیم و دیگر مراحل اضافی او را گرفته و لازم نیست توسط county, اما او امیدوار رستوران دیگر به دنبال خود منجر شود. (او توصیه می کند این شرکت ساخته شده است که خود را بیشتر به کمتر, بازسازی, برای هر کسی که علاقه مند است.) سرعت که با آن coronavirus تعطیلی تغییر صنعت همه را متعجب کرد اما او می گوید که کردم به برنامه ریزی برای واقعیت جدید در حال اجرا یک رستوران با این ویروس هنوز هم در بزرگ است.

او را کشیده و تعداد زیادی از صندلی ها را از یک محل است که به طور معمول صندلی های 125 و آماده شدن برای شام خدمات تحت این شهرستان را 25 درصد ظرفیت قوانین. روبرتو هنوز هم توصیه رزرو.

"من پیش بینی ما در حال رفتن به واقعا شلوغ شده توسط تعدادی از تماس های تلفنی و ایمیل," او می گوید و اضافه میکند: "از خودم به bussers همه ما به دنبال به جلو به بازگشت به کار."

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در doyle.murphy@riverfronttimes.com و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن