دیزنی است که تعمیرات اساسی چلپ چلوپ کوه به حذف سوار شدن روابط به یک نژادپرست فیلم

دیزنی چلپ چلوپ سواری کوهستان معروف ورود flume که محبوب در هر دو دیزنی لند و دیزنی جهان, پارک, گرفتن کشیدن. و ن

توسط NEWSOULS در 6 تیر 1399

دیزنی چلپ چلوپ سواری کوهستان معروف ورود flume که محبوب در هر دو دیزنی لند و دیزنی جهان, پارک, گرفتن کشیدن. و نه فقط هر ol' کشیدن اما عمده ای که در نهایت اسکراب چلپ چلوپ کوه از روابط خود به والت دیزنی infamously حساس 1946 فیلم Song of the South.

والت دیزنی پارک تقسیم پنج شنبه اعلام کرد که یک پروژه به "به طور کامل reimagine" چلپ چلوپ کوه در سال گذشته آغاز شد و سوار جدید تم با الهام از دیزنی 2009 فیلم انیمیشن شاهزاده خانم و قورباغه. این فیلم به ویژه ستاره های دیزنی و سیاه, شاهزاده خانم Tiana که وارد 72 سال پس از برف سفید لگد کردن شاهزاده خانم دیزنی کانن. دیزنی آشکار نیست هنگامی که چلپ چلوپ کوه را بازتولید خود را با تم های جدید و یا چه مدت سوار شدن بسته خواهد شد در طول تجهیز نشدن فرایند است و نه در پاسخ به Vox درخواست برای نظر.

جایگزین کردن چلپ چلوپ کوه فعلی با شخصیت ها و محیط شاهزاده خانم و قورباغه احساس می کند مانند یک اشاره در پاسخ به طولانی شکایت بیش از چلپ چلوپ, ديد کوه, انجمن با آهنگ جنوبی. چلپ چلوپ کوه که در سال 1989 افتتاح ویژگی های موجودات جنگل و ستاره ها به شخصیت Br فراز خرگوش در ماجراجویی خود را برای جلوگیری از چنگال Br فراز روباه و Br فراز خرس. بازدید کنندگان نشستن در ورود قایق که به آرامی حرکت می کند از طریق این صحنه تا زمانی که خود را در نقطه اوج سفر با قایق های کشویی پایین شیب آبشار فرود در "briarpatch."

Splash Mountain diptych of current design and future design.
سمت چپ: در حال حاضر طراحی داخلی چلپ چلوپ کوه شامل آهنگ از جنوب شخصیت. راست: دیزنی مفهوم هنر برای "reimagining" از چلپ چلوپ کوه بر اساس شاهزاده خانم و قورباغه.
دیزنی پارک

اگر چه آن را واضح از به دنبال در سوار چلپ چلوپ کوه قرض به طور مستقیم از آهنگ جنوبی. داستان Br فراز خرگوش است گفت: در این فیلم با شخصیت عمو ریموس یک مرد سیاه و سفید که با این نسخهها کار بر روی یک مزرعه در بازسازی دوران آمریکای جنوبی. عمو ریموس یک کتاب داستان شخصیت های ایجاد شده در سال 1881 که گفته aesop's Fables-esque قصه های عامیانه در نظر گرفته شده توسط نویسنده Joel چندلر هریس برای انتقال مشکلات از زندگی در اعماق جنوبی. اما هریس خصوصیات ریموس به عنوان صحبت کلیشه ای سیاه در جنوب بومی است و نه آزمون زمان ایستاده بود و عمو ریموس در حال حاضر دیده می شود به عنوان یک غیر قابل انکار مثال نژادپرستانه و سرگرمی.

هنگامی که آهنگ های جنوب شد و در سال 1946 دایی ریموس شخصیت تا به حال تا حد زیادی فراموش شده است. این فیلم گفت: داستان اصلی بر اساس برخی از هریس عمو ریموس داستان آوردن شخصیت به گسترده تر آگاهی عمومی است. والت دیزنی ساخته شده و چند تغییر به عمو ریموس خود را حفظ شخصیت احترام به صاحبان مزارع برای او کار می کرد و خانواده خود را به عنوان به خوبی به عنوان خود را با استفاده از کلیشه ای سیاه در جنوب بومی.

با وجود انتقادات از نویسندگان استخدام برای مشورت در فیلمنامه نژادی حساسیت — تعیین معیار این فیلم تا حد زیادی موفق به دیدار با — آهنگ جنوبی بررسی های مثبت و خوب انجام شده در دفتر جعبه را. آن را حتی رفت و در را به نفع خود 1948 جایزه اسکار بهترین ترانه اصلی برای "Zip-یک-دی-دوو-Dah." اما هالیوود در 1940s بود و هنوز هم به شدت تفکیک شده بود بقیه قبل از دوران حقوق مدنی ایالات متحده و ضد نژاد پرستی فعالان نقد این فیلم پس از انتشار آن به عنوان کمک به "برای تداوم یک خطرناکی ستایش, عکس از برده داری."

دیزنی rereleased آهنگ جنوبی در تئاتر چند بار در سال پس از انتشار آن, به عنوان آن را با بسیاری از فیلم های محبوب در سراسر اواسط تا اواخر قرن 20th. آهنگ جنوبی's last عمومی تئاتر غربالگری برای آن 40th anniversary در سال 1986 — سه سال پس از تولید آغاز شده بود در چلپ چلوپ, کوه, سوار با الهام از فیلم. در سال 1983 دیزنی لند پارک سوار طراحان (شناخته شده به عنوان Imagineers) خواسته شده بود به آمده تا با یک ورود flume سوار; آهنگ از جنوب به ذهن آمد و Imagineers محور های مختلف حیوانات شخصیت های از عمو ریموس را قصه در طراحی آن است. (این تاریخ مورد بحث قرار گرفته است در عالی پادکست شما باید به یاد داشته باشید ایناست که اختصاص داده شده به کل یک قسمت به چگونه آهنگ جنوبی را تحت تاثیر قرار چلپ چلوپ کوه.)

اما پس از آهنگ جنوبی's 1986 تئاتر اجرا و سپس-مدیر عامل شرکت دیزنی Michael Eisner گفت که این شرکت خواهد پرتاب این فیلم به آن به اصطلاح طاق با توجه به آن مورخ نژادپرستانه کلیشه. اما هنوز هم در حال پیشرفت چلپ چلوپ کوه بود خود را حفظ آهنگ از جنوب عناصر آن از جمله شخصیتهای حیوانی و استفاده از دو آهنگ از فیلم: "همه رو یک جای خنده" و "کلاسیک" Zip-یک-دی-دوو-Dah."

آهنگ جنوبی هرگز منتشر شده است در صفحه اصلی تصویری و در زمان Splash کوه در سال 1989 افتتاح دیزنی به طور موثر طرد فیلم است. اما از آنجا که ارتباط بین چلپ چلوپ کوه و آهنگ جنوبی باقی مانده منتقدان در طول سال اغلب به نام Splash کوه برای اتصال آن به این فیلم از جمله اخیرا در اوایل این ماه: دادخواست شروع به گردش آنلاین در اواسط ماه ژوئن که خواستار دیزنی طراحی مجدد سوار شدن. به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات و مبارزات و آگاهی تا سطح شیب دار در سراسر کشور بسیاری از شرکت ها مجبور شده اند برای مقابله با سابقه نژاد پرستی. برای دیزنی پارک که شامل ریشه های چلپ چلوپ کوه.

دیزنی گفت: به عنوان های زیادی را در, اعلام کرد که سوار خواهد شد دوباره البته در خیلی مبهم تر شرایط.

"با [Disney Parks'] طولانی تاریخ به روز رسانی جاذبه ها و اضافه کردن جدید سحر retheming از چلپ چلوپ کوه است که از اهمیت ویژه امروز" خواند و اعلام. "مفهوم جدید است که فراگیر است که همه مهمانان ما می توانید با اتصال و الهام گرفته شود و از آن صحبت می کند به تنوع میلیون ها نفر از مردم که بازدید از پارک های ما هر سال است."

نه دیزنی لند است و نه دیزنی جهان بازگشایی پس از coronavirus همه گیر مجبور هر دو پارک را در ماه مارس است. شاید که باعث می شود در حال حاضر زمان مناسب برای کار نوسازی را آغاز ایستادن چلپ چلوپ کوه ،


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن