منطقه 4 انجام بسیاری از COVID-19 آزمون نسبت به دیگر شهرستان ریورساید مناطق

ماریا Sestito پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 5:54 PM EDT Jun 6, 2020Riverside County, District 4, که شامل C

توسط NEWSOULS در 18 خرداد 1399

Riverside County, District 4, که شامل Coachella Valley تست شده است بسیاری از مردم برای COVID-19 از دیگر چهار supervisorial مناطق در این شهرستان است.

تست سرانه منطقه 4 که امتداد از دزرت هات اسپرینگز شرق به مرز آریزونا — در 6.9% هفته 25 مه با توجه به یک گزارش جدید منتشر شده در این هفته توسط دانشگاه ریورساید نظام سلامت (RUHS). بقیه مناطق در این شهرستان دیدم سرانه تست نرخ بین 3.1 درصد و 4 درصد. هر منطقه در حدود 450.000 نفر است.

منطقه 4 را آزمایش کرده است 31,761 ساکنان در حالی که منطقه 1 که شامل بسیاری از شهرستان ریورساید را آزمایش کرده است 17,740 با توجه به RUHS آخرین گزارش هفتگی.

منطقه 2 که شامل حدود یک سوم از شهرستان از رودخانه و مناطق شمال و غرب رودخانه را آزمایش کرده است 16,319 ساکنان. منطقه 3 که شامل مناطق San Jacinto, همت, Murrietta و Temecula کشش شرق به سمت Coachella Valley, آزمایش 15,354 ساکنان.

منطقه 5 که شامل Moreno Valley جنوب به منیفی و شرق به مرزهای غربی کویر چشمه های آب گرم تست شده 19,517 ساکنان.

منطقه 4 را بسیار گسترده تر تست ممکن است مربوط به اوایل شروع این منطقه بود. زمانی که این بیماری همه گیر شروع, District 4 در نظر گرفته شد "سر چشمه" برای این ویروس نه تنها در شهرستان بلکه در دولت Rep., رائول روئیز, D-Palm Desert روز جمعه گفت.

"در اوایل این Coachella Valley تا به حال 20 درصد از کل مرگ و میر در کالیفرنیا هنگامی که ما نشان دهنده کمتر از 1% از جمعیت" رویز گفت.

بزرگتر از جمعیت ارشد ساکنان و بازنشستگان در منطقه ممکن است حساب کاربری برای این منطقه در اوایل آغوش از تست گفت: خوزه Arballo جونیور سخنگوی RUHS بهداشت عمومی. "بسیاری از موارد برای اولین بار وجود دارد," او گفت:. "به نظر می رسید مانند آن خواهد بود یکی از مناطقی است که می تواند بسیاری نهفته است."

در پالم اسپرینگز سن افراد 65 ساله و مسن تر را تشکیل می دهند حدود 31 درصد از جمعیت, با توجه به U. s. اداره آمار. در پالم دزرت این گروه سنی باعث می شود تا حدود 33.7 درصد از جمعیت. در کالیفرنیا به عنوان یک کل افراد 65 ساله و مسن تر را تشکیل می دهند تنها 14.3 درصد از جمعیت.

هر چند مردم در سن 49 و جوان را تشکیل می دهند بیش از نیمی از تمام مثبت COVID-19 نفر در کالیفرنیا سن افراد 50 ساله و مسن تر را تشکیل می دهند 94.1 درصد از مرگ و میر با توجه به کالیفرنیا COVID-19 ایالت به روز رسانی در جمعه.

یکی از Riverside County اولین تست سایت های غربی کلیسا در Indian Wells باز در Coachella Valley در ماه مارس است. به دلیل آسیب پذیری از پیری جمعیت Arballo گفت: سازمان های محلی و بیمارستان و ساکنان به نظر می رسید به درک که تست مهم بود.

"این Coachella Valley واقعا شده بود پیش از بازی و عادت کرده بود به ایده گرفتن تست شده," او اضافه شده است. "ما شده است تاکید تست چند هفته گذشته و حتی بیشتر از حد نرمال – امیدواریم دیگر مناطق خواهد رسید."

کروناویروس در Coachella Valley: نحوه گرفتن تست شده; که در آن برای پیدا کردن شهر و شهرستان اطلاعات

اما دیگر مناطق را گرفتار نشده است. منطقه 4 تست شده 4,313 هفته گذشته در حالی که مناطق دیگر آزمایش به طور متوسط 2,387 هر. این به این معنی است که منطقه 4 پیشی گرفته است دیگر مناطق نزدیک به 80 ٪ در هر هفته.

این دو برابر شدن نرخ موارد در منطقه 4 بسیار سریع تر از در دیگر مناطق — 24.4 روز — در مقایسه با 43 روز در District 3, 38.4 روز در منطقه 1, 37.6 روز در منطقه 2 و 37 روز در منطقه 5. این به این معنی است که در Coachella Valley منطقه در آن طول می کشد 24.4 روز برای تعداد تایید COVID-19 موارد به دو برابر.

منطقه 4 است که اکثر موارد از هر منطقه در شهرستان — 2,027 دفاع کرد گرفته شد — اما نه بیشتر مرگ و میر. منطقه 2 گزارش شده است که بیشترین مرگ و میر — 89. پنجاه و دو نفر از کسانی که بیرون آمد از شهر ریورساید. رودخانه محله های موجود در منطقه 2 در حال Northside, مرکز شهر, چوب, خیابان ماگنولیا مرکز و نیمه شمالی Arlanza و لا سیرا هکتار است.

همانطور که از شنبه کالیفرنیا در حال حاضر 126,016 تایید موارد COVID-19 و 4,559 مرگ و میر. در سطح ایالت 2.3 میلیون نتایج آزمون گزارش شده است.

لس آنجلس دارای بالاترین تعداد موارد مثبت با بیش از 59,500 در حالی که در کنار رودخانه شهرستان است و در رتبه دوم بیشترین تعداد با 8,473 موارد است.

اکثر موارد در کالیفرنیا در میان افراد بین سنین 18 و 49 توسط افراد سن 50 سال و بالاتر. بیشترین مرگ و میر, اما در میان افراد با سن 50 ساله و مسن تر — 78.4 درصد از مرگ و میر در سراسر کشور گزارش شد در میان مردم بیش از سن 65.

بسیاری از رودخانه شهرستان را از مرگ و میر مربوط به COVID-19 نیز در میان افراد با سن 65 سال و بالاتر با توجه به RUHS. همانطور که از یکشنبه, ژوئن 3, این گروه سنی اختصاص 260 از 355 مرگ و میر در شهرستان ریورساید یا 73%, با توجه به RUHS بهداشت عمومی آمار منتشر شده در جمعه.

شهر ریورساید است که محله در هر دو منطقه 1 و 2 بيشترين درصد موارد مثبت در شهرستان هر یک شهرداری 16.8%.

بعدی بزرگترین خوشه ای از موارد در Moreno Valley – یکی از مناطق Arballo اشاره به نیاز بیشتر کمک رسانی. مورنو ولی حساب برای 10 ٪ از شهرستان COVID-19 موارد و حدود 8.5 درصد از شهرستان کل جمعیت. Moreno Valley نیز به پایگاه هوایی رزرو مارس که در آن یک پرواز از ووهان چین — که در آن ویروس برای اولین بار شناسایی فرود Jan. 29 حمل بیش از 200 evacuees.

چهارم منطقه, سرپرست V. مانوئل پرز نسبت Riverside County, پاسخ به همه گیر به این رویداد. "ما تا به حال هیچ چاره ای جز برای آماده سازی" پرز روز جمعه گفت.

مسائل مربوط به نژادپرستی و نابرابری اجتماعی و اقتصادی عوامل کلیدی است که نیاز به خطاب در رابطه با COVID-19 پرز گفت. دسترسی به تست و بهداشت و درمان در میان آسیب پذیر جوامع و مردم از رنگ نیاز به اولویت های, او گفت:. مقامات بهداشت عمومی می گویند که آنها تلاش کرده اند برای رسیدن به این شهرستان محروم جوامع به خصوص سیاه پوست و لاتین در جوامع است.

با وجود داشتن یک مورد شیوع در خط با سهم خود را از شهرستان جمعیت جامعه لاتین در یکی از شهرستان های آسیب پذیر ترین جمعیت گفت: رویز که یک پزشک است. این جوامع به خود اختصاص 45.5 درصد از COVID-19 مرگ و میر ناشی از ژوئن 5 در شهرستان; 47.2 درصد از ساکنان شهرستان شناسایی به عنوان هنر مدرن.

که با توجه به Ruiz است یکی دیگر از دلایل که چرا Coachella Valley مورد نیاز — و هنوز هم نیاز به انجام آزمایش های بیشتری نسبت به سایر مناطق. علاوه بر داشتن یک جمعیت از بقیه county, او گفت:, Coachella Valley دارای یک جمعیت آسیب پذیر از "طبقه کارگر فقیر است."

کاهش درآمد ساکنان و لاتین جوامع — افرادی که اغلب "ضروری کارگران" رویز اشاره شد — در حال حاضر بیشتر احتمال دارد که شرایط بهداشتی اساسی در علاوه بر این به نداشتن دسترسی کافی به بهداشت و درمان. اگر کسی در یکی از این جوامع قرارداد این ویروس ممکن است آنها کمتر به احتمال زیاد برای دریافت, بهداشت و درمان, کمتر قادر به ماندن خانه از محل کار و کمتر قادر به خود شده است.

"این غیر معمول است که شما باید سه نسل زندگی در دو اتاق خواب خانه و یا کم درآمد مسکن" رویز گفت. این همان خانواده ممکن است به اشتراک گذاری یک خودرو و چندین اعضای خانواده مشغول به کار در جامعه آن را بیشتر احتمال دارد آنها را به گسترش ویروس.

"ما شاهد این هستیم که در Indio و کوچلا" او گفت:. کسانی که جوامع دارای بیشترین تعداد موارد مستند در منطقه 4 با توجه به RUHS آخرین آمار هفتگی.

به عنوان جمعه, Indio تا به حال 511 موارد و Coachella تا به حال 427. نخل کویر تا به حال 204, کلیسای جامع شهر تا به حال 197 پالم اسپرینگز تا به حال 157 La Quinta تا به حال 145 مکه تا به حال 75 واحه تا به حال 49 رانچو مایراج تا به حال 43 و چاه بود 14.

جمعیت های خاص در مورد موارد در هر منطقه در دسترس نیست اما با توجه به سرشماری اسپانیایی/لاتین افراد حدود 65.6 درصد از جمعیت Indio و 97.9 درصد از جمعیت Coachella.

لاتین جوامع در حال ضربه سخت ترین در سراسر کشور ساخت تا 38.9 درصد از جمعیت در کالیفرنیا و 54.2 درصد از COVID-19 مربوط به موارد و مرگ و میر با توجه به California Department of Public Health.

به عنوان منطقه شروع به بازگشایی رویز گفت: وجود یک "نامتناسب بار" در لاتین خانواده های طبقه کارگر.

هر چند منطقه 4 تست در یک نرخ بالاتر از دیگر مناطق در شهرستان رویز گفت که "هنوز هم وجود دارد بهبود است که ما می توانیم انجام دهیم."

"لازم بود که منطقه 4 را بیشتر آزمایش به دلیل منطقه 4 که آسیب پذیر ترین منطقه در شهرستان ریورساید" رویز گفت. "ما جمعیت در معرض خطر هستند."

رویز گفت که عوامل دیگر اضافه کردن به نیاز به ادامه به گسترش آزمایش در این منطقه است. چون Coachella Valley است که کانون این شهرستان در صنعت گردشگری گفت: از لحاظ اقتصادی وجود دارد که لازم است برای مقابله با هر گونه پتانسیل افزایش موارد است. در این منطقه یک "متوسط بهداشت و درمان ظرفیت."

"این است که هنوز هم که در آن ما نیاز به" رویز گفت.

در اینجا این است که شهر و جامعه تفکیک coronavirus موارد برای Coachella Valley که از جمعه. بخش دیگر را فراهم می کند اطلاعات به روز رسانی در تعطیلات آخر هفته.

  • کلیسای جامع شهر: 197 موارد و مرگ و میر 4
  • Coachella: 369 موارد و مرگ و میر 6
  • دزرت هات اسپرینگز: 94 مورد و 1 مرگ
  • Indian Wells: 14 مورد و مرگ و میر 0
  • Indio: 511 موارد و 9 مرگ و میر
  • La Quinta: 145 موارد و 10 مرگ و میر
  • نخل کویر: 204 موارد و 26 مرگ و میر
  • پالم اسپرینگز: 157 موارد و مرگ و میر 11
  • رانچو مایراج: 43 نفر زن و 5 مرگ و میر
  • Unincorporated جوامع: برمودا دونس: 8 مورد و 0 مرگ و میر; لبه بیابان: 6 مورد و 0 مرگ و میر; کویر کف دست: 9 مورد و 0 مرگ و میر; گارنت: 18 مورد و 0 مرگ و میر; مکه: 75 مورد و 3 مورد مرگ و میر; North Shore: 30 مورد و 0 مرگ و میر; واحه: 49 موارد و 0 مرگ و میر; آسمان دره: موارد 2 و 0 و میر; حرارتی: 31 مورد و 0 مرگ و میر; تهوسند پلمس: 17 مورد و 0 مرگ و میر; ویستا سانتا رزا: 22 مورد و 1 مرگ است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن