شنهای صحرا یکپارچه مدارس برای بازگشایی در ماه اوت با آموزش آنلاین

آماندا Ulrich پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 11:00 AM EDT Jul 10, 2020شنهای صحرا Unified School District تع

توسط NEWSOULS در 20 تیر 1399

شنهای صحرا Unified School District تعیین شده در جلسه هیئت مدیره روز شنبه که آن را بازگشایی کامل آموزش از راه دور بعدی ماه قبل به طور بالقوه انتقال به یک "هیبرید" آموزش مدل بعدها در سال تحصیلی.

در چهار-به-یک رای هیئت مدیره توافق برای شروع مدرسه در Aug. 19 با آموزش آنلاین (که شامل تسهیلات خاص مانند یک گزینه به صورت گروه های کوچک در شخص پشتیبانی) و سپس حرکت به آموزش از راه دور و مدل هیبرید "در یا در اطراف" روز کارگر — بسته به هر آینده توصیه و یا دستورالعمل از دولت است. این مدل ترکیبی شامل ترکیبی از در دانشگاه و آموزش آنلاین.

هدف نهایی این منطقه گفت: به تدریج انتقال به آموزش سنتی هنگامی که امن تلقی by the California Department of Public Health.

این تصمیم به دنبال چندین ساعت از نظرات از پدر و مادر نگران معلمان و کارکنان همه با عقاید مختلف در چه منطقه باید بازگشایی مدارس. هیئت مدیره دریافت 121 ایمیل در مورد این موضوع این گفت و اعضای خواندن بسیاری از آنها با صدای بلند در طول جلسه.

دکتر کلی ممکن است-Vollmar دستیار سرپرست خدمات آموزشی در DSUSD رهبری ارائه در انواع آموزش مدل های هیئت مدیره توصیه کرده بود.

"این فوق العاده دشوار است و ما باید فوق العاده تصمیم گیری های دشوار که نیاز به ساخته شده," او گفت:.

بیشتر: پالم اسپرینگز متحد برای شروع سال تحصیلی با آموزش آنلاین در میان ویروس همه گیر

این منطقه میزبان سه هفته از تعامل با اعضای عمومی و همچنین ایجاد ذینفعان نیروهای وظیفه در این موضوع ممکن است-Vollmar گفت. در یک خاص منطقه بررسی های انجام شده در اوایل این تابستان 998 شرکت کنندگان در خواست آموزش از راه دور برای 2020-21 سال تحصیلی و 1,157 می خواستم ترکیبی از راه دور و حضوری یادگیری است.

اما اگر دانش آموزان در بازگشت به کلاس های درس پاره وقت بعد از این سال مدارس خواهد شد نگاه بسیار متفاوت است. در میان بسیاری از ایمنی و سلامت اقدامات منطقه مشخص شده در دوشنبه, دانش آموزان و کارکنان خواهد بود و به خواسته خود-نمایش به صورت علائم در خانه روزانه; دانش آموزان خود را در دماهای بررسی می شود قبل از ورود به دانشگاه با خودکار حرارتی متوسط صفحه نمایش; و دانش آموزان را به پوشیدن پوشش صورت در بسیاری از مدرسه تنظیمات.

کلاس درس فضاهای نیز می شود بخواهند صفحاتی دوباره مرتب و میز خواهد بود با فاصله از هم جدا والدین و بازدید کنندگان را محدود کرده اند دسترسی به مدرسه و دانشگاه و فیزیکی 'عطسه گارد' موانع در حال حاضر نصب شده در مقابل دفتر مناطق.

در ضمن کالیفرنیا انجمن معلمان هشدار داد دولت نمایندگان مجلس در بیانیه ای روز شنبه که مدارس باید بازگشایی "تا زمانی که آن را امن است."

"با ادامه افزایش COVID-19 عفونت های ما باید مهمترین اقدام پیشگیرانه در مواجهه با عدم اطمینان برای محافظت از دانش آموزان مربیان و جوامع ما" گفت: فرهنگ و هنر رئیس جمهور E. توبی بوید. "ما مشتاق به بازگشت با دانش آموزان ما اما واقعیت علم حقایق و ایمنی را نمی توان نادیده گرفت."

پالم اسپرینگز Unified School District روز سه شنبه نیز حرکت رو به جلو با برنامه های شروع سال تحصیلی با آموزش آنلاین.

به اتفاق آرا تصمیم به شروع آموزش از راه دور و بعد از انتقال به یک حالت ترکیبی آمد بیش از چهار ساعت به یک جلسه هیئت مدیره با ده ها تن از نظرات عمومی.

پس روز سه شنبه بحث است که منطقه را هدف این است که برای شروع تدریجی در مدل هیبرید بعد از سپتامبر. 8 اگر بهداشت عمومی شرایط اجازه می دهد.

"ما نمی خواهد حرکت کند به دانش آموزان در محوطه دانشگاه اگر ما نمی تواند آن را انجام دهد با خیال راحت گفت:" مایک Swize, PSUSD دستیار سرپرست خدمات آموزشی است.

آماندا اولریش پوشش بومی آمریکایی مسائل در جنوب کالیفرنیا برای خورشید صحرا. او همچنین یک گزارش برای امریکا اعضای سپاه. او را می توان در رسید amanda.ulrich@desertsun.com.

شین Newell کمک به این گزارش. شین را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید shane.newell@desertsun.com, 760-778-4649 و یا در توییتر @journoshane.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن