دزرت هات اسپرینگز مرد قبلا متعهد به یک بیمارستان روانی قبل از اتهام حمله به 7 سال

کالین اتگی پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 8:34 PM EDT Jul 31, 2020قبل از مقامات سوال که آیا دانیل توس Pouls

توسط NEWSOULS در 11 مرداد 1399

قبل از مقامات سوال که آیا دانیل توس Poulsen جونیور ذهنی قادر به ایستاده دادگاه برای اقدام به قتل و فرزند ظلم و ستم در ارتباط با خشونت "حمله" در اوایل این ماه در 7 سال دزرت هات اسپرینگز پسر دادگاه سوابق نشان می دهد که او در حال حاضر یک مستند تاریخچه صلاحیت مسائل.

32-در سال دزرت هات اسپرینگز مرد بازداشت شده است به صورت یک لیست خشکشویی اتهام جرائم از جمله باتری و مقاومت در برابر بازداشت و ارتکاب اعمال هرزه در ملاء عام — قدمت بیش از یک دهه با توجه به کنار رودخانه شهرستان سوابق دادگاه که به طور پیوسته در تشدید پرخاشگری و شدت. در عین حال به دلیل وضعیت روانی — که منجر به تکرار نانامی به بازی در یک دولت-اجرای بیمارستان روانی — Poulsen شده است هرگز به جرم یک جرم جدی است.

او اخیرا منتشر شد از یک مرکز روانپزشکی حدود یک سال قبل به اتهام حمله بر جولای 18 که در سمت چپ گاوین Ludwick ناخودآگاه در خارج از پسر خانه در Vista Del Valle.

Desert Hot Springs police معاون استیون شاو گفت: Poulsen انتخاب گاوین به طور تصادفی با این حال محققان بر این باورند که او "به عمد" به معنای درد نکنه پسر. پس از حمله پلیس گفت: Poulsen فرار کرد و در نهایت بازگشت به Vista Del Valle, که در آن Poulsen همچنین اقامت — دو درب جنوب Ludwick خانواده است.

پلیس او را دستگیر کردند اوایل جولای 19 ظن آزار گاوین شده بود که راه رفتن به خانه از خانه همسایه به گفته مقامات.

به اتهام اقدام به قتل و کودک و ستم Poulsen است که برگزار می شود در Larry D. Smith Correctional Facility در بانینگ در ازای 1 میلیون دلار است.

او تفهیم اتهام بود که در اصل برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 23, کنار گذاشته شد و پس از یک قاضی دستور داد او را به انجام یک psych آزمون برای تعیین صلاحیت.

"گاوین هرگز باید از طریق این" مادرش وندی Ludwick, 57, گفت:, و اضافه کرد که او تنها به تازگی آموخته است که Poulsen زندگی می کردند در خیابان.

"من فقط می خواهم (Poulsen) به دور قرار داده می شود به طوری که او نمی تواند خارج شدن و آسیب دیگر کودک بی گناه به دلیل این افتضاح است," او گفت:.

یک پیچ در پیچ تاریخ

از سال 2007 Poulsen بازداشت شده است و اتهام در 15 نوبت جداگانه در شهرستان ریورساید در یک آرایه گسترده ای از اتهامات از جمله سرقت باتری مقاوم در برابر بازداشت زشت قرار گرفتن در معرض ارتکاب اعمال هرزه و مزاحم و/یا تعرض به یک کودک زیر 18 سال.

Poulsen داشت ذهنی بی کفایت به محاکمه حداقل 11 بار در طول سال پرونده های دادگاه نشان می دهد.

موارد که در آن او نیست محاکمه شامل اتهامات از سال 2010 که او اذیت و/یا تعرض به یک کودک زیر 18 سال و اتهامات از سال 2016 مورد اتهام قرار گرفتن در معرض زشت.

چرا که تمام موارد جنحه Poulsen می تواند صرف حداکثر یک سال در یک روانی تسهیلات در هر مورد با توجه به جان هال سخنگوی Riverside County دفتر دادستان منطقه.

Poulsen, که همچنین شناسایی در پرونده های دادگاه به عنوان توس دانیل Poulsen جونیور, Daniel Paulsen, Daniel Paulson, Daniel Poulsen و دنی Paulsen, هیچ مستند در محکومیت جنایت در شهرستان ریورساید اگر چه حداقل چهار تا از موارد خود را آغاز و با تشکیل پرونده از اتهام جنایت قبل از اینکه کاهش می یابد به جنحه یا توسط دادگاه و یا به عنوان بخشی از درخواست چانه زنی فرایند هال گفت.

Poulsen سابقه دستگیری در دزرت هات اسپرینگز تاریخ به حداقل مارس سال 2008 زمانی که او مظنون به سرقت و جرائم مانند سرقت و دزدی از مغازه.

در سال 2010 او به اتهام در حداقل چهار مورد اما در مارس 2011 پس از اعلام کفایت او متعهد شد به پاتون بیمارستان دولتی یک دولت اجرا روانی قانونی تسهیلات در سن برناردینو کانتی .

او منتشر شد مدتی قبل از ماه ژوئن 22, 2013, زمانی که او دوباره دستگیر شد.

سوابق نشان می دهد Poulsen بود دوباره بی کفایت اعلام شده در Jan. 3, 2014 و دستور بازگشت به پاتون دو ماه بعد به صورت نامشخص مقدار از زمان.

او ادامه داد: بی کفایتی رهبری به اتهامات اخراج اطراف ژوئن 2015 در این حوادث:

  • سپتامبر. 23, 2010: متهم با ارائه یک نام جعلی و هل دادن یک افسر پلیس
  • Oct. 1, 2010: متهم که تحت تاثیر مواد مخدر
  • Oct. 18, 2010: متهم در ماشین لباسشویی
  • Dec. 2, 2010: متهم نامناسب گرفتن یک دختر او گذشت در یک خیابان
  • ژوئن 22, 2013: متهم به سرقت آبجو از 7-Eleven در خیابان هشتم در دزرت هات اسپرینگز.

در سال 2016 شد متهم تعدادی از جرائم است که نقش خود را در سال 2017 تعهد به پاتون. آنها شامل:

  • مارس 29, 2016: متهم در طول فلور خیابان در دزرت هات اسپرینگز
  • جولای 5, 2016: متهم یک مشت AM/PM ایستگاه گاز کارمند پس از شکایت یک پمپ در زمان پول خود را.
  • Nov. 16, 2016: متهم مانع بازداشت و در روز نخل رانندگی در کویر چشمه های آب گرم.

در مارس 2019, Poulsen که وکیل مدافع خواسته یک قاضی به اخراج 2016 اتهامات و آزادی او از پاتون. او چنین استدلال میکرد که تحت قانون دولت یک فرد نمی تواند متعهد برای دو سال اگر به نظر می رسد ظرفیت ذهنی خود را نمی توان ترمیم برای دادگاه.

یک سال قبل از آن نمایندگان مجلس با کاهش زمان برگزاری از کسی که اعلام شده است بی کفایت را از سه سال است. این تایید توسط آکادمی آمریکایی روانپزشکی و قانون و حقوق معلولین کالیفرنیا.

تحت قانون Poulsen باید منتشر شده از پاتون در ژانویه 2019. اما یکی از موارد بزه واصل شد پس از او متعهد شد که تحت فشار قرار دادند او تاریخ انتشار آوریل 2019 در دفاع از حرکت خود ادامه داد.

این شهرستان ریورساید دفتر دادستان منطقه مخالف دفاع درخواست و در آن نوشته شده است پاسخ استدلال "همیشه این احتمال وجود دارد که او می تواند دست آوردن مجدد صلاحیت و رسیدگی می تواند دوباره."

دادستان استدلال متمرکز بر جرم سرقت در یک دزرت هات اسپرینگز کلیسا در Nov. 21, 2016. کلیسا مقامات تمیز کردن از یک شب قبل را سرقت می کند که آنها را دیدم Poulsen گفته ترک ساختمان با کامپیوتر است. او چندین بلوک از کلیسا.

سالن گفت: آخرین جلسه در این مورد خاص صورت گرفت 11 ژوئن 2019 قبل از قضاوت برک Strunsky که رد جنایت.

اسناد دادگاه نشان می دهد جنحه نیز اخراج شدند.

Riverside County Superior Court سخنگوی Marita فورد گفت: نیز وجود دارد که هیچ سابقه ای است که Poulsen تا کنون تحت conservatorship رسیدگی به آن را قرار داده و او را تحت مراقبت شخص ثالث مانند نسبت.

ساموئل مایل در لس آنجلس بر اساس روانپزشک و روان درمانگر گفت که او تا به حال نه شنیده ام بسیاری از موارد شبیه به Poulson را پیچیده و دشوار تاریخ است.

"در شرایط بازگرداندن صلاحیت تقریبا هر کس می شود برای بازسازی صلاحیت به طوری که آنها می توانند به دادگاه یا درخواست. و من فکر می کنم تقریبا همه کمک برای یک دوره از زمان," او گفت:. "پیگیری از طریق است که در آن یک مشکل وجود دارد و مقدار زیادی بستگی به انگیزه فرد است."

Emin Gharibian بنیانگذار و مدیر Verdugo روانی همکاران در لا Cresenta توافق با مایل است.

او گفت: اکثر متهمان در حال بازسازی به صلاحیت است.

"این در کمیاب طرف (که کسی نمی تواند ترمیم شود). قریب به اتفاق عمده ای از مردم صالح و حرکت بر روی صورت خود," او گفت:.

دولت اقدامات را به مردم معرفی به جامعه اگر اتهامات تبرئه و آنها مجاز به ترک جامعه پزشکی. اما گاهی اوقات افراد صورت موانع مانند کمبود بودجه حمایت از عزیزان و یا عدم تمایل به قبول کمک کند. ممکن است برخی از ارتکاب جرایم و یا در نهایت بی خانمان و قادر به دست آوردن کمک آنها نیاز دارند.

"این یک نگرانی بزرگ در میان جامعه بهداشت" Gharibian گفت. "این آسان نیست زمانی که شما لازم نیست که هر گونه پول و شما لازم نیست که منابع است. این همه در شما."

خورشید صحرا صحبت با یکی از بستگان از Poulsen را در روز چهارشنبه. او با اشاره سوالات در مورد او به مادرش که در پاسخ به یک درخواست برای مصاحبه.

California Department of State بيمارستان سخنگوی رالف Montano کاهش یافته است به نظر Poulsen وضعیت در پاتون از حریم خصوصی بیمار, قوانین جلوگیری از او را از تایید هنگامی که و اگر کسی بستری شده و یا منتشر شده از یک بیمارستان است.

"این امر حتی به اولین بیمارستان دولتی بیمار که پذیرفته شد و حدود 130 سال پیش در" Montano گفت.

شاو نیز کاهش یافته است به نظر Poulsen تاریخ.

او گفت: دزرت هات اسپرینگز افسران پلیس تا به حال مواجه می شوند Poulsen در ماه های منتهی به آخرین دستگیری و افزود: "من آگاه هستم از هر افسران که به طور خاص به یاد داشته باشید او را از قبل از حوادث است."

'هر کس در اینجا در تلاش است تا شما را بهتر'

Ludwick توصیف 7 ساله پسر گوین به عنوان "بسیار کنجکاو است." او گفت که او دوست دارد با استفاده از پیچ گوشتی را از هم جدا الکترونیک مانند رادیو و بلندگو. او عاشق کلاسیک موسیقی راک و یادگیری به بازی (درامز).

او در اجلاس Onaga مدرسه ابتدایی در یوکا ولی جایی که مادر او مهد کودک می آموزد. او راه اندازی شد برای ورود به کلاس دوم این سال است.

دزرت هات اسپرینگز پلیس می گویند گاوین شد حمله حدود 6 p. m. 18 جولای به عنوان او راه می رفت از همسایه خانه درباره چهار خانه دور از خانه خود را.

او قرار بود کاهش یافته است پس از شنا در خانه, اما رفت و برگشت به محل اقامت خود را توسط خود را به دلایل نامعلوم مادرش گفت:.

محققان می گویند گاوین شد و ناخودآگاه به سمت چپ در وسط خیابان در جلوی خانه خود را. Ludwick گفت که او تا به حال آمار در سمت راست سر خود را با یک سنگ.

"آن را مانند یک سافتبال-اندازه مقعر ضربه بر روی سر خود را و استخوان شد همه به طور کامل تکه تکه" او گفت:. "گاوین انجام نمی دهد هر چیزی اشتباه است. او فقط راه رفتن در نزدیکی محدود به خانه می آیند."

امدادگران با عجله گاوین به Desert Regional Medical Center در پالم اسپرینگز قبل از او منتقل شد به دانشگاه Loma لیندا بیمارستان کودکان در لوما لیندا جایی که او و مادرش را پس باقی مانده است.

وجود دارد "فقط سر خود را بیش مغز" و یک ورق تیتانیوم نیاز به نصب شود در چند ماه آینده Ludwick گفت.

در طول چند روز اول در بیمارستان گاوین را از خواب بیدار درد و سردرگمی Ludwick گفت.

او تا به حال شده است قادر به حرکت به سمت چپ بدن خود مادر خود گفت: این آخر هفته گذشته او موفق به استفاده از دست چپ خود را فشار به دست او است.

Ludwick اضافه شده است که وجود داشته است از دیگر موفقیت های روز پس از گاوین برای اولین بار در بیمارستان بستری است. اگر پسر او نبوده است قادر به راه رفتن است و هنوز هم یادگیری چگونه به نشستن او گفت: او شروع به خوردن هویج و خواب است ،

"او گفت:" من شما را دوست دارم مامان.' او گفت: "من می خواهم بستنی.' او گفت: "Take me home,'" Ludwick گفت. "او هنوز هم اشتباه است. او به من گفت که او می خواهد به خانه بروم. من به او بگویید که " هر کس در اینجا در تلاش است تا شما بهتر است.'"

در حال حاضر عزیزان فقط گفتن گاوین او دچار "یک owie."

Ludwick گفت که او هرگز دروغ به کودکان و بگویید گاوین چه اتفاقی افتاده است هنگامی که او قادر به درک این اطلاعات هر چند که ممکن است اتفاق می افتد برای هفته ها.

او مصمم به ماندن توسط گاوین طرف در حالی که او در بیمارستان بستری و قصد ندارد در بازگشت به کار برای آینده است.

کلاس در مدرسه رزومه Aug. 24 اما Ludwick گفت: او نشده اطلاع کارکنان او نمی خواهد کار نه به او فکر بسیار فراتر از آن را بازیابی.

"این سخت است برای قرار دادن به کلمات" Ludwick گفت. "من فقط به انجام بهترین من می توانم روز به روز و من قصد دارم به سعی کنید به اینجا برای گاوین. من واقعا فکر کردن در مورد دراز مدت. من فقط فکر کردن در مورد در حال حاضر چون من نمی تونم از فکر می کنم طولانی مدت است."

یک GoFundMe.com جمع آوری کمک در راه اندازی شد گاوین نام برای پوشش خود صورتحساب های پزشکی سند خود را بازیابی و جمع آوری پول برای هر چیز به خانواده نیاز دارد.

گاوین قرار بود نقل مکان کرد به بچه ها کاملا توانبخشی بیمارستان در لوما لیندا در این هفته Ludwick گفت و انتظار می رود که باقی می ماند وجود دارد برای دو یا سه ماه.

او قصد دارد برای ارتقاء خانه خود را به سیستم امنیتی به گسترش پوشش تصویری فراتر از خود ایوان جلو.

Ludwick گفت: او هرگز دیده می شود Poulsen اما او 17 سال دختر قدیمی, Kaylee متوجه او در محله مورد دو روز قبل از گاوین صدمه دیده بود.

یک سطل زباله وانت صورت گرفت که روز و Poulsen خانواده به Kaylee اجازه به نگاه را از طریق زباله های خود را برای هر چیزی آنها پرتاب دور. او گفت: Poulsen پا خارج برای یک لحظه به او نگاه کرد از طریق castoffs در محدود کردن و او دست تکان داد در او, اما او تنها glared ،

"او گفت که او نگاه معنی" Ludwick گفت.

شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید colin.atagi@desertsun.com و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن