آفتاب صحرا پسران ورزشکار سال: Dominic Escobar سایه تپه بسکتبال

Andrew L. جان پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 3:56 PM EDT Jun 18, 2020قبل از سال اول خود را در لا کوئینتا دب

توسط NEWSOULS در 30 خرداد 1399

قبل از سال اول خود را در لا کوئینتا دبیرستان در سال 2016 Dominic Escobar تا به حال یک هدف را به مدرسه اول بسکتبال تیم ملی به عنوان یک دانشجوی سال اول. او فروتن در مورد به اشتراک گذاری این هدف ،

چهار سال بعد او هنوز هم می تواند به یاد داشته باشید تمام snickering او در پاسخ.

"وجود دارد بسیاری از می خندد" اسکوبار به یاد می آورد.

اما Escobar شوخی نیست و به دنبال او در دبیرستان بسکتبال حرفه ای بود و هیچ شوخی است. او انجام تقریبا همه چیز او را زیر یکی از این بیشتر فرد انجام شده در فصول این منطقه شاهد در پسران بسکتبال.

Escobar که می ایستد 6-پا-4 و وزن 210 پوند انتقال به سایه تپه بالا در سال 2018 قبل از سال سوم خود را, و در زمستان سال گذشته به عنوان یک ارشد شد, نام دو کویر امپراتوری لیگ و بخش 3A CIF بازیکن سال در پیشرو شوالیه به یک 29-4 ضبط و 3A CIF-قهرمانی اس اس. او رهبری تیم خود را در نقاط (21), ریباند (11) کمک می کند (6) دزد (3) و بلوک در هر بازی.

برای standout عملکرد او در صحرا خورشید 2019-20 پسران ورزشکار از سال است.

"هر تیمی که ما در برابر او دو تیمی سه تیمی. منظورم تمام 34 بازی" سایه تپه مربی Ryan Towner گفت. "او رفت و همه چیز را به دست آورده او کردم."

بیشتر: CIF برای تصمیم گیری در ژوئیه 20 در سقوط ورزش دبیرستان برنامه

بیشتر: Ron شیپلی استخدام به رهبری 'عصر جدید' از Indio بالا مدرسه دو و میدانی

Escobar رشد یک لیکرز فن و بت Kobe Bryant. او حتی یک خال کوبی اختصاص داده شده به برایانت. از سن جوان Escobar سعی در نزدیک شدن به بازی با همان ظالم winner-take-all ذهنیت است.

"او متنفر است به از دست دادن" سایه تپه هم تیمی Deonta عجیب و غریب گفت. "او نمی خواهد اجازه دهید ما از دست دادن هر بازی که او می دانست که ما باید برنده شویم."

هم تیمی می گویند واقعا وجود دارد هیچ مقایسه Escobar به هر بازیکن دیگر. او نسبتا بزرگ و می توانید در این پست و در عین حال بیشتر از یک محیط گرا بازیکن. آنها می گویند که البته او می تواند نمره اما او همچنین نخبگان رهگذر و rebounder است و قادر به دفاع از هر پنج موقعیت.

که توضیحات / کنترل می کند در واقع به یاد یکی از هم تیمی از شخص دیگری.

"او مانند LeBron (James) — او می تواند به معنای واقعی کلمه هر چیزی" هم تیمی کول Osgood گفت. "او می تواند به لبه زمانی که او می خواهد به او می رسید 3; او می تواند ضربه pull-up, step back; او می تواند هر چیزی که او می خواهد و پس از آن او می گذرد."

Escobar می گوید او در حال حاضر به تماشای بسیاری از دالاس ماوریکس ستاره لوکا Doncic او معتقد است یک بازی مشابه.

"من نمی سریعترین فرد و اگر شما نگاهی به لوکا و راه او حرکت می کند آن را در سرعت خود را," Escobar گفت. "این ساده ترین حرکت برای رسیدن به سبد و نمره."

دلم مربیان را تماشا Escobar برای چهار سال اما در این فصل آنها واقعا در زمان اطلاع.

"بازی-برنامه ریزی برای او یک کابوس بود" گفت: سابق خاویر دبستان مربی جاستین Sobczyk که در حال حاضر مربیان در پالم دزرت ، "او بیش از حد قوی برای سپاه پاسداران و بیش از حد سریع برای bigs."

رانچو مایراج مربی راب Hanmer گفت که او همیشه فکر می کردم Escobar بود یک بازیکن خوب با احساس برای بازی اما افزود که "در این سال او به یک سطح کاملا متفاوت به دلیل اخلاق کار خود را با برنامه آموزشی است."

هم تیمی ها می گویند که Escobar مشغول به کار به عنوان سخت اگر نه سخت تر از هر کسی در این فصل است و کار خود را با اخلاق بود و عفونی. آن را ایجاد یک فضای رقابتی که منجر به یک مدرسه رکورد تعداد برنده.

حتی در بزرگترین بازی ها در زمانی که سهام در بالاترین هم تیمی ها و مربیان می گویند که آنها می دانستند که Escobar را بهترین اجراهای او.

"اگر شما او را به طرح او برای رفتن به خارج وجود دارد و اجرای آن" Towner گفت.

Escobar گل 25 امتیاز زدم پنج 3s و افزود: 12 ریباند و چهار پاس گل سه دزد و یک جفت از عکس های مسدود شده در شوالیه' پیروزی بزرگ بیش از پالم اسپرینگز در اواخر فصل به ادعای سهم از دل عنوان.

در یکی دیگر از بزرگ بازی Escobar گل 24 امتیاز برداشت 16 تخته و افزود: شش کمک در یک 82-70 پیروزی بیش از چشمه دره در 3A نیمه نهایی.

در این بازی قهرمانی در مقابل قیمت بالا از لس آنجلس Escobar رگ به رگ راست خود مچ پا فقط قبل از حاصل کار دو تیم بود و آن را در ابتدا مشخص نیست اگر او در دسترس خواهد بود برای نیمه دوم.

"وقتی آن اتفاق افتاد" عجیب و غریب به یاد می آورد: "من صادقانه نمی دانم اگر او از رفتن به آمده است."

Towner, اگر چه نمی خواهید به نشستن idly به عنوان کاپیتان خود را نشسته در مهم ترین نیم فصل.

"من به او یک گزینه" Towner گفت. "این بود که" آیا شما بیرون رفتن خود را در آخرین بازی بر روی نیمکت از آنجا که شما در یک کمی از درد ؟ و یا شما آن را خورد و بیرون رفتن به عنوان یک قهرمان؟' او تصمیم به بیرون رفتن به عنوان یک قهرمان.'

"هنگامی که او ضربه اول خود را, بلوز, من می دانستم که او خوب بود."

عجیب و غریب اضافه شده: "به دیدن او دوباره راه است که او فقط دیوانه. او فقط تحت فشار قرار دادند از طریق آسیب و آن را یک تجربه شگفت انگیز را تماشا کنید."

اسکوبار را در کالج در Cal State لس آنجلس یک بخش دوم برنامه. او را همان دو موقعیت نگهبان به عنوان برایانت و Doncic.

برای فارغ التحصیلی دبیرستان در ژوئن 9, Escobar پدر بزرگ و عمو تا به حال یک ایده است. آنها می خواستند برای پیدا کردن یک پادشاه تاج و تخت از نوعی برای Escobar به نشستن در پشت خانواده وانت در طول رانندگی-در آغاز ،

پس از جستجوی آنها در بر داشت یک زن سفید صندلی برای فروش جایی در صحرا و تزئین آن با بالن. کسانی که در حضور و غیاب می تواند آن را از دست ندهید.

"پس از آن بود سرد" Escobar گفت. "من احساس مانند یک پادشاه است."

صندلی نمادین بود. Escobar شروع مدرسه خود را بالا حرفه ای با کسانی که می خندد در لا کوئینتا ،

او در پایان دادن به آن به عنوان سایه تپه های سلطنتی است.

"خانواده من می خواستم به آن را ویژه و بسیار به یاد ماندنی" Escobar گفت. "آنها می خواستند مردم را به مانند" لعنت به این که چگونه Dominic رفت.'"

اندرو جان را پوشش می دهد, ورزشی برای خورشید صحرا و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. پیدا کردن او را در توییتر: @Andrew_L_John. ایمیل او را در andrew.john@desertsun.com.

بالا پسران ورزشکاران 2019-20

این صحرا خورشید برترین ورزشکاران مرد برای هر ورزش در طول آخرین سال تحصیلی:

فوتبال (جرم): Simon Gaete, نخل کویر

فوتبال (دفاع): Casey Libretti پالم اسپرینگز

صلیب کشور: Raen ریس, La Quinta

واترپلو: Dylan Whitley, نخل کویر

بسکتبال: Dominic Escobar سایه تپه

کشتی: Beau Mantanona, نخل کویر

فوتبال: Erick سرانو, بیابان,, سراب,tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب