Covid-19 افشای نابرابری در کالج های ورزشی. در حال حاضر ورزشکاران خواستار تغییر دهید.

چند صد کالج ورزشکاران را اعلام کرد قصد خود را به نشستن فصل آینده به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان در

توسط NEWSOULS در 13 مرداد 1399

چند صد کالج ورزشکاران را اعلام کرد قصد خود را به نشستن فصل آینده به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان در سراسر ایالات متحده و به عنوان مورد تایید افزایش نرخ در تقریبا در هر کشور.

روز شنبه صدها نفر از بازیکنان فوتبال از Pac-12 کنفرانس که از 12 مدارس غربی اعلام کرد آنها نمی خواهد شرکت در اردوگاه های آموزشی و یا بازی در پاییز امسال مگر اینکه خود را در کنفرانس مذاکره با آنها را بر روی برخی مطالبات از جمله اجرای ایمنی و بهداشت روش های ایجاد حمایت برای دیگر کنفرانس های ورزشی و پرداختن به نژادی و بی عدالتی است.

که جمعی از اقدام سازمان یافته تحت هشتگ #WeAreUnited — توصیف جدید فشار توسط کالج بازیکنان به عنوان یکی از نژادی و عدالت اقتصادی. با توجه به coronavirus آن اشاره می کند که سیاه و سفید, کالج, ورزشکاران, بزرگ سیاه و سفید آمریکایی ها به طور کلی خواهد بود نامتناسب قرار می گیرد در خطر ابتلا به عفونت اگر کنفرانس رهبران آیا اجرای اقدامات است که محافظت از بازیکنان در برابر Covid-19.

اما ورزشکاران استدلال می کنند و نابرابری در coronavirus نتایج همچنین برجسته موجود نابرابری که به طور نامتناسبی صدمه سیاه, بازیکنان, به خصوص کسانی که از کم درآمد خانه. بازیکنان اشاره می کنند که آنها را قابل توجه ارزش اقتصادی خود را به کنفرانس ها و کالج ها در حالی که از دریافت تقریبا هیچ غرامت خود را فراتر از کمک هزینه تحصیلی که مشروط به شرایط سخت از رفتار و عملکرد.

"از آنجا که گپ ورزشی بهره برداری کالج ورزشکاران از لحاظ جسمی از لحاظ اقتصادی و علمی و همچنین نامتناسب آسیب, سیاه, کالج, ورزشکاران, #WeAreUnited," ورزشکاران بیانیه خوانده شده در بخش. "از آنجا که ما در حال خواسته به بازی بازی های کالج ورزشی در یک بیماری همه گیر در یک سیستم بدون اجرا استانداردهای سلامت و ایمنی و بدون شفافیت در مورد COVID موارد در تیم ما این خطرات را به خودمان خانواده های ما و جوامع ما #WeAreUnited."

با توجه به Sports Illustrated, بازیکنان صرف بیش از یک ماه سازماندهی قبل از ارائه خواسته های خود را; آنها امید تهدید تحریم را به یک "رسمی روند مذاکرات" با کنفرانس خود را.

"Coronavirus است و قرار است در کانون توجه بسیاری از بی عدالتی ها در دو و میدانی" والنتینو Daltoso یک offensive lineman در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی گفت: ورزش نشان داده شده است. "راه را بر تغییر و راه را برای دریافت صدای شما را شنیده است که به تاثیر خط پایین. قدرت ما به عنوان بازیکن می آید و از با هم بودن. تنها راه برای انجام این کار این است که برای انجام کاری دسته جمعی."

Pac-12 ورزشکاران باید چهار مناطق که در آن آنها می خواهند برای دیدن کنفرانس خود را بحرانی تغییرات در سیاست های خود: سلامت, غیر, درآمد, تولید, ورزش, نژادی عدالت و مسائل مالی است. این تغییرات را اعمال می شود به هر دو کمک هزینه تحصیلی و راه رفتن در ورزشکاران است.

سلامت خواسته خواهد در درجه اول نیاز به این کنفرانس برای ایجاد تغییرات به منظور محدود کردن اثرات coronavirus مانند اجازه می دهد بازیکن را به انتخاب کردن از این فصل برای مدت زمان از همه گیر بدون از دست دادن خود را واجد شرایط و تصویب حداقل استانداردهای ایمنی است که تحت پوشش "Covid-19 و همچنین به عنوان آسیب جدی و مرگ است."

دوم ورزشکاران می خواهید تمام رشته های ورزشی توسط اداره کنفرانس داده می شود برابر با وزن است. آنها خواهان پایان دادن به "بیش از حد پرداخت" برای NCAA مدیران و مربیان از جمله لری اسکات, Pac-12 کمیسر با این استدلال که کاهش اجازه می دهد برای بودجه ورزش که تولید درآمد تا آنجا که فوتبال یا بسکتبال. آنها همچنین نشان می دهد موسسات با معنی استفاده از بخشی از موقوفات خود را برای پوشش برخی از هزینه های ورزشی.

این گروه همچنین می خواهد برای دیدن این کنفرانس قرار دادن برخی از پول خود را — 2 درصد از درآمد خود را — به سمت حمایت از کمک های مالی بسته برای دانش آموزان سیاه پوست و همچنین نسبت به طرح های جامعه. آنها پیشنهاد شروع یک اجلاس سالانه برای Pac-12 ورزشکاران و تقاضا کنفرانس صندوق یک شورای جمعیت دانشجو-انتخاب کارشناسان که کار به سمت از بین بردن نابرابری نژادی.

در نهایت این گروه می خواهد تغییرات عمده در نحوه درآمد توزیع شده است. آنها تقاضا است که نیمی از این کنفرانس درآمد بود به طور مساوی توزیع شده در میان ورزشکاران و بازیکنان اجازه داده می شود عوامل و حق استفاده از نام خود را, تصاویر و اشکال جسمانی خودت منع کن برای به دست آوردن پول است. و از آنها خواسته اند برای تضمین پوشش درمانی برای ورزشکاران برای شش سال پس از واجد شرایط بودن خود را به پایان می رسد به مسائل مربوط به ورزش خود را به عنوان به خوبی به عنوان آزادی به داوطلب و به دنبال فعالیت های خارج از ورزش به عنوان آنها را انتخاب کنید در حالی که در تیم های خود را.

متحد جبهه ارائه شده توسط Pac-12 ورزشکاران نشان دهنده نزدیک به سطح بی سابقه ای از همبستگی در میان کالج ورزشکاران را که میلیاردها دلار را در کنفرانس ها و دانشگاه ها اما به صورت دقیق مورد نیاز و دریافت غرامت فراتر از بورسیه های تحصیلی.

به عنوان بورسی را جین Coaston داد و معنادار وجود دارد همپوشانی بین کالج های ورزشی و مسائل نژادی و عدالت به خصوص در فوتبال برنامه. فوتبال قدرت تمام ورزشی بخش Coaston می نویسد که ترجمه را به پول و اعتبار برای دانشگاه.

و فوتبال کالج است که به طور نامتناسبی سوخت, سیاه, ورزشکاران: نیمی از تمام بخش 1 بازیکن فوتبال در سیاه و سفید با شماره های بالاتر در ثانیه و برخی دیگر از همایش. به همین دلیل به عنوان Pac-12 بیانیه می گوید مسائلی که بر برنامه های ورزشی به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار, سیاه, دانشجو ورزشکاران است.

در بخشی به دلیل این جمعیت, کالج, بازیکنان فوتبال هستند و منحصر به فرد آماده به تقاضای تغییر در خود دانشگاه. در حالی که آنها را در خطر زمانی که آنها صحبت کردن در برابر برنامه های خود را به خصوص با توجه به از دست دادن بورسیه آنها نیز قدرتمند هستند که ایران یک واقعیت مدارس به طور فزاینده ای تصدیق کرد.

"[C]ollege فوتبال برنامه شروع به پاسخ به مطالبات از بازیکنان — بازیکنان آنها آن برنامه ها تکیه می کنند" Coaston می نویسد. "به این دلیل که در دنیای واقعی شرایط, سیاه, کالج, بازیکنان فوتبال بخشی از یک زیرساخت است که به ارمغان می آورد در میلیاردها دلار به دانشگاه کابل شبکه و حامیان مالی — کل صنعت در واقعیت است."

اما کالج بازیکنان در حال محدود کردن دسترسی به ثروت است که آنها تعلق برای برنامه های خود را. آنها نمی تواند از بهره مند بودن تبدیل به یک شخصیت بازی های ویدئویی به عنوان مثال و یا از فروش لباس با نام خود را در سراسر پشت.

NCAA بارها استدلال کرد که بازیکنان دریافت غرامت در صورت از کمک هزینه های تحصیلی ورزشی, اما آن نیز مشروط به استانداردهای سختگیرانه رفتار و عملکرد و همچنین در گرفتن مجروح شدند.

به عنوان Coaston اشاره کالج ورزشکاران اقدام به اهرم قدرت خود را برای پرداختن به مسائل اجتماعی است که جدید نیست. در 1960s و 70s بازیکنان در موسسات مانند ایالت میشیگان صحبت کردن در برابر نژادپرستی و خطر هر دو بورس های تحصیلی کالج و گاهی حرفه ای و فرصت های شغلی.

اما لحظه ای جاری است, منحصر به فرد, یک, با آن تلاقی عمده جنبش حقوق مدنی و جهانی همه گیر. به عنوان coronavirus تابیده نور در دیفرانسیل دسترسی به مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش و امن شغل — در میان بسیاری از مسائل دیگر — ورزشکاران دانش آموز خود را پیدا کرده اند با یک فرصت منحصر به فرد به اهرم قدرت درآمد را برای تصویب تغییر پایدار است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب