دگزامتازون نشان می دهد وعده به عنوان یک Covid-19 درمان

دانشمندان در دانشگاه آکسفورد در انگلستان در این هفته گزارش داد که یک دادگاه این دارو دگزامتازون را نشان می دهد

توسط NEWSOULS در 29 خرداد 1399

دانشمندان در دانشگاه آکسفورد در انگلستان در این هفته گزارش داد که یک دادگاه این دارو دگزامتازون را نشان می دهد ممکن است درمان برای اولین بار نشان برای نجات جان Covid-19 بيمار.

دگزامتازون یک کورتیکواستروئید به طور معمول استفاده می شود برای درمان التهاب. آن را ارزان به عنوان کمی به عنوان $1 در هر دوز. آن هم در اطراف پس از 1950s پاک است برای استفاده انسان و در دسترس است به عنوان یک generic. که باعث می شود آن را یک انتخاب ایده آل برای درمان موارد شدید Covid-19 به خصوص در مقایسه با گران تر اثبات نشده مواد مخدر هنوز هم در تست.

تیم تحقیقاتی گزارش داد که 6 میلی گرم روزانه دوز دگزامتازون کاهش مرگ و میر توسط یک سوم در Covid-19 بيمار در هواکش و کاهش مرگ و میر توسط یک پنجم برای بیماران دریافت کننده فقط اکسیژن پشتیبانی می کند.

"این یک نتیجه تعجب آور در یک دارو ما یک مقدار زیادی از تجربه با گفت:" جرمی فاوست یک پزشک متخصص در Brigham و بیمارستان زنان و یک مربی در دانشکده پزشکی هاروارد که در این تحقیق شرکت. "آن زمان من با تعجب."

Covid-19 ثابت کرده بود شدید و کشنده دشمن با بیش از 8 میلیون نفر و 445,000 مرگ و میر گزارش شده در سراسر جهان که از ژوئن 17. اما بدون اثبات شده درمان یا واکسن مقامات بهداشتی مجبور به توسل به blunt, گران تاکتیک های مانند خاموش کردن کسب و کار و اقامت در خانه سفارشات. پزشکان با تجربه با انواع مواد مخدر اثبات نشده برای درمان به شدت بیمار است. بنابراین مواد مخدر با برخی از اثبات آن اثر خوب است حال پیشرفت است.

یکی دیگر از مواد مخدر remdesivir دریافت اضطراری مجوز از سازمان غذا و داروی آمریکا برای درمان Covid-19 مبتنی بر شواهد اولیه است که می تواند به کاهش طول مدت بستری در بیمارستان در میان بیمارانی که بهبود از بیماری است. اما دگزامتازون برای اولین بار مواد مخدر به کاهش تعداد مرگ و میر ناشی از ویروس است.

"این بسیار خوش آمدید نتیجه گفت:" پیتر Horby یکی از سرب محققان از محاکمه و استاد در حال ظهور بیماری های عفونی در آکسفورد, در بیانیه ای. "بقا بهره مند است روشن و بزرگ در آن دسته از بیماران که بیمار به اندازه کافی به نیاز به اکسیژن درمانی پس از دگزامتازون در حال حاضر باید تبدیل به استاندارد مراقبت در این بیماران است."

انگلستان خدمات بهداشت ملی در حال حاضر اعطا تصویب به مواد مخدر است. "از امروز درمان استاندارد برای COVID-19 شامل دگزامتازون کمک به نجات جان هزاران نفر در حالی که ما در مقابله با این ویروس وحشتناک," انگلستان وزیر بهداشت مت هنکاک در بیانیه ای گفت.

این نیز قابل توجه چگونه به سرعت محققان این نتایج به دست آمده از برنامه ریزی آزمایشی استخدام و تست به نتیجه گرفتن در فقط چند ماه.

اما وجود دارد برخی از مهم هشدارهای اولیه در مورد این پیدا کردن و چگونه نتایج ارائه شد.

دگزامتازون مطالعه بخشی از مطالعه کارآزمايی بالينی به عنوان شناخته شده بازیابی. در طول محاکمه 2,104 به صورت تصادفی انتخاب شده Covid-19 بیماران دریافت و مواد مخدر بودند در مقایسه با 4,321 تصادفی بيمارانی که درمان متعارف.

به احتمال زیاد مکانیسم است که دگزامتازون مدوله سیستم ایمنی بدن است. برای افراد مبتلا به عوارض شديد از Covid-19 مشکل اغلب نه از ویروس خود را, اما خسارت های ناخواسته از پاسخ ایمنی. سلول های سفید خون می تواند به دیوانگی و شروع به حمله به سلول های سالم باعث آسیب بیشتر است. Covid-19 همچنین شناخته می شود به ماشه خطرناک ایمنی بدن بیماری شناخته شده به عنوان یک سايتوکين طوفان که می تواند منجر به التهاب شديد در سراسر بدن است.

پس Covid-19 یک عفونت تنفسی این اثرات اغلب بسیار شدید در راه های هوایی است. که سپس می تواند منجر به مشکلات تنفسی که نیاز به استفاده از اکسیژن یا پنکه.

در اواخر این مرحله از عفونت چرخی پایین سیستم ایمنی بدن می تواند به متوقف کردن مردم از گرفتن مریض تر و کمک به آنها را بهبود می یابند. اما در مراحل اولیه عفونت و یا در موارد خفیف دگزامتازون به نظر نمی رسد به یک اثر. محققان دریافتند آن هیچ تاثیری در بیمارانی که نمی شد با استفاده از تنفس پشتیبانی می کند.

به دلیل آن محدودیتهای سیستم ایمنی بدن آن را نیز می تواند نتیجه معکوس اگر مقرر در اوایل مرحله یک Covid-19 عفونت ترک یک بیمار آسیب پذیر به ویروس و یا دیگر عوامل بیماری زا. آن را تنها در شدت بيمار است که این مبادلات ممکن است ارزشمند است.

عوارض جانبی وجود دارد بیش از حد. دگزامتازون ممکن است باعث سرگیجه و ضربان قلب نامنظم و مشکلات روانی مانند اضطراب و افکار خودکشی.

پزشکان و دیگر کارشناسان بهداشت عمومی نیز با انتقاد از این راه است که در آن محققان نتایج خود را به اشتراک گذاشته ،

به جای انتشار آنها را در کنار کارشناسی مقاله و یا حتی یک پیش نویس آنها خلاصه نتایج در آزادی مطبوعات. دانشمندان در پشت دادگاه گفت که آنها می خواستند برای گرفتن اطلاعات در مورد نتایج خود را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است اما بدون انتشار داده های خود را, آن را غیر ممکن است برای دیگر دانشمندان به دقت آنها را بررسی کند. ناظران متعجب و متحیر که چرا این تیم تحقیقاتی را شامل نمی شود قوی تر اطلاعات است.

برای مثال پزشکان مانند فاوست می خواهید به دانستن در مورد جمعیت, محاکمه, گروه, چه داروهای این بیماران استفاده می کردند و چگونه این محققان مجموعه آستانه برای بیماری شدید. پزشکان به این اطلاعات نیاز به درک چگونه دگزامتازون را بازی کردن در به بیماران خود را.

"به عنوان یک ناظر این نا امید کننده است چرا که اگر آنها این قطعه از اطلاعات در دسترس [درباره کاهش نرخ مرگ و میر از دگزامتازون] وجود دارد همچنین بسیاری از اطلاعات دیگر آنها می تواند همچنین به اشتراک گذاری" فاوست گفت. "در حال حاضر آن را غیر ممکن می دانم که اگر من تا به حال یک بیمار در مقابل من که آیا بیمار در مقابل من مسابقات معمولی بیمار شرح داده شده توسط این دادگاه است."

در حالی که Covid-19 گسترش است و جهان از جان گذشته است برای پاسخ شتابزده گزارش از نتایج جستجو می تواند گمراه کننده یا خطرناک است. برخی از مقدماتی Covid-19 پژوهش مورد انتقاد قرار گرفته برای ترویج نتایج حاصل شد که بر اساس ناقص روشها مانند یک جفت از سرولوژيک نظرسنجی در کالیفرنیا که این ویروس بسیار شایع تر از هر کسی که گزارش شده بود قبل از. حتی مجلات معتبر مانند لانست و جدید مجله پزشکی انگلستان مجبور به عقب مقالات مربوط به درمان Covid-19.

برخی از مقامات دولتی از جمله رئیس جمهور ایالات متحده ترویج ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای Covid-19 مبتنی بر شل و ول مطالعات اولیه. بعدها تحقیقات نشان داد این دارو در بهترین حالت هم بسیار کوچک و در بدترین حالت می تواند در واقع کشتن بیماران بیشتر است. غذا و دارو لغو آن اورژانس با استفاده از مجوز برای هیدروکسی کلروکین این هفته است.

به همین دلیل بسیار مهم است برای دیدن اعداد واقعی و روش پشت دگزامتازون مطالعه است. "این هم یک معامله بزرگ یا یک ناامیدی بزرگ," فاوست گفت.

تیم تحقیقاتی در پشت بازیابی دادگاه قول داده است به اطلاعات پشت یافته های خود را در دسترس محققان و تنظیم کننده دولت به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن