شنهای صحرا مجموعه درجه بندی قوانین و خرما به صورت مجازی فارغ التحصیلی تابستان مدرسه

Amaray D. Alvarez پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 7:32 PM EDT مه 6 2020در میان ادامه COVID-19 محدودیت شنهای

توسط NEWSOULS در 18 اردیبهشت 1399

در میان ادامه COVID-19 محدودیت شنهای صحرا Unified School District اعضای هیئت مدیره ملاقات عصر روز سه شنبه و اعلام کرد قصد دارد به صورت مجازی در مراسم فارغ التحصیلی دستورالعمل ها برای درجه بندی در طول آموزش از راه دور و چه در مدرسه تابستانی برگزار می شود آنلاین. پس از لغو تمام دبیرستان فارغ التحصیلی منطقه نقل مکان کرد به سمت میزبانی مجازی فارغ التحصیلی برای همه هفت نفر از آن مدارس. منطقه خواهد شد همکاری با راهپیمایی به سفارش یک شرکت است که به طور سنتی میزبان کالج commencements و رسیده به مدارس در سراسر کشور برای کمک به دبیرستان فارغ التحصیلی این سال است. تاریخ و زمان به صورت مجازی مراسم تعیین شده است:

  • Amistad دبیرستان, ژوئن 1
  • افق و قله دبيرستان ژوئن 4
  • سایه تپه دبیرستان, ژوئن 9
  • Indio دبیرستان, ژوئن 10
  • نخل کویر دبیرستان, ژوئن 11
  • La Quinta دبیرستان, ژوئن 12

تمام مراسم خواهد بود در 7:30 p. m. به جز افق خواهد بود که در 6 p. m.

فارغ التحصیل از سالمندان داده خواهد شد و یک منگوله کلاه و لباس شب در منطقه به عنوان یک یادگاری. دیگر دره شهرستانها نیز تجلیل کلاس 2020 با قرار دادن تابلوهای تبلیغاتی و آگهی ها در اطراف شهر.

پس از خاموش کردن این منطقه کار کرده است برای انتقال آموزش به آموزش از راه دور. معلمان داده شده است چند جلسه آموزش بیش از ماه گذشته در مورد نحوه استفاده از ابزار دیجیتال برای در خانه درس. این درس هستند انجام می شود و از طریق چهره به چهره و آموزش بیش از ویدئو کنفرانس تلفنی و کار مدرسه اجرا آنلاین.

با چالش های است که آموزش از راه دور را به ارمغان آورده است این منطقه توزیع شده است, لپ تاپ و Wi-Fi را به دانش آموزان که آیا دسترسی به رایانه های شخصی و یا صفحه اصلی خدمات اینترنت قبل از همه گیر.

دستیار سرپرست خدمات پشتیبانی دانشجویی لورا فیشر گفت که در مارس 13, آخرین روز مدارس باز شد حدود 29,000 Chromebooks بودند که به سیستم وارد شده, بر روی, روزانه توسط کارکنان و دانش آموزان. به عنوان از آوریل 29 مورد 19,000 Chromebooks بودند که به سیستم وارد شده, بر روی , روزانه, نشان دادن حدود 65 درصد از کارکنان و دانش آموزان در حال ادامه کار از خانه.

دانش آموزان را جریمه نمی شود برای عملکرد ضعیف در طول آموزش از راه دور. مدیران گفت: نمرات نهایی برای 2019-20 سال تحصیلی خواهد بود بر اساس کار تکمیل شده قبل از COVID-19 بیماری همه گیر. تمام کاری که به اتمام است در طول آموزش از راه دور استفاده می شود به بهبود بر موجود نمرات.

دانش آموزان ابتدایی قادر خواهد بود برای ایجاد کردن نمرات خود را که تکمیل شد در سه ماهه دوم سال تحصیلی, در حالی که دانش خواهد ساخت از نمرات تکمیل شده خود را در سه ماهه سوم.

دانش آموزانی که تا به حال هر D یا F نمرات قبل از همه گیر شده اند تماس گرفته خواهد شد و قادر به حضور در مدرسه تابستانی تقریبا.

شنهای صحرا را دو مجازی مدرسه تابستانی جلسات این سال است. اولین جلسه شروع خواهد شد در تاریخ 9 ژوئن و در ادامه تا 25 ژوئن. جلسه دوم خواهد بود از 29 ژوئن تا ژوئیه 16. برای حضور در مدرسه تابستانی خواهد بود بر اساس کار به پایان رسید. ایالت کالیفرنیا تست آزمون (CAAPP) نیز لغو شده است برای 2019-2020 سال تحصیلی.

شنهای صحرا است که در ادامه به برنامه ریزی برای سال آینده مدرسه در پاییز. همانطور که در حال حاضر هیئت آموزش و پرورش است و مطمئن نیستید که چگونه آموزش تکمیل خواهد شد. منطقه است و احتمالا برنامه ریزی برای انجام دوره های ترکیبی که در آن دانش آموزان با حضور در کلاس های حضوری از چند روز از این هفته و کامل استراحت خود را آموزش آنلاین. این COVID-19 pandemic محدودیت در ادامه به تکامل و منطقه گفت: از آن خواهد شد پس دستور دولت است.

Amaray آلوارز در یک کارآموز در خورشید صحرا. شما ممکن است به او در amaray.alvarez@desertsun.comtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن