کویر تئاتر لیگ برتری Keisha D با جایزه یک عمر دستاورد

وینستون Gieseke پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 7:30 PM EDT Jul 28, 2020هر سال این کویر تئاتر لیگ (عدم مصرف

توسط NEWSOULS در 8 مرداد 1399

هر سال این کویر تئاتر لیگ (عدم مصرف قرص آهن) جشن بهترین از بهترین ها در Coachella Valley سالانه صحرا ستاره جوایزتجلیل برجسته محلی اجرا در این دسته به عنوان درام, جوانان, تئاتر, کاباره و رقص باله.

در جولای 13, سازمان خود را ارائه سالانه جایزه یک عمر دستاورد به خواننده و انسانی Keisha D در یک مراسم ویژه برگزار خصوصی اقامت مملو از ماسک و اجتماعی فاصله با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. این جایزه مفتخر بازیگر هدایای بسیاری به جامعه هر دو صوتی و اجتماعی است.

"این واقعا به معنی زیادی برای من" کیشا گفت. "این بزرگ است. اولین عشق من تئاتر است و من واقعا سخت به انجام یک کار خوب در آن است."

اما آن را فقط به قدرتمند خود خواننده است که باید wowed محلی. مایل به کمک به دیگران —او خودش را دریافت بورس تحصیلی است که او را قادر به مطالعه موسیقی در Azusa Pacific University — او تاسیس Keisha D بنیادیک بنیاد از طریق پالم اسپرینگز Unified School District که کمک هزینه تحصیلی به دانش آموزان اقلیت علاقه مند به دنبال آموزش و پرورش در موسیقی و هنرهای نمایشی.

"کیشا D بوده کویر آیکون برای 10 سال" گفت: عدم مصرف قرص آهن رئیس جمهور فرانک برمن "و بوده است نه تنها در کاباره که او را به بهترین و شناخته شده برای, اما برای نقش او را ایفا کرده است و همچنین برای کار خود را با سیاه و سفید و همجنسگرایان جوامع است."

جذب شدن به سمت زن قوی شخصیت Keisha نقش در دره شامل اسید ملکه در "تامی" مادر تعمیدی پری در "سیندرلا" و موتور دهن مابل در "اسپری مو."

"من آمده ام تا به یک راه طولانی" کیشا گفت. "این عالی است در آینده به کویر و پس از پذیرش و خیلی دوست داشتم. من احساس افتخار من احساس می کنم خدا را شکر من احساس سپاسگزار است."

گذشته دریافت کنندگان این جایزه شامل بازیگران, Howard Keel, کی بالارد و پر از کنده درخت کی.

کویر تئاتر لیگ یک سازمان غیر انتفاعی است که جوایز سالانه بورس های تحصیلی برای جوانان محلی به دنبال عملکرد شغلی. برای اطلاعات بیشتر deserttheatreleague.org.

وینستون Gieseke است که انسان دوستی و بخش ویژه سردبیر در صحرا خورشید. او را در رسیدن به winston.gieseke@desertsun.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن