COVID-19 حکم: Coachella Valley سالن ورزشگاه پیدا کردن راه هایی را به کسب و کار در خارج از منزل در میان گرما

شری Barkas پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 7:13 PM EDT Jul 31, 2020سبک مو ربکا Alcorn snipped دور در Shelli

توسط NEWSOULS در 11 مرداد 1399

سبک مو ربکا Alcorn snipped دور در Shelli Locierro مو در جلوی مغازه خود را در رانچو مایراج روز چهارشنبه تحت یک pop-up tent با فن های صنعتی باد به نگه داشتن آنها را سرد.

این دومین هفته است که Alcorn انجام کسب و کار چشم انداز مو آلی, استودیو خارج به استفاده از یک نکته در جولای 13 دوباره بسته شدن سفارشات از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom هدف در شهرستانهای استان از جمله رودخانه هایی است که در دولت "لیست تماشا" برای افزایش COVID-19 موارد است.

Newsom دستور داد که مو و ناخن سالن آرایشگاه ها و سالن های ورزشی به طور موقت نزدیک و یا حرکت کسب و کار خود را در خارج از منزل برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus.

در حالی که گرمای بیابان مجبور است بیشتر به برای دومین بار از ماه مارس تعداد انگشت شماری از سالن های ورزشی و آرایشگاه مانند Alcorn در حال پیدا کردن راه هایی برای انطباق و حفظ حداقل بخشی از کسب و کار خود رفتن.

گرمای تابستان محدودیت های او را به دو ساعت در هر روز 8 تا 10 صبح دوشنبه از طریق جمعه و موهایشان اما Alcorn می گوید بهتر است از بسته شدن همه با هم و آن را ممکن است کمک به ساخت مشتریان زمانی که او می تواند به طور کامل باز کردن و دوباره.

"بنابراین وجود دارد هیچ شامپو و بدون مواد شیمیایی و این که واقعا سخت بخشی از آنچه Newsom انجام می شود," او گفت: از آنجا که 75% تا 85% از پول سالن را از رنگ مو و شامپو.

"این حرکت به نظر من برای ایجاد جریان نقدی دوباره. این است که واقعا اجازه دهید من فقط به شما teensiest بیت از اتاق تکان دادن..." Alcorn گفت: از Newsom را با دادن گزینه ای را برای خدمات در حال حرکت در خارج از منزل.

در حالی که سایر مناطق کالیفرنیا در حال لذت بردن از آب و هوای ملایم و آن را آسان به حرکت در خارج که مورد نه در بیابان. اگر آن را ماه نوامبر تا مارس آن را بسیار آسان تر خواهد بود برای Alcorn.

"در آن در آن زمان. اما آن را در حال حاضر 120," او گفت:.

شهرستانها تغییر قوانین به جای کسب و کار

برای کمک به کسب و کار در رستوران و حرکت خارج از منزل, بسیاری از Coachella Valley شهرستانها را آرام برخی از قوانین و مقررات اجازه می دهد تا عملیات پیاده رو و پارکینگ.

برای مثال رانچو مایراج نیاز به "اجازه استفاده موقت" برای هر گونه اصلاح به عملیات جاری اما وجود دارد هیچ هزینه برای مجوز شهرستان سخنگوی گیب Codding گفت.

"که مجوز است برای اطمینان از ایمنی عملیات و مراجعان است," او گفت:. اگر یک اپراتور به عنوان مثال برنامه ریزی برای استفاده از فضاهای پارکینگ برای ناهار خوری خارج شهر می خواهم به بررسی و تصویب این برنامه را برای هر گونه نگرانی های ایمنی.

"این روند هیچ هزینه ای برای متقاضی و تنها یک راه برای کسب و کار اپراتورها برای تغییر عملیات به عنوان یکپارچه به عنوان ممکن است," او گفت:.

برنامه های کاربردی برای استفاده موقت مجوز در دسترس هستند در تالار شهر یا در شهرستان وب سایت ranchomirageca.gov. تکمیل برنامه های کاربردی را می توان به سالن شهر و یا ارسال آن به ایمیل planning@ranchomiraeca.gov.

پالم اسپرینگز نمی نیاز به یک مجوز در این زمان, شهرستان, مدیر, David آماده گفت او دیده نشده و بسیاری از سالن یا آرایشگاه خود را بکشید کسب و کار در خارج از منزل و در عین حال حداقل نه در کف دره عمیق و باریک.

کسب و کار را تشویق به راه اندازی در مالکیت خصوصی از جمله پارکینگ و جلوگیری از پیاده رو کد انطباق سرپرست دیوید Recio گفت.

"راه اندازی در پیاده رو عمومی به شمار تعدادی از مسائل در شرایط استفاده از کابل های الکتریکی و...." Recio گفت و تشویق کسانی که می خواهند برای راه اندازی یک پیاده رو برای به دست آوردن تصویب یک تجاوز از توافق مهندسی لشکر در تالار شهر.

اگر بیشتر مغازه ها شروع به حرکت خارج و پیاده رو دسترسی مشکل می شود این شهر ممکن است نیاز به یک مجوز موقت شبیه به آنچه در رستوران در حال حاضر نیاز به گسترش خود خارج ناهارخوری آماده گفت.

اما این شهر خواهد کار با کسب و کار به آن را به عنوان آسان به عنوان امکان پذیر است آماده گفت.

La Quinta ایجاد شده بود "نقاشی با آبرنگ روی گچ" برنامه برای رستوران ها چند ماه پیش و با Newsom جولای 13 سفارشات گسترش یافته است که شامل کسب و کارهای دیگر.

وجود دارد بدون هزینه نرم افزار اما کسب و کار علاقه مند باید با ثبت نام در این شهرستان برای دریافت تایید به گسترش در خارج از منزل تحت برنامه گفت: Danny کاسترو, طراحی, مدیر توسعه برای شهرستان.

تحت عنوان "متحد نخل کویر اقتصادی امداد برنامه" نخل صحرا ساخته شده است به طور موقت با استفاده از مجوزها در دسترس برای رستوران ها و دیگر کسب و کار به گسترش بر روی عمومی در پیاده رو در خیابان فضاهای پارکینگ و پارکینگ تحت COVID-19 مقررات اصلی برنامه ریز اریک کجا گفت.

"علاوه بر این ما به دنبال گسترش این ارائه برای آرایشگاه و سالن به عنوان یکی دیگر از راه های حمایت از کسب و کار محلی است که می تواند نشان دادن انطباق با فرماندار سفارشات" کجا گفت.

در Indio, این شهرستان در حال حاضر نه از هر گونه قوانین و مقررات مربوط به فضای باز ناهار خوری و یا در فضای کسب و کار عملیات به طوری که بدون مجوز مورد نیاز سخنگوی بروک Beare گفت.

COVID-19 عصر تمرینات بدنسازی

برخی از دره ورزشگاه نیز راههایی برای انطباق با دولت آخرین دستورالعمل ها و راه اندازی در اوایل صبح و عصر کلاس برای اعضای.

در لا کوئینتا الیاس اسقف صاحب نخبگان تناسب اندام و قدرت در کلل تامپیکو, ارائه می دهد تمرین در کلاس های پارکینگ در 5 صبح دوشنبه تا جمعه; 6:30 p. m. روز شنبه از طریق پنج شنبه و ساعت 6 صبح روز شنبه.

Ryann McMillon صاحب مناسب در 42 در رامون جاده در پالم اسپرینگز به ارمغان می آورد وزن, ثابت, چرخه, نیمکت kettlebells و دیگر تجهیزات و همچنین به عنوان منابع بهداشت خارج و به یک حیاط رو Gene autry دنباله برای کلاس 5, 6, 7 و 8 صبح و 6:30 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه.

هر کلاس دارای حدود هشت تا 12 نفر در آن جلسات با داشتن بزرگتر تساوی.

"این در حال تمرین شدید," McMillon گفت: همان سطح عضو را دریافت کنید اگر کار کردن در داخل ورزشگاه.

"ما به دنبال قوانین جدید آنها را بر ما و ترس به خارج از منزل و نگه داشتن کسب و کار ما رفتن...," McMillon گفت: در حالی که تمرینات شدید و مانند آنچه است که معمولا در داخل خانه.

او انجام شده است این در حدود سه هفته در حال حاضر, او گفت:, و اضافه کرد که این مربیان نیز فراموش مجازی تمرینات و جلسات آموزشی به مردم اجازه می دهد که نمی تواند و یا ترجیح می دهند به خارج هنوز به یک تمرین در خانه از طریق زوم.

فضای باز و کلاس های آنلاین که ارائه شد در اولین shutdown – باید کمک نگه داشتن کسب و کار خود را شروع کرد اما این بیماری همه گیر است هنوز هم تاثیر داشتند.

"ما شده است واقعا خوب در مورد pivoting و تنظیم" McMillon گفت: اما تمایل کاربران به چیزهای جدید را امتحان کنید است که تعیین اگر آن موفق خواهد بود.

"این چیزی که برخی از مردم نمی خواهید برای انجام آنلاین تمرینات, اما آنها می خواهید به انجام در خارج از منزل," او گفت:, و دیگران احساس مخالف است. اما نیز وجود دارد کسانی که فقط می خواهم همه چیز را به بازگشت به قبل از COVID-19, او گفت:.

"اما ما به انجام یک کار خیلی خوب از حفظ عضویت ما" McMillon گفت.

ورزشگاه تا به حال بیش از 200 عضو و رشد قبل از مارس shutdown و کاهش یافته و به حدود 180.

بدون برنامه های آنلاین و در حال حاضر, هوای آزاد, کلاس, بدنسازی دیده می شود می تواند از دست دادن بیشتر از عضویت در گفت McMillon.

"ما باید یک اتصال به اعضای ما به طوری که آنها با ما چوب و اقامت توسط ما. بنابراین ما دیده نمی شود دیوانه کاهش اما به دلیل ثابت سازگاری. اگر ما سازگار نیست ... و فقط رفت و با جریان همه چیز ما را هم پاشیده" McMillon گفت.

"در حال حاضر ما در حال رفتن به هفته سوم اما ما در حال دیدن یک چشم انداز مثبت در اعداد و اعضای ما در حال آمدن به عقب و تمام وقت" McMillon گفت.

"پس وجود دارد بسیاری از امید برای ما در حال حاضر با این دوم shutdown ما فقط نمی دانم چه مدت آن را برای رفتن" او گفت:.

ورزشگاه به طور کامل تعطیل در ماه مارس و مجاز به بازگشایی در ژوئن 12, اما پس از آن بسته جولای 13 توسط فرماندار به صورت سرپوشیده تمرینات. شده است وجود دارد هیچ زمانی از فرماندار در زمانی که ورزشگاه, سالن, رستوران ها, کافه ها و کسب و کارهای دیگر خواهد بود قادر به به طور کامل بازگشایی شده است.

یک جای کار کردن با انگیزه ماندن

این یک تصویر مشابه برای اسقف در لا کوئینتا که در آن پارکینگ در پشت خود جای بدنسازی, نخبگان تناسب اندام و قدرت تبدیل شده است به یک تمرین منطقه یک یا دو بار در روز و شش روز در هفته.

در ابتدا بسته در ماه مارس و زمانی که داده خوب به بازگشایی در اواسط ماه ژوئن اسقف گفت: عدم اطمینان از اینکه آیا وجود خواهد داشت یکی دیگر از امکان خاموش کردن اگر وجود دارد یک افزایش موارد مثبت COVID-19 برگزار می شود یک زن و شوهر از هفته.

او در نهایت بازگشایی شد فقط قبل از چهارم جولای و حدود یک هفته بعد از آن دستور به بستن دوباره.

در این دوره کوتاه او باز بود او پس از تمام دستورالعمل های تعیین شده توسط دولت و شهرستان مقامات بهداشتی – از جمله در نظر گرفتن درجه حرارت از کارکنان و اعضا; تجهیزات و تمرین در مناطق دور و ضبط کردن تا مردم را به اقامت در مناطق تعیین شده و تمیز کردن تجهیزات ،

"من فکر کردم آن را به خوبی کار همه امن بود و پس از آن ما مجبور به بستن بنابراین من خواندن بین خطوط و گفت ... که ما تا به حال به متوقف داخلی عملیات مگر ما می تواند شما را در خارج از منزل" اسقف گفت.

بسیاری به اندازه کافی بزرگ است که او می تواند به گسترش مردم در هر پارکینگ غرفه اجازه می دهد فاصله فراتر از 6 فوت.

او در ابتدا شروع کلاس های سه شنبه و پنج شنبه صبح در 5 گسترش یافته و برای پنج روز هفته دوم. به زودی او با اضافه کردن یک کلاس شب و سپس صبح روز شنبه تمرین همه بنا به درخواست کاربران.

"برای اکثر اعضای آن متعهد آنها اهمیتی نمی دهند" که آنها در حال کار کردن در خارج از اسقف گفت.

"آنها فقط می خواهم به یک محل که در آن آنها می توانند به کار می شود تحت فشار قرار دادند و با انگیزه ماندن است; چیزی است که نگه می دارد آنها را پاسخگو باشد. آن است که کمی از تنظیم اما کاربرانی که در حال آمدن هستند و خوب با آن" اسقف گفت.

صبح کلاس ها با حضور حدود 20 عضو و شب جلسه قرعه کشی حدود ده, او گفت:, و اضافه کرد که او عامل در حدود 25 درصد از نرمال عضویت.

حتی اگر کلاس ها در خارج از منزل اسقف همچنان پایبند به دستورالعمل های ایمنی تعیین شده توسط دولت و مقامات بهداشت شهرستان.

کاربران را وارد کنید از طریق ساختمان و اسقف هنوز هم طول می کشد تا دمای آنها به دست شویی ایستگاه و سپس گرفتن تجهیزات مورد نیاز آنها بر اساس یک لیست از او در دست آنها است.

ماسک ها مورد نیاز که در داخل ساختمان هر چند در پارکینگ به اندازه کافی وجود دارد از راه دور است که مردم می توانند آنها را حذف کنید اگر آنها ترجیح می دهند, او گفت:.

"آن نسبتا خوب کار می کند با توجه به این شرایط" اسقف گفت.

او می داند که تصمیم سازان "باید یک کار واقعا دشوار" و در حالی که بسیاری از ورزشگاه بودند زیر مورد نیاز از جمله نگه داشتن تجهیزات تمیز کردن و مردم فاصله دیگران نیست و ممکن است منجر به دوم shutdown.

"من فکر می کنم اگر هر کس به دنبال قوانین من فکر نمی کنم ما خواهد بود در این مخمصه" او گفت:. "اما چگونه می توانم شما تنها آنها را و می گویند این ورزشگاه انجام آن حق این ورزشگاه در حال انجام آن اشتباه بدون فقط گفت: خوب اگر شما نمی توانید آن را در خارج از منزل و نگه دارید (مردم) فاصله از هم جدا شما می توانید آن را انجام نمی در همه."

در حال حاضر اسقف گفت: او دیوانه در مجلس برای قوانین را تعیین کرده اند.

"من فقط رفتن با جریان انجام بخشی از من و پیروی از قوانین است."

"ما نمی تواند غیر روحانی کردن و مردن'

Alcorn گفت: سالن که تحت شرایط عادی باید دنبال سخت سلامت و دستورالعمل های ایمنی برای حفظ خود مجوز بودند ناعادلانه برچسب زده شده با دور دوم از تعطیلی هنگامی که وجود دارد هیچ چیز برای نشان دادن آنها مسئول افزایش موارد مثبت.

"ایالت کالیفرنیا نیاز به 1,600 ساعت آموزش نه تنها به قطع مو اما چگونه به نگه داشتن مردم امن در شرایط عادی" قبل از مجوز اعطا شده است Alcorn گفت.

زمانی که دوم خاموش شد و دستور داد او گفت: سالن شد مطابق و حتی فراتر رفتن از دستورالعمل های اضافی مورد نیاز برای بازگشایی در ماه ژوئن از جمله درجه حرارت روزانه چک برای کارکنان; چهره سپاه پاسداران و ماسک های فرسوده با سبک و ماسک برای مشتریان و مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه های کاری بین مشتریان. ایستگاه های کاری نیز تا به حال به دور نگه داشتن مشتریان نگه داشته و حداقل 6 فوت از یکدیگر است.

وجود دارد 53,644 مجوز سالن و آرایشگاه در کالیفرنیا و به عنوان روز پنج وجود داشته است هیچ COVID-19 مربوط به جریمه استناد یا اجرای اقدامات صورت گرفته در برابر هر گونه مجوز کالیفرنیا اداره امور مصرف کننده سخنگوی Cheri Gyuro گفت.

در جولای 13, زمانی که Newsom اعلام کرد حکم جدید برای سالن در شهرستان ریورساید Alcorn در سانتا باربارا و آن چه که شهر پاسخ داد که الهام بخش او را به سعی کنید کار خارج از منزل.

"البته آب و هوا ما این است که کاملا متفاوت از سانتا باربارا وجود آنها بسته دولت خیابان و سالن همه نقل مکان کرد و در خارج از منزل. آنها انجام می دهند پسوند مژه, پدیکور, هر چیزی شما می توانید از فکر می کنم" Alcorn گفت.

"اما واقعا آن روز بود کمی از امید," او گفت:. "وجود دارد یک رفاقت از زنان صحبت کردن با یکدیگر بحث در مورد آنچه که در یک شیوه ای دوستانه. این چیزی است که ما از دست داده اند. که آنچه در سالن انجام دهید. پس در آن لحظه من فکر کردم خوب من می تواند چیزی شبیه به که در اینجا در بیابان."

شاید نه همه اما هر چیزی برای کمک به نگه داشتن در حال حرکت رو به جلو, او گفت:.

"ما باید برای حفظ حرکت رو به جلو ما نمی تواند غیر روحانی کردن و می میرند" گفت: Alcorn اضافه کردن او می داند که وجود دارد مردم بدتر از او در حال حاضر و به این ترتیب اهدا 15 درصد از درآمد خود را به سازمان های خیریه محلی.

او کسب و کار است که عمدتا توسط قرار ملاقات, اما او گفت: مردم رانندگی در بزرگراه 111 که متوجه او باز گاهی توقف برای کوتاه کردن مو ،

او آمد به مغازه او در 70065 بزرگراه 111 در رانچو مایراج آورد و یک سالن صندلی در خارج همراه با تمام هر آنچه که ابزار – قیچی آینه ، – او نیاز به برش مو.

او شروع به ارائه موهایشان از 7 تا 10 صبح اما با دو فرزند او تنگ شده این زمان به 8 تا حدود 10 یا حتی 11 صبح دوشنبه تا جمعه هر چند برخی از روزها او هنوز هم فقط گرفتن آغاز شده و ممکن است به ملاقات نیاز به باز کردن تمام پنج روز.

"من در تلاش برای انجام آن پنج روز در هفته اما من به معنای واقعی کلمه فقط آغاز شده و هفته گذشته پس از آن بوده است که 90 درصد از کسانی که در روز" Alcorn گفت.

"این چنین یک پاسخ بزرگ. مردم می خواهند به بیرون می آیند می خواهند به خارج از منزل," او گفت:.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید sherry.barkas@thedesertsun.com یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherrytinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن