جمعیت خط به میسوری راس فروشگاه به دلیل... چرا ؟

مانند ما ندارد و همه چیز به اندازه کافی شرمسار ما در میسوری در اینجا جمعیت عظیمی از مردم بسته بندی شده شانه به

توسط NEWSOULS در 31 اردیبهشت 1399

مانند ما ندارد و همه چیز به اندازه کافی شرمسار ما در میسوری در اینجا جمعیت عظیمی از مردم بسته بندی شده شانه به شانه در طول یک بیماری همه گیر در حالی که پوشش تا به یک freakin' Ross Dress For Less فروشگاه تخفیف در روز بازگشایی.

جاپلین اخبار اولین فیلمی به Facebook بعد از ظهر چهارشنبه از آنچه باید کل جمعیت جنوب غربی میسوری تلاش خودرا برای امتحان اماده به یک محل است که دارای تخصص در مادر بزرگ کفش و resealed کیسه های Lindor قارچ.

اگر آن را واقعا بقا بار این حس را به دلیل 9o درصد از پوشاک به فروش می رسد در راس است که به شدت قابل اشتعال است و همه ما در حال رفتن به نیاز به کيندلينگ را گرم نگه دارید هنگامی که خورشید واریز شده در ایالات متحده است. به عنوان آن می ایستد, هر چند هر کس در حال انتظار در خط به نظر می رسد پوشیدن ignitable لباس در حال حاضر پس از آن سخت است برای دیدن چگونه این وضعیت می تواند این وخیم.

چه بسیاری از مردم در بسته بندی خط پوشیده نیست, اگر چه, ماسک پوشش چهره خود را که احمقانه است به دو دلیل:

  1. وجود یک بیماری همه گیر مرگبار مواج از طریق کشور است.
  2. آنها احتمالا باید شرمنده از خود.

همه آنها انجام می دهند دقیقا همان چیزی است که ما نه قرار است به انجام در حال حاضر و آن را بسیار ممکن است که برخی از آنها (و یا برخی از مردم آنها را دوست دارم) را مریض و مرگ به دلیل آن است. امیدوارم که خارش آزتک چاپ پانچو ساخته شده در تایوان به ارزش آن است.

ایمیل نویسنده در jaime.lees@riverfronttimes.com

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب