اطلاعات حفظ حریم خصوصی از دیگر اقدامات واجد شرایط برای کالیفرنیا رای

کاتلین Ronayne آسوشیتد پرسمنتشر شده 11:14 AM EDT Jun 26, 2020ساکرامنتو, کالیفرنیا. (AP) — کالیفرنیا رای دهندگا

توسط NEWSOULS در 6 تیر 1399

ساکرامنتو, کالیفرنیا. (AP) — کالیفرنیا رای دهندگان وزن در ماه نوامبر در مورد اینکه آیا به گسترش نقطه عطفی حریم خصوصی اطلاعات, قانون, تغییر, قدیمی دهه قانون است که محدوده ملک مالیات بر کسب و کار و معاف سوار-تگرگ غول Uber و Lyft از دولت جدید قانون کار.

آنها در میان 11 اقدامات دولت الکس پدیللا گواهی شده در روز پنج شنبه برای نوامبر. 3 رای گیری. دیگر شامل دو اصلاحات قانون اساسی مصوب قوه مقننه است که سرنگونی دولت ممنوعیت اقدام مثبت و بازگرداندن حق رأی از مردم با محکومیت جنایت که در آزادی مشروط. یک همه پرسی خواهد خواست رای دهندگان به تصمیم می گیرید که آیا دولت باید از بین بردن پول نقد وثیقه.

رای گیری اقدامات اغلب در میان گران قیمت ترین و با مشخصات بالا مسائل قبل از کالیفرنیا رای دهندگان هر سال انتخابات و ده ها میلیون دلار به احتمال زیاد صرف شده در هر یک از عمده طرح های. بارگذاری, بلند کردن اجسام و DoorDash را متعهد به صرف 90 میلیون دلار خود را در اندازه گیری به آنها را معاف از دولت قانون کار را که به آنها نیاز به درمان کارگران خود را به عنوان کارکنان حق بیشتر دستمزد حمایت و مزایای.

بیشتر: کالیفرنیا اعلام وضعیت اضطراری برای کمک به تعادل بودجه دولت

بیشتر: Newsom با استفاده از کمک های مالی تهدید بیش از اقدامات ویروس

جدید ترین اندازه گیری برای تبدیل شدن به واجد شرایط در روز چهارشنبه را به مصرف کنندگان قدرت بیشتری بر سر اینکه چگونه شرکت ها با استفاده از داده های خود را. این فرمت از یک نقطه عطفی حریم قانون تصویب شده در سال 2018 است. این امر اجازه می دهد تا مصرف کنندگان برای جلوگیری از کسب و کار از به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی خود را; محدود کردن کسب و کار با استفاده از منطقه جغرافیایی و نژاد و بهداشت و یا سایر اطلاعات و ایجاد یک آژانس دولتی برای اعمال و اجرای قانون است. آژانس استخدام 40 کارکنان در برآورد هزینه 10 میلیون دلار در هر سال است.

آن را می سازد در کالیفرنیا مصرف کننده حریم خصوصی عمل می کنند که اثر در زمان Jan. 1. نمایندگان مجلس با تصویب آن در سال 2018 تحت فشار از Alastair Mactaggart ثروتمند کالیفرنیا توسعه دهنده که صرف میلیون ها پول خود را به واجد شرایط حتی گسترده تر اندازه گیری برای انتخابات. او انصراف خود را اندازه گیری زمانی که این قانون به تصویب رسید تحت سازش با قانونگذاران.

تحت قانون موجود مصرف کنندگان می توانند درخواست شرکت ها از جمله غول اینترنت گوگل و Facebook به آنها بگویید چه اطلاعات شخصی آنها جمع آوری شده اند و چه اشخاص ثالث شرکت های مشترک آن با. مصرف کنندگان می توانند درخواست شرکت ها برای از بین بردن آن و یا جلوگیری از فروش آن است. شرکت ها نمی توانند داده ها را از کودکان زیر 16 بدون رضایت.

Mactaggart جدید ابتکار عمل را سه برابر جریمه برای شرکت هایی که نقض قوانین برای کودکان زیر 16.

"کالیفرنیا به رهبری این کشور در تامین امنیت اساسی حریم خصوصی حقوق" Mactaggart در بیانیه ای گفت. "در این دوران بی سابقه ای از عدم قطعیت ما نیاز به اطمینان حاصل شود که قوانین همگام با همیشه در حال تغییر راه شرکت ها و اشخاص دیگر با استفاده از داده های ما."

دیلن هافمن مدیر کالیفرنیا امور حکومتی برای انجمن اینترنت گفت: این سازمان شرکت های عضو که عبارتند از آمازون, Facebook و گوگل در حال متمرکز مطابق با قانون موجود است و تغییرات بیشتر باید توسط قانونگذاران و نه در انتخابات.

"صنعت اینترنت معتقد است که قوه مقننه است که مناسب محل به دامپزشک چنین پیچیده و ویژگی های منطقه از قانون و سیاست او گفت:" در ایمیل و بیانیه.

تلاش برای سرنگونی دولت را مبنی بر اقدام مثبت سیاست بازگرداندن حق رای parolees با محکومیت جنایت و پول نقد در پایان به قید وثیقه به احتمال زیاد به تولید قابل توجه به عنوان ملت چنگ زدن با نژادپرستی نظاممند و خواستار اصلاحات در سیستم عدالت کیفری.

رای دهندگان در سال 1996 ممنوع دولت ها و کالج ها و دانشگاه ها از نظر نژاد در استخدام و پذیرش تصمیمات. کالیفرنیا نمایندگان مجلس با تصویب یک قانون بین بردن وثیقه نقدی در سال 2018 اما مخالفان آن مسدود شده از مصرف اثر توسط مقدماتی همه پرسی برای انتخابات.

اقدامات دیگر در انتخابات این سقوط خواهد:

  • کوتاه شدن لیست که افراد متهم به جنایات می تواند به زودتر آزادی مشروط و reclassify برخی از جرایم سرقت به عنوان جنایات به جای جنحه
  • اجازه می دهد تا دولت های محلی برای ایجاد و اجاره کنترل بر برخی خواص
  • آن را آسان تر برای مسن و معلول ساکنان خود را برای انتقال ملک نرخ مالیات به خواص مختلف
  • اجازه 5.5 میلیارد دلار در اوراق قرضه دولتی به صندوق تحقیقات سلول های بنیادی با 1.5 میلیارد دلار اختصاص داده شده به تحقیقات بر روی بیماری آلزایمر پارکینسون و سکته مغزی و صرع و بیماری های مشابه
  • تنظیم کلیه دیالیز درمانگاه


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن