آیا کارت علیه بشریت جالب طنز ماسک سمی فرهنگ در تمام طول?

کارت علیه بشریت آن سپاه از حامیان و شاید کل فرهنگ جالب طنز است که در حال حاضر تحت یک حساب. بازی با ورق محبوب ش

توسط NEWSOULS در 7 تیر 1399

کارت علیه بشریت آن سپاه از حامیان و شاید کل فرهنگ جالب طنز است که در حال حاضر تحت یک حساب.

بازی با ورق محبوب شرکت مواجه متعدد اتهامات پرورش دیرینه توهین آمیز و نژادپرستانه فرهنگ محیط کار در اوایل این ماه. پس از هفته ها بحث و گفتگو آنلاین از جمله مطرح 2014 به اتهام تجاوز به عنف شناخته شده کارت علیه بشریت مؤسسین offworld را ترک کرده است این شرکت است.

در ژوئن 23, کارت علیه بشریت انتشار بیانیه ای در یک پیشگیرانه پاسخ به انتظار گزارش های بورسی خواهر سایت چند ضلعی. این شرکت همچنین تایید کرد و مغایر با بسیاری از اتهامات ساخته شده در برابر آن را در حالی که همچنین ترسیم اقدامات آن را به بازسازی آن محل کار برای از بین بردن سمیت. "ما فوق العاده متاسفم و ما می دانیم که ما عذر خواهی کافی نیست" یک سخنگوی شرکت گفت: چند ضلعی. این شرکت همچنین گفت: Vox در یک ایمیل که در آن تعهد می 100.000 دلار برای حمایت از سازمان های کار نسبت به نژادی و عدالت است.

کارت علیه بشریت (CAH) تا به مدت طولانی است که در یک سنگر و استحکامات از "مرزی" گیک فرهنگ است. از زمان تاسیس این شرکت در سال 2011 آن مینی امپراتوری به رشد شامل یک هیئت مدیره بازی کافه و تئاتر در شیکاگو و اخیر کسب طنز سایت خبری Clickhole. این شرکت در طول عمر تخمینی درآمد است به عنوان بالا به عنوان $25 میلیون از 2017. اما CAH بهترین و شناخته شده برای هل دادن مرزهای اجتماعی, آیا با تمسخر مشکلات اجتماعی مانند نژادپرستی و زن ستیزی و تراجنسی یا از طریق پر اب و تاب پوچ مانع از فروش "هیچ چیز" برای $5 در جمعه سیاه یا تهدید به از بین بردن یک پیکاسو. چنین مانع از کمک به جذب آن بزرگ fandom — در سال 2017, آن شش روز CAH صرفه جویی در امریکا کمپین خوست و برنده یک کلیو تبلیغات جایزه بلکه به خود جلب کرد مقدار زیادی از سمت چشم از naysayers که آن بدبینی قرار دادن.

CAH به اسم کارت بازی خود اعلام کرد "پارتی بازی وحشتناک برای مردم" است خاموش-رنگ مشتق از خانواده پسند سیب به سیب دیوانه Libs سبک پارتی بازی. بازیکنان با استفاده از یک انگشت شماری کوچک از کلمات برای پر کردن در جاهای خالی در لود عبارات برای حداکثر اثر کمدی و درخواست تجدید نظر دروغ در هدف ایجاد یک مطلب تکان دهنده تحریک آمیز one-liner از دست خود را از کارت های از بازیکنان دیگر خود را به منظور لقب جالب ترین بازیکن در این گروه است. این نوع از جدول دو طرفه حماقت است که می رود به خوبی در میان بسیاری از مهمانی را برانگیخت.

اما منتقدان استدلال کرده اند برای سال های سال است که CAH درخواست تجدید نظر واقعی است در یک کلمه نژاد پرستی. یک سال 2016 مطالعه منتشر شده در مجله علمی بشریت و جامعه یافت می شود که یک چهارم از کارت در عرشه اصلی برخورد با مسابقه و تقریبا تمام کسانی که کارت های مربوط به اقلیت ها به نظر می رسید به دعوت بدترین خوانش ممکن است. در نظر بگیرید برای مثال کارت مورد بومی رواندا, "تنگ یک خنده در اشاره ای به اینکه اقوام توتسی و هوتو," بعد گزارش را به "بی اراده giggling در ذکر ..." این عبارت نشان میدهد که چیزی در مورد نام قبایل بومی ذاتا خنده دار و اگرچه همه ما می دانیم که این اشتباه ما فقط نمی تواند کمک کند اما افراط در ما نژاد پرستی فقط کمی برای خنده.

در عمل است که به طور ضمنی نژاد پرستی اغلب منجر بازیکنان به افراط در بدترین انگیزه های پیشرو به راحتی به جوک است که نشان می دهد آشکار نژادپرستی و که گاهی اوقات می تواند به نوبه خود در زندگی واقعی نسل کشی به فشار از یک شوخی:

من.من

دلیل بازی طراحی ایجاد نمی کند فوری clusterfuck زمانی که آن را راه اندازی تا حد زیادی تا به حال با پیام و ظاهر خود شرکت. تاسیس شده توسط هشت مرد سفید لیبرال دبیرستان رفقا از شیکاگو CAH متولد شد و از آنچه که ما ممکن است فکر می کنم به عنوان اوج مضحک کمدی فرهنگ است. South Park اولین کاملی از این حساسیت و آن را به جلو انجام شده از طریق فرهنگ پاپ از 2000s و 2010s. همه چیز از نشان می دهد مانند it's Always Sunny in Philadelphia, و The Big Bang Theory, فیلم, مانند خماری و Superbadهای موزیکال برادوی خیابان Q و کتاب مورمونو گسترده عصری اینترنت فرهنگ از یوتیوب به ق رونق در این ایده است که بیش از حد بالا "طنز" بود صمیم شکل کمدی.

به عنوان شرکت شش فعال بنیانگذاران نوشت: به بورسی "کارت علیه بشریت آغاز شد به عنوان یک طنز توخالی و اخلاق و انجیلی نفاق در پایان دم از جورج دبلیو بوش بود." هر چند آن را نمی رسما راه اندازی تا سال 2011 سه سال به دولت اوباما بازی را با نام تجاری کمدی بود و پس از آن به خوبی تثبیت در فرهنگ پاپ. CAH علنا حمایت آرمان مترقی و آن بازی را شوخی تعصب بود و جهانی در نظر گرفته بود مشت کردن.

منتقدان شکايت در مورد CAH بوده است که بود و با تمام مهره های اصلی از مضحک فرهنگ آنها احساس بیگانگی با سوء ظن است که همه که شوخی تعصب بود مخفیانه واقعی هنگامی که این حزب است. در حال حاضر در پی از بسیاری از اتهامات و محل کار, سوء استفاده, نژاد پرستی و آزار و اذیت جنسی ساخته شده توسط سابق اعضای هیات همراه با اتهام تجاوز به عنف در برابر Temkin سابق طرفداران و حامیان سوال که آیا این شرکت که سال ها صرف قرار دادن "جوک" در مورد چنین مسائل بسیار بر روی قفسه urbane سفید طبقه متوسط خانوار در سراسر آمریکا بود و در واقع تا کنون در خود را در آن شوخی است.

سقوط offworld کارت علیه بشریت ترین سکس صورت, به دنبال یک موفقیت بودجه Kickstarter برای یک سری از اره منبت کاری اره مویی پازل طراحی و توسعه توسط Temkin خود CAH مؤسسین بن Hantoot و دیگر طراحان بازی ، این پروژه جلب پشتیبانی از بیش از 62,000 وفادار CAH طرفداران و علاقه مندان به بازی های بعد از آن در مارس 4, راه اندازی و کیکاستارتر برای آن مطرح شده $3.4 میلیون نفر است.

سه روز بعد آمد توییتر موضوع توسط سابق CAH طراح A. ترزا استوارت که hashtagged داستان او از محل کار سوء استفاده با #CAHisover. استوارت, سیاه و سفید عجیب و غریب که مشغول به کار برای شرکت های حمل و نقل بازوی Blackbox توصیف سهوا تحریک مو-ماشه طبع از سفید نر همکاران پس از او پرسید: اگر کارکنان می تواند "موضوع پیام های زمانی که ممکن است" در کار برنامه چت شل.

"کار در کارت علیه بشریت بود یک زمان دشوار در زندگی حرفه ای من" استوارت گفت: Vox در ایمیل. او می گوید: او در معرض تمسخر و ماه از خود بیگانگی از دیگر کارکنان به دلیل شل پیام بدون هیچ تلاشی از مدیریت برای رسیدگی به این وضعیت است. او در توییتی که پس از او التماس کرد با اهسته بازمزمه ادا کردن شرکت به آدرس آنچه در حال تبدیل شدن به یک محیط خصمانه کار او گفته و آن را به کار گرفته با انجام این کار چیزی فراتر از درخواست تهاجمی کارکنان آنها چگونه احساس خود را در مورد وضعیت. که در آن نقطه استوارت پرسیدم من درس آموخته. من به تنهایی."

CAH است پس تا حدی مورد مناقشه استوارت روایت است. اما او ادعا می کند هنوز هم برجسته چگونه این شرکت عقب محل کار اخلاق و پشت-صحنه های درمان کارکنان تضعیف آن تلاش های به ظاهر مترقی است. در سال 2017, او و دیگر کارکنان گرفت موضوع را با CAH طرح را ناچیز غرامت به عنوان بخشی از CAH را تا سال 2017 یک هفته ای تعطیلات زمستانی شیرین کاری به "صرفه جویی در امریکا" یک پروژه در نظر گرفته شده برای رد Trumpism از طریق خرده kindnesses مانند فرستادن بچه ها به موزه ها و تظاهر به تغییر نام یک ورزشگاه بیس بال. Temkin در خصوص او گفته بود بی اعتنا از او نگرانی, اگر چه بعد از پرداخت غرامت در نهایت تبدیل شد به یک روز "توزیع مجدد ثروت."

"نگاهی به گذشته این کارمند به وضوح احساس نمی راحت های واقعی ناامیدی با اقدامات ما برای حل و فصل نگرانی های او به ارمغان آورد تا" CAH گفت: در آن پاسخ های عمومی. "ما می خواهیم به عذر خواهی به او برای ایجاد یک محل که در آن او احساس راحت آوردن نگرانی های رو به جلو است. به عنوان ما انجام ثالث HR بررسی ما امیدواریم که برای استفاده از این به عنوان یک تجربه یادگیری برای چگونه ما می توانید انجام دهید بهتر در آینده است."

در پایان استوارت گفت که او در سمت چپ این شرکت چند ماه بعد و هرگز به عقب نگاه کرد. او بعدها گفت: چند ضلعی که او بیشتر تجربه "یک مجموعه از microaggressions" از کارکنان از جمله مدیریت و توصیف خروج از CAH به عنوان یک "فرار کنند."

با وجود آنچه استوارت فکر در زمان او ظاهرا تنها نبود.

استوارت موضوع آغاز زنجیره ای از اتهامات مشابه با سایر سابق CAH کارکنان پشتیبان گیری استوارت ادعا می کند به عنوان به خوبی به عنوان هر یک از دیگران. این شامل افرادی مانند کارمند سابق نیکو کارتر که ادعا شده که شرکت دیگر نویسندگان را متقاعد پدر و مادر خود را به او متعهد به سلامت روانی موسسه پس از او آغاز شد "بالا بردن هیاهو در مورد غیر اخلاقی و نژادپرستانه راه عمدتا سفید بالا-وسط کلاس نزدیک بود نوشتن این بازی است." پیمانکار سابق علی Barthwell دوم شهرستان طنزپرداز و روزنامه نگار توییتی در مورد مناجات با نژاد آمیخته microaggressions و دیگر تجارب منفی او تا به حال کاری با این شرکت است.

سابق CAH طراح بیشتر saieh B. آرتور نوشت: در موضوع جزئیات خود بیگانگی در این شرکت که "به حاشیه رانده شده مردم به خصوص مردم رنگ بودند و اغلب به تنظیم حاشیه در نظر نیروی انسانی به دلیل فرهنگ شرکت است که باارزش که شما را می دانستند بیش از واقعی اشتغال درآمدزا و یا منافع." ناشناس پیمانکار سابق تکرار آرتور, به tweeting "ثابت microaggressions در برابر BIPOC بسیاری به پوزخند و تحمل به یک محل در بازی."

یک کارمند سابق که خواست ناشناس بماند گفت: بورسی که کارمندان سابق همچنین با استفاده از عبارت "دستبند طلایی" برای توصیف تجربه احساس به دام افتاده در حالی که کار در این شرکت است که ارائه شده واقعا حرفه ای و اجتماعی نفوذ و اما در سمت چپ کارگران احساس سرخوردگی و uninspired.

کارمند سابق ایلین کوتاه ادعایی که Temkin خاص تا به حال از نظر جنسی مورد آزار و اذیت او در طول ساعات کار. این محکم ترین از همه اتهامات اما نگران اتهام تجاوز به عنف در برابر Temkin در سال 2014 را با یک وبلاگ Tumblr کاربر نام Magz. Magz ساخته اتهام — که Temkin raped او در سال 2006 زمانی که او یک دانشجوی سال اول در کالج — برای اولین بار در Facebook پست که Temkin ساخته شده بدون اجازه و سپس با جزئیات بیشتر در یک پس-حذف پست های وبلاگ Tumblr. (Vox قادر به رسیدن به Magz نظر.)

Temkin رد اتهام در سال 2014 و همچنان آن را انکار کند. در سال 2014 به اتهام تجاوز به عنف نمی جمع آوری مقدار توجه در خارج از, وبلاگ Tumblr, اگر چه صمیمی tech جشنواره XOXO آیا پس از آن ممنوعیت Temkin پس از گسترش Magz پست ها و اتهام گهگاه مطرح در این سال است که به دنبال. در پست#MeToo فرهنگ, اما, پاسخ های عمومی بود بسیار متفاوت است.

در حالی که این اتهام تجاوز به عنف در برابر Temkin تا به حال به دست آورد کمی توجه در 2014 ژوئن موج جدید اتهامات مربوط به CAH سمی فرهنگ شرکت جذب گسترده تر متوجه پیشرو در بسیاری از کامپیوتر و فن آوری فرهنگ و ارقام به محکوم Temkin و CAH خود را. دوستان سابق مانند فمینیستی رسانه های منتقد Anita Sarkeesian عمومی فاصله خود را از Temkin. کامپیوتر و تکنولوژی کنوانسیون سازمان ReedPop علنا اعلام کرد که دیگر نمی خواهد همکاری با CAH; در همین حال صدها نفر از مشتریان از پازل خود را Kickstarter ارسال درخواست برای لغو تعهدات خود.

در میان رشد, تماس, برای, تغییر, دو نفر از کارکنان اعلام کرد که آنها می خواهم انتخاب به ترک این شرکت است. دیگر سابق CAH کارکنان در زمان مسئولیت بخشی از آن سمی فرهنگ است. در توییتر اندرو بریگز که می خواهم یکی از استوارت رئیس متجاوزان پس از او پرسید: برای شل کردن نخ صادر طولانی عذرخواهی. "این درست است که من یک حیوان و زندگی بدتر برای کسی که هرگز سزاوار است که" Briggs گفت. "من در شرکت و کمک به یک فرهنگ است که نرمال این رفتار است." (استوارت همچنین گفت: بورسی که Briggs نوشته بود او یک عذرخواهی کوتاه ایمیل.)

شک و تردید باقی می ماند در مورد نحوه موثر CAH داخلی تلاش های خود را بهتر خواهد بود. پس از CAH ارسال شده خود را طولانی پاسخ به اتهامات ناظران با انتقاد از بیانیه — برای آن lateness, ورود بیش از دو هفته پس از اصلی موج شکایت ظاهر; آن در اواخر شب انتشار (برای قبضه کردن دستور Polygon گزارش); برای شکست آن به اذعان CAH را انفعال در سال 2014 که به اتهام تجاوز به عنف در برابر Temkin اول شناخته شد; و کمی آن را به آدرس واقعی مسائل اساسی در شرکت فرهنگ سازمانی.

"به CAH بنیانگذاران انتشار بیانیه ای در وسط شب پر گریزان دفاعی قربانی-سرزنش 'زمینه'" ایلین کوتاه گفت: Vox در یک ایمیل "تایید که کارت علیه بشریت مشکلات همین حالا شروع و پایان با حداکثر."

"من حتی نمی در نظر گرفتن این عذرخواهی" علی Barthwell گفت: Vox. "از آنچه که من می دانم از فرهنگ در این شرکت و به دنبال در چگونه آنها پنجه چیزهایی که در این بیانیه به اعتقاد من [این است] تلاش در کنترل آسیب به حفظ تصویر که آنها مترقی و فراگیر شرکت است."

عواملی که منجر به شرکت فرهنگ محیط کار فراوان هستند اما بسیاری از مردم به نظر می رسد به توافق برسند که ماهیت CAH طنز است که ذاتا به اتهامات سمیت. این توسط یک شرکت ساخته شده است هل دادن مرزهای مرزی و طنز — اما این اخلاق نیست دقیقا قرض خود را به امن و راحت محیط کار.

چون CAH سفید نر موسسان باید تا حد زیادی در ادامه به "چهره" از این شرکت بدون در نظر گرفتن چگونه بسیاری از نویسندگان آنها به استخدام پس از CAH طنز به نظر می رسد به باقی می ماند تا حد زیادی توسط و برای مردم است. بنابراین حتی اگر CAH می تواند ظاهر بسیار مترقی و همه چیز در مورد مقابله با سیستمیک اجتماعی مشکلات بسیار از آن طنز است مشتق ضمنی فرض که همه چیز خورد برای هر کس دیگری — که به نوبه خود می تواند منجر به کمدی که در واقع بمکد برای هر کس دیگری.

برای مثال یک کارت CAH کشیده است از آن بازی به دلیل آن بود مشت کردن: "قابل قبول دوجنسه ها" که Temkin خود گفت: او با ابراز تاسف از انتشار. اما در میان دیگر خطوط پانچ که در بازی باقی می ماند شامل سنگهای مانند سیاه و سفید "مردم "بزرگترین blackest دیک" (راز کارت های موجود در "بزرگتر Blacker جعبه" expansion pack), "زحمتکش مکزیکی" "sassy سیاه و زن" "آفریقا کودکان" و "ایدز است."

این نوع از طنز فقط خنده دار است اگر شما "در" جمعی "شوخی" است که شما واقعا متعصب و غیره بنابراین شما می توانید سرگرم کننده را از تعصب ذاتی در شوخی است. اما آنچه معمولا اتفاق می افتد این است که نکته جالب کوسن از دست داده می شود — پس از ساخت "مردم سیاه و سفید" یک شوخی نیست پانچ در سیستم اجتماعی است که ستم مردم سیاه و سفید — آن را استمرار نژادپرستانه ایده که مردم ذاتا mockable. و آن نوع از پیچیده و دشوار پیام را ندارد افرادی که شایع ترین فشار از این جوک ها احساس راحت است.

این تقاطع بین کمدی فرهنگ CAH بازی و محل کار فرهنگ CAH این شرکت شده است ثابت موضوع بحث در اطراف خود ندارد. بسیاری از کارمندان سابق می گویند که آنها در صحبت کردن در مورد تلاش های جاری برای تنوع بخشیدن به طنز از این کارت تنها به ملاقات با مقاومت از, برای مثال, سفید نویسندگان که نمی فهمم چرا "دنزل" [واشنگتن]" و یا "Shonda" [Rhimes] بودند فرهنگ پاپ استیپلز. چند ضلعی بیشتر گزارش شده است که بسیاری از کارکنان احساس آنها تلویحا دلسرد از مهر تا به طور خاص در برابر تجاوز فرهنگ به دلیل Temkin را موجود تجاوز نماید.

CAH در پاسخ با اشاره به نمونه هایی از فرهنگ و تلاش برای ارسال تجاوز به عنف فرهنگ ساخت آن را به طنز از کارت. اما این لیست بیشتر آشتی جویانه کارت CAH ارائه شده در دفاع ممکن است در خدمت به بیشتر برجسته چگونه چنین متنی طنز برای شروع با.

"من پیوست اتاق نویسندگان گفته بودن این تلاش را به این جامع تر بازی" Barthwell گفت: Vox. "هنگامی که شما در حال 21 و سفید ... چیزهایی که شما در پیدا کردن خنده دار به احتمال زیاد ساده ترین چیز را به تمسخر و مشتق طنز از. شما همچنین باید نگاه به فرهنگ در سراسر کمدی است که می گوید اگر شما مراقبت از اگر شما می خواهید به استفاده از کمدی تا همه چیز را بهتر و سپس شما یک sap. خنده دار آن را به سرگرم کننده از مردم مراقبت خنده دار آن را به سرگرم کننده از چیزهایی که توهین آمیز, اما آنچه شما در حال پایان دادن به انجام تکرار سیستم از ظلم و ستم که در حال حاضر وجود دارد."

در یک ایمیل فرستاده بیانیه به Vox, کارت علیه بشریت باقی مانده بنیانگذاران نشان داد که آنها را به نگرانی در مورد اثر طنز بازی جدی:

کارت علیه بشریت آغاز شد به عنوان یک طنز توخالی و اخلاق و انجیلی نفاق در پایان دم از جورج دبلیو بوش بود. در طول زمان ما به روز رسانی بازی به منعکس معاصر ارزش ها و نگرانی ها. در سال 2020 که به معنی در نظر گرفتن هدف در سفید ارتجاعی ایدئولوژی و ساختار قدرت است که به صورت مغلوب ساختن پیشی جستن پایگاه پشتیبانی می کند. ما منتشر می کنیم تجدید نظر عمده در هر سال و کمتر از 25% از این کارت در اولین نسخه از کارت علیه بشریت در بازی باقی می ماند در حال حاضر. سالانه این تجدید نظر تصمیم بر اساس مداوم playtesting با متنوع گسترش از بازیکنان و همچنین به عنوان بازخورد از کارکنان ما و گسترده تر است. هنگامی که یک کارت است که عمدتا در حال بازی در هزینه گروه های به حاشیه رانده شده و ما آن را حذف کنید.

با وجود این شرکت اعلام تعهد خود به بررسی برخی از کارمندان سابق اشاره کرد قطع ارتباط بین CAH عمومی رو progressivism و محیط کار. یکی از کارکنان سابق که خواست ناشناس باقی می ماند تاکید کرد که حتی اگر ضد شرکت ذهنیت در اطراف دفتر تولید عناصر سمی مانند فقدان یک بخش منابع انسانی — شرکت نبود مخالف به شیوه شرکت های بزرگ که از آن بهره مند بنیانگذاران آن است. از شروع این بازی را به سود عظیم آمد از بهره برداری از نیروی کار ارزان در چین است.

"من همیشه نیمه تلاش [با] به نمایندگی از بازی در عمومی در حوادث و از جمله" یکی دیگر از کارکنان سابق که خواست ناشناس بماند گفت: Vox. "اما [من] قادر بود به خودم بگویم که آنها" کار بر روی آن " ... من فکر نمی کنم بسیاری از کار آنها انجام شده است جعلی بیدار شد فقط گاهی اوقات بسیار کور امتیاز است."

این کارمند سابق بود و به همان اندازه مشکوک است که این شرکت می تواند متعهد به بزرگتر تغییر معنی دار: "من در یک نوع از" من اعتقاد دارم آن زمانی که من آن را ببینید,' طرز فکر" گفتند. "همیشه وجود دارد اتاق را برای یادگیری اما این شرکت به مایل و جلوگیری از استفاده از نام تجاری صوتی برای مخفی کردن در پشت طعنه."

استوارت به همین ترتیب تا به حال یک لیست از بتن تغییرات او را تشویق CAH به منظور کاهش آن در محل کار سمیت. "بیانیه کارت علیه بشریت داده است و اقدامات این سازمان به وعده تنها یک عقب افتاده اولین گام در ساخت جبران به کسانی که به آنها صدمه دیده است," او گفت: Vox. "به منظور واقعا تکامل کارت علیه بشریت وجود دارد و نیاز به تغییرات شدید در مرزهای رهبری تیم و روز به روز عملیات است که اجازه سمی محیط زیست به رشد است."

استوارت پیشنهاد مورد عمل شامل از بین بردن اهسته بازمزمه ادا کردن شرکت که در ابتدا به کار گرفته و شکایت خود را ایجاد رسمی وزارت منابع انسانی و ضد نژاد پرستی و ضد آزار و اذیت آموزش افزایش سهام در میان کارکنان و کاهش CAH بنیانگذاران " به طور کلی. CAH کاهش یافته است به نظر استوارت درخواست تغییرات.

همانطور که برای Temkin نتیجه خود را آزار و اذیت اتهامات پیچیده است. او را حفظ 1/8 سهم در این شرکت به عنوان یکی از اصلی آن هشت بنیانگذاران; در ایمیل خود به Vox CAH بنیانگذاران ادعا کرد که خرید خود باقی مانده و به اشتراک گذاری خواهد بود جانبی حرکت می کند: "از نظر قانونی ما قادر به تصرف خود 1/8 سهم بدون خرید او را که تنها پاداش حداکثر. ما مایل به انجام این کار است." (Vox رسیده به Temkin نظر.)

در حالی که اکثر مردم بورسی با صحبت راضی به نظر می رسید با خروج خود را یک CAH پیمانکار که خواست ناشناس بماند گفت: بورسی که آنها نمی خواهند Temkin و اقدامات خود را به فراموشی سپرده شود. "من نمی خواهم Temkin به برداشت و پنهان" گفتند. "من واقعا صادقانه امیدواریم که که او را از انجام کار مورد نیاز برای درست کردن این اشتباهات. من می خواهم او را به یاد داشته باشید که آن را آسان نیست و نه آن را فوری و او نیاز به تمرین درک و فلسفه او پس از موعظه."

چند نفر بورسی صحبت با باور CAH قادر به تغییر مثبت در حال حرکت رو به جلو خود را برای محل کار و آن طنز بازی. "بخشی از دلیل من در آنجا کار می کرد حتی زمانی که من احساس کاملا امن" یک منبع گفت: "این بود که من اعتقاد وجود دارد بالقوه برای انجام کار خوب برای جامعه با مقدار بسیار زیاد پول که بازی به ارمغان می آورد."

"من می خواهم بگویم بسیاری وجود دارد که با استعداد و خوب افرادی که به ادامه کار وجود دارد و در حال هل دادن برای تغییر" استوارت گفت: Vox. "امید من این است که رهبری را گوش دادن و بالا بردن آن صداها که خاموش شده اند برای مدت طولانی است."

"امید من این است که آینده این شرکت اگر آن را تا یک تعریف شده است توسط کارکنان آن" کوتاه گفت: خواستار ساختاری تعمیرات اساسی. "زمان برای پسر پادشاهان است."

اما برای تغییر ماندگار می شود آن را ممکن است نیاز به تعمیرات اساسی این شرکت در روح و همچنین ساختار آن است. در سال 2017 Temkin گفت: Vox در مصاحبه ای که این تیم در پشت کارت علیه بشریت است شادترین خود را با کمدی هنگامی که آن را ریشه در چیزی واقعی است. در نگاهی به گذشته بیانیه ای که به نظر می رسد به یک کیفرخواست از سمیت آن برای سال های بسیاری نهفته در پشت بسیاری از خود را "جوک" — تا زمانی که همه آنها به خانه آمد به جای شب بسر بردن در یک بار.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب